Pompy ciepła Elbląg - Najlepsi w 2023

Najlepsze Oferty na Pompy Ciepła w Elblągu, maj 2023

138 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Pompy ciepła Elbląg - Ranking Najlepsi 2023

Już 138 Sprzedawców Pomp Ciepła z Elbląga złożyło 244155 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie sprzedawcy pomp ciepła może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Sprzedawców Pomp Ciepła w 2023 r. z Elbląga.

Średnia ocena sprzedawców pomp ciepła w Elblągu to 4.98 (na podstawie 1682 opinii).

Promowane firmy
Pompy ciepła Elbląg
Promowany

Halwit Facilities Witold Szmidt

 • Milejewo
 • 9 km od Elbląg
Artur W.

Bardzo profesjonalne podejście. Handlowiec z dużą wiedzą, spotkanie długie i merytoryczne, poważne podejście do klienta, cena również atrakcyjna.

5.0 (4 opinie)
Wszystkie firmy
P.H.U. Ekomatic Mikołaj Brzuzy - Energia Odnawialna Prabuty
best badge
Nie Podano

rozmowa była interesująca dowiedziałem się wiele.

5.0 (2 opinie)
ECO Synergia Sp. z o.o. - Pompy Ciepła Chwaszczyno
best badge
Krzysztof J.

Najlepsza instalacja na obiekcie. Z programu optymistycznie wychodziło, że instalacja wyprodukuje 12 MWh rocznie. Po 8 miesiącach było już 14 MWh, a do końca pełnego roku szacujemy 17 MWh. Czyli ponad 40% więcej prądu z instalacji! Fachowo doradzili na etapie koncepcji i opracowywania projektu budowlanego. Poprawili istniejący projekt elektryczny usuwając błędów w połączeniach. Dostawa, montaż, uruchomienie zgodnie z uzgodnieniami. Instalacja zbudowana na inwerterach Danfossa, a panelach Day4 Energy. Całość warta swojej ceny!

5.0 (24 opinie)
Halwit Facilities Witold Szmidt - Odnawialne Źródła Energii Milejewo
best badge
Artur W.

Bardzo profesjonalne podejście. Handlowiec z dużą wiedzą, spotkanie długie i merytoryczne, poważne podejście do klienta, cena również atrakcyjna.

5.0 (4 opinie)
Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Systemy Grzewcze Warszawa
best badge
Łukasz B.

Na Firmę Edison Energia i Jej przedstawiciela w osobie Pana Łukasza Niewęgłowskiego trafiłem dzięki swojemu sąsiadowi - w zeszłym roku ów firma montowała u Niego fotowoltaikę a Pan Łukasz przedstawiał ofertę. Szczerze to nie wiem czy oferta którą dostałem przy swoim domu i na montaż akurat instalacji i takiej mocy jest tania czy droga - Edison to jedyna firma do której uśmiechnąłem się z prośbą o wycenę. Ofertę u mnie przedstawił właśnie Pan Łukasz Niewęgłowski - jest to osoba niezwykle rzeczowa, kompetentna i pomocna, w sposób przejrzysty i zrozumiały umiejąca doradzić i rozwiać wszelkie wątpliwości. Przy naszym dachu w grę wchodził tylko montaż na stelażach i dociążenie bloczkami betonowymi - firma sama polecała akurat ten sposób

4.8 (71 opinii)
FHU Zalewski Arkadiusz Ekoinstal oddział Olsztyn - Energia Odnawialna Dywity
best badge
Krzysztof B.

usługa zakupu i montażu paneli fotowoltaicznych o mocy 5,92 wykonana fachowo, sprawnie i przed planowanym terminem wykonania.Ekipa wykonująca kompetentna i uprzejma.Polecam firmę.Z poważaniem Krzysztof Bystrzycki

5.0 (42 opinie)
fidu.pl - Pompy Ciepła Elbląg
best badge

6. fidu.pl

Natalia K.

Właśnie uruchomił się mój kredyt hipoteczny! Bardzo się bałam całego procesu. Jestem z województwa lubelskiego tutejsi doradcy nie dawali szans na otrzymanie wnioskowanej przeze mnie kwoty uznali, że nie mam wystarczającej zdolności kredytowej. Dla Pana Sebastiana to nie był problem, kontakt do niego otrzymałam z polecenia, najlepsza decyzja! Nie tylko poprowadził mój wniosek ale służył wieloma radami, które ostatecznie skutkowały otrzymaniem całej wnioskowanej kwoty! (szczerze to nawet ja w to nie wierzyłam, że się uda, a jednak) Z całego serca polecam wszystkim osobą, które zamierzają wziąć kredyt. Doskonale wiem jaki to stres w trakcie weryfikacji wniosku. Pan Sebastian każdego dnia informował mnie o postępach i muszę

5.0 (35 opinii)
Problast - Pompy Ciepła Rotmanka
best badge
Barbara C.

Chciałam podzielić się moim doświadczeniem, a, więc podpisałam umowę z inną firmą która ma swoich podwykonawców. Wielu z nich próbowało się ze mną kontaktować, ale tylko właściciel firmy Problast zostawił mi swoje namiary co przekonało mnie do współpracy. Trochę to trwało z mojej decyzji o późniejszym terminie montażu, Panowie przyjechali po wcześniejszym umówieniu. Pan Arkadiusz i pan Andrzej pracowali przez trzy dni w trudnych warunkach bo kotłownia może duża, ale załadowana węglem i drzewem a mimo to wykonali świetną robotę. Jestem kobietą i może nie znam się na technicznych sprawach, ale na każde moje pytanie dostałam wyczerpującą odpowiedź, wspomagałam się żęciem który zna się na technologii itp. sprawach i sam dopytywał o różne

5.0 (22 opinie)
SunClever Pompy Ciepła - Powietrzne Pompy Ciepła Pomorska Wieś
best badge
Magdalena D.

Korzystałem z usług Pana Przemysława przy instalacji pompy ciepła w moim biurze i nie mógłbym być bardziej zadowolony z efektów jego pracy. Montaż został przeprowadzony bardzo starannie i zgodnie z najwyższymi standardami jakości, Pan Przemysław wykazał się dużą wiedzą i doświadczeniem w tej dziedzinie, a cały proces przebiegał bez żadnych opóźnień. Polecam jego usługi każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy w dziedzinie pomp ciepła.

5.0 (21 opinii)
Arago sp z o. o. - Pompy Ciepła Brodnica
best badge
Marianna K.

Nasza pompa też już działa, oceniam Firmę na wysokim poziomie. Od momentu spotkania z przedstawicielem Firmy Panem Pawłem, który w bardzo przystępny i nieskomplikowany sposób opowiedział nam o działaniu pomp ciepła, szybko zdecydowaliśmy się na jej montaż poprzez ekipę Pana Dawida. Chłopaki wykonali pracę solidnie, szybko i sprawnie, dobrzy fachowcy wytłumaczyli jak obsługiwać pompę ciepła, a także pozostawili po sobie porządek i super atmosfera. Jesteśmy w 100% zadowoleni i polecamy Firmę Begolden, a szczególnie ekipę Pana Dawida, bardzo mili i sympatyczni chłopcy.

5.0 (15 opinii)
ComfortHouse Sp. z o.o. - Odnawialne Źródła Energii Gdańsk
best badge
Katarzyna R.

Wycena i realizacja instalacji zgodnie z umową. Dużo pomocy przy załatwieniu spraw papierowych. Rozruch i ustawienie parametrów grzania już na początku pozwoliło nam uzyskać prawie optymalne parametry. Firma działa terminowo. Mają dużą wiedzę i pomagają również po zakończeniu prac. Poleceń.

5.0 (8 opinii)

Więcej Sprzedawców Pomp Ciepła z Elbląga

Arthel Sp. z o.o./ Idea Complex - Powietrzne Pompy Ciepła Elbląg
Iza J.

100% zaangażowania ze strony właściciela. Praca wykonana solidnie i estetycznie. Polecam.

5.0 (3 opinie)
Odwierty.eu Spółka akcyjna - Pompy Ciepła Elbląg
Clima Komfort Sp. z o.o.

Współpraca z firmą Odwierty.eu przebiega celująco. Specjaliści w swojej dziedzinie. Kontakt, zaangażowanie, profesjonalizm oraz mega pozytywni właściciele sprawiają, że polecamy tą firmę każdemu.

5.0 (32 opinie)
Bartłomiej Kuliński Instalacje - Gruntowe Wymienniki Ciepła Elbląg

Kompleksowa realizacja robót instalacyjnych w zakresie instalacji: - wod-kan, - centralnego ogrzewania, - gazowych, - wykonywanie otworów w konstrukcjach budowlanych techniką diamentową, - wykonywanie nowych instalacji, - remonty istniejących instalacji, - wymiana grzejników, - kotłów gazowych. - montaż pomp ciepła Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

5.0 (2 opinie)
zielona-energia.com Klimczyk, Fonfara Sp. J. - Gruntowe Wymienniki Ciepła Elbląg

Najwyższej Klasy Gruntowe Wymienniki Ciepła Elbląg

 • Elbląg
 • zielona-energia.com Klimczyk, Fonfara Sp. J.

zielona-energia.com Klimczyk Fonfara Sp. J. z miejscowości Elbląg specjalizuje się w oferowaniu najwyższej klasy gruntowych wymienników ciepła w konkurencyjnej cenie każdemu kontrahentowi, zapewniając liczne formy płatności. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś.

5.0 (4 opinie)
PPHU Kompakt sp.z o.o. - Gruntowe Wymienniki Ciepła Elbląg

Markowe Gruntowe Wymienniki Ciepła

 • Elbląg
 • PPHU Kompakt sp.z o.o.

PPHU Kompakt Sp. z o.o. od 25 lat jest głównym wykonawcą kotłowni gazowych, olejowych, sieci cieplowniczych. Produkujemy kompaktowe węzły cieplne z przeznaczeniem od domków jednorodzinnych po zasilanie całych osiedli. Naszymi głównymi klientami są przedsiębiorstwa energetyki cieplnej oraz deweloperzy. Naszą firmę wyróżnia profesionalizm oraz doswiadczenie od kadry robotniczej (40 osób) poprzez kierowniczą po dyrekcję. Zapraszamy do wspólpracy

5.0 (1 opinia)

Dołącz do naszych Sprzedawców Pomp Ciepła w Elblągu

Działasz na rynku jako Sprzedawca Pomp Ciepła i szukasz nowych Klientów z Elbląga lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

avatar icon
Adam B.

Bardzo dobry i miły fachowiec. Polecam serdecznie!

5.0 (1 opinia)
Profesor Foton - Pompy Ciepła Elbląg

Profesor Foton

 • Elbląg

Myślisz, że doskonałej jakości pompy ciepła to skomplikowany temat? Nic bardziej mylnego - specjaliści z Profesor Foton posłużą radą i znajdą dopasowne rozwiązanie. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

5.0 (2 opinie)
HR-MONT Service - Systemy Grzewcze Elbląg

Dobre Systemy Grzewcze Elbląg

 • Elbląg
 • HR-MONT Service
Juliusz S.

Firma realizowała montaż nowej instalacji hydraulicznej, ciepłowni oraz częściową przeróbke instalacji elektrycznej na korytarzu. Ogólnie jestem zadowolony z przebiegu prac. Prace zostały wykonane w miarę szybko i estetycznie. Polecam.

5.0 (3 opinie)
avatar icon

Cenione Gruntowe Wymienniki Ciepła

 • Elbląg
 • Profesjonalny Monter

Znalezienie cenionych gruntowych wymienników ciepła jest niełatwe, ale Profesjonalny Monter na sto procent pomoże Tobie w znalezieniu dopasowanego towaru. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Odwierty.eu

 • Elbląg

Uwierz specjalistom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Odwierty.eu. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Umów odpowiedni dla Ciebie termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Porównanie cen i kosztów pomp ciepła w Elblągu

Pompa ciepła jako alternatywne źródło pozyskiwania energii cieplnej cieszy się coraz większą popularnością w Elblągu. Gruntowa, wodna i powietrzna pompa ciepła to najczęściej oferowane przez producentów rodzaje pomp ciepła. Montaż pompy ciepła umożliwia stały dostęp do ciepłej wody w domu.

Średnia cena zakupu powietrznej pompy ciepła wynosi 30 000 zł netto, natomiast gruntowej pompy ciepła ok. 45 000 zł netto. Koszt montażu pompy ciepła rozpoczyna się od 2 tysięcy zł. Cenowe różnice wynikają głównie z wyboru rodzaju pompy ciepła oraz lokalizacji zlecenia.

Specjaliści od pomp ciepła z Elbląga oferują usługi związane z wyborem i montażem pompy ciepła, która zagwarantuje centralne ogrzewanie i stały dostęp do ciepłej wody użytkowej w Twoim domu. Złóż zapytanie, a specjaliści z Elbląga sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

avatar icon

Zawodowcy z N-Energia to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z dziedziny pierwszorzędnej energii odnawialnej. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

avatar icon

Jeśli poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z slawomir jakubowski są dla Ciebie stworzeni. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - sprawdź!

avatar icon

Doskonała Energia Odnawialna

 • Elbląg
 • Columbus Energy

Firma Columbus Energy to prawdziwi wyjadacze w branży energii odnawialnej. Swoje usługi oferują Klientom w pobliżu miejscowości Elbląg. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

avatar icon

Profesjonalna Energia Odnawialna

 • Elbląg
 • Łukasz woźniak

Łukasz woźniak oferuje usługi z zakresu energii odnawialnej od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze Elbląga, ale także pobliskich powiatów. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

DANMAX Spółka z o.o. - Pompy Ciepła Elbląg

DANMAX Sp. z o.o. Jesteśmy oficjalnym partnerem w sprzedaży i instalacji klimatyzatorów, pomp ciepła i innych urządzeń firm Kaisai oraz Daikin. Oferujemy wysokiej jakości usługi ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. Usługi związane z energią słoneczną. Fotowoltaika. Klimatyzacja. Pompy ciepła. Rekuperacja. Ekodopłaty - pomagamy w uzyskaniu dofinansowania! Zadzwoń i dowiedz się więcej! Oferujemy kompleksowe usługi w całym województwie Warmińsko-Mazurskim i Pomorskim.

FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA KOMPLEXBUD - Systemy Grzewcze ELBLĄG

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

 • ELBLĄG
 • FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA KOMPLEXBUD

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR BLOCZKÓW YTONG I SILKA PRODUCENT PŁYT STYROPIANOWYCH PRODUKCJA OKIEN PCV USŁUGI TYNKOWANIA MASZYNOWEGO WEWNĘTRZNEGO USŁUGI TYNKOWANIA MASZYNOWEGO ZEWNĘTRZNEGO PRODUKCJA PROFILI STYROPIANOWYCH PRODUKCJA KSZTAŁTEK Z STYROPIANU ZAPRAWA MURARSKA YTONG,

avatar icon

Jeśli szukasz jakości wykonywanych usług to eksperci z SPECOK SP. Z O.O. są dla Ciebie idealni. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Synteza OZE - Pompy Ciepła Elbląg

Synteza OZE

 • Elbląg

Działamy na rynku od roku. Zajmujemy się fotowoltaiką, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie montażu oraz dostarczenia materiałów. Obsługujemy Klientów indywidualnych oraz firmowych. Działamy na obszarze województw Mazowieckiego oraz Lubelskiego.

P.H.U. Hydrobud - Pompy Ciepła Elbląg

Znakomite Pompy Ciepła Elbląg

 • Elbląg
 • P.H.U. Hydrobud

Wciąż potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Skorzystaj z kwalifikacji P.H.U. Hydrobud. Jeśli chcesz uzyskać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

avatar icon

Świetne Pompy Ciepła

 • Elbląg
 • Elektronics Power&Enginering

Wykonujemy kompleksowe usługi: przyłącza, montaż, pomiary i konserwację instalacji elektrycznych i energetycznych, systemów odgromowych, urządzeń klimatyzacyjnych, rezerwowych źródeł zasilania, fotowoltaiki, sterowników do urządzeń automatyki przemysłowej, monitoringu CCTV, systemy telewizji cyfrowej DVB-T i sieci alarmowych. Realizujemy również rozbudowy istniejących systemów wraz z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. W ciągu 20 lat istnienia firmy nieprzerwanie realizujemy zamówienia. Dzięki tym doświadczeniom cieszymy się wysoką renomą i referencjami naszych klientów. Nasi fachowcy posiadają stosowne uprawnienia, a przy realizacji zamówień używamy tylko certyfikowanych urządzeń wiodących marek: Siemens, AIG, Bosch, Schneider,

Opinie i porady na temat pomp ciepła

Jeśli interesują Cię opinie na temat pomp ciepła, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Elbląga. Profesjonalny fachowiec pomoże Ci wybrać odpowiednią pompę ciepła dla Twojego domu. Należy pamiętać, że wybór ten pozwoli Ci zmniejszyć koszty ogrzewania domu nawet o 2/3 obecnych kosztów. Specjaliści z Elbląga udzielą Ci także wszelkich informacji na temat tego jak przebiega montaż pomp ciepła. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze oferty.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Zakład Usług Remontowo-Budowlanych Roman Piechowski - Pompy Ciepła Elbląg

Staranne Pompy Ciepła

 • Elbląg
 • Zakład Usług Remontowo-Budowlanych Roman Piechowski

Jeszcze szukasz specjalisty od pomp ciepła? Wykorzystaj kompetencje Zakład Usług Remontowo-Budowlanych Roman Piechowski. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie.

Bra-Bet s.c. - Pompy Ciepła Elbląg

Bra-Bet s.c.

 • Elbląg

Według Ciebie perfekcyjne pompy ciepła to skomplikowane zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z tej firmy udzielą rad i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

avatar icon

Rewelacyjne Pompy Ciepła

 • Elbląg
 • Instalacje Elektryczne Mar-El

Jesteśmy na rynku od 2004 roku. Nasza specjalność to wykwalifikowany zespół techników, inż. z wieloletnim doświadczeniem i certyfikatami wykona dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. Wykonujemy wszystkie instalacje elektryczne. Pomagamy przy budowie sieci SSWiN , P-POŻ, oraz hybrydowych sieci HFC począwszy od ich projektowania, aż po wybudowanie zaprojektowanego rozwiązania. Posiadamy doświadczenie w realizacji projektów na nowo budowanych budynkach deweloperskich, wykonujemy spawy w szafach teletechnicznych i mieszkaniach. Opracowujemy dokumentację pomiarową. Naprawiamy lub modernizujemy już istniejące węzły światłowodowe i sieci LAN. Nasze doświadczenie i sprzęt jest gwarancją jakości wykonania zlecenia. Oferta naszej firmy obejmuje

TERMEL PLUS - Energia Odnawialna Elbląg

TERMEL PLUS

 • Elbląg

Energia odnawialna w najlepszym wydaniu to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze w gotowości do pracy. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Przedsiębiorstwo Projektowo – Usługowe „EXPRO” - Pompy Ciepła Elbląg

Solidne Pompy Ciepła

 • Elbląg
 • Przedsiębiorstwo Projektowo – Usługowe „EXPRO”

Uważasz, że solidne pompy ciepła to nieproste zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z tej firmy pomogą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

PHU "WELDON-ARTE" Dariusz Kowalski - Gruntowe Pompy Ciepła Elbląg

Znalezienie dobrych gruntowych pomp ciepła to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z PHU WELDON-ARTE Dariusz Kowalski poradzą Ci i dobiorą najlepsze rozwiązanie. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

avatar icon

Chilli Media

 • Elbląg

Wykonanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Chilli Media ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

avatar icon

Staranne Pompy Ciepła

 • Elbląg
 • PBM i UW " Inwestmel" Sp. z o.o.

Firma PBM i UW Inwestmel Sp. z o.o. świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z Elbląga i okolic. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

avatar icon

Tanie Systemy Grzewcze

 • Elbląg
 • Sunpro Sp. Z O.O.

Systemy grzewcze oraz detale z tego wynikające skończą być dla Ciebie zagadką, jeśli skorzystasz z oferty Sunpro Sp. Z O.O.. Doświadczeni specjaliści z zakresu systemów grzewczych pomogą Ci stworzyć skrojone na miarę rozwiązanie. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

avatar icon

Eko.Broker

 • Elbląg

Według Ciebie doskonałej jakości pompy ciepła to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z Eko.Broker poradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

avatar icon

STOL-BUD

 • Elbląg

Oferujemy usługi ogólnobudowlane; -budowa domków jednorodzinnych -elewacje -montaż okien i drzwi -posadzki tynki -sufity ścianki k/g -glazura terakota -elektryka hydraulika.

avatar icon

Idealne Gruntowe Pompy Ciepła

 • Elbląg
 • Usługi hydrauliczne, WOD-KAN, C.O., GAZ

Nasza działalność rozpoczęła się w 1993 roku. Nasza specjalność to przyłącza i instalacje c.o. wod-kan i gazowe, na terenie Elbląg, Gdańsk, Malbork, Gdynia.

Zakład Robót Instalacyjnych „WODNIK” - Gruntowe Pompy Ciepła Elbląg

Zakład Robót Instalacyjnych WODNIK

avatar icon

Ten fachowiec działa na terenie miejscowości Elbląg i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu doskonałego odnawialnych źródeł energii. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

avatar icon

Opłacalne Powietrzne Pompy Ciepła

 • Elbląg
 • Green Lake Energy

Powietrzne pompy ciepła z dostawą pod drzwi to standardowa metoda działania Green Lake Energy, dzięki której będziesz na 100% ukontentowany. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Samoobsługowa hurtownia instalacyjna BIMs PLUS FHH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością GDAŃSK - Pompy Ciepła Elbląg

Jeżeli szukasz świetnej współpracy to profesjonaliści z Samoobsługowa hurtownia instalacyjna BIMs PLUS FHH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością GDAŃSK Sp. k. są dla Ciebie stworzeni. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

avatar icon

Firma świadczy usługi elektryczne różnego rodzaju

avatar icon

Kompleksowe wykanczanie wnetrz pod klucz

avatar icon

"TOMEK"

 • Elbląg

Sprzedaż hurtowa importowanego węgla.

Ranking Sprzedawców Pomp Ciepła obejmuje również takie miejscowości jak: Elbląg, Przezmark, Sierpin, Nowina, Janowo, Milejewo, Myślęcin, Bogaczewo, Czechowo, Władysławowo, Pilona, Cieplice, Dłużyna, Helenowo, Janów, Lisów, Nowakowo, Nowotki, Weklice, Kazimierzowo.
więcej...
Popularne frazy: pompy ciepła powietrze woda Elbląg, pompa ciepła dofinansowanie Elbląg, pompy ciepła ceny Elbląg

Poradniki o pompach ciepła

Dobór pompy ciepła do powierzchni domu nie jest zadaniem trudnym, jeśli znasz kilka zasad. Pompy ciepła są montowane zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i gospodarczych. Jaki jest koszt pompy ciepła do domu 100 m2? Wpływa na niego wiele czynników, kubatura budynku jest jednym z nich. Sprawdziliśmy, jak obliczyć moc grzewczą pompy ciepła odpowiedniej dla domu o powierzchni 100 m2 i na jaki koszt pompy ...

30.12.2022

Odwierty pod pompy ciepła to otwory, w których montowane są sondy gruntowe (elementy gruntowej pompy ciepła). Wiercenia pod pompy mogą być poziome lub pionowe. Ich wybór zależy od możliwości technicznych terenu, z którego będzie pobierane ciepło. Czy potrzebujesz pozwolenia na wykonanie wierceń? Jaka jest głębokość odwiertu dla gruntowej pompy ciepła? Przygotowaliśmy odpowiedzi na te pytania!

29.09.2022

Montaż pompy ciepła w dużym stopniu wpływa na efektywność całego systemu i jest tak samo ważny, jak prawidłowy dobór pompy ciepła. Profesjonalne podłączenie pompy nie jest problematyczne i czasochłonne – pod warunkiem, że wcześniej zadbasz o wybór miejsca montażu pompy ciepła oraz o każdy szczegół montażu jednostki wewnętrznej i przeprowadzisz niezbędne testy. Jak podłączyć pompę i jak przebiega montaż ...

30.06.2022

Pompa ciepła CWU to urządzenie grzewcze, które służy do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Pobiera ciepło z zewnątrz budynku lub z pomieszczeń w domu. Jest tania w eksploatacji i łatwa w montażu. Jak działa pompa ciepła cwu i jaką wybrać? Te i wiele innych informacji znajdziesz w artykule!

28.06.2022

Bez względu na to, czy dopiero budujesz dom, czy go remontujesz, możesz zainstalować w nim pompę ciepła. Pytanie tylko: jak dobrać pompę ciepła do potrzeb? Dobór pompy ciepła to wyzwanie, dlatego warto, aby zajął się tym specjalista. Podpowiadamy, o czym pamiętać przy doborze pompy ciepła, jak odpowiednio dobrać moc urządzenia, aby jego praca była efektywna i jakie mogą być konsekwencje źle dobranej ...

24.06.2022

Pompa ciepła powietrze-woda to najbardziej popularny rodzaj ekologicznego urządzenia grzewczego. Wykorzystuje odnawialne źródła energii, a jej instalacja nie sprawia problemów. Dolnym źródłem ciepła jest powietrze atmosferyczne. Czym charakteryzuje się pompa powietrze-woda? Dowiedz się!

27.06.2022