Pisma, wnioski, podania Poznań - Najlepsi w 2022

Firmy zajmujące się Pisaniem Wniosków, Pism i Podań w Poznaniu, 2022

242 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Pisma, wnioski, podania Poznań - Ranking Najlepsi 2022

Już 242 Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań z Poznania złożyło 66987 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od pism, wniosków i podań może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań w 2022 r. z Poznania.

Pisma, wnioski, podania Poznań
Dawid N.

Dzięki Pani Mecenas udało mi się porozumieć z byłym pracodawcą, zaległa pensja została mi wypłacona a świadectwo pracy zostało wydane. Dziękuje za pomoc i poświęcony czas

5.0 (6 opinii)
Stylowy Ogrodnik Damian Kustoń

Szczerze polecam, fachowe podejście do klienta, bardzo miła współpraca.

5.0 (1 opinia)
Ilona C.

Szybko i skutecznie....spadkową sprawa gdzie się spóźniłam z terminem..wszystko poszło tak jak powinno sąd przywrócił mi termin

5.0 (125 opinii)
Bartosz W.

Pani Mecenas prowadzi stałą obsługę mojej firmy. Pomagała mi w kilku sprawach dotyczących ściągnięcia należności od nierzetelnych kontrahentów. Wiele należności udało się szybko odzyskać bez konieczności wniesienia sprawy na drogę sądową. Z cała pewnością pomogły tu jej umiejętności negocjacyjne. Jestem bardzo zadowolony z obsługi prawnej świadczonej mojej firmie.

5.0 (20 opinii)
Małgorzata S.

Profesjonalne podejście do sprawy z dużym zaangażowaniem. Jestem bardzo zadowolona że trafiłam z moją sprawą do tej kancelarii, ponieważ otrzymałam profesjonalną pomoc. Polecam.

5.0 (19 opinii)
Piotr W.

Profesjonalna i kompleksowa pomoc obrońcy w sprawie karnej. Duże zaangażowanie na wszystkich etapach sprawy i bardzo dobra znajomość procedury sądowej.

5.0 (6 opinii)
Katarzyna S.

Super, szybka i na temat komunikacja telefoniczna i mailową. Polecam z pewnością. Fachowa, mila i świetna obsługa.

5.0 (5 opinii)
Artur B.

Bardzo polecam usługi Pana Janusza bo pomógł mi w zadłużeniu wobec Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego,które wynosiło 250.tysiecy złotych.Finał okazał się być wspaniały bo z 250.tys.zł zrobiło się 50 tysięcy rozłożone na raty.Ogólnie to nie wszystko bo Pan Janusz ma jeszcze jedna kartę,którą wyłoży za około rok.Bardzo Panu dziękuję i życzę wszystkiego co Najlepsze

5.0 (5 opinii)
Natalia L.

Polecam Panią Mecenas z całego serca! Pomogła mi w najtrudniejszym etapie życia jakim był rozwód, jest osobom profesjonalną, mającą w sobie bardzo dużo empatii. Nasza współpraca zakończyła się sukcesem- rozwodem z orzeczeniem o winie byłego męża i korzystnym dla mnie podziałem majątku, również kontakty z dziećmi zostały ustalone tak jak wnioskowałam. Polecam serdecznie i bardzo dziękuję za pomoc.

5.0 (3 opinie)

Więcej Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań z Poznania

Agnieszka S.

Bardzo miła atmosfera Pełen profesjonalizm, szybkie i skuteczne działanie Polecam tego prawnika, osoba bardzo kompetentna i życzliwa.

5.0 (3 opinie)
Gabriela M.

Polecam firmę Omega. Pan Paweł w ciągu zaledwie jednego dnia przygotował dokumentację przetargową dla potrzeb złożenia w postępowaniu ofertowym. Oferta była sporządzona kompletnie i udało mi się wygrać przetarg za co bardzo serdecznie dziękuję. Pozdrawiam. Gabriela

4.94 (127 opinii)
Matylda W.

Już kilkukrotnie korzystaliśmy z usług kancelarii, za każdym razem spotykając się z pełnym profesjonalizmem, solidnością, wielką kulturą osobistą i bardzo miłym podejściem do klientów.

5.0 (122 opinie)
JKO JONES sp. z o. o

Niezwykle rzeczowe i fachowe podejście do mojej sprawy sprawiło, że zaufałem Kancelarii HELIOS-LEX. Już od samego początku odznaczało ich to, że profesjonalnie podeszli do powierzonego im zadania i krok po kroku dążyli do ściągnięcia pieniędzy od dłużnika. Poradzili sobie bez najmniejszego problemu, dlatego z czystym sumieniem rekomenduję usługi świadczone w tym biurze

5.0 (49 opinii)
Dariusz W.

Do Pani Adwokat Karoliny trafiłem z polecenia i z czystym sercem polecam dalej. Pani Adwokat po wysłuchaniu problemu konkretnie i rzeczowo przedstawiła możliwe ścieżki postępowania w zakresie prawa rodzinnego, Pani Adwokat ma profesjonalne podejście do klienta, a konsultacja przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze.

5.0 (40 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań w Poznaniu

Działasz na rynku jako Specjalista od Pism, Wniosków i Podań i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Karolina M.

Pan Mecenas profesjonalnie poprowadził moją sprawę o ziemię po rodzicach. Wcześniej sprawa toczyła się kilka lat bez efektów, ale dzięki podjętym działaniom udało się uzyskać należny nam udział i nie daliśmy się oszukać. Pracownicy kancelarii prezentują wysoki poziom merytoryczny, działają szybko i co najważniejsze pozostawali z nami w stałym kontakcie, dzięki czemu wiedzieliśmy co dzieje się w sprawie i czego możemy się spodziewać w sadzie. Polecam!

5.0 (9 opinii)
Róża K.

Panią Agatę mogę polecić z czystym sumieniem. Jest osobą bardzo konkretną, biegle orientującą się w aktualnych przepisach prawnych. Mieliśmy z mężem bardzo trudną sytuację i wydawało się, że jest to sytuacja bez wyjścia. Pani mecanas jednak nam bardzo pomogła i rozwiązała sprawę korzystnie dla nas.

5.0 (27 opinii)
Wojciech Kałużny Software Solutions

Pan Mecenas jest jednym z najlepszych prawników z którymi współpracowałem, zawsze profesjonalnie przygotowany, potrafi przedstawić możliwości działania i zaplanować odpowiednią strategię. W żadnej sprawie nie zawiódł, od doradztwa prawnego w biznesie po prawo rodzinne i drobne sprawy. Na sali sądowej nie chciałbym mieć nikogo innego w swoim narożniku!

5.0 (7 opinii)
Sławomir B.

Współpraca z Kancelarią Pani Ewy rozpoczęła się od szczegółowego rozpoznania, gatunkowo ciężkiej sprawy. Już następnego dnia otrzymałem dwa możliwe scenariusze rozwiązania problemu. Dopracowane dokładnie i rzetelnie. W rezultacie sprawa wygrana! Pełen profesjonalizm i opanowanie. Polecam.

5.0 (7 opinii)
Pictura sp. z o.o.

Kompleksowe doradztwo i wsparcie przy utworzeniu spółki w zaledwie kilka dni, co było dla nas ważne bo zależało nam na czasie. Dodatkowo firma stworzyła biznesplan dla naszej działalności, który okazał się bardzo pomocny przy podejmowaniu kluczowych decyzji na starcie. Możemy liczyć na bieżące wsparcie Kubiak Consulting w zakresie doradztwa biznesowego przy planowanych inwestycjach jak również z obsługi spraw księgowych, podatkowych i kadrowych.

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Rachunkowo-Prawna INFI sp. z o.o.

 • Poznań
A&M Anita Gubała, Magdalena Dobierzyńska S.C.

Polecam Kancelarię Rachunkowo-Prawną INFI. Pani Ewelina Sobieska rzetelnie wykonuje swoją pracę. Zawsze służy pomocą i odbiera telefony nawet po godzinach pracy jeżeli pojawia się pilna sprawa. Służy wsparciem i przygotowuje niezbędne dokumenty potrzebne w procesie rejestracji firmy oraz pomaga załatwić formalności urzędowe. Wywiązuje się z obsługi klienta, dając poczucie bezpieczeństwa dla przedsiębiorcy.

5.0 (3 opinie)

Adwokat Poznań | Przemysław Plewiński

 • Poznań
Ariel S.

Szerokie spektrum oferowanych usług, dyspozycyjność oraz świetne zrozumienie klienta to cechy charakterystyczne kancelarii oraz mecenasa Plewińskiego. Specjalista prawa karnego i cywilnego, który podejmie się nawet najtrudniejszych spraw. Zawsze na czas, zawsze przygotowany, na taka jakość warto przeznaczyć każde środki.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Prawna Meritum

 • Poznań
Kasia special eyes

Spośród wielu opcji wybrałam Meritum które od początku naszej współpracy urzekło mnie profesjonalnym podejściem do sprawy. Wiedzą i takim zwyczajnym ludzkim zrozumieniem. Kancelaria prowadzi kilka moich spraw i jestem bardzo zadowolona z komunikacji i postępowania.

4.72 (99 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Rohloff

 • Poznań
Ewelina K.

Bardzo dziękujemy za udaną współpracę z Panią Iwoną w reprezentacji w sprawie rozwodowej, pełen profesjonalizm który oczywiście zakończył się sukcesem, świetny kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy. Gorąco polecamy Panią Mecenas! Dziękujemy jeszcze raz!

5.0 (23 opinie)

Rymarowicz Joanna Radca Prawny

 • Poznań
Joanna M.

Fachowa i szeroka wiedza na najwyższym poziomie. Pani Joanno dziękuję jeszcze raz za profesjonalnie przeprowadzoną moją niełatwą sprawę. Znajomi polecili mi Pani usługi i jestem bardzo zadowolona tak samo jak oni. Będę polecać dalej, ponieważ takich radców prawnych jak Pani nie spotyka się często ( a już z kilkoma miałam przyjemność). Polecam !!!

5.0 (8 opinii)

Kancelaria Adwokacka Natalia Hebel

 • Poznań
Sylwia P.

Polecam z czystym sumieniem kancelarię. Indywidualne podejście do klienta, rzyczliwość i sumienność oraz szeroki zakres świadczonych usług prawnych zachęciło mnie do wybrania tej a nie innej kancelarii i co najważniejsze mają konkurencyjne niskie ceny usług w przeciwieństwie do innych kancelarii świadczących te same usługi bardzo polecam. Z całą pewnością jeszcze nie raz skorzystam z usług i porad tej kancelarii tym bardziej że moja sprawa została rozpatrzona pozytywnie,a wygraną to największa nagroda i satysfakcja.

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Kołodziejczyk

 • Poznań
Arkadiusz M.

Miły kontakt z p. Błażejem i skuteczne doprowadzenie sprawy (prawo pracy) do końca. Mocno polecam.

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Adwokacka Klaudia Siutkowska

 • Poznań
Piotr K.

Podejście do klienta, wiedza prawnicza, zaangażowanie na najwyższym poziomie. Perfekcyjne przygotowanie. Dzięki profesjonalnemu podejściu Pani Mecenas do sprawy byłej żonie nie udało się rozerwać mnie na strzępy. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc. W przyszłości w przypadku podobnych problemów wiem gdzie szukać pomocy.Jeszcze raz serdecznie dziękuje Piotr

5.0 (101 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Grabowska

 • Poznań
Roślinoholiczka.pl Anna Buczyńska

Świetny specjalista i fachowiec. Usługi wykonane na najwyższym poziomie. Gorąco polecam!

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Bartosz Mroczyński

 • Poznań
Adrian Z.

Miałem wielkie obawy, by zaufać jakiemuś prawnikowi (sprawa rozwodowa). Pan Bartosz podszedł do sprawy wyjątkowo po ludzku (jak na środowisko prawników), dodatkowo wszystko wytłumaczył w prostych słowach; zawsze był pod telefonem podczas trwania batalii sądowej, (a to ponad dwa lata). Uczciwy i sumienny, bardzo polecam.

5.0 (2 opinie)

Monika Goińska-Roszyk radca prawny mediator

 • Poznań
Julia D.

Polecam osobom, które cenią sobie, jak cena idzie w parze z dobrą jakością.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Remigiusz Sobieski

 • Poznań
Krzysztof R.

MSP Sobieski Spychała Adwokaci i Partnerzy Spółka partnerska prowadzi sprawną i rzetelną obsługę prawną przedsiębiorców, w tym spółek prawa handlowego. Adwokat Remigiusz Sobieski specjalizuje się w prawie pracy i w sprawach gospodarczych.. W zespole Kancelarii jest doradca podatkowy, pomagamy w wyborze odpowiedniej formy opodatkowania z uwzględnieniem zasad prawa Unii Europejskiej. Prowadzimy sprawy legalizacji pobytu cudzoziemców w Polsce. Celem działalności Kancelarii jest zapewnienie skutecznej ochrony prawnej Klientom przed sądem, tworzeniu umów i prowadzeniu działalności gospodarczej. Więcej o naszej działalności można dowiedzieć się na stronach internetowych: https://www.infi.com.pl oraz https://www.msplegal.pl/

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Marta Waplak

 • Poznań
Pani

Podobała mi się okazana podczas rozmowy opinia, a także empatia, oraz terminowość. Bardzo dziękuję.

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski

 • Poznań
Paweł W.

Bardzo dobrze zrealizowana usługa, konkretne i indywidualne podejście do klienta dodatkowo poparte doświadczeniem i ogromna wiedzą, polecam.

5.0 (8 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Toczyńska

 • Poznań
Dorota W.

Polecam, bardzo rzeczowa, kompetentna i wszechstronna opieka prawna (paragrafy, pisma i asysta w sądzie) zakończona sukcesem, spełnione oczekiwania z nawiązką. Przy tym prawo w wydaniu ludzkim i zrozumiałym. Dziękuję i polecam.

5.0 (6 opinii)

Biuro Prawno Rachunkowe Nowypit.pl sp. z o.o.

 • Poznań
Kancelaria

Prowadząc firmę napotkałam kilka poważnych problemów podatkowych. Nie podejrzewałam, że uda się z tego kiedykolwiek wybrnąć, Panie z Biura Prawno Rachunkowego Nowypit w sposób skuteczny rozwiązały te kwestie. Profesjonalna, rzetelna, fachowa pomoc księgowa i podatkowa. Zawsze mogę liczyć na 100% profesjonalną i co najważniejsze SKUTECZNĄ pomoc.

5.0 (3 opinie)

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ POZNAŃ

 • Poznań
Mateusz J.

Usługi prawne świadczone przez kancelarie Business Advice należy ocenić wzorowo. Bezproblemowy kontakt, doradztwo na najwyższym poziomie i przede wszystkim przystępne ceny usług.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Monika Małkowska - adwokat

 • Poznań
Maciej K.

Szybka, rzeczowa porada i sprawne działanie. Polecam.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Adwokacka Bartłomiej Markiewicz

 • Poznań
Konrad J.

Bardzo chciałbym wyróżnić adwokata Pana Bartłomieja dlatego iż miałem Pana na sprawie karnej i jestem z niego bardzo zadowolony wie jak podchodzić do wszystkiego i polecam go dla ludzi którzy będą mieli problem w przyszłości, tak na marginesie oby było ich mniej, ale bardzo polecam wziąć sobie tego Pana jako obrońcę. Pozdrawiam.

5.0 (8 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Siekacz

 • Poznań
Kamil S.

Z usługi skorzystałem już dawno temu, ale jestem zadowolony. Współpraca sprawna, bez wydłużania i niepotrzebnych kosztów. Umowa, którą dla mnie przygotowano, znakomicie się sprawdziła. Dziękuję i pozdrawiam.

5.0 (9 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Plewińska

 • Poznań
Katarzyna N.

Polecam. Dzisiaj w końcu zakończyliśmy sprawę o Zachowek. Dopiero po apelacji Pani Adwokat sad przyznał nam Zachowek. Adwokat skuteczna. Cały czas nas uspokajała.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Śledcza sp. z o.o.

 • Poznań
Ewa Z.

To z jaką pewnością siebie przebrnęli całą rozprawę budziło spory podziw. Przez cały czas jej trwania, było widać, że wiedzą co robią i, że są pewni wygranej.

5.0 (18 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Pietrzak

 • Poznań
Wiesław Ł.

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Pietrzak jest kancelarią prawa pracy i ubezpieczeń społecznych posiada już ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu klientów indywidualnych oraz dużych przedsiębiorców. Oferujemy szybkie terminy wykonania zleceń, w oparciu o wiedzę doświadczonych praktyków prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, ale również doradców podatkowych i samodzielnych księgowych. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe wykonywanych zleceń. Zapraszamy do kontaktu.

5.0 (1 opinia)

E-Counting Sp. z o.o.

 • Poznań
NKR inwestycje Sp. z o.o.

Łatwość kontaktu. Otwartość na potrzeby klienta, oraz fantastyczna atmosfera, klimat realizacji zlecania. Pozdrawiam.

5.0 (1 opinia)

AST-Adwokaci. Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
Kacper W.

Taktowna, spokojna i umie słuchać. Szybko rozumie istotę sprawy i w sposób zrozumiały przedstawia kilka sposobów rozwiązania problemu. Łatwo nawiązuje współpracę, dlatego polecam Panią Adwokat wszystkim.

5.0 (116 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Kunter

 • Poznań
Maciej J.

Profesjonalna obsługa, a co za tym idzie, niespotykane dotąd przeze mnie zaangażowanie w sprawę. Serdecznie polecam. M. Jankowski.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Kamila Wasilewska

 • Poznań
Emilia S.

Pani Kamila bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła! Bardzo szybko i sprawnie udzieliła mi porady i odpowiedzi na nurtujące mnie pytania :) co więcej, sposób w jaki to zrobiła był zrozumiały dla człowieka nie zajmującego się przepisami i paragrafami :) polecam!

5.0 (8 opinii)

Kancelaria Odszkodowawcza MERCES

 • Poznań
Katarzyna Ł.

Bardzo profesjonalna obsługa, pomoc. Serdecznie polecam współpracę z Panem Mecenasem - pełne zaangażowanie, Pan Mecenas pomógł mi wygrać sprawę, dzięki poleceniu pomógł również mojej rodzinie.

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Adwokacka

 • Poznań
Dominika K.

Bardzo się cieszę z pomocy Kancelarii Adwokackiej BMS, bardzo mi mogli to są uczciwi i bardzo pomocni adwokaci

4.87 (15 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Arkadiusz Nawrocki

 • Poznań
Jacek M.

Profesjonalna i rzetelna kancelaria. Prowadzi wszystkie moje sprawy biznesowe. Nigdy nie mam problemu z kontaktem. Zawsze rzetelni i terminowi. A do tego maja jasne zasady wyceniania usług. Bardzo pomocni przy windykacji należności

5.0 (8 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Smolińska

 • Poznań
Marzena M.

Pani Mecenas jest bardzo miłą i konkretną osobą, dzięki czemu współpraca przebiegała w pozytywnej atmosferze i bez poczucia dystansu podczas dzielenia sie swoimi problemami. Jednak najważniejsze podczas współpracy okazało się fachowe podejście do zagadnienia i mnie jako klienta, dzieki czemu jako osoba nie znająca sie na prawie, miałam jasny ogląd sytuacji i otrzymałam więcej informacji i wsparcia merytorycznego niż oczekiwałam. Serdecznie polecam współpracę z Adwokat Katarzyną Smolińską.

5.0 (5 opinii)
Ranking Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań obejmuje również takie miejscowości jak: Poznań, Skórzewo. więcej...