Piła

Myślisz o tym jak można w prosty sposób otrzymać propozycje kilku polecanych firm z Piły i woj. wielkopolskiego? Chcesz otrzymać cennik i koszty w Pile? Kiedy chcesz wynająć kogoś, kto będzie wyśmienitym i doskonałym w swoim fachu profesjonalistą czy też chcesz kupić towar szybko i sprawnie odpowiedzią na Twoje potrzeby jest Oferteo. Konkretnie w Pile swoją działalność w Oferteo proponuje już 1 662 profesjonalistów najwyższych lotów, którzy przez Klientów oceniani są na 4.7, gdzie najwyższa ocena to 5. Różnorodność obsługiwanych kategorii jest w tym regionie naprawdę spora. Nasze firmy poruszają się już w 857 branżach, między innymi strony internetowe, nauka angielskiego, tynkowanie maszynowe, aranżacja i wystrój wnętrz, transport zagraniczny powyżej 3,5t. Z Oferteo dopasowanej firmy w powiecie szukało już 2 185 osób, które w sumie otrzymały 5 293 ofert od firm. Spróbuj, a bardzo szybko znajdziesz odpowiedniego profesjonalistę z Piły. Pierwsze oferty możesz dostać już w kilka minut. Nie zastanawiaj się, kliknij jedną z poniższych kategorii i przekonaj się!

Wybierz branżę w mieście Piła

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Piły

Firma remontowo-budowlana "KOMPLEKS" Edward Brzeski

Zygmunt I., Koszalin

Witam. Chciałbym podziękować firmie "KOMPLEKS" za współpracę. Z wykonanej pracy jestem usatysfakcjonowany, gdyż została wykonana bardzo fachowo. Muszę przyznać, że firma Pana Edwarda Brzeskiego w pełni wywiązała się z umowy i w stosunkowo krótkim czasie wykonała zlecenie. W przyszłości jeszcze nieraz skorzystam z usług tej firmy, gdyż mają bardzo atrakcyjne ceny. Dla zainteresowanych umieszczam zakres prac, które obowiązywała umowa: fundamenty, instalacje wodno-kanalizacyjne wewnątrz fundament...

Kancelaria adwokacka adwokat Jacek Tryczyk

Grzegorz H., Piła

Bardzo dobry i skuteczny adwokat, do tego sympatyczny i bardzo cierpliwy. Pan Mecenas prowadził sprawę o alimenty bardzo skutecznie. Miałem trzy sprawy o odwieszenie wyroku, oczywiście z pomocą Pana Mecenasa Jacka Tryczyka zakończone pozytywnie dla mnie. Rzetelny, a co najważniejsze sprawnie działający adwokat. Godny polecenia. Przy pomocy mecenasa udało mi się uniknąć odsiadki w zakładzie karnym. Chwalę sobie dobry kontakt z Panem Mecenasem. Zarówno przed rozprawą jak i po jej zakończeniu mogła...

Kancelaria adwokatów i radców prawnych Wyrwa i Wspólnicy

Marek W., Piła

Z Kancelarią Wyrwa i Wspólnicy współpracuję od wielu lat.Na przestrzeni tego czasu prowadzone były sprawy cywilne i gospodarcze.Pomoc prawna świadczona przez Kancelarię cechuje się profesjonalizmem, terminowością i skutecznością. Mecenas Krzysztof Wyrwa wraz ze swymi wspólnikami i pracownikami jest zawsze fachowo przygotowany do każdej wokandy. W każdej sprawie można liczyć na zaangażowanie, a co najistotniejsze na skuteczność. Jestem bardzo usatysfakcjonowany dotychczasową współpracą i mam nadz...

Przykładowe zlecenia mieszkańców Piły

Zapytanie o adwokata do reprezentacji w sprawie, prawo karne, Piła

Przedmiot sprawy: prawo karne. Rodzaj usługi: reprezentacja w sprawie. Dodatkowe informacje: Mój chłopak jest oskarżony o próbę zabójstwa, działał w samoobronie, są na to dowody. Termin nawiązania współpracy: możliwy od zaraz.

Dominika P., adwokaci.

Zlecenie na ocieplenie elewacji styropianem, do 200m², Piła

Zakres prac: ocieplenie elewacji. Rodzaj budynku: dom jednorodzinny. Powierzchnia: do 200m². Rodzaj materiału: styropian. Dostawca materiałów: zleceniodawca. Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Piotr H., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Poszukuję fryzjera dla 1 osoby, Piła

Liczba obsługiwanych osób: 1 osoba. Okazja na jaką ma być wykonana fryzura: bez okazji. Rodzaj usługi: farbowanie. Rodzaj stylizacji: inna. Rodzaj farbowania: ombre. Wartość usługi: wysokiej klasy. Miejsce skorzystania z usługi: Klient dojedzie do fryzjera. Termin realizacji usługi: Klient nie wie.

Lidia K., usługi fryzjerskie.

Zamówię ekogroszek, 2t, docelowo 3t co roku, Piła

Ilość: 2 tony. Forma ekogroszku: workowany. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: zakup próbny, docelowo co roku 3t. Wymagania dodatkowe: transport z wjazdem na posesje. Termin zakupu: w ciągu miesiąca

Krzysztof K., węgiel ekogroszek.

Do wykonania brukowanie kostką betonową, 101-200m², Piła

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: ułożenie krawężników, obrzeży, ułożenie kostki, kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: 101-200m². Rodzaj materiału: kostka betonowa. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Marek J., brukarstwo.

Potrzebuję gruntową pompę ciepła, 450m2, Piła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku, chłodzenie. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa. Liczba mieszkańców: 15. Powierzchnia budynku: 450m2. Stan obiektu: nowo wybudowany. Klient szuka ofert na: zakup i montaż pompy ciepła. Dodatkowe informacje: - instalacja zewnętrzna, jak i wewnętrzna jest wykonana, brakuje tylko pompy ciepła. Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy.

Jan S., ekologiczne źródła energii - urządzenia.