Pietschmann Sp. z o.o. Poznań - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Pietschmann Sp. z o.o. nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Pietschmann Sp. z o.o.

O specjaliście

Pietschmann Finance to kompleksowe biuro doradcze, którego zadaniem jest pełna obsługa przedsiębiorstw na płaszczyźnie księgowej, podatkowej, prawno gospodarczej, doradczo inwestycyjnej a nade wszystko finansowej. Naszym celem nadrzędnym jest stworzenie Państwa firmie doskonałych warunków pozwalających na coraz to większy rozwój służąc Państwu pomocą na każdym etapie jednak że z zachowaniem godności Waszego przedsiębiorstwa.
Naszą naczelną dewizą jest:
„Bogactwo to stan przejściowy, zachowanie godności pozostaje na całe życie….”
Księgowość
Dział księgowości zajmie się sprawami podatkowo-rachunkowymi od momentu rejestracji twojej firmy.
W zakresie zewnętrznej obsługi księgowej znajduje się prowadzenie :
- Ksiąg Handlowych
- Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów
- Ewidencji przychodów ryczałtu ewidencjonowanego
- Rejestrów zakupów oraz sprzedaży VAT
- Kadry i Płace
- ZUS
- Rejestracja spółek prawa handlowego włącznie z aktem notarialnym
- Sporządzanie deklaracji, sprawozdań i analiz finansowych
Udzielamy również porad w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej, weryfikację ksiąg rachunkowych i podatkowych, redagowanie podań i odwołań, pomoc przy sporządzaniu wniosków kredytowych. Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów.

Prawo Gospodarcze
Zadaniem działu prawnego jest pomoc Państwa firmie w sprawach trudnych, skomplikowanych w wielu przypadkach nie zrozumiałych zawiłościach prawnych niezrozumiałych dla klienta.
Zakres działań:
- Redagowanie umów, pism, wezwań
- Sporządzanie Pozwów do Sądu Gospodarczego
- Reprezentacją Klienta przed właściwym Urzędem
- Zawieranie układów porozumień z bankami
- Zawieranie układów ratalnych z ZUS i US
„Należy dążyć do sprawiedliwości słowem i czynem” Pitagoras

Finanse
Dział Finansowy zajmuje się szeroko pojętym pośrednictwem finansowym. Naszym zadaniem jest mediacja z bankiem w celu uzyskania środków finansowych dla potrzeb działalności Państwa firmy. Zajmujemy się również klientami trudnymi którzy poprzez zaistniałe wpisy w bazach KRD, BIG, BIK nie mogą uzyskać finansowania. Prowadzimy mediację z bankiem w celu stworzenia odstępstwa od procedury w takich przypadkach.
„Rzeczy trudne załatwiamy od ręki, na cuda trzeba chwileczkę poczekać…..”

W tym celu proponujemy następujące rozwiązania:
KREDYT OBROTOWY – finansuje bieżąca działalność Państwa firmy, poprawią płynność
FUNDUSZE POŻYCZKOWE – świetne rozwiązanie dla firm rozpoczynających działalność, dostępne od pierwszego dnia działalności na podstawie biznes planu, poręczenie w formie cywilnej – poręczyciel, bądź zastawu na maszynie, samochodzie, nieruchomości.
KREDYT START UP – forma finansowania dostępna od pierwszego dnia rozpoczęcia działalności, najczęściej zabezpieczona hipoteką, maksymalna wartość kredytu względem wartości proponowanego zabezpieczenia to 70% jego wartości. Kredyt na podstawie biznes planu, czas realizacji około miesiąca.
KREDYT INWESTYCYJNY – na zakup nieruchomości bądź środków trwałych, minimalny udział własny 20%, zdolność kredytowa oraz działalność prowadzona minimum 2 lata.
LEASING MASZYN I URZĄDZEŃ – najszybsza forma finansowania, udział własny na poziomie 20% bardzo często pozwala na szybką realizację inwestycji i zakup sprzętu dla klienta, włącznie z jego przekazaniem a procedura nie przekracza tygodnia. Możliwość negocjacji i odstępstw od BIG, BIK i KRD w przypadku gdy zadłużenie jest już spłacone.
LEASING SAMOCHODÓW – jedna z prostych form finansowania zakupu samochodu dla twojej firmy, procedura zakupu, podpisania umowy i rejestracji samochodu możliwa jest nawet w 48h. Okres leasingu do 60 miesięcy, wiek samochodu nie może przekroczyć 8 lat w momencie spłaty. Wpłata własna od 5 do 45% wartości początkowej przedmiotu, okres od 24 do 60 miesięcy.
LEASING SAMOCHODU EXPRESS – procedura uproszczona na samochody fabrycznie nowe od autoryzowanego dealera, na oświadczenie, dokumenty rejestrowe, bez zaświadczeń z ZUS i US
Do 100000 netto – wpłata własna 5%
Do 200000 netto – wpłata własna 10%
Do 300000 netto – wpłata własna 15%
Podane wartości określają minimalną wpłatę własną, okres leasingu od 24 do 60 miesięcy.
LEASING SAMOCHODU START UP – od pierwszego dnia działalności w przypadku samochodu nowego uproszczone procedury, wpłata własna 25%, jeśli firma posiada kontrakty pozwalające na weryfikację przyszłego dochodu wpłata własna na poziomie 10%. Okres leasingu od 24 do 60 miesięcy.

LEASING SAMOCHODÓW UŻYWANYCH – od rocznika 2002, wpłata własna uzależniona od kondycji firmy, od 5 do 45%, okres leasingu do 48 miesięcy.
LEASING Z BIK I KRD – samochody od rocznika 2002, sprzęt budowlany, ciężarówki, przyczepy, naczepy, ciągniki siodłowe, klient może posiadać zadłużenia w bazach, wplata własna od 5 do 45% w zależności od decyzji działu ryzyka, maksymalny okres leasingu 48 miesięcy.

OFERTY SPECYJANLE
Dział ten zawiera oferty specjalne na samochody nowe w cenach proponowanych przez Pietschmann Finance jak i również oferta samochodów poleasingowych, po windykacyjnych.
Tutaj mi zrób zamieszczanie tych ogłoszeń z dodawaniem zdjęć i opisu o samochodach

Branża

Leasing samochoduLeasing maszyn i urządzeńLeasingSamochody osobowe używaneSamochody osoboweSprzedawcy samochodów dostawczychSamochody ciężaroweBiuro rachunkoweBusyKredyt dla firmKredyt samochodowy

Obszar działania

Mazowieckie, Podkarpackie, Podlaskie, Zachodniopomorskie, Dolnośląskie, Opolskie, Wielkopolskie, Śląskie, Kujawsko-pomorskie, Pomorskie, Małopolskie, Lubelskie, Łódzkie, Świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Lubuskie

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy Pietschmann Sp. z o.o.?

Dodaj swoje referencje

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Pietschmann Sp. z o.o.

Powiązane produkty i usługi: CiągnikiKupię samochódCiągniki PoznańKupię samochód Poznań,  Samochody osobowe używane Poznań, Księgowość,  Prawo gospodarcze, Finanse

Oferta

BMW 316 Czarna do wynajęcia!
Polska
3075.00 zł

Do sprzedania mamy BMW 316-Czarna z beżowym wnętrzem. Samochód do wynajęcia!Tylko 2500 netto. Samochód w benzynie ,z automatyczna skrzynią biegów. Wyposażenie: -Skórzana tapicerka -Kierownica wielofunkcyjna -Opony z funkcją jazdy awaryjnej -Światła przeciwmgielne -Funkcja dezaktywacji poduszki powietrznej...  

Fiat Ducato 8 Palet 3.0 180 KM
Polska - Kraków/Poznań
107000.00 zł

FIAT DUCATO PLANDEKA 8 PALET 3.0 180 KM Jedynie za 87 000 Netto Fabrycznie nowy Pakiet SX Klima Fabryczne radio z CD MP3 Elektryczne szyby Elektryczne lusterka Zbiornik paliwa 125 l Półka pod sufitem SAMOCHÓD FABRYCZNIE NOWY UPROSZCZONA PROCEDURA FINANSOWANIA W LEASINGU JUŻ OD 5% WPŁATY JEŚLI...  

BMW 320
Polska - Kraków/Poznań
160670.00 zł

Model, Typ: BMW 320 F31, Sedan / Limuzyna Rocznik: 2013 Rodzaj paliwa: olej napędowy Silnik: 1995 cm³ (Moc 184 KM / 135 kW) Skrzynia biegów: automatyczna Kolor: czarny Liczba drzwi: 4/5 Dodatkowe informacje Cechy zewnętrzne: alufelgi, ksenony, światła przeciwmgłowe Bezpieczeństwo: ABS, ASR, autoalarm,...  

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Św. Marcin 58/62 lok. 802, Poznań

Telefon

796****** Pokaż numer

Telefon

796****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Joanna Gędźba

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy CHIKI CHIKI FASHION OUTLET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data rozpoczęcia działalności 2013-03-22
NIP 7831698202
Regon 302379460

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAŁOPOLSKIE
Powiat krakowski
Gmina Kocmyrzów-Luborzyca
Miejscowość Goszyce
Kod pocztowy 32010
Poczta Kocmyrzów
Numer nieruchomości 80

Kontakt

Telefon kontaktowy 889535834

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 1 - Osoba prawna
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 117 - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data wpisu do bazy REGON 2013-03-25
Data wpisu do rejestru ewidencji 2013-03-25
Data powstania 2013-03-21
Data rozpoczęcia działalności 2013-03-22

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4771Z SPRZEDAŻ DETALICZNA ODZIEŻY PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
Przeważające PKD
7711Z WYNAJEM I DZIERŻAWA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK
6920Z DZIAŁALNOŚĆ RACHUNKOWO-KSIĘGOWA; DORADZTWO PODATKOWE
6499Z POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
4791Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
4775Z SPRZEDAŻ DETALICZNA KOSMETYKÓW I ARTYKUŁÓW TOALETOWYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4772Z SPRZEDAŻ DETALICZNA OBUWIA I WYROBÓW SKÓRZANYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4645Z SPRZEDAŻ HURTOWA PERFUM I KOSMETYKÓW
4642Z SPRZEDAŻ HURTOWA ODZIEŻY I OBUWIA
4641Z SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW TEKSTYLNYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.