Domek drewniany o pow 25m2+poddasze użytkowe +taras zadaszony 10m2


Cena do uzgodnienia

Witam!


Przedmiotem aukcji jest domek drewniany o wymiarach 5m x 5m +taras 2m x 5m zadaszony. W domku zastosowano ocieplenie w postaci wełny mineralnej o następujących grubościach :
-podłoga150mm
-ściany 100mm
-poddasze (strop w przypadku domku parterowego bez użytkowego poddasza ) 150mm
Domek jest wykonany na podstawie konstrukcji szkieletowej drewna świerkowego zabezpieczonego przed :ogniem , grzybami, insektami .Drewno narażone na działanie czynników atmosferycznych dodatkowo zostało zabezpieczone "sadolinem" ( środek o konsystencji żywicznej ,który zabezpiecza drewno na długie lata ). Konstrukcja obita jest płytą OSB o grubości 12mm i dodatkowo owiniętą membraną ,która zabezpiecza płytę przed działaniem wilgoci. Na zewnątrz ściany obite są deską elewacyjną (klin), która jest przytwierdzona do domku na kontr- łatach ,co stanowi dodatkową izolację .
Ściany wewnątrz wykończone boazerią . Podłoga na parterze jak i poddaszu wykonana z płyty OSB 18mm (możliwość zastosowania za dopłatą deski podłogowej).
Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe ( Nie! wewnątrz klatkowe )
Okna pcv w kolorze ( nie tak jak na zdjęciu)
Dach pokryty blacho-dachówką (cały wachlarz kolorów do wyboru) z kompletnym odprowadzeniem wody z dachu.
Okiennice jako opcja za dopłatą.

Koszt transportu to 2zł za kilometr liczone w jedną stronę

Cena obejmuje wykonanie domku począwszy od ustawienia bloczków fundamentowych a skończywszy na kompletnym wykończeniu dachu . Nie ma dodatkowych kosztów ukrytych .

K

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 22198