Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI ANDRZEJ KOZŁOWSKI

7

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Jesteśmy na rynku od 1996 roku. Nasza specjalność to sprzedaż i wynajem nieruchomości oraz administrowanie. Teren działalności to woj. pomorskie.

NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI - właściciel marek „KOZŁOWSKI-NIERUCHOMOŚCI.pl” w zakresie rynku komercyjnego jest firmą rodzinną, działającą na pomorskim rynku nieruchomości od 1996 roku.

Wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości i umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientami to gwarancja Waszego sukcesu.

Oferujemy obsługę wszystkich typów transakcji - sprzedaż, kupno, wynajem na rynku mieszkaniowym jak i komercyjnym. Wszystkie nieruchomości znajdujące się w naszej ofercie sprawdzone są pod względem merytorycznym i prawnym.
Nad bezpieczeństwem transakcji zawsze czuwa doświadczony agent z wieloletnią wiedzą i doświadczeniem.

Zgłaszając nam nieruchomość lub potrzebę jej znalezienia gwarantujemy wszechstronne doradztwo, dzięki czemu Wasza nieruchomość będzie się wyróżniała na tle innych konkurencyjnych nieruchomości.

Nasze wynagrodzenie ustalane jest każdorazowo indywidualnie, a jego wysokość będzie zależna od zakresu obowiązków i stopnia skomplikowania sprawy, czy okresu trwania umowy najmu lub dzierżawy.

Dlaczego warto korzystać z usług KOZŁOWSKI-NIERUCHOMOŚCI?

Po pierwsze - oszczędność czasu. Prowadzimy cały proces sprzedaży, zakupu, wynajmu nieruchomości poczynając od przygotowania dokumentacji zdjęciowej i opisowej.

Sprawdzenia i zebrania niezbędnych do transakcji dokumentów, umawianie i prowadzenie spotkań z potencjalnymi klientami, negocjujemy wcześniej ustalone z właścicielem nieruchomości warunki, kończąc na kwestiach związanych z finalizacją transakcji. Wniosek nasuwa się jeden - Ty poświęcasz swój cenny czas na pracę, a proces transakcji prowadzą specjaliści z Kozłowski - Nieruchomości.

Po drugie - bezpieczeństwo transakcji. Z każdym klientem podpisujemy umowę pośrednictwa. Daje to gwarancję i wiedzę, kto przyszedł oglądać Twoją nieruchomość, względnie masz pewność, że osoba, która sprzedaje jest jej właścicielem.

W skrajnych wypadkach naszego nieprecyzyjnego działania do Twojej dyspozycji pozostaje nasze ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Po trzecie - pełna wiedza na temat nieruchomości. Nieruchomości, na które mamy podpisane umowy pośrednictwa, a które prezentujemy klientom zostały wcześniej przez nas osobiście zweryfikowane. Wiemy, co sprzedajemy lub wynajmujemy. Każdorazowo potencjalny klient otrzymuje od nas wszystkie niezbędne informacje od pośrednika prowadzącego konkretną nieruchomość.

Po czwarte - Bezpośredni kontakt Pośrednik prowadzący nieruchomość – Klient. Umowę pośrednictwa podpisujesz z Pośrednikiem, który od początku do końca prowadził będzie poszczególną transakcję. Dzięki temu wiesz, do kogo możesz zadzwonić, by m.in. uzupełnić prezentowaną ofertę o dodatkowe informacje, poznać historię oglądalności czy otrzymać jej analizę. Przy każdej ofercie widnieje kontakt do Pośrednika prowadzącego ofertę.

Po piąte - Doświadczenie w sprzedaży/wynajmie nieruchomości. Zespół KOZŁOWSKI-NIERUCHOMOŚCI to wieloletnie doświadczenie w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami, dające pewność, że będziesz współpracował z osobami posiadającymi właściwe kompetencje w sprzedaży czy wynajmie nieruchomości.

Po szóste - Kompatybilność usług z wygodą dla Klienta.
W naszej ofercie jak wspominaliśmy wyżej posiadamy oferty z rynku tzw. mieszkaniowego (mieszkania, domy działki mieszkaniowe) oraz komercyjnego (biura, magazyny, lokale, obiekty itp.). Dzięki temu nasza oferta jest w pełni kompleksowa i jesteśmy w stanie zaspokoić nie tylko Wasze oczekiwania osobiste, ale i biznesowe.

Dlatego warto podpisać umowę z KOZŁOWSKI-NIERUCHOMOŚCI umowę na wyłączność?

Pytanie, dlaczego właśnie na wyłączność. Najlepszą odpowiedzią na pytanie, dlaczego, może być sparafrazowanie przysłowia, cytuję, że jeśli wszyscy zajmują się Twoją nieruchomością, to znaczy, że może jednak nikt się nią nie zajmuje. Rozwinięciem zaś tej odpowiedzi jest kilka istotnych elementów, które sprawiają, że warto jest podpisać umowę na wyłączność.

A w tym przypadku zyskujesz jeszcze:
1. Gwarancję jednej oferty na rynku, dzięki której potencjalny nabywca poważnie potraktuję taką ofertę. Ogłoszenie na każdym portalu, czy stronie internetowej może pojawić się tylko raz, co podkreśla jej wyjątkowość i uniemożliwia zaniżanie jej ceny.
2. Taka umowa eliminuje wszystkie zagrożenia.
3. Twoja oferta mimo podpisania umowy tylko z jednym pośrednikiem będzie dostępna poza kilkudziesięcioma portalami związanymi z obrotem nieruchomościami ponad 300 biurom nieruchomości, z którymi współpracuje KOZŁOWSKI-NIERUCHOMOŚCI.
4. Dzięki systemowi MLS opartym na wprowadzaniu tylko ofert wynikających z umów pośrednictwa zawartych na wyłączność Twoja oferta widoczna będzie również na terenie całej polski w biurach należących do tego skutecznego systemu.

Zapewniamy – tego nie da żadna inna umowa otwarta.

Branża

Agencja nieruchomości, Wynajem nieruchomości, Magazyny do wynajęcia, Geodeta, Doradztwo, pośrednictwo, Biuro do wynajęcia

Obszar działania

Pomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

13 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Zuzanna K. 17 maja 2022
Pozytywna opinia

Polecam biuro Pana Andrzeja. Wszystkie elementy współpracy dopięte na ostatni guzik, oraz co rzadkie wśród innych pośredników, pomoc, informacja i opieka formalna od początku do końca transakcji. Pełen profesjonalizm i wysoka kultura osobista.

Zdzisława Z. 16 maja 2022
Pozytywna opinia

Wielokrotnie korzystałam z usług różnych agencji nieruchomości, ale po raz pierwszy spotkałam się z tak profesjonalną i miłą obsługą. Gorąco polecam usługi Pana Andrzeja Kozłowskiego. Jestem wdzięczna, że poznałam takiego człowieka.

Bogusław B. 25 marca 2022
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne, rzeczowe i sympatyczne podejście zarówno do wynajmującego, jak i najemcy. Szybka i sprawna obsługa. Bardzo pomocni w trudnych kwestiach. Polecam!

Jakub P. 22 marca 2022
Pozytywna opinia

Doskonała współpraca przy pomocy Ukraińcom w wynajmie dla nich mieszkania.

Małgorzata K. 3 marca 2022
Pozytywna opinia

Niezawodność, żetelność, lojalność i terminowość

Józef W. 1 marca 2022
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne podejście do tematu wynajmu. Sympatycznie, kulturalnie i skutecznie.

Lech K. 22 grudnia 2020
Pozytywna opinia

Profesjonalne podejście . Szeroko pojętej doradztwo w sprawach nieruchomości. Lech

Ewa T. 23 listopada 2020
Pozytywna opinia

Elastyczność, możliwość kontaktu o różnych porach w wyjątkowych sytuacjach i dbanie o szczegóły.

Robert J. 22 listopada 2020
Pozytywna opinia

PBA Nieruchomości to profesjonalna i życzliwa obsługa.

Arkadiusz A. 18 listopada 2020
Pozytywna opinia

Profesjonalna i miła obsługa od spisania umowy do jej realizacji. Opieka, konsulting i bieżący raporting w czasie trwania całej umowy. Wysoka znajomość rynku nieruchomości w tym cen, praw podaży i popytu. Wysoka umiejętność prowadzenia rozmów negocjacyjnych z potencjalnymi klientami. Polecam

Maciej B. 18 listopada 2020
Pozytywna opinia

Pan Andrzej kiedy był potrzebny zawsze przyjeżdżał na czas . Współpraca z nami idealna wręcz

Andrzej P. 10 listopada 2020
Pozytywna opinia

Firma działającą sprawnie i pewnie. Godna zaufania. Przez ponad rok współpracy jak najlepsze odczucia. Bardzo polecam.

Czarek B. 10 listopada 2020
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm i bardzo przyjazne podejście. Pan Andrzej dodatkowo poza wynajęciem mieszkania, pomógł mi dokonać niezbędnych remontów (mieszkanie było zalane) jak również zorganizował sprzątanie oraz w moim imieniu dokonał wszelkich formalności z najemcą włącznie z wymianą zepsutej kuchni. Gorąco polecam.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak NIERUCHOMOŚCI KOZŁOWSKI ANDRZEJ KOZŁOWSKI

Oferta

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Makuszyńskiego 15b lokal 4, Gdynia

NIP

586-164-93-83

WWW

kozlowski-nieruchomosci.pl

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer
Skontaktuj się