szkolenia bhp on-line (szkolenia bhp przez internet), Sosnowiec - Oferta nr175472 - Oferteo.pl
 

szkolenia bhp on-line (szkolenia bhp przez internet), Sosnowiec


Cena brutto: 30.00 PLN
do uzgodnienia

Zapraszamy Państwa do zrealizowania szkoleń bhp z wykorzystaniem naszej autorskiej platformy szkoleniowej, gdzie możliwe jest zrealizowanie szkolenia bhp on-line. Ta forma szkolenia przeznaczona jest dla pracowników oraz pracodawców i jest zgodna z wymaganiami Ustawodawcy.

Dostęp do materiałów szkoleniowych jest prosty- wystarczy zgłosić pracownika poprzez skrzynkę e-mail (prosimy o podanie NIP firmy i danych kontaktowych oraz danych pracownika- imię i nazwisko, rodzaj wykonywanej pracy, miejsce urodzenia oraz datę urodzenia i potwierdzenia dokonania przelewu na nasze konto).
Następnie udostępniamy Państwu dane dostępowe do szkolenia bhp on-line (przesyłamy pełną instrukcję obsługi wraz z adresem www oraz hasłem dostępowym). UWAGA: prosimy o podanie prawidłowych danych kontaktowych.

Cena usługi ustalana jest indywidualnie biorąc pod uwagę liczbę uczestników szkolenia. Więcej informacji można odnaleźć na naszej firmowej stronie www: https://sosnowiec-bhp.pl/uslugi-szkolenia-bhp-przez-internet.php

Serdecznie zapraszamy!

Polska, Sosnowiec
 
 


Liczba wyświetleń strony: 21