Parki, ogrody, rezerwaty Poznań - Najlepsi w 2020

Parki Krajobrazowe i Rezerwaty w Poznaniu, 2020

51 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 51 firm
w kategorii Parki, ogrody, rezerwaty

Parki, ogrody, rezerwaty Poznań
Paweł I.

Bardzo dobra współpraca, nie ma zadania, którego firma Kater nie mogłaby wykonać. Od projektu, przez wykonanie do utrzymania ogrodu. Ogród z placu po budowie zmienił się w nasze własne miejsce na ziemi. Pani Agnieszka (architekt krajobrazu): rewelacyjne podejście do klienta, ogromna znajomość roślin i rozwiązań technicznych, stały kontakt i adresowanie oczekiwań. Pan Paweł (właściciel): rewelacyjna organizacja, świetny kontakt z klientem, zawsze odpowiada na pytania, ogromny nacisk na jakość i terminowość wykonywanych prac, ogromna wiedza. Ogród jeszcze w trakcie zakładania, ale pierwsze efekty są już bardzo obiecujące i cieszą oko.

Katarzyna C.

Bardzo dobry kontakt. Rewelacyjna obsługa. Polecam!

Gepol

Poznań

P.P.H.U GEPOL Sp. z o.o. od 1990 roku prowadzi działalność w zakresie świadczenia usług Systemów Informacji Przestrzennej. ONa przestrzeni lat współpracowaliśmy z wieloma instytucjami oraz światem nauki. Nasze doświadczenie pozwala na kompleksową obsługę zagadnień GIS dla Twojej firmy

Ekorex

Poznań

Doradztwo w ochronie środowiska. Consulting środowiskowy. Wykonywanie opracowań z zakresu ochrony środowiska.

Dołącz do naszych Specjalistów od Parków, Ogrodów i Rezerwatów w Poznaniu

Działasz na rynku jako Specjalista od Parków, Ogrodów i Rezerwatów i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Dom Ogród i Transport Janusz Janowski

Kobylnica, 11 km od Poznań
Maciek P.

Profesjonalna firma, fachowa obsługa, konkurencyjne ceny. Polecam.

Pielęgnacja Zieleni Kudera Krzysztof

Mosina, 18 km od Poznań

Moja firma oferuje usługi w zakresie pielęgnacji terenów przydrożnych leśnych,oraz ogrodów.Podejmiemy się również montażu ogrodzeń, oczyszczenia terenów parkowych łącznie z wywozem śmieci na terenie wielkopolski, w wybranych województwach. Moją firmę wyróżnia solidność, rzetelność, szybki termin realizacji. Firma podejmie zlecenia od osób prywatnych, firm, przedsiębiorstw państwowych, spółek, inwestorów zagranicznych oraz podejmie się współpracy z firmami zagranicznymi zarówno na terenie Polski jak i również zagranicą.

PLANTIM Łukasz Penc

Murowana Goślina, 21 km od Poznań

Zakładanie trawników Montaż instalacji nawadniających Sadzenie roślin Wycinka drzew - również techniką alpinistyczna Koszenie terenów zielonych Rekultywacja terenów - wycinka zakrzewień, usuwanie korzeni, plantowanie, prace ziemne.

Wykonujemy opracowania i analizy z zakresu szeroko rozumianej ochrony środowiska (programy ochrony środowiska, plany gospodarki odpadami, prognozy oddziaływania na środowisko, raporty o oddziaływaniu przedsięwzięć na środowisko, karty informacyjne przedsięwzięć, inwentaryzacje przyrodnicze i inne). Oferujemy także doradztwo z zakresu prawnych aspektów ochrony środowiska.

Sewilas Dawid Pawlik

Oborniki, 28 km od Poznań

Dla Klientów zapewniamy koszenia wielkoobszarowe, przycinanie, wycinanie drzew, krzewów, zrębkowanie. Działamy na rynku od 2015. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak okolice Poznania, Obornik, Chodzieży. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów.

USŁUGI LEŚNE Bartosz Korczak

Skoki, 33 km od Poznań

POL-MAL

Wysoka, 32 km od Poznań
Eliza K.

Wszystko na czas, profesjonalnie i w miłej atmosferze. Dobrzy pracownicy i sympatyczni ludzie, którzy chętnie odpowiadali na nasze pytania i doradzili, tam gdzie my nie mieliśmy doświadczenia. Polecamy z całym przekonaniem.

AN-KO Anna Mathea

Dąbrowa, 59 km od Poznań
Magdalena K.

Bardzo szybka reakcja firmy na moje zapytanie oraz sprawny kontakt telefoniczny. Już następnego dnia Pan naprawiał mi trawnik zniszczony po zimie od mojego psa. Jakość usługi oraz jakość wykonania na wysokim poziomie. Trawa pięknie zgęstniała i trawnik wygląda świetnie. Polecam wszystkim firmę AN-KO Anna Mathea.

Moskito

Marianowo, 32 km od Poznań

Firma MOSKITO oferuje: - szybkie i skutecznie pozbycie się szkodników z budynków oraz terenów przyległych - kompleksowe zabezpieczenie obiektu przed gryzoniami - opracowanie planu zabezpieczenia obiektu - wszelkie usługi w zakresie dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji - dezynfekcje metodą parową - gazowanie zboża - fumigacja palet - sprzedaż Biomuchy Wystawiamy protokóły, które są akceptowane przed urzędy kontrolujące m.in. Państwową Inspekcję Sanitarną. POSIADAMY NAJNIŻSZE CENY W OKOLICY, A USŁUGA CZĘSTO WYKONYWANA JEST W DNIU ZGŁOSZENIA. Jesteśmy również oficjalnym dystrybutorem firmy KOPPERT. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

SKAR Sp.J

Pniewy, 45 km od Poznań

Rozpoczęliśmy działalność w 2007 roku. Nasza specjalność to koszenie traw na poboczach, rowach, nieużytkach rolnych, na terenie powiat szamotulski, nowotomyski, poznański.

Ecomedio Biuro Analiz Środowiskowych

Nowe Miasto nad Wartą, 49 km od Poznań

Nasze Biuro oferuje przedsiębiorcom pełen wachlarz usług pozwalający wywiązać się z obowiązków ustawowych nałożonych na podmioty gospodarcze. Oferowane przez nas usługi to między innymi: - opracowywanie wniosków o uzyskanie poszczególnych pozwoleń i decyzji, a także składanie ich w odpowiednich organach oś - opracowywanie oraz dostarczanie do odpowiednich organów oś sprawozdań: z wprowadzania do powietrza pyłów i gazów; z odprowadzania wód opadowych; ze składowania lub magazynowania odpadów; z wytworzonych odpadów; za pobór wody; - naliczanie opłat za gospodarcze korzystanie ze środowiska, a także zaległych opłat do 5 lat wstecz - prowadzenie dokumentacji związanej z (zgodnie z ustawą POŚ art. 284 - 289): wprowadzaniem pyłów i

Stowarzyszenie Oliwskie Słoneczko

Krzywiń, 50 km od Poznań

ABRe Consulting

Gniezno, 51 km od Poznań

Firma założona w 2009 r. Przygotowano kilkadziesiąt: Raportów, KIP dla planowanych przedsięwzięć, pozwoleń wodnoprawnych, wniosków dla gospodarki odpadami, hałas, emisja do powietrza, inwentaryzacje dendrologiczne. Stała obsługa w zakresie opłat za korzystanie ze środowiska, KOBIZE, odpady, klimatyzacje, opakowania itp. Wnioski na zmianę sposobu użytkowania. Do KIP i Raportów przeprowadzamy inwentaryzacje dendrologiczne we własnym zakresie. Posiadamy niezbędne uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie. Modelowanie emisji zanieczyszczeń i hałasu przeprowadzamy na licencjonowanych programach. Pracujemy na terenie całej Polski.

BUMERANG BARTOSZ BRZOZOWSKI

Śmigiel, 51 km od Poznań

Specjalizujemy się w produkcji haków i haczyków S ze stali nierdzewnej z drutu i blachy szlifowanej. Mamy w swojej ofercie gotowe, standartowe haczyki, jednakże otwarci jesteśmy na każdą propozycję współpracy, możemy stworzyć haki i haczyki, jakie klient sobie zażyczy. Poza tym jesteśmy w stanie wyprodukować wszelkiego rodzaju elementy z ze stali nierdzewnej, jak np. wsporniki, wieszaki, zawieszki, szpilki, szuflady, stojaki cenówki itp.

EKO-PARTNER Ekspertyzy Przyrodnicze

Janowiec Wielkopolski, 55 km od Poznań

- ocena oddziaływania na środowisko (OOS) dla różnych inwestycji mających potencjalny negatywny wpływ na środowisko (np. farmy wiatrowe, fermy hodowlane), - monitoring ornitologiczny i chiropterologiczny dla farm wiatrowych, fotowoltaicznych, - pomiar hałasu na farmach wiatrowych, - opracowania faunistyczne rezerwatów przyrody, - całościowe raporty oddziaływania na środowisko - ponad 30-letnie doświadczenie w branży przyrodniczej - obszar działania na terenie całego kraju

Walczewski Drewniana Architektura Ogrodowa

Gostyń, 59 km od Poznań

Rozpoczęliśmy działalność od 2016. Nasz obszar działania to Wielkopolska. Zakres naszego działania to stolarstwo. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

HARVEST

Międzychód

Oferujemy Państwu usługi pielęgnacji i wycinki drzew metodami alpinistycznymi. Posiadamy długoletnie doświadczenie w pracy na drzewach. Zrealizujemy każde zlecenie. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalizm. Świadczymy usługi rębakiem do gałęzi oraz frezarką do pni. Zapraszam.

Zakład usług lesnych i ogrodniczych pawel drozdowski

Góra

Wykonuje kompleksowe uslugi lesne ogrodnicze zwiazane z zagospodarowaniem terenu zieleni oraz koszenie trawy zarosli krzewow itp. dzialamy na obszaze woj. dolnoslaskie, wielkopolsie, lubuskie

QUERCUS KRZYSZTOF KARDASZ

Szubin
Jakub B.

Robili mi ogród. Jestem bardzo zadowolony z jakości wykonania, rewelacja.

Przemysław Wydra PREMO

Rawicz

Witam serdecznie Firma PREMO zajmuje się kompleksową pielęgnacja terenów zielonych Usługi które świadczymy: -doradztwo -wykonanie ogrodów: -zakładanie trawników -sadzenie roślin -nawożenie -wapnowanie w celu odkwaszenia gleby (szczególnie ważna czynność przy pielęgnacji trawnika) -opryski chwastobójcze, grzybobójcze oraz owadobójcze -niwelacja terenu -prace wykończeniowe -pielęgnacja: -koszenie trawy -wertykulacja i areacja trawnika -przycinanie krzewów -plewienie -wykładanie powierzchni kamieniem ozdobnym -wycinka drzew także w miejscach trudno dostępnych, zagrażających budynkom -Tworzenie koncepcji ogrodu w postaci projektu 3D -abonamentowa pielęgnacja terenów zielonych (to my pamiętamy jaką czynność należy wykonać w danym momencie,

Wolf-Las

Prądocin
Wojciech Z.

Szybki kontakt i dostawa. Polecam serdecznie, Pan Daniel to bardzo kontaktowa osoba.

NUMENIUS specjalistyczne analizy przyrodnicze, doradztwo rolnicze i środowiskowe

Wałcz

Świadczymy usługi związane z ochroną przyrody, w szczególności monitoring ptaków i nietoperzy na farmach wiatrowych, inwentaryzacje, ekspertyzy i raporty przyrodnicze oraz doradztwo środowiskowe na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Wykonujemy wszelkiego rodzaju opracowania, które są wymagane przez organy administracji państwowej na poszczególnych etapach uzyskiwania decyzji środowiskowych. Ponadto świadczymy usługi doradcze dla rolników w zakresie programu rolnośrodowiskowego i ekspertyz przyrodniczych z nim związanych. Oferujemy szeroki zakres badań terenowych w zależnośœci od Państwa wymagań. Gwarantujemy profesjonalne podejœście do tematu oraz sumienne wykonanie zlecenia. Znajdziecie tutaj Państwo szczegółowe informacje o naszych

Specjalistyczny Zaklad Dezynfekcji, Dezynsekcji, Deratyzacji MOSDER

Milicz

KBO USŁUGI WYSOKOŚCIOWE

ZIELONA GÓRA

Acces IT

Bydgoszcz

Zakład Usług Leśnych

Tonin

Drewno kominkowe transport gratis ! tel. + 48 691 020 923

Arboforest Bartosz Jerzak

Gorzów Wielkopolski
Barbara M.

Pielęgnacja żywopłotu w ich wykonaniu stoi na najwyższym poziomie. Gorąco polecam.

Pielęgnacja Zieleni GREENERY

Wołów

Pielęgnacja drzew, wycinka drzew metodą alpinistyczną, frezowanie pni, zrębkowanie gałęzi, Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Wielkopolskie

Pielęgnacja Zieleni GREENERY Ryszard Jakubczyk

Wołów

Wycinka, pielęgnacja drzew - (również metodą alpinistyczną), karczowanie drzew, utrzymanie ogrodów.

Skoczek

Wołów

Nasza branża to wycinka drzew, pielęgnacja, frezowanie pni. Rozpoczęliśmy działalność od 2009. Nasze usługi świadczymy na terenie woj. dolnośląskiego. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

Zakład usług leśnych

Gronów

Dach-pap

Krosno Odrzańskie
Ewa K.

Rozmawialiśmy jak znający się sąsiedzi-życzliwie reagując na okoliczności i ograniczenia związane z moim zleceniem. Wynegocjowałam też korzystną cenę. Za chwilę odbieram urzędową zgodę i spokojnie czekam na realizację wycinki drzewa.

Michael Natur Produkte

Bogdaniec

Alpi-GardenMac

Ostrzeszów
Leszek R.

Praca wykonana bardzo profesjonalnie i zgodnie z ustaleniami. Jestem pod wrażeniem umiejętności i zaangażowania przy wykonywaniu zlecenia. Drzewo ścięte i pocięte, a działka uprzątnięta. Świetna robota!

Gobio - usługi przyrodnicze Michał Mięsikowski

Toruń

Usługi przyrodnicze Gobio to firma specjalizująca się w wykonywaniu monitoringów i ekspertyz przyrodniczych z zakresu ichtiologii, ornitologii, entomologii, teriologii, chiropterologii, herpetologii i botaniki. Wykonujemy raporty oddziaływania na środowisko oraz służymy doradztwem w zakresie lokowania inwestycji. Firma Gobio to doświadczenie poparte wykształceniem i pasją. Ufając nam masz gwarancję profesjonalizmu. Gobio to również doradztwo w zakresie zakładania i utrzymywania akwariów oraz bogata oferta edukacyjna w zakresie środowiska dla szkół i wszystkich zainteresowanych instytucji. Wszystkie usługi świadczymy na terenie całego kraju Założyciel i pomysłodawca: Michał Mięsikowski - absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu,

DK Dariusz Ostrycharz

Syców
Beata U.

DK Ostrycharz to firma rodzinna, której założycielami są Darek i Kordian – ojciec i syn. Darek – specjalista od ogrodów. Praca w ogrodzie to jego pasja. Kordian – syn, projektuje i wspólnie z ojcem pracuje w ogrodach, ale jego główną pasją jest arborystyka. Jako inspektor drzew i członek Federacji Arborystów Polskich wniósł do firmy usługi polegające na inspekcji drzew, szerokiej pielęgnacji i wycinki drzew za pomocą technik linowych. WYKONUJEMY: NASADZENIA DRZEW I KRZEWÓW, PIELĘGNACJA DRZEW, WYCINKA DRZEW, INSPEKCJA DRZEW, FREZOWANIE PNI PROJEKTOWANIE, ZAKŁADANIE I PIELĘGNACJĘ OGRODÓW :-)

FAMA Katarzyna Wika

Oleśnica
Agnieszka S.

Usługa wykonana sprawnie i terminowo, łącznie z posprzątaniem po sobie. Wycinka drzew z usunięciem pniaków.

TOP OGRÓD Damian Kołek

Boguszyce
Rafał P.

Profesjonalne podejście do tematu i klienta. Wiedzą o czym mowa. Nie robią nic półśrodkami. Ma być perfekt. Super sprzęt i organizacja. Polecam!

Profesjonalny serwis porządkowy Foxel-lux

Długołęka

PRO-GREEN

Kiełczów
Ws Mieszkaniowa "Słoneczne Stabłowice I"

Firma Pro-Green i jej przedstawiciel tj Pani Kasia podeszła do tematu BARDZO profesjonalnie. Szybko nawiązała kontakt z Zarządem Wspólnoty, umówiła na spotkanie, a na spotkaniu przedstawiła swoją wizję na przyszłość jeśli chodzi o teren zielony. W między czasie firma Pro-Green oprócz zieleni realizuje u nas usługę związaną z pracami porządkowymi. Mówiąc wprost, kompleksowo podeszli do tematu! POLECAMY.

Maciej Klancko ForestCraft pozyskanie drewna

Legnica
Anna P.

Profesjonalnie wykonana usługa łącznie z usunięciem i rozdrobnieniem gałęzi. Opłata za wykonaną usługę cenowo przystępna. Jestem bardzo zadowolona i w przyszłości na pewno skorzystam z usługi Tego wykonawcy. Polecam.

Marstate Service

Dolice

Prowadzimy - wycinkę drzew i krzewów (przy drogach, na rowach, na działkach) - wycinkę samosiejki -czyścimy pola z krzaków, gałęzi pod dopłaty unijne - dokonujemy odkrzaczania - zabiegi pielęgnacyjne - korekty korony drzew

Horti Pro Anna Gierula

Wrocław

Zajmujemy się projektowaniem i realizacją ogrodów głównie prywatnych od lat , a także modernizacją oraz pielęgnacją zieleni istniejącej. Posiadamy kwalifikacje i doświadczenie w wykonywaniu ekspertyz dendrologicznych,oraz zakresu ogrodnictwa. Doradzamy i świadczymy usługi ogrodnicze. Jako nowość oferujemy mieszanki łąk kwietnych. Jesteśmy otwarci i śledzimy proekologiczne rozwiązania technologiczne pojawiające się w projektowaniu zieleni, dopasowujemy projekt do potrzeb klienta ale także do środowiska. Ukwiecamy i zazieleniamy każdą przestrzeń - doradzamy w doborze roślin w biurach, mieszkaniach i tarasach. Oferujemy usługi florystyczne na uroczystości weselne, konferencje, wykonujemy wiązanki i kompozycje z kwiatów ciętych i sztucznych,

Tworzymy Ogrody sp. z o.o.

Wrocław
Aneta G.

Rzeczowe porady, miła atmosfera, bezkolizyjność. Polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje wsparcia przy urządzaniu ogrodu.

AGRO

Wrocław

Orenda pracownia projektowania zieleni

Wrocław
Krystian K.

Jak najbardziej polecam firmę Orenda. W 2015 roku robiono u mnie ogród tj. położenie trawy z rolki łącznie z przygotowaniem terenu (glebogryzarka) i położenie kostki – z wykoniania prac byłem bardzo zadowolony. Kontakt z panią Katarzyną, która zawsze służyła poradą, bardzo dobry. Całość wykonano w ustalonym terminie. Jestem zadowolony z usługi i szczerze polecam.

Poznań Skórzewo więcej...
Opisz czego potrzebujesz:
Uwaga:
Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.