Papiernie Poznań - Najlepsi w 2020

Najlepsze Papiernie w Poznaniu, 2020

56 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 56 firm
w kategorii Papiernie Firmy

Janusz B.

Współpracę oceniam pozytywnie. Moja opinia wynika z profesjonalnego podejścia do realizacji zlecenia.

Rybicki

Poznań

Lutycka

Poznań

Papiernie Poznań

Cargos

Poznań

Dołącz do naszych Papierni w Poznaniu

Działasz na rynku jako Papiernia i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Karol Karbowski

Poznań

Posiadamy farmy solarne, umożliwiamy wynajem koparek kryptowalut lub ich zakup. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony lub na allegro.

Worki do ziemi, kory, torfu, węgla, opon, warzyw, nawozów; z nadrukami. Papier dla cukierni. Wszelkiego rodzaju taśmy ostrzegawcze z nadrukami oraz usługi nadruku.

Papiery i kalki do ploterów, drukarek, kserokopiarek w rolach i ryzach, formaty A4 - A0

Eko-ryza

Poznań

AGPAP

Poznań

BRASSPOL SP. Z O.O.

POZNAŃ

JUWAX

Luboń, 6 km od Poznań

Jesteśmy firmą produkującą opakowania kartonowe. Na Polskim rynku z powodzeniem działamy już od kilkunastu lat, dzięki dbałości o dobro naszych klientów możemy nadal się rozwijać. Posiadamy certyfikat ISO i HACCP. Jako zakład pracy chronionej udzielamy naszym klientom upustów w opłatach na PEFRON, co w znacznym stopniu obniża cenę opakowań.

Sommerzbi Sp. z o.o

Poznań

Dostępne w naszej firmie towary to folie, worki LDPE,, HDPE, stretch, kartony. Rozpoczęliśmy działalność od 1998. Sprzedajemy towary na terenie takim jak cała Polska. Realizujemy nasze usługi stawiając zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu.

Rapak

Zimin, 21 km od Poznań

Eleganckie opakowania na prezenty, a także opakowania na wino to nasza specjalność. Nasza firma Rapak jest producentem różnego rodzaju opakowań. Do ich wykonania wykorzystujemy tekturę falistą, tekturę litą oraz tekturę kaszerowaną wysokiej jakości. Wszystkie opakowania na prezenty produkowane są z ogromną dbałością o detale, co sprawia, że naprawdę pięknie wyglądają i doskonale sprawdzą się przy każdej okazji. W naszej ofercie znajdziecie bardzo eleganckie, a zarazem niepowtarzalne pudełka ozdobne.

DS SMITH POLSKA - Centrum Usług dla Klientów Poznań

Tarnowo Podgórne, 17 km od Poznań

Stora

Mosina, 18 km od Poznań

Walpex Sp. z o.o.

Mosina, 18 km od Poznań
Lena P.

Rzetelna firma dotrzymuje terminu realizacji jakość produktu. Bardzo dobra Firma godna polecenia - polecam firmę

dawid

Stęszew, 20 km od Poznań

TFP Sp. z o.o.

Poczta Kórnik) Dziećmierowo

TFP-Tektura falista w arkuszach, w formatach, produkcja opakowań, opakowania kartonowe, z tektury falistej, standardowe, klapowe, fasonowe, wykrawane, POS, standy ekspozycyjne, typu Display, nadruk, flexo, projektowanie systemów opakowań, najwyższa jakość opakowań

SK RECYKLING

Kaźmierz, 24 km od Poznań

Fir­ma SK Re­cy­kling dzia­ła na ryn­ku od bli­sko 10 lat. Obec­nie je­ste­śmy zna­czącym w Pol­sce do­staw­cą ma­ku­la­tu­ry do pa­pier­ni. Cie­szy­my się opi­nią zna­ko­mi­te­go i nie­za­wod­ne­go Part­ne­ra. NASZA FIRMA – TWÓJ PARTNER Je­ste­śmy fir­mą, która nie­ustan­nie się roz­wi­ja. Mak­sy­ma­li­zu­je­my na­szą wie­dzę i do­świad­cze­nie w prze­twa­rza­niu od­pa­dów w su­row­ce go­to­we do po­now­nej obrób­ki. Ofe­ru­je­my naj­lep­sze w swo­jej dzie­dzi­nie usłu­gi zwi­ąza­ne go­spo­dar­ką od­pa­da­mi po­pro­duk­cyj­ny­mi. Na­sze pro­ce­sy zbie­ra­nia oraz prze­twa­rza­nia od­pa­dów opar­te są na no­wo­cze­snych spo­so­bach pra­cy. Bu­du­je­my dłu­go­tr­wa­łe re­la­cje z na­szy­mi klien­ta­mi i do­staw­ca­mi. Ak­tu­al­nie

FABRYKA MEBLI BACH W.CHRUŚCIŃSKI P.BARYCZKO SPÓŁKA JAWNA

Pobiedziska, 26 km od Poznań

Zajmujemy się sprzedażą od 2001. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie całej Polski. Jeśli szukasz ofert skorzystaj z naszych usług w zakresie produkcji mebli. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

PAPER TEAM POLEN SP. Z O.O.

Niepruszewo, 21 km od Poznań

Paper Team Poland Sp. z o.o.

Buk, 27 km od Poznań

Spółka Paper Team Poland Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w Polsce jako dystrybutor papieru ozdobnego w 2007 roku. Rok później park maszynowy spółki został rozszerzony o linie do konfekcjonowania i pakowania papieru ozdobnego, co pozwoliło na rozszerzenie asortymentu oferowanych wyrobów, jak i stworzyło możliwości świadczenia usług konfekcjonowania. Dzięki powiązaniom kapitałowym z czołowym europejskim producentem papieru ozdobnego, obecnym od 40 lat na wymagającym rynku zachodnioeuropejskim, Paper Team Poland wykorzystuje nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz na bieżąco śledzi trendy wzornicze. Sprawia to, iż oferta produktów jest szeroka, pełna ciekawych wzorów i różnorodnych kolorów, a jednocześnie cechuje się najwyższym

Skup i Sprzedaż Makulatury EKO-MAK Sp.j.

Słonawy, 29 km od Poznań

Andrzej Bartos

Szamotuły, 31 km od Poznań

Bau-Max Sp. z o.o

Śrem, 38 km od Poznań

Good Solution

Grodzisk Wielkopolski, 42 km od Poznań

Dziedzina, w której się specjalizujemy to opakowania cukiernicze. Świadczymy usługi na rynku od 1990. Działamy na terenie Polski, Danii, Szwecji, Niemiec. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

Norbert

Wielichowo, 50 km od Poznań

Opakowania24 Sp. z o.o.

Gniezno, 51 km od Poznań

Opakowania24 sp. z o.o. jest producentem i dystrybutorem opakowań z tektury oraz artykułów opakowaniowych. Naszym Klientom gwarantujemy szybkie dostawy towaru zamawianego w ilościach uzależnionych wyłącznie od ich potrzeb. Każdego dnia produkujemy i dostarczamy do naszych Klientów ponad 500 różnego rodzajów pudeł klapowych i fasonowych w ilościach od 100szt. do kilku tysięcy z każdego rodzaju. Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment opakowań tekturowych oraz materiałów opakowaniowych (folie stretch, folie bąbelkowe, taśmy, wypełniacze, etykiety, urządzenia pakujące, bezpieczne noże) w konkurencyjnych cenach. Obsługujemy największe przedsiębiorstwa produkcyjne, usługowe i handlowe w Polsce oraz w Niemczech, Danii, Norwegii, Szwecji,

ATIVON

Kołaczkowo, 53 km od Poznań

KM Global

Bolewice, 53 km od Poznań

Działamy w branży od 2008 roku. Nasza specjalność to Produkcja Opakowań, na terenie Wlelkopolska.

EKO-POL

Nowy Tomyśl, 54 km od Poznań

ETEO Hubert Adamkiewicz

Borek Wielkopolski, 59 km od Poznań

Od 2007 roku zajmujemy się produkcją opakowań z tektury falistej. Głównym obszarem działalności jest rynek krajowy oraz Państwa Unii Europejskiej. Z powodzeniem eksportujemy nasze produkty m.in. do Niemiec, Danii czy Wielkiej Brytanii. Nasz park maszynowy składa się z maszyn pozwalających na wieloetapowy przerób tektury falistej przez co naszym klientom oferujemy opakowania z tektur 3 i 5-warstwowych we wszystkich dostępnych kombinacjach surowcowych. Wykonujemy standardowe pudła klapowe w formacie arkusza od 300x150 mm (głównie dla rynku e-commerce) do 5000x2400 mm. Oferujemy także pudła wykrojnikowe w formacie do 2400x1100 mm. Wszystkie opakowania możemy wykonać z nadrukiem w technologii fleksograficznej do 3-kolorów. Dostarczamy także

Zphu L.skorupińska

Wolsztyn

RPM Sp.z o.o.

Jarocin
Radosław K.

Nasza firma wykonuje dostawy materiałów. Realizujemy prace od 2004. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak cała Polska. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

EUROPRINT-PACK PIOTR ŁAWNICZAK

Chodzież

EUROPRINT-PACK jest firmą zajmującą się kompleksową obsługą firm w zakresie poligraficznym oraz pakowania. Głównym obszarem działalności naszej firmy jest rynek poligraficzny, papierniczy oraz sprzedaż szerokorozumianych podłoży dla poligrafii. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o maszyny, materiały oraz akcesoria do pakowania. Oferujemy najlepsze w swojej klasie usługi na atrakcyjnych warunkach, a cały nasz zespół jest zorientowany na zapewnienie satysfakcji Klientów. EUROPRINT-PACK to firma innowacyjna i poszukujca nowych możliwości własnego rozwoju. Jesteśmy niezawodnym Partnerem dla wszystkich interesariuszy. Drukarnia EUROPRINT-PACK drukuje w czterech technologiach druku:

Olmax

Leszno

Jesteśmy firmą dzałającą na terenie całej Polski. Produkujemy standy reklamowe. zapraszamy do współpracy!

"PRAS-TOM" TOMASZ SZULC

Leszno

SPECJALIZUJEMY SIE W RECYKLINGU TWORZYW SZTUCZNYCH ORAZ MAKULATURY!!! SKUP I SPRZEDAŻ !!!!!

Chemical Worldwide Business S.A.

Słupca

Olejnik Ewa

Słupca

Berra Group

Trzciel

Firma Berra Group specjalizuje się w sprzedaży folii takiej jak: folia pcv, do oczek wodnych oraz folia basenowa, geowłóknina oraz agrowłóknina. Zajmujemy się także konfekcjonowaniem folii, co pozwala nam na dopasowanie każdego zamówienia do indywidualnych potrzeb klienta. Kładąc największy nacisk na jakość naszych produktów, gwarantujemy naszym odbiorcom najlepszej jakości towar w bardzo dobrej cenie.Serdecznie zapraszamy do współpracy!

HIPSZ Sp. z o.o.

Rydzyna

Krobox

Pępowo

Produkcja opakowań z tektury falistej oraz materiałów pochodnych

TRANS-FER

Wieleń

Rozpoczęliśmy działalność od 2019. Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli potrzebujesz ofert na towary typu makulatura. Teren, na którym zapewniamy towary, to Wieleń. Liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów.

Lege

Koźmin Wlkp

Ann Solutions...

Koźmin Wielkopolski

Firma Ann Solutions zajmuje się dystrybucją opakowań typu eko, sztućce i talerze biodegradowalne, torebki papierowe, papiloty do pralin i ciasteczek, tuby tekturowe do win, kawy, herbaty etc. Wszelkiego rodzaju papier do pakowania żywności, produkcji spożywczej, zastosowań technicznych również z pokryciem PE. Formy do pieczenia ciast, tart, pasztetów oraz inne opakowania lub półprodukty.

AJS

Mogilno

Jopek Dawid Jopek Recykling

Dobrzyca

Sprzedajemy nasze towary od 2011. Towary, które sprzedajemy to -pojemniki na odpady - instalacje kanalizacyjne - płyty szelunkowe, wodoodporne, wiórowe, sklejka. Sprzedajemy towary na obszarze takim jak cała Polska. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

PPHU MAZUREK Eryk Mazurek

Broniszewice
Slava

Firma godna zaufania, bezproblemowa realizacja każdego zamówienia. Polecam ze szczerego serca.

PAP KON Walentowicz Jarosław

Wilczyn

Produkcja papierów toaletowych oraz ręczników. Wszystkie papiery oraz ręczniki pod zamówienie klijenta oferyjemy papiery szary kolorowy oraz celulozowy .mini, maxi oraz jumbo.Dowóz do klijenta

Słoneczna Farma sp. zo.o.

Przytoczna

Kraft-Box Sp. z o.o.

Pleszew
Julita O.

Nasz asortyment zapewnia kompleksową obsługę działów oraz linii, zajmujących się przygotowywaniem towarów do przesyłki. Proponujemy profesjonalny sprzęt do składania oraz klejenia pudeł. Składarko-sklejarki dostępne są w kilku funkcjonalnych modelach. Oferujemy wysokiej jakości opakowania kartonowe oraz tekturowe w wersji gotowe bądź przygotowujemy na indywidualne zamówienie klienta. Proponujemy również kątowniki oraz kleje konieczne przy zabezpieczeniu towaru w czasie przesyłki.

EKO-ROBAK

Szubin

PPHU ANNBOX SC

Rawicz

PPHU ANNBOX S.C. istnieje na rynku od 2007 roku . Nasza kadra posiada wieloletnie doświadczenie w branży papierniczej. Podstawową działalnością firmy jest produkcja i sprzedaż opakowań z tektury falistej i litej. Obsługujemy głównie Klientów z województw : wielkopolskiego , dolnośląskiego , opolskiego i lubuskiego. Zapraszamy do zapytań i współpracy.

Pusty czy Pełny

Świebodzin

POSZUKUJĘ FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCEJ DO ODKUPYWANIA MAKULATURY KTÓRĄ POZYSKUJĘ NA TERENIE WOJ. LUBUSKIEGO JESTEM MAŁĄ ACZKOLWIEK PRĘŻNIE DZIAŁAJĄCĄ FIRMĄ KTÓRA CHCE ROZWIJAĆ SIĘ W ZAKRESIE I SPRZEDAŻY SUROWCÓW WTÓRNYCH, Z DUŻYM NACISKIEM NA PAPIER I FOLIĘ, SUROWIEC JEST ZBELOWANY W BELKACH DO 200 KG

Poznań Skórzewo więcej...
Podobne zlecenia: Skup makulatury Poznań
Jakie materiały i w jakiej ilości chcesz kupić? Wpisz w formacie nazwa, ilość, jednostka (szt. / kg / litry itp.)
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.