Pakowanie i wysyłanie Poznań - Najlepsi w 2020

Firmy zajmujące się Pakowaniem i Wysyłaniem Dokumentów w Poznaniu, 2020

53 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 53 firm
w kategorii Pakowanie i wysyłanie

FRAZO

Suchy Las

U nas znajdziesz usługi, takie jak kompletacja, pakowanie, cięcie. Świadczymy usługi na rynku od 2014. Nasz obszar działania to Poznań. Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu zaufania wśród klientów.

Realizujemy instalacje systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu, sieci strukturalnych dla firm oraz osób prywatnych. Jako spółka działamy od 2016 r. Działalność oparta jest jednak na pasji trzeciego już pokolenia. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, odbieramy telefony 24/7 i nie zamykamy się w sztywnych ramach czasowych.

Dołącz do naszych Specjalistów od Pakowania i Wysyłania w Poznaniu

Działasz na rynku jako Specjalista od Pakowania i Wysyłania i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Firma została założona przez dwie osoby pracujące na stanowiskach kierowniczych w logistyce przez ponad 18 lat. Gwarantujemy fachową i terminową obsługę Państwa zleceń. Oferujemy usługi magazynowania towaru zarówno w magazynie, jak i na otwartym placu oraz placu zadaszonym. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również możliwość kompletacji, konfekcjonowania przechowywanego u nas towaru. Zapewniamy również wysyłkę w ramach usług transportowych, jak również poprzez firmy kurierskie

MAR-PIO Piotr Banaś

Koziegłowy, 6 km od Poznań
Krzysztof W.

Z Panem Piotrem współpracujemy od prawie roku, a od miesiąca - w ramach jego własnej firmy. Pan Piotr wspomaga nas w okresach szczytów sprzedaży w kompletowaniu i pakowaniu przesyłek z produktami kosmetycznymi. Jak dotąd przez jego ręce "przeszło" ponad 2000 przesyłek z ponad 6000 produktów z asortymentu około 1000 SKU. Nie zanotowaliśmy w tym czasie żadnych pomyłek ani problemów z terminowością. Opinie naszych Klientów końcowych potwierdzają, że przesyłki są kompletne, profesjonalnie zabezpieczone i bez uszkodzeń docierają do adresatów. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Pana Piotra do współpracy w wymienionym zakresie.

Rok-Log Logistic Sp. z o.o.

Wysogotowo, 8 km od Poznań

Działamy w branży od 2016 roku. Nasza specjalność to magazynowanie, co-packing, stickerowanie, na terenie Wielkopolska. W zakresie magazynowania świadczymy następujące usługi: - Operacje przeładunkowe - Krótko- i długoterminowe składowanie towarów - Kontrola jakościowa i ilościowa składowanych dóbr - Przeprowadzanie inwentaryzacji składowanych dóbr - Szeroko pojęte konfekcjonowanie towarów Dopełnieniem usługi magazynowania są zlecenia konfekcjonowania, które realizujemy kompleksowo przez : - łączenie pojedynczych sztuk towarów w zestawy wg wymagań klienta np. tworzenie zestawów promocyjnych i upominkowych, łączenie produktów w multipaki - znakowanie produktów przed ich sprzedażą np. etykietą polonizacyjną - drukowanie etykiet

Pakowanie i wysyłanie Poznań

AGROBEX LOGISTYKA

Poznań-Przeźmierowo, 8 km od Poznań

Firma AGROBEX - prowadzi działalność w zakresie usług magazynowania - składu celnego - magazynu czasowego składowania od 1991 roku . Wieloletnia współpraca z małymi oraz średnimi przedsiębiorcami , zebrane doświadczenie ukształtowało obecny charakter działalność logistycznej mającej na celu dobro bezpieczeństwo oraz zadowolenie klientów .

DE Logistics

Owińska, 12 km od Poznań

DE LOGISTICS to wspólne przedsięwzięcie kilku osób z wieloletnim doświadczeniem w pracy u różnego rodzaju operatorów logistycznych. Opierając się na zdobytej wiedzy i posiadanych umiejętnościach, nabytych podczas obsługi wielu klientów, chcemy zaproponować naszym kontrahentom takie rozwiązania w zakresie logistyki, które będą zapewniały im najlepszą możliwą obsługę przy jednoczesnym optymalnym poziomie ponoszonych kosztów. Usługi jakie świadczymy dla naszych klientów w zakresie obsługi sprzedaży wysyłkowej, magazynowania, wysyłki towarów, obsługi sklepów internetowych, kolportażu, konfekcjonowania, pozwalają naszym kontrahentom skoncentrować się na tych obszarach, które stanowią podstawę ich działań i w których osiągają przewagę

Sk

Lusowo, 14 km od Poznań
Sławomir P.

Praca wykonana zgodnie z zamówieniem. Bez zastrzeżeń.

Taste Creators s.c.

Murowana Goślina, 21 km od Poznań

Firma Taste Creators s.c. oferuje usługi związane z mieszaniem komponentów spożywczych na nowoczesnym mieszalniku ( dokładność mieszania 1:50 000), wraz z możliwością pakowania w opakowania o różnej gramaturze. Świadczymy również usługi konfekcjonowania.

Dortech Leszek Urbaniak

Pobiedziska, 26 km od Poznań

Transpak Copacking

Poczta Brodnica

TRANSPAK Copacking Leader

Saltino Adam Korgul

Środa Wielkopolska, 30 km od Poznań

Działamy w branży od 2018 roku. Nasza specjalność to pakowanie produktów o granulacji do 5 mm średnicy, na terenie Inowrocław, Środa Wielkopolska.

AWITTA

Budziszewko
Krystyna S.

Pragnę serdecznie podziękować firmie AVITTA szczególnie P. Szymonowi Witt za życzliwe podejście do klienta Moje zlecenie, zupełnie nieopłacalne, gdyż nakład to zaledwie 1 szt., nie zostało odrzucone lecz szybko i solidnie wykonane. Ponadto nieodpłatnie przesłane na prywatny adres. Polecam AVITTĘ

DC 3 Sp. z o.o.

Stare Miasto, 49 km od Poznań

Firma DC 3 Sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu magazynowania. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: załadunek, rozładunek, konfekcjonowanie, przepakowanie, dystrybucję, wysyłkę i transport. W przypadku transportu realizujemy też zlecenia indywidualne na terenie całej Europy. Jeśli jesteście zainteresowani wyłącznie wynajmem części hali, również możecie skorzystać z takiej opcji. Nasz magazyn znajduje się w miejscowości Golina-Kolonia w powiecie konińskim, natomiast siedziba w Starym Mieście. WIEDZA, DOŚWIADCZENIE, PROFESJONALIZM Nasza firma działa na rynku od 2018 roku, jednak doświadczenie zdobywaliśmy sukcesywnie - pierwsze kroki w tej branży zaczęliśmy stawiać ponad 15 lat. Zdobyta wiedza i wieloletnie doświadczenie umożliwiają

Sylwia Szczęsna

Gniezno, 51 km od Poznań

12Makers Patryk Mikołajczak

Folwark, 58 km od Poznań

Świadczymy usługi na rynku od 2016. Obszar naszej dostępności to Gniezno, Poznań, Wielkopolska. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli usługi, których potrzebujesz to aplikacje wspomagające produkcję. Liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów.

Service Packing Storing

Chlastawa
Rachlex Cezary Cieślikowski

Bardzo solidna firma. Właściciel jest rzetelny i słowny. Jeśli się na coś umawiamy to tak jest. Polecam.

Biznes-biuro.pl

Leszno

Wirtualne biuro – oszczędność czasu i pieniędzy! Firma Biznes-biuro.pl, oferuje szeroki zakres usług biurowych w formie wirtualnego biura. W skład oferty wchodzą: - odbiór i zarządzanie korespondencją listową, - wysyłka korespondencji, materiałów reklamowych, - odbiór i zarządzanie korespondencją telefoniczną, - wykonywanie połączeń telefonicznych, - odbiór i zarządzanie korespondencją faks, - wysyłka korespondencji faks, - odbiór i zarządzanie korespondencją e-mail, - wysyłka korespondencji e-mail, - zdalne prowadzenie sekretariatu/biura, - zdalna rejestracja pacjentów dla gabinetów lekarskich, - zdalne zarządzanie kalendarzem spotkań, np. dla kancelarii prawnych, biur ubezpieczeniowych, - zdalne prowadzenie kalendarza/terminarza spotkań

Daniel Chałupka

Wschowa

SOLGER sp.jawna Solarz i wspólnicy

Kazimierz Biskupi

Firma SOLGER istnieje na rynku ponad 20 lat. Posiadamy system kontroli HACCP. Około 8-lat zajmujemy się usługowym konfekcjonowaniem artykułów spożywczych sypkich, pylistych, granulowanych, suplementów diety itp. Wykonujemy usługi przepakowywania produktów w opakowywania zbiorcze, detaliczne, naklejanie etykiet, naklejek, kodów, hologramów, itp. Tworzenie zestawów promocyjnych, co-packing oraz różne nietypowe prace manualne.

Konimpex Sp. z o.o.

Konin

Szymon Jedwabny

Ostrów Wielkopolski

GL Solutions Sp. z o.o. Sp. k.

Zielona Góra

Rozpoczęliśmy działalność w 2019 roku. Nasza specjalność to pakowanie do woreczków doy-pack małych ilości materiałów sypkich, na terenie Lubuskie, WIelkopolskie, Dolnośląskie.

DDT Logistics Sp. z o.o.

Bydgoszcz
Bogdan K.

Usługi wykonane przez waszą firmę zostały wykonane wzorowo nie mam żadnych zastrzeżeń i z chęcią polecę je innym.

Monika Weinert

Bydgoszcz

magazyn.szpak

Kożuchów

Agrosalix & Pack Dagmara Kremer

Kożuchów
Marek S.

Udałem się do firmy osobiście, moje zamówienie przepakowania zostało zrealizowane w jeden dzień i zgodnie z ustaleniami co do jakości. To biznes rodzinny, zaangażowani się w niego bardzo mili i uczciwi ludzie. Polecam.

Rizoma sp. z o.o.

Przysiek

Rizoma sp. z o.o. to polska firma, łącząca w sobie nowoczesność wytwarzania z tradycją kulinarną Polski. Produkujemy dodatki do żywności oraz naturalne mieszanki przyprawowe. Lata pracy i nabyte doświadczenie sprawiły, że nasze wyroby znamionuje wyjątkowa nuta smakowa charakterystyczna dla tradycyjnej kuchni polskiej i nie tylko. Nasze specjalności to: zaopatrzenie przemysłu mięsnego zaopatrzenie przemysłu rybnego zaopatrzenie restauracji, hoteli, firm gastronomicznych naturalne mieszanki przyprawowe przyprawy dla klienta detalicznego usługi mieszania i pakowania. Pozdrawiamy Zespół Rizoma!

MW Archiwa

Toruń
Ada K.

Firma porządkowała dokumenty mojej firmy w 2018 roku. Konkretne i profesjonalne podejście do tematu archiwizacji i niszczenia. Wykonali kawał dobrej roboty, dzieląc się też cennymi wskazówkami jak usprawnić pracę z dokumentami.

ADA PLUS

Toruń

Rozpoczęliśmy działalność w 2018 roku. Nasza specjalność to produkcja Kontraktowa, na terenie Polska.

Visaron Global Sp. z o.o.

Toruń

GoodPak Tomczyk Damian

Oleśnica

GoodPak - Punkt Nadawania Paczek Kurierem. Pakuj i Wysyłaj Najtaniej, koperty, kartony, folie stretch, folie, taśmy pakowe, dyspensery, segregatory, pisaki, markery, transport, wysyłka, tusze, rolki do kas fiskalnych i wiele więcej tylko na www.goodpak.pl oraz w sklepie przy ul. Mikołaja Reja 7 56-400 Oleśnica. SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH

Waleria Baszyńska

Kiełczówek

Teresa Rutkowska

Żagań

Nasza działalność rozpoczęła się w 2020 roku. Nasza specjalność to dopiero zaczynam różne dorywcze prace, na terenie Lubuskie.

RJC Serwis

Legnica

JET-MODEL

50-384 WROCLAW

Marcin Rembowiecki

Wrocław

Introligatornia MIRANDA

Wrocław
Bogdan P.

Zleciłem do twardej oprawy stare podniszczone, ale bardzo sentymentalne i cenne dla rodziny książki. Nie spodziewałem się aż takich efektów wykonania zlecenia. Jestem zachwycony wyglądem książek, starannością i czystością wykonania i krótkim terminem. Gdyby nie żółte kartki wewnątrz książek oceniłbym, że są to nowe książki. Polecam bardzo i bez wahania szukającym dobrego introligatora.

"KANCELARIA BIELAWSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Wrocław
Paulina K.

Dziękuję Kancelarii Bielawski za pomyślny finał mojej sprawy. Oceniam naszą współpracę na 5. Przede wszystkim za jakość i efektywność w wykonywaniu zleceń. Polecam Kancelarię również za doskonały kontakt, zarówno e-mailowy jak i telefoniczny, za informacje udzielane na bieżąco oraz kulturę i podejście do klienta.

Viplin

Wrocław

Rozpoczęliśmy działalność w 2019 roku. Nasza specjalność to glòwnie pakowanie, na terenie Dolnośląskie.

BIUROKRACJA

Wrocław

Rozpoczęliśmy działalność od 2019. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru takiego jak Wrocław. Dostępne w naszej firmie usługi to wprowadzanie danych, skanowanie, niszczenie, porządkowanie dokumentów. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

magda

wrocław

"Gabi" Usługi-Handel

Wrocław

Działamy na rynku od 2010. Oferowane przez naszą firmę usługi to konfekcjonowanie, pakowanie art. spożywczych, transport chłodniczy. Terenem naszej działalności jest woj. dolnośląskie, Wrocław. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

Mag-24

Wrocław
Pekaes Sp. z o.o.

Moje rozmowy z firmą Mag-24 przebiegały szybko i sprawnie oraz konkretnie. Oferta i realizacja bardzo profesjonalna. Usługi i firma godne polecenia.

Lear Sp. z o. o.

Wrocław

W Lear wiemy, że outsourcing jest doskonałym rozwiązaniem dla wielu firm ze względu na ewidentne oszczędności i zwiększenie jakości usług. Potrafimy rozwiązywać dzisiejsze problemy naszych klientów patrzàc w przyszłość. Analizujemy dane statystyczne , wnioski przedstawiamy naszym parterom aby wspólnie optymalnie dopasować usługę do indywidualnych potrzeb. Dbamy o naszych Klientów, podejmujemy decyzje z myślą o satysfakcji Klienta, przy czym nie ograniczamy się do satysfakcji opartej jedynie na finansach. Jesteśmy partnerem uczciwym w biznesie, jesteśmy firmą, której można zaufać. Oferujemy Państwu: Krótko i długoterminowe składowanie towarów, wysokie składowanie, kontrolę ilościową i jakościową towaru w procesie

Grupa Anstar sp. z o.o.

Wrocław

Patrycja Mrozińska

Pińczata

BSN Biersin

Bierutów

O Firmie BSN BIERSIN jako samodzielna firma działa na rynku od roku 1985. Pierwszym kierownikiem Spółdzielni został Prezes Antoni Maślanka. Wniósł on osobisty, bardzo duży wkład w budowanie zasobów materialnych Spółdzielni. Od 1999 roku kierownictwo nad Spółdzielnią objął Prezes mgr inż. Jarosław Powązka związany ze Spółdzielnią od początku jej funkcjonowania. Te ostatnie lata to okres rozbudowy wpływów rynkowych i poprawy wizerunku firmy, poprzez wprowadzenie zarządzania marketingowego w spółdzielni. Naszą działalność rozpoczynaliśmy od produkcji przewodów zasilających maszyny do szycia typu Łucznik, Singer. Obecnie zajmujemy się produkowaniem przewodów przyłączeniowych zasilających jedno i dwustronnych, wiązek elektrycznych,

Zakład Aktywności Zawodowej w Wieruszowie

Wieruszów

Zakład Aktywności Zawodowej powstał 24 października 2014 r. Na chwilę obecną zatrudniamy 32 osoby z niepełnosprawnością. Naszą ofertę realizujemy w działach: drukarsko-introligatorsko-rękodzielniczym, ceramicznym, usług zleconych i konfekcjonowania. Dział konfekcjonowania realizuje stałe zlecenia w zakresie konfekcjonowania wyrobów meblowych, dziewiarskich i nośników informacji (płyty CD, DVD). Obsługujemy klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstwa, głównie z województwa łódzkiego i wielkopolskiego. Współpracując z naszym Zakładem, mają Państwo możliwość skorzystania z obniżenia wpłat na PFRON.

Poznań Skórzewo więcej...
Opisz czego potrzebujesz:
Uwaga:
Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.