Obsługa prawna firm Wałbrzych - Najlepsi w 2021

Kancelarie Adwokackie w Wałbrzychu, 2021

54 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 54 firm
w kategorii Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm Wałbrzych
Anna N.

Zdecydowanie polecam Pana Patryka. Profesjonalna pomoc, fachowa porada, dostępny o każdej porze dnia. Bardzo dziękuję za uzyskaną pomoc. Polecam i jak będę potrzebowała kiedykolwiek pomocy z pewnością wrócę do Pana Patryka.

Kancelaria Adwokacka adwokat Mirella Nowak - Obsługa prawna firm Wałbrzych
Artur R.

Z czystym sumieniem mogę polecić Kancelarię Adwokacką - adwokat Mirella Nowak. Jest sumienna, dokładna, profesjonalne podejście do pracy.

SKILEX Piotr Szymczyk - Obsługa prawna firm Wałbrzych
monarchia.design

Pełen profesjonalizm, wnikliwość oraz co najważniejsze - skuteczność. Polecam zarówno klientom indywidualnym jak i firmom szukającym porad prawnych. Uniknięcie niepotrzebnych problemów! Mecenas Szymczyk to solidne zabezpieczenie interesów, przekonaliśmy się o tym wiele razy.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Stuchły - Obsługa prawna firm Wałbrzych
Szkoła Podstawowa

Cieszę się, że moja sprawa trafiła do kancelarii adwokackiej Adwokat Katarzyny Stuchały. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie w załatwieniu i rozwiązaniu problemu. Co najważniejsze, w gąszczu przepisów znalazłam osobę pełną zrozumienia i empatii. Rzadkie to w dzisiejszej rzeczywistości. Myślałam, że zostałam sama i nikt nie jest w stanie mi pomóc. Stało się inaczej i poczułam ulgę. Polecam tę kancelarię wszystkim, którzy stracili już nadzieję na lepsze jutro lub natknęli się na mur problemów. Na pewno w kancelarii odnajdziecie państwo wsparcie. Jeszcze raz dziękuję.

Kancelaria Adwokacka adw. Natalia Łebek - Obsługa prawna firm Wałbrzych
Monika S.

Za wysłuchanie i dobre rady, za miłą rozmowę i wsparcie. Polecam!

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Wałbrzychu

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Wałbrzycha lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Żyłak - Matwiej - Obsługa prawna firm Świdnica
Karol W.

Bardzo rzetelna Pani Adwokat, polecam. Jeśli jeszcze kiedyś będę musiał skorzystać, to na pewno wrócę do usług tej kancelarii.

QUAN - Quality and Analyses / Dotacje, Zarządzanie Jakością - Obsługa prawna firm Świdnica
Patryk S.

UWAGA: W przypadku konkretnych zapytań uprzejmie proszę o kontakt bezpośrednio na adres: a.nowak@quan.net.pl Firma QUAN istnieje na rynku nieprzerwanie od 2008 roku. Obsługujemy firmy z całej Europy. Obecnie posiadamy dwa oddziały: w Świdnicy, gdzie biuro mieści się w kamienicy w Rynku 33, oraz w Warszawie w budynku Concept Tower przy ul. Grzybowskiej 87. Zajmujemy się doradztwem biznesowym, w szczególności z zakresu funduszy europejskich, zarządzania jakością oraz pozyskiwaniu i ochronie kapitału pod inwestycje. Pomagamy współpracującym firmom w: - doborze odpowiedniego projektu, - ocenie innowacyjności pomysłu i ewentualnie uzyskaniu patentu lub wzoru użytkowego, - uzyskaniu środków finansowych na realizację projektu, - wdrożeniu systemów jakości i uzyskaniu certyfikatu. Wykonujemy: - analizę innowacyjności projektu, - analizę finansowo-ekonomiczną Firmy, - przygotowujemy wnioski i rozliczamy projekty. Zapewniamy obsługę Klienta na najwyższym poziomie: -fachowe doradztwo i merytoryczną wiedzę, -pomoc w trakcie prac nad projektem, -wsparcie technologiczne i techniczne. Profesjonalne i fachowe podejście do projektu zapewniamy dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz współdziałaniu specjalistów z kilku branż. Nasi Klienci cenią nas za fachowość i wysoką skuteczność w działaniu! Serdecznie zapraszamy do współpracy i czekamy na kontakt! www.quan.net.pl

Kancelaria Adwokacka Marcin Niewęgłowski - Obsługa prawna firm Świdnica

Kancelaria Adwokacka Marcin Niewęgłowski

 • Świdnica
 • 14 km od Wałbrzych

Kancelaria posiada doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych oraz w stałej obsłudze prawnej. Obsługujemy sprawy z dziedziny: prawo karne, prawo rodzinne, prawo cywilne, prawo gospodarcze, odszkodowania i windykacja należności. Pomoc prawna świadczona jest zarówno na etapie postępowania przygotowawczego (dochodzenie i śledztwo), jak również przed sądem pierwszej i drugiej instancji. W kontakcie z klientem obowiązuje dyskrecja i poufność. Możliwość obsługi na terenie całego Kraju, także klientów mieszkających za granicą. www.kancelaria-swidnica.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Sołtysik - Obsługa prawna firm Świdnica

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Sołtysik

 • Świdnica
 • 14 km od Wałbrzych

Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą w Świdnicy obsługuje zarówno podmioty gospodarcze jak i też osoby fizyczne. Obszar działalności: cała Polska. Specjalizacje: - szkolenia i wdrożenie RODO w przedsiębiorstwach - prawo spadkowe - prawo pracy - odszkodowania - prawo cywilne i gospodarcze - prawo karne

Kanelaria Radcy Prawnego Marta Czternastek

 • Świdnica
 • 14 km od Wałbrzych

Prawo Cywilne i Gospodarcze - porady, konsultacje, opinie prawne, - reprezentowanie Klientów jako powodów, pozwanych i uczestników postępowań, - dochodzenie odszkodowań i zadośćuczynień, - sprawy w zakresie prawa spadkowego, - sprawy dotyczące prawa rzeczowego, m.in. dotyczące prawa własności, zasiedzenia, - postępowania egzekucyjne i przeciwegzekucyjne - sprzeciw od nakazu zapłaty. Prawo Rodzinne i Opiekuńcze - rozwód i separacja, - dochodzenie roszczeń alimentacyjnych, - wykonywanie władzy rodzicielskiej. Prawo Pracy - ustalenie istnienia stosunku pracy, - przywrócenie do pracy, roszczenia odszkodowawcze za niesłuszne zwolnienie. KLIENCI BIZNESOWI Doradztwo - porady i konsultacje prawne; -

MASTER-CAR

 • Świdnica
 • 14 km od Wałbrzych

Kancelaria Adwokacka Michał Konarski - Obsługa prawna firm Świdnica

Kancelaria Adwokacka Michał Konarski

 • Świdnica
 • 14 km od Wałbrzych
LTC Sp. z o.o.

Pan Michał, jest bardzo rzetelnym i pracowitym adwokatem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości prowadzonych przez niego spraw , a przede wszystkim z terminowości i skuteczności działania. Gorąco polecamy!

GLG Kancelaria Radcy Prawnego - Obsługa prawna firm Dzierżoniów

GLG Kancelaria Radcy Prawnego

 • Dzierżoniów
 • 27 km od Wałbrzych

Kancelaria GLG za główny cel stawia sobie zapewnienie szybkiej i skutecznej pomocy prawnej zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom indywidualnym. Odpowiednie przygotowanie merytoryczne i doświadczenie pozwala nam na szeroką specjalizację, przez co nasza Kancelaria jest w stanie w pełni zaspokoić potrzeby Klientów. Gwarantujemy profesjonalne i kreatywne podejście do problemów Klienta oraz skuteczność i szybkość podejmowanych działań. Zawsze służymy Państwu fachową radą. Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Kowalczyk - Obsługa prawna firm 53-603 Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Kowalczyk

 • 53-603 Wrocław
Dorota S.

Bardzo profesjonalna i kompetentna osoba. Polecam z czystym sumieniem.

Vindicta sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Wrocław

Vindicta sp. z o.o.

 • Wrocław
STANISŁAW SWICA - PERCEPTION.AGENCY

Jestem zadowolony z usług firmy Vindicta. Znają się na windykacji i dłużnicy zaczęli szybciej spłacać długi - z braku pieniędzy wraca w końcu dzięki nim płynność. Są też bardzo rzetelni w pomocy prawnej - zrobili mi mnóstwo umów, uchronili przed błędami. Za to chętnie ich polecam.

Kancelaria Adwokacka adw.Aneta Bieniek - Obsługa prawna firm Jelenia Góra

Kancelaria Adwokacka adw.Aneta Bieniek

 • Jelenia Góra
 • 41 km od Wałbrzych

Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksowe usługi zarówno dla przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych. W szczególności kancelaria świadczy usługi z zakresu prawa rodzinnego w tym w sprawach: rozwodowych, podziału majątku po rozwodzie, władzy rodzicielskiej, alimentów, kontaktów z dzieckiem, separacji.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Romańczyk

 • Jelenia Góra
 • 41 km od Wałbrzych

Kancelaria Adwokacka OWO Adwokaci - Obsługa prawna firm Jelenia Góra

Kancelaria Adwokacka OWO Adwokaci

 • Jelenia Góra
 • 41 km od Wałbrzych
Stanisław G.

Składam serdeczne podziękowania Kancelarii OWO, a w szczególności Panu Mecenasowi Kamilowi za pełne profesjonalizmu zaangażowanie w moją trudną sprawę. To kolejna rozprawa, której szczegóły Pan Mecenas wnikliwie analizował z charakterystyczną dla siebie dokładnością a argumentacja przedstawiona podczas trwania procesu przekonała Wysoki Sąd, że racja leży po stronie Pana Adwokata oraz pokazała i uświadomiła stronę przeciwną (przegraną) o tym, że rzymska zasada prawnicza „ Dura lex, sed lex ” nie straciła na swojej aktualności. Pragnę podkreślić, że to już druga moja sprawa wygrana przez Pana Mecenasa poza Jelenią Górą – w mieście Łodzi.

Kancelaria Adwokacka Kamil Ochenkowski - Obsługa prawna firm Jelenia Góra

Kancelaria Adwokacka Kamil Ochenkowski

 • Jelenia Góra
 • 41 km od Wałbrzych

W Kancelarii adwokackiej OWO podchodzimy do każdego klienta Indywidualnie. Kancelaria została stworzona przez troje adwokatów – adwokata Artura Obarzanka, adwokata Aleksandrę Włodarczyk oraz adwokata Kamila Ochenkowskiego. Każdy z nas działa w odmienny sposób, dzięki czemu Klienci odnajdują w naszej kancelarii odpowiedniego dla siebie partnera do współpracy. OWO Adwokaci to Kancelaria Adwokacka działająca głównie na obszarze województwa dolnośląskiego, z siedzibami w Jeleniej Górze i Wrocławiu. Mogą Państwo liczyć o pomoc w: w udzieleniu kompetentnej porady prawnej i wskazaniu rozwiązań w sporządzaniu wszelkiego rodzaju pism przedprocesowych i procesowych w reprezentowaniu spraw naszych Klientów przed sądami i innymi organami w

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT DAMIAN GAŁEK - Obsługa prawna firm Jelenia Góra

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT DAMIAN GAŁEK

 • Jelenia Góra
 • 41 km od Wałbrzych

Adwokat to rzecznik interesu Klienta. Wspiera on nie tylko merytorycznie, ale i psychicznie w stresujących sytuacjach. Moim nadrzędnym celem w trakcie udzielania pomocy prawnej jest zawsze obiektywne przedstawienie Klientom możliwych zysków i strat poszczególnych rozwiązań problemów prawnych tak, aby podjęte przez nich późniejsze decyzje były przemyślane i świadome. Decydując się na moją pomoc otrzymujecie Państwo lojalnego i zaangażowanego reprezentanta.

Wod-Invest Łukasz Wodyński

 • Jelenia Góra
 • 41 km od Wałbrzych

Kancelaria Prawna Olaf Hamberger - Obsługa prawna firm Jelenia Góra

Kancelaria Prawna Olaf Hamberger

 • Jelenia Góra
 • 41 km od Wałbrzych

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI Kancelaria Prawna Olaf Hamberger jest wyspecjalizowaną kancelarią w zakresie postępowania egzekucyjnego, prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Specjalizujemy się także w prawie gospodarczym i spółek handlowych, oraz dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Kancelaria oferuje Przedsiębiorcom usługi kompleksowego doradztwa prawnego. Pomoc prawną opieramy na interdyscyplinarnej wiedzy oraz kilkunastoletnim doświadczeniu. Wspomagamy kreatywność i skuteczność Przedsiębiorców dając im wsparcie w zakresie optymalnych rozwiązań prawnych. Klienci indywidualni znajdą w naszej Kancelarii pomoc zarówno w rozwiązywaniu problemów, w których niezbędna jest wiedza prawna, jak i w planowaniu działań zmierzających do ograniczenia

Kancelaria Adwokacka Miłosz Bar - Obsługa prawna firm Złotoryja

Kancelaria Adwokacka Miłosz Bar

 • Złotoryja
 • 44 km od Wałbrzych

Kancelaria Adwokata Miłosza Bar specjalizuje się w prawie cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem obrotu gospodarczego, tworzeniu i obsłudze spółek prawa handlowego, prawie umów, prawie publicznym, kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych, prowadzeniu procesów sądowych oraz postępowań przed organami administracji publicznej. Kancelaria legitymuje się bogatym doświadczeniem m.in. w zakresie spraw odpowiedzialności odszkodowawczej, prawa budowlanego, obrotu i dochodzeniu wierzytelności, prawa własności intelektualnej, przekształceń, fuzji i przejęć spółek prawa handlowego, prawa administracyjnego, prawa ochrony środowiska, a także prawa spadkowego.

MLG Ochrona Środowiska

 • Złotoryja
 • 44 km od Wałbrzych

Ochrona Środowiska - poradnictwo prawne, sprawozdania, raporty, regulacje stanu prawnego, KOBIZE, szkolenia, prelekcje. Firma działa od stycznia 2011 roku, powstała na bazie wieloletnich doświadczeń w tej dziedzinie. Priorytety firmy: indywidualne podejście do Klienta, terminowość usług, przystępna realizacja płatności, nie ma niemądrych pytań, nikt nie jest omnibusem, podstawa relacji jest rozmowa. Usługi realizowane na zasadzie jednorazowej współpracy bądź stałego koordynowania stanu formalno - prawnego ochrony środowiska w firmie. Zrealizowane zlecenia: - raporty oddziaływania na środowisko, - karty informacyjne przedsięwzięcia, - pozwolenia na wytwarzanie odpadów, - pozwolenia na odzysk, zbieranie, transport odpadów, - opłaty

Kancelaria Adwokacka Adwokat Lucyna Boczar - Obsługa prawna firm Kłodzko

Kancelaria Adwokacka Adwokat Lucyna Boczar

 • Kłodzko
 • 45 km od Wałbrzych
Danuta R.

Indywidualne podejście. Sprawa prowadzona przez Panią adwokat skutecznie zakończona po naszej myśli. Wszystko wyjaśnia profesjonalnie i do każdej sprawy podchodzi z wielkim zaangażowaniem. Dziękujemy za to, że Pani podjęła się tak trudnej sprawy podziału majątku. Zawsze gotowa do odpowiedzi na wszystkie pytania. Dziękujemy i polecamy wszystkim!!!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Wojciechowski

 • Wrocław

Rozpoczęliśmy działalność od 2011. Terenem działalności naszej firmy jest Wrocław. Jesteśmy firmą wykonującą usługi typu windykacja, sprawy odszkodowawcze, prawo spółek handlowych. Zapraszamy do współpracy.

Mind Union

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych

Kancelaria Prawna LEGATO - Obsługa prawna firm Legnica

Kancelaria Prawna LEGATO

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych
Waldemar H.

Współpraca bardzo dobra, udzielono mi wyczerpujących odpowiedzi. Bardzo rzetelna i fachowa odpowiedź na moje pytania i szybka reakcja na przedstawiony problem. Polecam wszystkim Kancelarię Legato i ich profesjonalne podejście do Klienta.

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Mądry - Obsługa prawna firm Legnica

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Mądry

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych

Kancelaria Prawna Radca Prawny Mariola Frydryszak-Gerłowicz

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych
dg sp. z o.o.

Sprawa była trudna. Wielu prawników odmawiało zajęcia się tą sprawą. Pani mecenas odważnie podeszła do sprawy i wygrałam. Spotkałam się z dużą życzliwością i wysokim profesjonalizmem. Jestem bardzo wdzięczna. Z całego serca polecam Ewa

Kancelaria Mediator Legnica - Obsługa prawna firm Legnica

Kancelaria Mediator Legnica

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych

Szanowni Państwo Zajmujemy się spektrum procesu windykacji. W kręgu naszego zainteresowania pod kątem windykacji znajdują się sprawy wynikające z bieżących FV, przeterminowanych w myśl kodeksu cywilnego FV, sprawy wynikające z nakazów zapłaty w trakcie postępowania komorniczego, oraz już umorzone przez komornika. Nie ponosicie Państwo żadnych kosztów stałych w związku ze współpracą z nami pod kątem windykacji, działamy na zasadzie pełnomocnictwa i umowy zlecenia, których przykłady znajdą Państwo w załącznikach. Zakres terytorialny na jakim działamy to teren całego kraju. Warto też w tym miejscu wspomnieć iż: - nie pobieramy żadnych opłat związanych z przejęciem spraw do windykacji, - działamy na zasadzie windykacji bezpośredniej, -

LEXART

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Lupiński

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych

Kancelaria Radców Prawnych Kopacka, Markieta, Rzucidło i Wspólnicy Sp. K. - Obsługa prawna firm Legnica

Kancelaria Radców Prawnych Kopacka, Markieta, Rzucidło i Wspólnicy Sp. K.

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych
Natalia K.

Miałam spore problemy, myślałam, że to już koniec - ale prawnicy z tej kancelarii pomogli mi w sprawach prawnych, a także wspierali na każdym etapie prowadzonej sprawy. Dzięki Nim jestem już wolna od problemów. Polecam serdecznie!

Mind Union Dedicated Development Solutions

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych

Agata Jacewicz KAncelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Legnica

Agata Jacewicz KAncelaria Adwokacka

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych

Kancelaria Adwokacka Joanna Palko - Obsługa prawna firm Legnica

Kancelaria Adwokacka Joanna Palko

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych
Monika B.

Pani Joanna jest bardzo kompetentną osobą, nastawioną w swojej pracy na dobro i zadowolenie klienta. Czuje się jej zaangażowanie i profesjonalizm. Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiada rzetelnie i wyczerpująco bez żadnych oznak zniecierpliwienia. Mogę z całą pewnością polecić ją I jej pracę jeśli komuś zależy na profesjonalnym podejściu I pewności co do otrzymanych wskazówek oraz prowadzenia sprawy.

EuroCausa sp. z o.o.

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych

EuroCausa Sp. z o. o. jest firmą działającą na rynku usług prawnych. Naszym Klientom świadczymy profesjonalną pomoc prawną oraz dochodzimy ich praw z zakresu: rozwodów alimentów podziału majątku spadków, udziału w spadku windykacji należności odszkodowań obsługi firm rejestracji spółek porad prawnych W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni prawnicy w tym adwokaci, którzy wyjątkowo skutecznie rozwiązują problemy naszych Klientów. Dzięki ich doświadczeniu możemy z czystym sumieniem powiedzieć, iż jesteśmy w 100% profesjonalistami w tym co robimy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą świadczonych przez nas usług.

Kancelaria Prawna Nowak Minicki

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych

Zajmujemy się bieżącą lub incydentalną obsługą firm jak i osób indywidualnych.Oferujemy pomoc przy redagowaniu treści umów, uchwał a także pism procesowych oraz pomoc przy windykacji należności, w tym przedprocesowej.W ofercie świadczymy również pomoc w sprawach przeciwko ZUS i w sprawach ubezpieczeniowych.

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Filipek - Obsługa prawna firm Legnica

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Filipek

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych

Wyróżnia nas kreatywne podejście do każdej sprawy, doświadczenie i dynamiczne działanie. Cechuje bogata wiedza prawnicza, doskonała orientacja w obowiązujących przepisach prawnych, a także zaangażowanie w realizowane projekty i nowatorstwo stosowanych rozwiązań. Podejmując działania na rzecz Klienta wykorzystujemy nie tylko naszą wiedzę i doświadczenie, oferujemy również elastyczne i niekonwencjonalne podejście do konstrukcji prawnych, dostosowując się do indywidualnych potrzeb Klienta. Naszym priorytetowym celem jest skuteczność w działaniu, profesjonalizm i zadowolenie klienta.

Iustitia Marcin Dąbrowski

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych
Kasia M.

Bardzo polecam kancelarię! Pomoc natychmiastowa, zawsze dogodne terminy spotkań. Bardzo fachowa i kompetentna kancelaria, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Oprócz merytorycznej strony, istotny także czynnik ludzki - mecenas Justyna Dąbrowska to nie tylko genialny adwokat, to fantastyczny człowiek, z dużą dozą zrozumienia i empatii. Polecam bez wahania, w 100%.

Kancelaria Prawna Mediator - Obsługa prawna firm Legnica

Kancelaria Prawna Mediator

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych
Dorota A.

Super kontakt,z każdym zapytaniem można się zgłosić a odpowiedź jest szybka i precyzyjna. Kancelaria godna polecenia a osoby w niej pracujące to profesjonaliści.Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Kancelaria Adwokacka Beata Matysek - Obsługa prawna firm Legnica

Kancelaria Adwokacka Beata Matysek

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych
Justyna S.

Pani Beata Matysek to adwokat zawsze w pełni zaangażowany w sprawę. Pani Mecenas potrafi nie tylko udzielić porad prawnych, ale również rozmawiać i wczuć się w sytuację osoby, która zwróciła się do Niej o pomoc. Gorąco polecam!

Kancelaria prawna i mediacyjna Mariusz Sowiński - Obsługa prawna firm Legnica

Kancelaria prawna i mediacyjna Mariusz Sowiński

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych
Marta J.

Szczerze polecam Pana Mecenasa Sowińskiego, ogromna wiedza, duże zaangażowanie, w każdym momencie można liczyć na jego pomoc, a przy tym bardzo serdeczna osoba, budząca zaufanie od pierwszego kontaktu, po prostu świetny specjalista. Polecam gorąco każdemu kto będzie potrzebował pomocy prawnej, dziękuję za wszystko Panie Mecenasie.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MARIOLA TOMASZEWSKA-ŚLODERBACH - Obsługa prawna firm Środa Śląska

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MARIOLA TOMASZEWSKA-ŚLODERBACH

 • Środa Śląska
 • 47 km od Wałbrzych
Tomek A.

Konkretna pomoc. Miła i sympatyczna obsługa. Serdecznie polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Jankowska - Obsługa prawna firm Środa Śląska

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Jankowska

 • Środa Śląska
 • 47 km od Wałbrzych

Klientów traktuję jak równoważnych partnerów biznesowych, proponując im elastyczne i nowoczesne rozwiązania o charakterze prawno-biznesowym.

Usługi Księgowe

 • Kobierzyce
 • 49 km od Wałbrzych

Witam serdecznie Chciałbym zaproponować Państwu ofertę kompleksowej obsługi kadrowo – płacowej skierowanej dla indywidualnych działalności gospodarczych a także osób indywidualnych, spółek, stowarzyszeń oraz fundacji. W przypadku zainteresowania naszą ofertą bądź pytań jesteśmy do dyspozycji w każdym czasie pod numerami telefonów 783 165 022. Pytania można kierować też drogą elektroniczną na adres mp.krzyzanowski@poczta.onet.pl Oferujemy pełną obsługę kadrowo – płacową oraz księgowo – rachunkową. Zapewnia obsługę radcy prawnego oraz doradztwo i kompleksową obsługę specjalisty ds. BHP, inspektora ds. p.poż., audytora wewnętrznego i ochrony środowiska. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości oraz kadr dla firm naszych

Kancelaria Prawno-Odszkodowawcza ASUM - Obsługa prawna firm Strzelin

Kancelaria Prawno-Odszkodowawcza ASUM

 • Strzelin
 • 54 km od Wałbrzych
Anita K.

Profesjonalne podejście do Klienta.Bardzo dobry kontakt telefoniczny, szybkie spotkanie i podpisanie umowy. Sprawa w sądzie zakończona pozytywnie.

Paulina Rakowska

 • Żórawina
 • 56 km od Wałbrzych

Kancelaria Adwokacko - Radcowska

 • Chojnów

Kancelaria Adwokacko - Radcowska: profesjonalna, kompleksowa obsługa klientów indywidualnych i biznesowych. Działamy na terenie Wrocławia, Legnicy, Chojnowa, Złotoryi. Obsługa tylko przez osoby z tyt. radcy prawnego lub adwokata.

A-FINANSE...Biuro Rachunkowe Danuta Michalak - Obsługa prawna firm Wrocław

A-FINANSE...Biuro Rachunkowe Danuta Michalak

 • Wrocław

A-Finanse Biuro Rachunkowe strona internetowa www.a-finanse.pl zajmuje sie prowadzeniem: Książki Przychodów i Rozchodów, Książki Podatkowej, Ksiąg rachunkowych, Rozliczeń podatków: Vat, Vat UE, Pit, Cit Rozliczeń kadrowo-płacowych, ZUS PIT Sprawozdawczości GUS, Usługi świadczone są przez wysoko wykwalifikowany zespół (certyfikat MF, studia mgr z zakresu Rachunkowości i Finansów oraz specjalistyczne kursy z zakresu podatków). Posiadamy duże doświadczenie z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej, służymy pomocą w rozwiązywaniu bieżących problemów firmy. Pracujemy na licencjonowanych programach księgowych, kadrowo-płacowych, posiadamy Certyfikat Rzetelnego Biura Rachunkowego. Współpraca z nami gwarantuje bezpieczeństwo i spokój Twoich

Spatior

 • Wrocław

Dla podmiotów wielu branż automatyzujemy call center w zakresie procesów; windykacji (robowindykator.pl) i obsługi klienta. Mam 12-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów call contact center. Obsługuję zlecenia z obszaru całej Polski. Realizuję usługi i doradztwo z pełnym zrozumieniem specyfiki działalności Zleceniodawców.

LEXTRIM Kancelaria Prawno - Finansowa Dominik Filas - Obsługa prawna firm Wrocław

LEXTRIM Kancelaria Prawno - Finansowa Dominik Filas

 • Wrocław

Prawo Finanse Ubezpieczenia

Kancelaria Antywindykacyjna sp. z o.o. - Obsługa prawna firm Wrocław

Kancelaria Antywindykacyjna sp. z o.o.

 • Wrocław

- Antywindykacja - Upadłość konsumencka - postępowanie sanacyjne - ochrona majątku - firmy w Anglii - księgowość - odszkodowania - procesy z ZUS, US, Skarbem Państwa

Wałbrzych więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.