Obsługa prawna firm Tarnów - Najlepsi w 2022

Kancelarie Adwokackie w Tarnowie, 2023

43 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 43 firm
w kategorii Obsługa prawna firm

Średnia ocena specjalistów od obsługi prawnej firm w Tarnowie to 5.00 (na podstawie 164 opinii).

Obsługa prawna firm Tarnów
Studio Tańca Jazzoweg Tam Tan

Precyzja, terminowość i zaangażowanie w rozwiązywaniu zagadnień. Bardzo sprawna, klarowna komunikacja. Profesjonalizm i wysoka kultura osobista radcy prawnego Joanny Steligi są godne polecenia.

5.0 (23 opinie)
Marian P.

Pani Mecenas z dużym zaangażowaniem zajęła się moją sprawą. Dzięki niej udało mi się uzyskać sprawiedliwy wyrok i uniknąć niesłusznego skazania.

5.0 (11 opinii)
Paweł G.

Szybko, sprawnie i bardzo profesjonalnie. Polecam serdecznie, dostałem błyskawiczne wsparcie od tego Pana.

5.0 (1 opinia)
Małgorzata N.

To nie pierwsze moje spotkanie z panem Mecenasem. Jak zwykle profesjonalnie i rzeczowo zajął się moją sprawą, bardzo szybko i sumiennie przygotował pozew oraz wytłumaczył jak będzie wyglądać sprawa. Polecam wszystkim, którzy mają obawy przed wizytą u prawnika.

5.0 (6 opinii)
Witold M.

Exprespowa, fachowa pomoc prawna online. Zaoszczedzone mnóstwo czasu i pieniędzy że o emocjach nie wspomnę. Polecam serdecznie

5.0 (5 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Tarnowie

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Tarnowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Maria S.

Pani mecenas jak zawsze niezawodna. Prowadziła kilka moich spraw, wszystko na najwyższym poziomie. Gorąco polecam.

5.0 (5 opinii)
Nie Podano

Pomocni pracownicy, profesjonalne podejście, miła atmosfera współpracy.

5.0 (3 opinie)
Arkadiusz P.

Jesteśmy młodym zespołem prawników, który za główny cel prowadzonej działalności stawia sobie wszechstronną pomoc prawną w rozwiązywaniu problemów, z którymi spotykają się zarówno nasi klienci indywidualni, jak również przedsiębiorcy. Wszelkie powierzone nam sprawy traktujemy indywidualnie, poszukując rozwiązań najbardziej optymalnych i satysfakcjonujących dla konkretnego klienta. Posiadana wiedza oraz zdobyte doświadczenie w połączeniu z pasją, kreatywnością, starannością i uczciwością umożliwiają nam świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie. Jako wykwalifikowani prawnicy występujemy w roli pełnomocników procesowych przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi, jak również organami administracyjnymi, organami ścigania, czy też organami egzekucyjnymi. W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się szeroko pojętym poradnictwem prawnym, sporządzaniem pism procesowych, opinii prawnych oraz projektów umów, jak również aktów korporacyjnych. Adwokatom i Radcom Prawnym oferujemy zastępstwo substytucyjne na obszarze właściwości sądów okręgowych w Tarnowie, Krośnie, Krakowie, Rzeszowie i Nowym Sączu. Usługi świadczymy w języku polskim i angielskim. W ramach prowadzonej działalności świadczymy pomoc prawną w szerokim zakresie z różnych dziedzin prawa. Po więcej informacji zapraszamy na www.kancelarietarnow.pl.

5.0 (3 opinie)
Tomasz K.

Świetny adwokat, bardzo dobre przygotowanie do sprawy, fachowe doradztwo, szybkość działania. Sprawa kredytu we frankach przebiegła szybko i zakończyła się powodzeniem. Polecam wszystkim bardzo serdecznie.

5.0 (3 opinie)
Krystyna K.

Zlecona sprawa załatwiona sprawnie i pomyślnie. Byłam informowana na bieżąco o przebiegu rozprawy i wszelkich czynnościach, które miałam do wykonania. Bardzo dziękuję Kancelarii pani Anny Wójcik za prowadzenie mojej sprawy i polecam wszystkim zainteresowanym .

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Podlasiewicz

 • Tarnów
Wojciech J.

Mecenas pomógł mi w sprawie upadłości konsumenckiej. Otrzymałem profesjonalną pomoc prawną, byłem w sposób miły i kompetentny informowany o każdym etapie postępowania. Szczerze polecam. Mecenas to dusza człowiek!

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Leśniak - Ziobro

 • Tarnów
Adrian S.

Pani Mecenas była bardzo zaangażowana w sprawę. Dokładna, zorientowana, cena przyzwoita i czym mnie zaskoczyła, że zawsze miała dla mnie czas. Naprawdę polecam bo z różnymi prawnikami miałem do czynienia i zawsze czułem ich wyższość. Zupełnie inaczej jest z tą Panią mecenas, czułem, że rozmawiam jak równy z równym!

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Beata Kijak

 • Tarnów
Michał B.

Profesjonalizm, ogromne doświadczenie, a co najważniejsze - szybkie podjęcie działania :) Polecam serdecznie!!!

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Krzysztof Gołębiowski

 • Tarnów
Witold R.

Bardzo miła rozmowa i szybkie odpisanie na pozew polecam, teraz czekam na rozprawę i myślę, że będzie wszystko ok.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Elżbieta Gołębiowska

 • Tarnów
Krystyna D.

Pani mecenas Gołębiowska już przy pierwszym kontakcie profesjonalnie i wyczerpująco wytłumaczyła procedury i przepisy dotyczące naszej sprawy. Jest osobą życzliwą i zaangażowaną. Polecam. Krystyna

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Anna Lidia Piwowarska

 • Tarnów
Albert L.

Z czystym sumieniem polecam Panią Annę, pełen profesjonalizm, zaangażowanie w sprawę. Zainteresowanie klientem na najwyższym poziomie.

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Prawno-Mediacyjna Bernadetta Barłowska-Tyszka

 • Tarnów
Ewelina K.

Świetna kancelaria. Moja sprawa została załatwiona bardzo szybko ale zarazem rzetelnie, dokładnie. Obsługa bardzo miła i przedewszystkim profesjonalna. Wszystko jest na bieżąco wytłumaczone, zrozumiałe. Wiadomo nie każdy zna się na przepisach. Polecam serdecznie.

5.0 (38 opinii)

Kancelaria Iuriso

 • Tarnów
Piotr D.

Współpracowałem z tą firmą. Ogólnie wszystko dobrze, byłem zadowolony z ich pracy.

5.0 (1 opinia)

BHP OFFER Firma Usługowo-Szkoleniowa

 • Tarnów
Krzysztof K.

Warto porozmawiać o BHP z Panem Grzegorzem. Rozmowa o nudnych przepisach w miłej atmosferze i chęci pomocy.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Adwokacka Grzegorz Podlasiewicz

 • Tarnów
Katarzyna S.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą właśnie kancelarią. Została mi polecona przez poprzedniego, zadowolonego klienta. Rzetelne przygotowanie, co widać nie tylko w sądzie, ale też podczas np. późniejszych negocjacji już poza salą sądową. Polecam w 100% z czystym sumieniem!

5.0 (2 opinie)
avatar icon

OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. Oddział w Tarnowie

 • Tarnów
Piotr J.

OMEGA KANCELARIE PRAWNE są ogólnopolską siecią Kancelarii Prawnych, tworzoną systematycznie od 2005 roku. Naszym celem jest utworzenie w niedługim czasie Kancelarii OMEGA w każdym mieście. Dotychczasowe Kancelarie tworzy zespół wykwalifikowanych prawników, radców prawnych i adwokatów specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa, co powoduje, że jesteśmy w stanie pomóc wszystkim Klientom, nawet w najtrudniejszych sprawach i zagadnieniach prawnych. Zakres usług świadczonych dla naszych Klientów obejmuje wszystkie zagadnienia prawa cywilnego, administracyjnego, karnego, skarbowego, rodzinnego, konsumenckiego, spadkowego, a także prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa o wykroczeniach i ruchu drogowym oraz większość zagadnień z innych również specjalistycznych gałęzi prawa. Sporządzamy pisma procesowe i urzędowe w tym pozwy, podania, apelacje, zażalenia, skargi, sprzeciwy oraz zajmujemy się reprezentowaniem naszych klientów przed sądami i urzędami. Szukasz najlepszej oferty leasingu ? Zadzwoń do nas ! Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę. Pomagamy naszym Klientom w znalezieniu najlepszych warunków leasingu optymalnie dostosowanych do ich potrzeb. Obsługujemy wszystkie rodzaje umów leasingu. Pomagamy przy dopełnianiu wszelkich formalności związanych z podpisaniem umowy leasingu. Oferujemy doradztwo, pomoc i wsparcie na wszystkich etapach negocjowania, wnioskowania i podpisywania umów leasingu. Harmonogram finansowy zawsze jest ustalany indywidualnie z uwzględnieniem wszystkich Twoich potrzeb oraz możliwości. Oferujemy procedurę Leasingu operacyjnego lub leasingu finansowego. W naszej ofercie posiadamy również leasing dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej tzw. leasing konsumencki. Oferujemy także pomoc przy wyszukaniu najlepszej oferty leasingu zwrotnego.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

KANCELARIA PRAWNA DENARIUM P. CHMIEL S.k.

 • Tarnów
Nie Podano

Pomocni pracownicy, profesjonalne podejście, miła atmosfera współpracy.

5.0 (3 opinie)

KCN

 • Tarnów
Usługi pielęgniarskie. Terapia uzależnień. Bożena Kiraz

Pani Kasia to przesympatyczna i kontaktowa osoba. Pełen profesjonalizm i duża wiedza. Bardzo zaangażowana w swoją pracę. Każdego Klienta traktuje indywidualnie. Usługi na bardzo wysokim poziomie. Rzetelnie, fachowo, sprawnie zgodnie z ustaleniami. Gorąco polecam współpracę z firmą KCN.

5.0 (18 opinii)

Doradztwo Transportowe Grzegorz Kłusek

 • Tarnów

Doradztwo Transportowe Grzegorz Kłusek to firma, która zajmuje się Rozliczaniem i Prowadzeniem Ewidencji Czasu Pracy Kierowców, Rozliczaniem Delegacji, Wyliczaniem Wynagrodzeń, Płaca sektorowa UE jak i kontrolą czasu pracy przerw i odpoczynków kierowców ( Szkolenia ). Osobiście jako właściciel firmy posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie kontroli czasu pracy kierowców jak i rozliczania. Doświadczenie zdobyłem pracując w Wojewódzkim Inspektoracie Transportu Drogowego w Rzeszowie ( Inspektor Transportu Drogowego tzw. potocznie Krokodyl), oraz rozliczając i prowadząc nadzór nad kierowcami w kilku dziesięciu firmach transportowych. Posiadam ukończonych wiele kursów i szkoleń w zakresie prowadzonej działalności. Udostępniam

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Szepielak-Mikos

 • Tarnów

Kancelaria radcy prawnego Anna Szepielak-Mikos, zajmuję się sprawami z zakresu: * prawa cywilnego * prawa rodzinnego * prawa pracy * ubezpieczeń społecznych * prawa gospodarczego * prawa administracyjnego W ramach prowadzonej działalności, udzielam porad prawnych, sporządzam opinie prawne, reprezentuję klientów przed sądami i organami administracji. Pomagam w rozwiązywaniu sporów na etapie przedsądowym poprzez gotowość do udziału w negocjacjach ugodowych pomiędzy stronami sporu. Zapewniam indywidualne podejście do Klienta, dokonując wstępnej wyceny usług, a następnie informując Klienta na każdym etapie postępowania o końcowej cenie pomocy prawnej. Posiadam duże doświadczenie w świadczeniu zastępstwa procesowego przed

Kancelaria Adwokacka Dawid Pudlik

 • Tarnów

Kancelaria Adwokacka Dawid Pudlik świadczy kompleksową pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych (osób fizycznych) oraz przedsiębiorców. W kręgu specjalizacji Kancelarii pozostaje szeroko rozumiane prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne, prawo gospodarcze oraz prawo cywilne. Każdego dnia staramy się przekuć zdobytą wiedzę teoretyczną oraz doświadczenie procesowe w pozytywne historie naszych klientów.

Kancelarie Radców Prawnych Kabała Mądry

 • Tarnów

Siedziba Kancelarii znajduje się w Tarnowie, jednak usługi prawne świadczymy na terenie województw małopolskiego, podkarpackiego oraz świętokrzyskiego. Jesteśmy młodym zespołem, dynamicznie rozwijającym się na rynku usług prawniczych. Kancelaria stawia sobie za cel profesjonalizm i kreatywność w działaniu, otwartość na potrzeby Klienta oraz osobiste zaangażowanie i indywidualne podejście do sprawy. Wierzymy, że profesjonalna i etyczna obsługa prawna powinna bazować na doskonałej znajomości specyfiki działalności klienta oraz obopólnym zaufaniu. Rozpoczynając pracę nad każdym zleceniem koncentrujemy się w pierwszej kolejności na rzetelnej i odpowiedzialnej ocenie opłacalności proponowanych rozwiązań z punktu widzenia interesu Klienta.

Kancelaria Prawna Magdalena Słowik

 • Tarnów

Występuje w roli pełnomocnika procesowego w sprawach sądowych, przed organami ścigania oraz urzędami i instytucjami, a nadto zajmuje się bieżącym doradztwem w zakresie problematyki prawnej. Oferuję profesjonalną i kompleksową pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym jak i przedsiębiorcom na terenie całego kraju. Moje usługi cechuje profesjonalizm, rzetelność i terminowość. Zapewniam poufność powierzonych Kancelarii informacji i dokumentów. Moja Kancelaria współpracuje ze specjalistami z zakresu szczególnych dziedzin prawa, w tym prawa podatkowego oraz z certyfikowanym prawnikiem zagranicznym. Usługi świadczę na terenie całego kraju, również w języku angielskim.

ABF Invest Sp. z o.o.

 • Tarnów

Firma jako spółka jest firmą młodą, natomiast współpracuje z doświadczonymi prawnikami, przeważnie adwokatami. Działamy na terenie całego kraju, niemniej skoncentrowani jesteśmy na regionie małopolski. Oferta skierowana jest do podmiotów potrzebujących jakiekolwiek formy pomocy prawnej w dowolnej dziedzinie prawa. Nasza oferta m.in. to: - windykacja należności - prawo gospodarcze - prawo handlowe - prawo przewozowe - prawo upadłościowe i naprawcze - prawo pracy - prawo obrotu nieruchomościami - prawo medyczne - prawo budowlane - prawo cywilne - prawo karne

Kancelaria adwokacka

 • Tarnów

Kancelarię adwokacką prowadzę od 2017r. W kręgu świadczonych przeze mnie usług znajdują się te z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego oraz gospodarczego. Świadczę pomoc prawną dla klientów indywidulanych i firm, która to obejmuje: udzielanie porad prawnych, sporządzenie pism procesowych, występowanie przed sądami powszechnymi i organami administracyjnymi. Obszar działań: Małopolska, Podkarpacie.

avatar icon

Saleva i Partnerzy sp. z o.o.

 • Tarnów

1. Specjalistyczna i kompleksowa obsługa spółek prawa handlowego. 2. Biegłe doświadczenie na rynku polskim i rumuńskim. 3. Bieżąca praktyka adwokacka i procesowa w sądach. 4. Tłumaczenie w zakresie biegłych sądowych w sprawach przed Sądami. Cabinet de avcatura specializat in drept comercial si dreptul afaceriolor, care ofera servicii complete de consultanta juridica, pentru intreprinderi din Polonia si Romania.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Angelika Nylec - Armata

 • Tarnów

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych na podstawie jednorazowego zlecenia lub umowy o stałą obsługę prawną, zaś sposób świadczonej pomocy prawnej zawsze dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb Klienta. W szczególności Kancelaria świadczy pomoc prawną poprzez: udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych oraz projektów umów, przygotowywanie i sporządzanie pism na wszelkich etapach postępowania, prowadzenie negocjacji oraz udział w mediacjach, reprezentację przed wszelkimi sądami, organami administracji publicznej, organami samorządowymi, obronę na każdym etapie postępowania karnego, reprezentację pokrzywdzonego, sporządzanie prywatnych aktów oskarżenia, stałą pomoc prawną

Anna Jacak Kancelaria Adwokacka

 • Tarnów

Kancelaria Adwokacka oferuje kompleksowe usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych, spółek prawa handlowego, spółek cywilnych i przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą indywidualnie, zapewniając im zawsze wysoki poziom opieki prawnej. Kancelaria świadczy także pomoc prawną na rzecz osób fizycznych w sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i karnego. Zakres usług obejmuje: • udzielanie konsultacji i porad prawnych, • sporządzanie opinii prawnych, projektów umów, pism urzędowych, • przygotowywanie pozwów, wniosków, apelacji, zażaleń i innych pism procesowych, • reprezentacja Klientów przed sądami wszystkich instancji, organami administracji publicznej.

avatar icon

Kancelaria Prawna

 • Tarnów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Mikrut-Zielińska

 • Tarnów

Prowadzę Kancelarię Adwokacką od 2013 roku, pomagam Klientom rozwiązywać ich problemy prawne. Posiadam wiedzę, doświadczenie. Jestem osobą dyspozyccyjną, angażuję się w sprawy moich Kliemntów.

Cetrum Odszkodowań CONSILIUM Magdalena Pyśniak

 • Tarnow

Centrum Odszkodowań „Consilium” oferuje kompleksową obsługę z zakresu odszkodowań. W imieniu osób poszkodowanych występujemy z roszczeniami do podmiotu odpowiedzialnego za powstałą szkodę. Oferujemy bezpłatne konsultacje i doradztwo, fachową ocenę roszczeń, a przede wszystkim rzetelną i sprawną obsługę sprawy. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalnym metodom pracy, uzyskujemy dla naszych Klientów najwyższe kwoty.

euroPiM Biuro Rachunkowe, Doradztwo Transportowe

 • Tarnów

avatar icon

Kancelaria Adwokacka Adw. Beata Ponikau

 • Tarnów

avatar icon

XYZ

 • Tarnów

Jesteśmy na rynku od 2006 roku. Nasza specjalność to prawo gospodarcze, na terenie małopolska.

avatar icon

Windykacja Krajewski sp. z o.o.

 • Tarnów

avatar icon

Biuro Doradztwa Podatkowego "BILANS" Zygmunt Tabisz

 • Tarnów

Ranking Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm obejmuje również takie miejscowości jak: Tarnów, Pawęzów, Tarnowiec, Biała, Kępa bogumiłowicka, Koszyce wielkie.
więcej...