Obsługa prawna firm Mińsk Mazowiecki - Najlepsi w 2021

Kancelarie Adwokackie w Mińsku Mazowieckim, 2021

54 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 54 firm
w kategorii Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm Mińsk Mazowiecki

Nazywam się Marek Seroczyński i jestem wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie. Studia prawnicze ukończyłem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Po ukończeniu aplikacji adwokackiej, samodzielną praktykę rozpocząłem od założenia kancelarii w Mińsku Mazowieckim. Podjąłem się wówczas wymagającego wyzwania świadczenia pomocy prawnej w trudnych, skomplikowanych sprawach, dotyczących głównie prawa nieruchomości, prawa konsumenckiego (w tym również spraw tzw. kredytów frankowych), prawa gospodarczego oraz prawa cywilnego. Zaangażowanie oraz determinacja w osiągnięciu zamierzonego celu jakim było zdobycie zaufania nowych klientów zaowocowały rozwojem kancelarii, a co za tym idzie – potrzebą przeniesienia

Kancelaria Notarialna Mateusz Borsucki

 • Sulejówek
 • 18 km od Mińsk Mazowiecki

Usługi Księgowe

 • Kałuszyn
 • 55 km od Mińsk Mazowiecki

P.H.U contact Inkasso

 • Poświętne

Obrót wierzytelnościami, windykacja. windykacja zaległych alimentów. Mam 20-letnie doświadczenie w zakresie windykacji należności i obrotu wierzytelnościami. Przygodę z oferteo dopiero zaczynam i nie dysponuję opiniami Klientów - zresztą nie każdy chce się chwalić zatorami w płatnościach. Współpraca w ramach prowadzonej działalności gospodarczej z syndykami przy windykacji i odzyskiwaniu majątku do masy upadłości. Z wykształcenia jestem prawnikiem.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Dąbrowski

 • Otwock
 • 19 km od Mińsk Mazowiecki

Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną Klientów Indywidualnych i Firm. Mamy siedzibę w Warszawie i Otwocku. Nasza Kancelaria świadczy obsługę prawną w zakresie spraw spadkowych, nieruchomości, spraw cywilnych, rozwodowych oraz gospodarczych. Kancelaria od lat uczestniczy w prowadzeniu spraw uznawanych za trudne i złożone, dlatego też w praktyce korzystamy z naszego doświadczenia i indywidualnego podejścia do każdego zagadnienia w celu zapewnienia jak najlepszej pomocy prawnej i ochrony prawnej interesów naszych Klientów. W ramach usług prawnych świadczonych na rzecz osób indywidualnych, Kancelaria świadczy pomoc prawną w szczególności poprzez udzielanie porad prawnych, prowadzenie spraw sądowych, opracowywanie taktyki procesowej,

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Mińsku Mazowieckim

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Mińska Mazowieckiego lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Adwokacka Wojciech Kania

 • Otwock
 • 19 km od Mińsk Mazowiecki

Kancelaria jest prowadzona w sposób indywidualny przez adwokata Wojciecha Kania, który oferuje swoim Klientom w pełni profesjonalne usługi prawne, jak również pełne zaangażowanie w rzetelne prowadzenie spraw Klientów. Oferowane usług w ramach prowadzonej działalności w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, karnego oraz rodzinnego. Kancelaria obsługuje klientów indywidualnych oraz podmioty gospodarcze (firmy, spółki).

CONSIDOR Kancelarie Prawnicze i Mediacyjne

 • Otwock
 • 19 km od Mińsk Mazowiecki
Jagoda D.

Współpraca przebiegała sprawnie, bardzo dobry kontakt z kancelarią. Mediacja, którą przeprowadzono dla mnie zakończyła się pomyślnie i z wynikiem, którego bym sobie życzyła. Jestem zadowolona zarówno z jakości usług jak i z kosztów, które poniosłam, gdyż w stosunku do innych kancelarii były one niższe, a jakość świadczonych usług w niczym nie odbiegała od reszty.

SEBA Sebastian Lech

 • Otwock
 • 19 km od Mińsk Mazowiecki

Kompleksowa obsługa wykonawców i zamawiających w zakresie zamówień publicznych. Reprezentacja wykonawcy, Wgląd w dokumentację postępowania na terenie Warszawy i okolic. Pisanie odwołań, wyjaśnień, uzupełnień. Badanie ofert konkurencji. Konstruowanie SIWZ w oparciu o przepisy ustawy Pzp. Szkolenia z zakresu zamówień publicznych. Warsztaty dla pracowników w miejscu prowadzenia działalności zleceniodawcy. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy po stronie zamawiającego i wykonawcy, doświadczenie w reprezentacji przed KIO. Specjalizacja zmowy cenowe, nowe podejście do zamówień publicznych. Zapraszam do współpracy.

Kancelaria Kompensata Iryna Roshka

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

Zajmujemy sie sprzedażą nieruchomości inwestycyjnych, oraz areałów pod tereny fotowoltaiczne. Kancelaria Kompensata Irena Roshka to firma, której zespół tworzą osoby o wieloletnim doświadczeniu w branży ubezpieczeniowej i finansowej. Naszą ideą jest zapewnienie wszechstronnej pomocy klientom, którzy podejmują decyzję i biorą odpowiedzialność za przyszłość swoją i swoich najbliższych. Kompleksowy model działania firmy to doradztwo w doborze portfela ofert, dzięki którym pomagamy bezpiecznie budować przyszły kapitał klientów w oparciu o innowacyjne projekty m.in. z branży ekologicznej i nowych technologii. Pomagamy również w doborze właściwego rodzaju ochrony ubezpieczeniowej, pozwalającej realizować plany i marzenia.

Uslugi Prawno Administracyjne Marta Godlewska

 • Wołomin
 • 26 km od Mińsk Mazowiecki

Przedsiębiorstwo Usługi Prawno Administracyjne Marty Godlewskiej to jednoosobowe biuro prawne podchodzące indywidualnie do każdej sprawy z ogromną starannością w trosce o dobro klienta. Firma powstała w 2016 roku, jej założycielem jest wykwalifikowany prawnik - Marta Godlewska, która od 2010 roku stale poszerza swoje doświadczenie zawodowe z zakresu prawa. Biuro oferuje szeroki wachlarz usług świadczonych z najwyższą starannością, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w najbliższej przyszłości planuje rozszerzenie działalności o usługi kadrowo-płacowe. UPA Marta Godlewska świadczy usługi zarówno dla klientów korporacyjnych jak i osób fizycznych. Obszar usług skupia się na powiecie wołomińskim, jednak nie wykluczana jest obsługa zdalna

Kancelaria Adwokacka

 • Wołomin
 • 26 km od Mińsk Mazowiecki

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Józefów
 • 24 km od Mińsk Mazowiecki

Kancelaria Prawna Adwokata Łukasza Raja

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

Rolą i zadaniem adwokata jest służba drugiemu człowiekowi. Te słowa wyznaczają misję kancelarii - udzielenie skutecznej pomocy drugiemu człowiekowi. Kancelaria świadczy pełny zakres usług prawnych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Dziedziny prawa którymi zajmuje się kancelaria to w szczególności: - prawo cywilne, - prawo rodzinne i opiekuńcze, - prawo karne, - prawo karne gospodarcze, - prawo gospodarcze, - prawo pracy. Każdy klient może liczyć na fachową pomoc w rozwiązaniu problemów. Satysfakcja klienta jest najważniejsza, żeby klient był zadowolony. Zachęcam Państwa bardzo gorąco do skorzystania z usług kancelarii, bo naprawdę warto. Pozdrawiam serdecznie - adwokat Łukasz Raj.

Mol

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

SAGA Sp. z o.o.

 • Garwolin
 • 31 km od Mińsk Mazowiecki

Wyzeruj Długi sp. z o.o.

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

Działamy w branży od 2017 roku. Nasza specjalność to upadłość konsumencka, upadłość przedsiębiorców, upadłość spółek, na terenie Cała Polska.

Rafał Kubik Kancelaria Radcy Prawnego

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w kancelarii notarialnej, sądzie rejonowym oraz prokuraturze, ale przede wszystkim jako asystent, a następnie starszy asystent sędziego w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Warszawie. Obszary działalności: - Wdrożenie RODO w firmie (także szkolenie w zakresie ochrony danych osobowych); - Pomoc w legalizacji zezwoleń na pobyt i pracę dla cudzoziemców; - Odszkodowanie od ubezpieczycieli; - Odszkodowanie za wypadki przy pracy; - Odszkodowania turystyczne; - Rozwody, alimenty, nawiązywanie kontaktów; - roszczenia cywilne; - umowy dotyczące praw autorskich; - Prawo gospodarcze i handlowe (tworzenie spółek, pomoc prawna, obsługa firm). Oprócz praktycznego

Ardevi Sp. z o.o.

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

ARDEVI Sp. z o.o. w części usług rachunkowości finansowej i zarządczej wraz z elementami doradztwa podatkowego jest następcą biznesowym firmy „S4B-Biuro Rachunkowe”. Biuro od roku 2007 świadczyło usługi dla spółek polskiego prawa handlowego oraz dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Kontynuujemy zasadę pełnej opieki nad sprawami finansowymi Klienta. Zakres tejże opieki wykracza poza standard typowych ofert biur rachunkowych. To, co nas zdecydowanie wyróżnia to profesjonalizm i pełne zaangażowanie w sprawy Klienta,aktywny monitoring wszelkich aspektów gospodarki finansowej w tym ryzyk podatkowych. Firma współpracuje z szeregiem podmiotów doradczych oraz ekspertów w poszczególnych dziedzinach w formule konsorcjum

Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Konieczny

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

TL Solution Sp. z o. o.

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki
Radek R.

Daję 5* za miłą obsługę, ponieważ kompetencje pracowników spełniały moje oczekiwania. Polecam konsultację z doradcą podatkowym - wszelkie moje problemy biznesowe zostały rozwiązane.

ARPI Accounting

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

Zrzeszamy ekspertów wyspecjalizowanych w zakresie księgowości, prawa oraz administracji kadrowo-płacowej. Wybierając ARPI, powierzasz swój biznes opiece profesjonalistów, którzy słuchają i odpowiadają zgodnie z potrzebami klienta. W 2018 roku całkowity obrót firm naszych klientów przekroczył 200 495 000 PLN. Zarządzamy kadrami i płacami ponad 2870 pracowników miesięcznie dla naszych klientów. Łączymy najlepsze standardy etyki biznesowej i profesjonalizm w spójną usługę. Dzięki temu poczujesz, że księgowość Twojej firmy znalazła się w bezpiecznych rękach.

VATAX WOJCIECH GUT

 • Ząbki
 • 31 km od Mińsk Mazowiecki
PROSURE BUSINESS

Fachowe doradztwo oraz nowoczesna, z automatyzowana współpraca z VATAX, zdecydowanie wyróżnia to biuro rachunkowe na tle konkurencji. Absolutnie polecam.

Andrzej Dąbrowski Usługi Prawnicze

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

Od 3 lat jestem osobą współtworzącą unikalną Kancelarię, w której skład wchodzą pełni pasji dla swojej pracy adwokaci i radcowie prawni. Jesteśmy zawsze blisko spraw naszych klientów. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, prawie pracy i prawie rodzinnym, ale nie boimy się także innych wyzwań. Dlatego do każdego zlecenie podchodzimy z najwyższą starannością.

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Borek-Owczarczyk

 • Ząbki
 • 31 km od Mińsk Mazowiecki
Natalia R.

CM Konsulting - Czesław Mika

 • Ząbki
 • 31 km od Mińsk Mazowiecki

W ramach usług oferowanych przez CM Konsulting oferujemy Państwu fachową i kompleksową pomoc szkoleniową i konsultingową przy wdrażaniu, utrzymywaniu oraz doskonaleniu w przedsiębiorstwach następujących systemów zarządzania: ISO 9001 (System Zarządzania Jakością) GHP/GMP (Dobre Praktyki Higieniczne/Dobre Praktyki Produkcyjne) HACCP zgodny z wymaganiami Kodeksu Żywnościowego (Codex Alimentarius), ISO 22000 (Systemy Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności) ISO 22716 (System Jakości dla branży kosmetycznej – przewodnik Dobrej Praktyki Produkcyjnej) Integrację Systemów Zarządzania ZKP (Zakładowa Kontrola Produkcji) Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania ze szczegółami dotyczącymi poszczególnych systemów zarządzania przedstawionymi

Adwokat Krzysztof Kaczor

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

Założycielem kancelarii jest Krzysztof Mirosław Kaczor - Adwokat Izby Adwokackiej w Warszawie, Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jako aplikant adwokacki bronił pro – bono osoby osoby zatrzymywane za udział w akcjach protestacyjnych przed sejmem oraz występował w medialnych procesach w charakterze obrońcy i pełnomocnika oskarżyciela posiłkowego.W swojej działalności pro - bono, wspierał również podopiecznych fundacji "Po drugie" oraz brał udział w projektach edukacyjnych w zakresie prawa karnego dla więźniów dożywotnich. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych polskich kancelariach adwokackich oraz dziale prawnym dużej spółki informatycznej. Posiada ponad 5 lat doświadczenia w zakresie obsługi

Pracownia Projektów Pomocowych

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

Pracownia Projektów Pomocowych jest firmą doradczą kompleksowo obsługującą przedsiębiorców w zakresie pozyskiwania środków z Unii Europejskiej i innych zewnętrznych źródeł finansowania - przede wszystkim na inwestycje. Najwyższym dla nas priorytetem jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego: -wyjaśniamy wszelkie wątpliwości dotyczące zawiłych procedur dotacyjnych, - decyzję o zakresie pomocy (przygotowanie dokumentacji czy również rozliczanie projektu) pozostawiamy Klientowi, -monitorujemy rynek pod kontem możliwości pozyskania środków na indywidualne potrzeby Klienta - w przypadku popełnienia błędu zwracamy pobraną opłatę wstępną. W razie pytań prosimy o kontakt.

Kancelaria Adwokacka Paweł Kraśniej

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki
Katarzyna O.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z kancelarią adwokat prowadzący kancelarię jest osobą kompetentną jest przyjaźnie nastawiony do klienta w każdej chwili można uzyskać poradę na pewno jest adwokatem z powołania.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Frydulska

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki
Arkadiusz M.

Sprawa załatwiona pomyślnie. W sądzie wszystko poszło zgodzie z planem.

Kancelaria Prawna IUS CIVILE Radca Prawny Artur Desperat

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki
Zbigniew S.

Radca prawny skontaktował się ze mną telefonicznie, wypytał o zakres zlecenia i określił swoje wynagrodzenie. Wcześniej byłem umówiony na spotkanie z inną osobą i obiecałem dać znać, ponieważ inni potencjalni wykonawcy albo nie zapoznali się z moimi materiałami albo określali zaporowe wynagrodzenie zdecydowałem się na pana Artura, który napisał apelację. Uwzględnił też moje uwagi. Jestem zadowolony ze współpracy i polecam tego prawnika.

Data Protection Advisiry Group sp. zoo

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki
Marcin C.

Pełen profesjonalizm. Wszystkie dokumenty zostały dostarczone w terminie. Bardzo szybko odpowiadają na maila i zawsze odbierają telefon, gdy potrzebuję porady związanej z RODO.

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Gronner

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyłem aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, a następnie w 2014 roku złożyłem z wynikiem pozytywnym egzamin radcowski, uzyskując tym samym uprawnienia radcy prawnego. Od 2016 roku prowadzę kancelarię prawną z siedzibą w Warszawie. Osobiście zajmuje się sprawami każdego z Klientów, przywiązując jak największą wagę do każdej z nich. Moje usługi obejmują m.in.: - windykację należności; - reprezentację oraz wsparcie w postępowaniach sądowych; - reprezentację oraz wsparcie w postępowaniach egzekucyjnych oraz zabezpieczających; - reprezentację oraz

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Mendyka-Moniuszko

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki
Mariusz S.

Prawniczka godna polecenia: konkretna oferta co do kwoty i terminu, terminowa i fachowa realizacja, a poza tym wsparcie w dodatkowych kwestiach choć nie były objęte wyceną. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i tym samym polecam!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Jędra

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

Kancelaria Adwokacka służy kompleksową pomocą prawną zarówno osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym, poszukującym profesjonalnej obsługi Klienta w różnych dziedzinach prawa. Oferujemy wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług i pełne zaangażowanie w prowadzone sprawy. Wyróżnia nas pragmatyczne podejście do Klienta oraz dbałość o jakość świadczonych usług. Do problemów powierzonych Kancelarii przez naszych Klientów podchodzimy zawsze w sposób indywidualny, szukając najlepszych rozwiązań z uwzględnieniem stanowiska Klienta. Terminowość, skrupulatność, bieżący kontakt z Klientem to cechy, które w prowadzeniu sprawy są wyznacznikiem rzetelnej praktyki adwokackiej i taką praktykę oferujemy. Doświadczenie zdobyte w prowadzaniu

Kancelaria Prawa Rodzinnego

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

Działamy w branży od 2006 roku. Nasza specjalność to rozwody, alimenty, podział majątku, postępowanie spadkowe, na terenie Warszawa.

Gawrylak-Szafirowska i Wspólnicy sp.k.

 • Konstancin-Jeziorna
 • 31 km od Mińsk Mazowiecki

DTE

 • Konstancin-Jeziorna
 • 31 km od Mińsk Mazowiecki

In Iuris Kancelaria Prawna

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki
Grzegorz K.

Sprawna i profesjonalna obsługa, polecam zwłaszcza dla klientów rozpoczynających działalność gospodarczą. Oprócz fachowej obsługi prawnej, pomoc w tworzeniu Biznes planu firmy

Kbg

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

STRATEGEEK Michał Skłodowski

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

MDKA Kancelaria Radcy Prawnego dr M. Dobrzyńska - Dąbska

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

Umbrella Consulting

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

Doradztwo Prawne Jacek Wikalinski

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

Doradztwo prawne na rzecz przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Sporządzanie pism procesowych w postępowaniach sądowych, windykacyjnych, egzekucyjnych, o odszkodowanie i zadośćuczynienie, naruszenie dóbr osobistych. Doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego, karnego, gospodarczego i administracyjnego. Sporządzanie umów, regulaminów, prowadzenie negocjacji w celu możliwości polubownego zakończenia sporu (także w celu uniknięcia procesu sądowego), przedstawianie najlepszych rozwiązań powstałych zagadnień prawnych. Strategiczne doradztwo prawne oraz ocena ryzyka gospodarczego w inwestycjach finansowych realizowanych przez podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne.

Kancelaria Radcowska

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

Kancelaria Adwokacka Agnieszka Malczyk

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszki Malczyk łączy w sobie wieloletnie doświadczenie businessowe jak i nowoczesne podejście w zakresie zgłębiania zagadnień prawnych i problemów klientów. Główny profil działalności skupia się obecnie na obsłudze osób fizycznych w zakresie spadkowego oraz rodzinnego. Kancelaria adwokacka świadczy swoje usługi także przedsiębiorców w tym w szczególności z sektora MŚP. Agnieszka Malczyk jest adwokatem ale także doradcą podatkowym, szczególnie łatwo poruszającym się w prawie podatkowym w sprawach karno – skarbowych oraz w prawie karnym gospodarczym. W ofercie: Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszki Malczyk obsługuję prawnie zarówno osoby fizyczne jak i podmioty instytucjonalne. Kancelaria specjalizuję się w

Kancelaria Podatkowa MWM

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

Oferujemy usługi księgowe dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą oraz pomoc przy zakładaniu oraz rejestracji firmy. Nasza kadra uczestniczy w szkoleniach i na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę, aby zawsze zapewnić najwyższą jakość usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie księgowe. Nieustanne poszerzanie wiedzy i sumienne realizowanie zleceń umożliwiło nam stworzenie niezwykle konkurencyjnej oferty. Ponadto gwarantujemy współpracę przebiegającą w miłej atmosferze. Oferowane usługi rachunkowe realizujemy na terenie całej Polski, więc zapraszamy do współpracy także firmy spoza Warszawy. Wszystkie dokumenty mogą zostać dostarczone kurierem, pocztą lub drogą elektroniczną. Oferta obejmuje: Rejestrację spółki w KRS/CEIDG oraz

Kancelaria Adwokacka Bartosz Kamil Obrębski

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki
Paweł S.

Kancelaria obsługiwała moją spółkę w celu negocjacji i zawarcia umów z dużym kontrahentem. Usługi na wysokim poziomie. Efekt końcowy również oceniam bardzo dobrze. Ceny średnio-warszawskie.

BREAKWATER FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki
Jacek K.

Pan Jakub jako jedyny potrafił rozwiązać mój problem księgowo-prawny. Profesjonalne podejście, dobry kontakt, załatwienie sprawy od początku do końca. Na pewno skorzystam z jego usług w przyszłości. Zdecydowanie polecam. Zasłużone 5 gwiazdek.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Joanna Bany

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

Oferujemy kompleksowe usługi doradztwa podatkowego zarówno na rzecz przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych. Zakres usług Kancelarii obejmuje w szczególności: - Bieżące doradztwo podatkowe - Planowanie podatkowe/optymalizacja podatkowa - Przygotowanie wniosków o interpretację podatkową - Audyty/przeglądy podatkowe - Obsługa postępowań podatkowych i sądowo-administracyjnych - Doradztwo w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Siedziba Kancelarii mieści się w Warszawie. Więcej informacji: www.kancelaria-bany.pl

Biuro Rachunkowe INESSA S.C.

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

Zajmujemy się prowadzeniem księgowości małych i średnich przedsiębiorstw na terenie całej Warszawy z możliwością dojazdu do Klienta. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu usługi przez nas świadczone są na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.inessa.waw.pl Serdecznie zapraszamy.

Eksperci Księgowi Sp. z o. o.

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

Sadinternetowy.pl

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

Prowadzę sądowe sprawy o zapłatę lub odszkodowanie

Certyfikat STABILNA FIRMA - Centrum Certyfikacji Firm

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

Certyfikat Stabilna Firma Centrum Certyfikacji Firm jest inicjatorem ogólnopolskiego Programu Stabilna Firma, w ramach którego przyznawany jest Certyfikat Stabilna Firma. Program Stabilna Firma ma na celu: • wspieranie przedsiębiorczości na terenie Rzeczypospolitej Polskiej; • promowanie firm, funkcjonujących na polskim rynku od minimum 3 lat; • wyróżnianie firm, charakteryzujących się stabilną i ugruntowaną pozycją na polskim rynku; • propagowanie wytrwałości biznesowej, rzetelności, terminowości i uczciwości w relacjach firm z Klientami i Kontrahentami; • propagowanie wszelkich inicjatyw gospodarczych, zwłaszcza innowacyjnych, podejmowanych przez przedsiębiorców; • promowanie firm, które terminowo wywiązują się z zobowiązań

KANCELARIA PRAWNA SSP

 • Warszawa
 • 35 km od Mińsk Mazowiecki

Ranking Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm obejmuje również takie miejscowości jak: Mińsk Mazowiecki, Sulejówek, Halinów, Dębe Wielkie, Piaseczno, Mrozy, Cegłów, Siennica, Stanisławów, Okuniew, Kałuszyn, Dobre, Latowicz, Cisie, Chrośla, Hipolitów, Józefów, Pustelnik, Józefin, Jakubów. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?