Mińsk Mazowiecki

Szukając najlepszego dostawcy lub wykonawcy w mazowieckim, Klienci często interesują się cenami a także recenzjami innych Klientów. Poszukują porównywarek i rankingu firm z Mińska Mazowieckiego i regionu. Skoro zamierzasz zlecić wykonanie usługi komuś, kto będzie fantastycznym i spełniającym Twoje wymagania pracownikiem czy też chcesz kupić towar nawet przy nietypowych wymaganiach skorzystaj z Oferteo i przekonaj się co potrafimy. Jeśli chodzi o Mińsk Mazowiecki swoje usługi w Oferteo prezentuje już 2 357 profesjonalistów świetnych w swoim fachu, którzy przez Klientów oceniani są na 4.7. Liczba kategorii jest w tym regionie bardzo imponująca. Zarejestrowane w Oferteo firmy prowadzą działalność już w 1 086 branżach, między innymi usługi rtv, agd, odchudzanie, dieta, niekonwencjonalne, prace zduńskie, malarskie, tapeciarskie. Z Oferteo odpowiedniej firmy w tej okolicy szukało już 4 506 osób, które łącznie otrzymały 13 851 ofert. Korzystając z Oferteo w łatwy sposób uda Ci się znaleźć swojego profesjonalistę z Mińska Mazowieckiego. Pierwsze propozycje możesz dostać już w kilka minut. Nie czekaj, wybierz jedną z branż poniżej i przekonaj się!

Wybierz branżę w mieście Mińsk Mazowiecki

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Mińska Mazowieckiego

WESKAD-BUD

Małgorzata L., Stanisławów

Zamieściłam ogłoszenie na portalu internetowym w zakresie budowy domu w technologii murowanej. Pan Kamil odpowiedział na nie, skontaktował się z nami, przedstawił swoją ofertę, pokazał kilka budów, które wykonywał, przeczytałam o nim opinie i razem z mężem zdecydowaliśmy się na niego. Jakość oferowanych usług przez tę firmę oceniam bardzo wysoko, przyznając maksymalną notę. Profesjonalizm w każdym calu - idealna komunikacja, idealne wykonanie, idealna współpraca. Kontakt z wykonawcą był bez zarzu...

Vision Project

Anna D., Warszawa

Skorzystaliśmy z oferty firmy Vision Project i to była naprawdę dobra decyzja. Świetny kontakt z Panią Wiolettą przyspieszył realizację projektu. Oprócz standardowej adaptacji, w naszym projekcie została wykonana całkiem spora zmiana - zmiany układu schodów, jakie sobie wymyśliliśmy, wymagały modyfikacji stropu i ingerencji w ściany nośne. Pani Wioletta podeszła do sprawy bardzo rzeczowo i profesjonalnie, skonfrontowała nasze oczekiwania ze sztuką budowlaną. Konstrukcyjne modyfikacje są podparte ...

WESKAD-BUD

Justyna K., Stanisławów

O firmie WESKAD-BUD dowiedziałam się z reklamy tejże firmy zawieszonej na ogrodzeniu. Oczywiście miałam możliwość zapoznania się i zobaczenia na miejscu innych budów pana Kamila. Co do jakości wykonanych prac, mogę wypowiadać się tylko w samych superlatywach – w skali 1-5, przyznaję 10! A dlaczego taka nota? Ponieważ budowa, pracownicy, zapewnione materiały, kontakt z wykonawcą tak naprawdę mogą zostać ocenione jedynie w najwyższej skali. Kontakt z firmą na bieżąco był obustronny - i osobis...

Przykładowe zlecenia mieszkańców Mińska Mazowieckiego

Zlecę prace elewacyjne, 201-500m2, Mińsk Mazowiecki

Zakres prac: kompleksowe wykonanie elewacji. Rodzaj budynku: dom jednorodzinny. Powierzchnia: 201-500m2. Rodzaj materiału: styropian, tynk mineralny , wełna mineralna, tynk akrylowy, tynk sylikatowy, tynk sylikonowy. Dostawca materiałów: do uzgodnienia. Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Adrian G., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Zapotrzebowanie na ułożenie kostki przy domu, budynku, 51-100m², Mińsk Mazowiecki

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: 51-100m². Rodzaj materiału: kostka granitowa. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca.

Anna K., brukarstwo.

Zlecę budowę domu murowanego, 179,45m2, SSZ, Mińsk Mazowiecki

Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem. Technologia: murowana (konkretny materiał do ustalenia). Materiał na dach: do ustalenia. Budynek podpiwniczony: nie. Dostawca materiałów: do uzgodnienia. Projekt: "Dom z widokiem 6" biura MGprojekt, zakup w ciągu 2 miesięcy. Link do projektu:. https://www.mgprojekt.com.pl/dom-z-widokiem-6. Powierzchnia: 179,45m2. Działka: zakończenie forma...

Karolina R., budowanie stanu surowego.

Zlecę zaprojektowanie budynku, 160m², Mińsk Mazowiecki

Rodzaj zlecenia: zaprojektowanie budynku od podstaw. Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny. Powierzchnia obiektu: 160m². Informacje dodatkowe: nie określono. Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą. Klient poszukuje również ofert na: nie określono.

Dorota K., usługi architektoniczne.

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, 320m2, Mińsk Mazowiecki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa. Liczba mieszkańców: 5-6 osób. Powierzchnia budynku: 320m2. Stan obiektu: kilkumiesięczny, kilkuletni lub starszy budynek. Klient szuka ofert na: zakup i montaż pompy ciepła. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy.

Sławomir P., ekologiczne źródła energii - urządzenia.

Tynkowanie maszynowe, 101-300m2, Mińsk Mazowiecki

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne. Miejsce tynkowania: sufit, ściany. Rodzaj tynkowanej powierzchni: beton, cegła. Rodzaj budynku: dom jednorodzinny lub mieszkanie. Powierzchnia prac: 101-300m2. Typ tynku: tynki gipsowe. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Marcin M., tynkowanie maszynowe.