Obsługa prawna firm Kraków - Najlepsi w 2021

Kancelarie Adwokackie w Krakowie, 2022

343 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Obsługa prawna firm Kraków - Ranking Najlepsi 2022

Już 343 Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm z Krakowa złożyło 47017 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od obsługi prawnej firm może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w 2022 r. z Krakowa.

Obsługa prawna firm Kraków
Marta W.

Profesjonalna porada prawna otrzymana od Pani Adwokat, doprowadziła do pomyślnego zakończenia sporu o dochodzenie odszkodowania. Serdecznie polecam współpracę z Kancelarią.

5.0 (9 opinii)
Edyta N.

Pani Mecenas jest niesamowicie sympatyczną osobą. W bardzo zrozumiały i przejrzysty sposób prezentowała pełną wiedzę prawną z uwzględnieniem ważnych dla mnie aspektów. Jako klient czułam się wysłuchana, zrozumiana i pouczona we wszystkich kwestiach prawnych dotyczących sprawy. Korzystałam z porady przy podpisywaniu umowy współpracy pomiędzy firmami. Działania podjęte przez Panią Mecenas były bardzo skuteczne i doprowadziły do podpisania umowy zgodnie z moimi oczekiwaniami. Dodam tylko, że druga strona była pod ogromnym wrażeniem. Polecam w 100%.

5.0 (22 opinie)

Więcej Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm z Krakowa

Adam C.

W trudnym procesie wnioskowania do KIS-u o IP-Box przeprowadzili mnie "za rączkę" od początku do końca, Oczywiście proces zakończony pozytywnie. Szybka odpowiedź na pytania i reakcja kancelarii, pełen profesjonalizm. Szczerze polecam!

5.0 (2 opinie)
Angelika K.

Profesjonalna pomoc w zakresie przygotowania umowy. Dokładne wyjaśnienie wątpliwości. Sprawna obsługa. Serdecznie polecam współpracę.

5.0 (1 opinia)
Krystian N.

Miły kontakt. Rzetelna i cierpliwa obsługa prawna. Polecam!

5.0 (1 opinia)
Karolina W.

Otworzyłam w ubiegłym roku swoją firmę, która świadczy usługi informatyczne i od razu postanowiłam skorzystać z obsługi prawnej tej kancelarii, bo słyszałam o niej wiele pozytywnych rzeczy. Nie myliłam się, po wielu miesiącach mogę śmiało stwierdzić, że to bardzo rzetelna i profesjonalna firma.

5.0 (15 opinii)
Grażyna J.

Serdecznie polecam to biuro rachunkowe! :) Współpracujemy już około 6 miesięcy i wszystko jest jak najbardziej OK.

5.0 (26 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Krakowie

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Krakowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Szymon M.

Z całą stanowczością mogę polecić kancelarię. Pierwsza sprawa dotyczyła pobicia, zostałem bardzo profesjonalnie zaopiekowany przez adwokata Wojciecha. Pomimo mojego całkowitego braku płynności związanego z prawem/czynnościami byłem na bieżąco instruowany w przystępny sposób co się aktualnie dzieje lub będzie działo. Od tego czasu zwracam się do w/w. adwokata z większymi i mniejszymi problemami natury prawnej i za każdym razem nawet bardzo błahe sprawy są traktowane bardzo poważnie i profesjonalnie.

5.0 (81 opinii)
Magda

za pełny profesjonalizm, w tym inicjatywę w poszukiwaniu różnych rozwiązań i pełną, oraz zrozumiałą dla klienta ocenę stanu faktycznego i prawnego. Ponadto, Pani Agnieszka jest w stałym kontakcie z klientem i odbiera każdy telefon lub oddzwania lub odpisuje. Jest komunikatywna i rzetelna, wywiązuje się z wyznaczonych terminów.

5.0 (36 opinii)
Wojciech P.

Profesjonalne podejście do klienta. Wynik również pozytywny, niestety trwało to poczt trzy lata, ale takie mamy sądy w Polsce... Polecam

5.0 (34 opinie)
Codenly Web & Mobile Apps Studio

Polecam doradztwo mecenasa Michała, profesjonalne poprowadzenie toku scenariuszy, oraz trafne wskazanie możliwych rozwiązań w danej sytuacji podatkowej, sprzyjającej rozwojowi mojej działalności. Dziękuję.

5.0 (30 opinii)
Adrian B.

Wszystko ok! Pełen profesjonalizm, dodatkowo pan Tomasz posługuje się profesjonalnym językiem angielskim. Fully Recommended.

5.0 (11 opinii)

IPSO LEGAL

 • Kraków
Wiktor J.

Kancelaria IPSO Legal kompleksowo zajęła się obsługą mojej spółki. Współpraca z nimi z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej odbywa się wyjątkowo sprawnie. Mam na bieżąco dostęp do spraw swojej spółki, a to dodatkowy plus przy prowadzeniu biznesu. Serdecznie polecam!

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Prawna DE IURE Sp. z o.o.

 • Kraków
Joanna D.

Szybki i miły kontakt. Fachowa porada i profesjonalne prowadzenie sprawy w sądzie. Polecam

5.0 (1 opinia)

EDYTA KOZAK-HAMALA OLAF MACIEJOWSKI - RADCOWIE PRAWNI - SPÓŁKA CYWILNA

 • Kraków
Olga K.

Miła i przyjemna rozmowa. Pomimo młodego wieku maja duża wiedzę. Chętnie będę z nimi współpracować.

5.0 (4 opinie)

Marzena Dyduch Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
NEOKHAN Sp. z o.o.

Nasza spółka rekomenduje współpracę z Kancelarią. Współpraca trwa od 2008r. do nadal, obejmuje kompleksową obsługę prawną oraz zastępstwo procesowe, jak również sprawy korporacyjne spółki. Po wieloletnich doświadczeniach stwierdzamy, że Kancelaria Radcy Prawnego Marzeny Dyduch to solidny, rzetelny i godny zaufania podmiot, który świadczy usługi na najwyższym poziomie.

5.0 (3 opinie)

ICON Advisory

 • Kraków
CFA

Bardzo profesjonalne podejście do klienta i dobry kontakt. Polecam.

5.0 (1 opinia)

Janusz Ryszka Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
Krzysztof P.

Mecenas Janusz Ryszka to radca prawny, który niewątpliwie posiada dużą wiedzę, natomiast to co wyróżnia go na tle innych mecenasów to podejście do klienta i problemu. Zawsze przygotowany i nastawiony na poprowadzenie sprawy do samego końca. Poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałem, żeby zrozumieć. Rozwiał moje wątpliwości i wygrał sprawę. Poleciłem i będę polecać.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Dachnowska

 • Kraków
Adrianna J.

Nie sądziłam, że kiedyś będę zmuszona skorzystać z pomocy prawnika a jednak. Wybór kancelarii pani Anny był strzałem w 10. Przystępna cena i porada udzielona profesjonalnie ale przede wszystkim zrozumiale dla laika. Gorąco polecam!

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Radcowska Michał Podolec

 • Kraków

Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej Klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Zajmujemy się m.in. prawem cywilnym, rodzinnym, gospodarczym, karnym, autorskim, e-commerce oraz prawem dotyczącym nieruchomości. Udzielamy porad prawnych, sporządzamy i opiniujemy projekty umów, a także reprezentujemy Klientów przed sądami i organami administracji. Zapewniamy wsparcie prawne w negocjacjach. Udzielamy także porady prawne online. Nasze biuro mieści się w Krakowie, przy ul. Czarnowiejskiej 8/1. Dysponujemy własnym parkingiem dla naszych Klientów. Podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie Małopolski i Śląska. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. Istnieje także możliwość spotkania

5.0 (1 opinia)

Maciej Podgórski Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
"Genius-dev" Grzegorz Kopeć

Przede wszystkim pan Maciej rzeczowo podszedł do tematu i przedstawił mi bardzo jasno sposób dalszej współpracy. Pośród innych kandydatów wyróżniał się dobrą ceną i szybkim kontaktem.

5.0 (10 opinii)

KRAKOWSCY ADWOKACI Kancelaria Adwokacka Anna Plebanek-Liro Jakub Tolasz

 • Kraków
Marika K.

Mogę serdecznie polecić usługi Pani Mecenas Plebanek - Liro - prawo administracyjne, a w szczególności kwestie związane z prawem nieruchomości nie mają dla niej tajemnic, a ponadto zawsze dopasowuje proponowane rozwiązanie pod konkretnego klienta, dokładnie ważąc wszystkie plusy i minusy każdej z opcji. Rady Pani Mecenas niejednokrotnie pomogły mi spojrzeć na problem z innej, lepszej strony. Ponadto Pani Mecenas jest osobą życzliwą, bardzo sympatyczną, a jednocześnie konkretną.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Kotarba

 • Kraków
Marzena K.

Pan mecenas jest osobą bardzo kompetentną i dyskretną. Moja sprawa rozwodowa zakończyła się dość szybko i bez zbędnych nerwów. Polecam usługi Pana Mecenasa w Krakowie. Nareszcie jestem już po wszystkim.

5.0 (1 opinia)

Wojciech Kremer Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
Paweł W.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Moja sprawa została rozwiązana szybko i skutecznie.

5.0 (1 opinia)

Marek Pasiński Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
Marcin S.

Najwyższa jakość i profesjonalizm. Polecam wsparcie Mecenasa Pasińskiego szczególnie w przypadku skomplikowanych, złożonych spraw, w których oprócz wiedzy niezbędne jest doświadczenie i znajomość mechanizmów biznesowych. Mecenas Pasiński z pewnością wyznacza standardy doradcze w swoich specjalizacjach.

5.0 (5 opinii)

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ KRAKÓW

 • Kraków
Anna K.

Z Kancelarią Business Advice podpisałam umowę na obsługę prawną początkiem grudnia. Wprawdzie minął dopiero miesiąc ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona poziomem pomocy prawnej. Reagują szybko na problemy prawne z którymi boryka się każdy przedsiębiorca w naszym kraju. Gorąco polecam!

5.0 (2 opinie)

Invicta Polskie Doradztwo Prawne

 • Kraków
Michał J.

Polecam audyt prawny firmy. Mam średniej wielkości przedsiębiorstwo w branży spożywczej, audyt trwał niecałe 2 tygodnie.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Kasprzyk

 • Kraków
Bogumiła M.

Rzetelna, miła i profesjonalna rozmowa, Pani przedstawiła nam opcje co i jak można zrobić.

5.0 (1 opinia)

DAWID WOŹNIAK KANCELARIA ADWOKACKA

 • Kraków
Filip C.

Pan Dawid Woźniak pomógł mi przejść przez postępowanie rozwodowe. Podczas konsultacji udzielił mi szczegółowych informacji, rozwiał moje wszelkie wątpliwości natury prawnej oraz wskazał jak powinienem postępować. Dzięki rzetelnemu przygotowaniu oraz zaangażowaniu Pana Dawida moja sprawa zakończyła się na jednej rozprawie. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, elastyczność, opieka i zainteresowanie w trakcie całego procesu. Dziękuję i szczerze polecam!

5.0 (18 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Teresa Jawień

 • Kraków
Anna W.

Pani Mecenas jest konkretna, bez owijania w bawełnę mówi co i jak jest bardzo konkretna i ma wiele rozwiązań na dany problem. Jestem pod ogromnym wrażeniem, nie spotkałam jeszcze tak jednocześnie sympatycznej i rzeczowej osoby w jednym. Polecam bardzo współprace z Panią Mecenas Teresą Jawień.

5.0 (13 opinii)

Grzegorz Zawisza

 • Kraków
Lucjan J.

Kancelaria Radców Prawna specjalizująca się w prawie cywilnym, gospodarczym, w szczególności w postępowaniu egzekucyjnym, prawo handlowe, nieruchomości, spadkowe, prawo pracy, rodzinne. Ważną działalnością kancelarii prawnej jest prowadzenie spraw windykacyjnych, gdzie skutecznie odzyskujemy długi zarówno prowadząc windykację polubowna jak i sądową i komorniczą. Jako radcowie prawni prowadzimy również sprawy odszkodowawcze wygrywając sprawy o odszkodowanie za wypadki komunikacyjne i przy pracy oraz za błędy medyczne. Klientom indywidualnym doradzamy w tak ważnych dziedzinach jak prawo spadkowe i rodzinne, prowadząc m.in. sprawy rozwodowe, spadkowe, o podział majątku. Wieloletnia praktyka oraz doświadczenie pozwoliły wypracować nam metody, gwarantujące najwyższy poziom merytoryczny i organizacyjny świadczonych usług. Doskonałe przygotowanie pracowników kancelarii pozwala z sukcesami zajmować się obsługą prawną każdego, kto takiej pomocy potrzebuje. Każdy nasz klient może liczyć na w pełni profesjonalną obsługę.

5.0 (2 opinie)

"TRIBUTUM" Kancelaria Księgowo- Finansowa Sp.z o.o

 • Kraków
Dawid S.

Gorąco polecam, nareszcie znalazłam ludzi, którym bez obaw mogę powierzyć sprawy mojej firmy. Podziękowania za dotychczasową współpracę.

5.0 (3 opinie)

STAWIARSKA STALA Kancelaria Radców Prawnych spółka cywilna

 • Kraków
Magdalena P.

Wysokiej klasy specjaliści! Pełne zaangażowanie, wiedza, doświadczenie i profesjonalizm. Jestem wdzięczna za pomoc prawną i skuteczne reprezentowanie w sądzie. Dziękuję!

5.0 (12 opinii)

Marek Grzyb Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
Wiktor N.

Firma pracuje profesjonalne i szybko. Jestem zadowolony, bardzo dziękuję!

5.0 (1 opinia)

Katarzyna Budzoń-Grabek Kancelaria adwokacka

 • Kraków
Alicja D.

Pani Mecenas Katarzyna Budzon-Grabek prowadziła nasza sprawę związana z zasiedzeniem. Jestem bardzo zadowolona ze wspólnej pracy. Osoba cierpliwa, kompetentna, przewidująca, dawała zawsze dobre rady. Umiała ocenić sytuacje. Jednocześnie zawsze dostępna czy przez telefon czy emaliowo, były szybkie i rzeczowe odpowiedzi. Jednym słowem: polecam.

5.0 (2 opinie)

Bartosz Ryt Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
Agnieszka F.

Bardzo profesjonalna i konkretna rozmowa, uzyskałam wszystkie potrzebne informacje. Polecam usługi Pana Bartosza Ryta Radcy Prawnego.

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego DS

 • Kraków
Leszek S.

Kompetencje. Spokojne, rzeczowe, pełne przedstawienie wariantów rozstrzygnięcia. Wyważone doradztwo i zaangażowanie. Bardzo dobra komunikacja i zainteresowanie.

5.0 (5 opinii)

Małgorzata Mędrala Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
T-Advise

Pani Mecenas wspomogła moją firmę w tematach kadrowo-prawnych, które wymagały konsultacji specjalisty. Kontakt przebiegł bardzo profesjonalnie, mogłam liczyć na pomoc Pani Mecenas na każdym etapie współpracy. Polecam tę kancelarię!

5.0 (4 opinie)

TESSERA LEX Sp. z o. o.

 • Kraków
Aleksandra M.

Z usług Kancelarii Prawno-Ksiegowej Tessera Lex skorzystałam w celu założenia fundacji. Do skorzystania z usług tej Kancelarii przekonała mnie rozmowa telefoniczna z Panem Kamilem, osoby które zajmowały się moja sprawą cechuje rzetelność i profesjonalizm. Dziękuję za pomoc pani Beacie i panu Kamilowi. Polecam z czystym sumieniem.

5.0 (3 opinie)

Polish Consulting 1 Spółka z .o.

 • Kraków
Dorota R.

Uzyskałam od firmy Polish Consulting znakomite, sprawne i profesjonalne wsparcie. W tym doradztwo w zakresie wyboru formy działalności fundatorskiej w Polsce dla inwestorów polskich i zagranicznych. Duża wiedza w dziedzinie doradztwa prawno- podatkowego oraz doświadczenie Prezesa Pana Krzysztofa Majczyk przyczyniły się do stworzenia dla mnie najbardziej optymalnego programu dla mojej fundacji. Firma dokonała dla mnie bardzo trafnych interpretacji istniejących aktów prawnych jak tez stworzyła i dopracowała wszelkie niezbędne dokumenty w celu stworzenia efektywnego i ekonomicznego modelu naszej działalności.

5.0 (2 opinie)

Rzeczoznawca ds. jakości obuwia i wyrobów galanteryjno-kaletniczych

 • Kraków
Marek K.

Super! Fachowa i pomocna porada! Dostałem pomoc dotyczącą reklamacji.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Centrum

 • Kraków
Czarek W.

Jestem bardzo zadowolony z wyboru tej kancelarii, rozwiązali mój problem w zaledwie 1 miesiąc, a inni mówili ze 6 miesięcy najkrócej, bardzo profesjonalne podejście godnie polecam.

5.0 (70 opinii)

Kancelaria Adwokacka Gabriela Balasa

 • Kraków
Grzegorz B.

Pełen profesjonalizm Pani mecenas. Szybko , konkretnie i na temat. Duże zaangażowanie w każdy aspekt sprawy. Bardzo szczegółowa i drobiazgowa dzieki czemu czlowiek unika niepotrzebnego stresu i nerwów. Wszystko tłumaczone bardzo dokładnie. Bardzo duży plus za możliwość spotkania w weekendy. Przy tym wszystkim Pani mecenas jest bardzo sympatyczna osobą i posiada dużą kulturę osobistą.

5.0 (49 opinii)

DORADZTWO UBEZPIECZENIOWE SABINA OLESIAK

 • Kraków
Katarzyna W.

Miła i profesjonalna obsługa, fachowe i pełne doradztwo. Dziękuje serdecznie pani Sabinie za jej czas i serdeczność, oraz pomoc. To była przyjemność korzystać z takiej usługi która mogę z powodzeniem polecić.

5.0 (9 opinii)

Kredyt Studio

 • Kraków
Sebastian S.

Wszystko załatwione idealnie! Polecam bardzo gorąco! Jakość, konkretność i mila obsługa. DOTRZYMANIE UMOWY, KOMUNIKATYWNOŚĆ!

4.92 (103 opinie)

Kancelaria Adwokacka Dominik Marchewka

 • Kraków
Marta O.

Znakomity Małopolski Adwokat Pan Dominik Marchewka służy pomocą we wszystkich nurtujących klientów kwestiach. Jest dobry i bardzo dynamiczny kontakt z Panem Mecenasem. Sprawy zostają załatwiane szybko, bezproblemowo i pozytywnie. Polecamy usługi Pana Adwokata Marchewki, który koncentruje swoje działania w Małopolsce, na Śląsku, w Krakowie, w Warszawie.

5.0 (45 opinii)

Biuro Rachunkowe Counting Kings Sp. z o.o.

 • Kraków
Piotr L.

Jestem zadowolony z nawiązanej współpracy z Counting Kings. Obsługa oferowana przez biuro jest bardzo profesjonalna i miła. Pan Waldemar poświęcił sporo czasu na zapoznanie się z potrzebami rachunkowymi mojej firmy oraz zaproponował kilka korzystnych rozwiązań. Co ważne, w razie jakichkolwiek pytań można liczyć na szybką i konkretną odpowiedź oraz poradę. Polecam!

5.0 (15 opinii)

Kancelaria Adwokacka adwokat Damian Opalski

 • Kraków
Mirosława M.

.Bardzo profesjonalne podejście do klienta, elastyczność, opieka i zainteresowanie w trakcie całego procesu. Na bieżąco informował, co dzieje się w sprawie i pilnował wszystkich terminów. Zaangażowanie Pana Adwokata Damiana Opalskiego było ogromne, kontakt zarówno osobisty, mailowy jak i telefoniczny. Wszystkie przygotowane przez niego wnioski były bardzo precyzyjne i szczegółowe. Jego zaangażowanie nie kończy się w momencie wyjścia z sali sądowej – sprawdza tekst protokołów sądowych, gromadzi akta i na bieżąco monitoruje działania sądu, komornika, itp. i informuje klienta o ważnych kwestiach. Pan Mecenas reprezentował mnie dwukrotnie i za każdym razem byłam zadowolona ze współpracy.Bez zastrzeżeń mogę polecić wszystkim tą Kancelarię

5.0 (3 opinie)

Robert Staud Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
Sylwia S.

Rzetelny, słowny, uczciwy i skuteczny. Bardzo polecam pana mecenasa. Bardzo szybko i sprawnie pomogli mi w rozwiązaniu trudnej sprawy. Szczególnie doceniam tez fakt, że zawsze znajdzie czas, żeby wszystko dokładnie wytłumaczyć w sposób zrozumiały dla zwykłego człowieka. Jeszcze raz polecam szczerze.

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adriana Szczęśniak-Majcher

 • Kraków
Marcin G.

Moją współpracę z Adwokat Adrianną Szczęśniak-Majcher od początku cechuje bardzo dobra atmosfera, zrozumienie i chęć udzielenia jak najskuteczniejszej pomocy. Nie posiadam wiedzy merytorycznej w tym zakresie, Pisma procesowe były pisane bardzo profesjonalnie. Bardzo cenię wysokie kompetencje oraz przystępny sposób wyjaśniania mi zagadnień prawnych przez Panią Mecenas. Adriana Szczęśniak-Majcher swoją postawą zdobyła moje pełne zaufanie. Polecam serdecznie . Marcin G.

5.0 (4 opinie)
Ranking Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm obejmuje również takie miejscowości jak: Kraków, Libertów, Rząska, Lusina, Golkowice. więcej...