Obsługa prawna firm Gdańsk - Najlepsi w 2021

Kancelarie Adwokackie w Gdańsku, 2021

63 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 63 firm
w kategorii Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm Gdańsk
Grzegorz C.

Pan Błażej Haber reprezentuje mnie w sądzie (sprawa w toku) w sprawie o zwrot kosztów niefortunnej transakcji. Do tej pory współpraca przebiega bardzo dobrze, szczególnie podoba mi się profesjonalne podejście do klienta od samego początku, a także bezproblemowy kontakt z Panem mecenasem. Pełen profesjonalizm!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Suszyński - Obsługa prawna firm Gdańsk
Julia T.

Mam dobre doświadczenie współpracy z Dawidem. Byłam poinformowana na bieżąco o postępowaniu mojej sprawy. Profesjonalne podejście. Szybkość i łatwość współpracy.

KLUGMANN KANCELARIA ADWOKACKA - Obsługa prawna firm Gdańsk
Konrad G.

Jestem człowiekiem w podeszłym wieku. Przypadło mi zmierzyć się z prawem. Szukałem pomocy u prawników. Z uwagi na zawiłą sprawę i "cienki portwel emeryta" zbywano mnie enigmatycznymi wyjaśnieniami. Do czasu kiedy skontaktowałem się z Panem Mecenasem, który wykazuje wiele empatii dla starszych ludzi i nakierunkował mnie jak dalej postępować.

Kancelaria Prawna PARTNERZY - Obsługa prawna firm Gdańsk
Waldemar J.

Kancelaria Prawno-Finansowa PARTNERZY szybko i profesjonalnie zajęła się moja sprawą windykacyjną. Kancelarie polecam każdemu, kto dba o swoje interesy.

adw. Antoni Koprowski Kancelaria Adwokacka - Obsługa prawna firm Gdańsk
Witold H.

Wybór Pana Mecenasa Koprowskiego, jako pełnomocnika procesowego, był jednym z najlepszych wyborów, jakich dokonałem w życiu. Dzięki bardzo dużemu zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi Pana Mecenasa, udało mi się uniknąć odpowiedzialności karnej za usiłowanie zabójstwa. A dowody były niepodważalne... Aktualnie, korzystając w dalszym ciągu z pomocy w/w kancelarii, uzyskałem - w ramach sprawy rozwodowej - prawo opieki nad dzieckiem. Reasumując, szczególnie w beznadziejnych z pozoru sprawach, z czystym sumienie mogę polecić Pana Mecenasa Koprowskiego.

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Gdańsku

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Gdańska lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Kancelaria Radcy Prawnego PARAGRAF Kamila Pazur - Obsługa prawna firm Gdańsk
Paweł G.

Kancelaria dotrzymała wszelkich wymaganych przeze mnie warunków umowy i w pełni zaspokoiła moje oczekiwania. Kancelaria Paragraf Pani Mecenas Kamili Pazur świadczy usługi prawne na wysokim poziomie z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Polecam. Miła obsługa, osoba godna zaufania.

FIDEO Kancelaria Radcy Prawnego Eliza Targońska - Obsługa prawna firm Gdańsk
Karol K.

Sprawnie i profesjonalnie poprowadzona sprawa rozwodowa. Bardzo dobry kontakt i zaangażowanie w sprawę. Dziękuję i polecam.

Kancelaria Lex Causa - Obsługa prawna firm Gdańsk
Agata K.

Pani mecenas Marta - bardzo pomogła mi przez telefon. Poświeciła swój czas i doradziła mi co robić "tu i teraz". Byłam u niej w kancelarii również - zapoznała się z dokumentami wcześniej przed wizytą. Byłam pod wrażeniem. Cena za rozwód -najlepsza wiec podpisałam już umowę.

Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Kulczyński - Obsługa prawna firm Gdańsk
Aleksandra W.

Pan Jakub pomógł mi poprowadzić sprawę o alimenty. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za okazaną pomoc. Jeśli miałam z czymś kłopot, Pan Jakub od razu służył pomocą. Polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy i liczy na indywidualne podejście do klienta.

OptiWay Biuro Rachunkowe Sp z o.o. - Obsługa prawna firm Gdańsk -Wrzeszcz
Agata L.

Profesjonalna obsługa, bardzo miły kontakt, indywidualne podejście do klienta, rzetelne, szczegółowe wyjaśnienia i wsparcie w przypadku pojawiających się pytań. Zdecydowanie polecam.

DoctorJurisprudent Kancelaria Radcy Prawnego Dr Bartłomiej Krzyczkowski - Obsługa prawna firm Gdańsk

DoctorJurisprudent Kancelaria Radcy Prawnego Dr Bartłomiej Krzyczkowski

 • Gdańsk
Maria K.

Pan dr Bartlomiej prowadził moje sprawy z prawa rodzinnego jak tez egzekucyjnego. Zawsze solidny, bardzo dobrze przygotowany do każdej rozprawy. Ceny przystępne, jestem bardzo zadowolona zw współpracy. Polecam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Skwarło - Obsługa prawna firm Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Skwarło

 • Gdańsk
Karolina S.

Zgłaszasz się z problemem i dostajesz rozwiązanie. Pan Paweł do rzetelny i konkretny adwokat. Od początku czułam, że powierzam swoją sprawę właściwej osobie, która ma nie tylko ogromną wiedzę, ale też pasję do zawodu jaki wykonuje.

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Lodziński - Obsługa prawna firm Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Lodziński

 • Gdańsk
Michał K.

Kancelaria mec. Lodzińskiego od 2 lat pomaga mi w sprawach windykacyjnych - dochodzenie zapłaty z tytułu faktur w działalności gospodarczej.

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Suchecka - Obsługa prawna firm Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Suchecka

 • Gdańsk
Izabela W.

Profesjonalna pomoc prawna. Pani Mecenas Małgorzata Suchecka jest niezwykle empatyczna i cierpliwa. Jej wiedza, doświadczenie i autentyczne zaangażowanie w sprawę sprawia, że możemy mieć pewność, że jesteśmy w dobrych rękach. Polecam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Piotrowski - Obsługa prawna firm Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Piotrowski

 • Gdańsk
Krystian K.

Miałem do czynienia z kilkoma kancelariami adwokackimi, jednak z Panem Piotrem jest to usługa pełniejsza, kompleksowa, nie odniósł się tylko do jednego rozwiązania problemu lecz przedstawił szerszą perspektywę i ujawnił rozwiązania do tej pory nie brane pod uwagę. Polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Milczanowska - Obsługa prawna firm Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Milczanowska

 • Gdańsk
biuro rachunkowe - grupa mikosy

W naszej współpracy podoba mi się kompleksowe podejście do tematu. Cierpliwość w słuchaniu i trafne odnoszenie się do meritum spraw. Do tego spokój, uprzejmość, pełen profesjonalizm. Polecam Panią mecenas każdemu przedsiębiorcy i osobom prywatnym.

Kancelaria Adwokacka Paulina Żęgota-Bąk

 • Gdańsk
Marzena Ś.

Mam bardzo pozytywne doświadczenie z ta Kancelarią. Obsługa jest w pełni profesjonalna; bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy oraz ogromne wsparcie merytoryczne. Otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie i wątpliwość już podczas pierwszej rozmowy, na pewno uspokoiło mnie to. Mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby w przyszłości ale jeżeli będę potrzebowała porady prawnej na pewno znów zwrócę się do Pani Adwokat.

Kancelaria Radcy Prawnego Krystyna Rams-Lachowicz

 • Gdańsk
Ania X.

Profesjonalna i miła obsługa. Pani się wczuwa w swoją rolę, stara się wszystko wypełniać jak najlepiej. Nawet jeśli to nie Pani dziedzina zawsze się próbuje dowiedzieć i odpowiedzieć na pytania. Polecam serdecznie z czystym sumieniem.

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Sompolińska - Obsługa prawna firm Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Sompolińska

 • Gdańsk
Marcin S.

Bardzo profesjonalna obsługa gwarantująca poczucie bezpieczeństwa co w moim przypadku okazało się bardzo ważne. Sprawa przeprowadzona wyjątkowo sprawnie i profesjonalnie polecam wszystkim.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Krzysztof Koziarski

 • Gdańsk
Adam S.

Pan Krzysztof Koziarski to Adwokat, do którego śmiało można udać się z problemami trudnymi i tymi najtrudniejszymi. Jego niezwykle indywidualne podejście wzbudziło moje pełne zaufanie. Z satysfakcjonującym rezultatem.

Kancelaria Radcy Prawnego Mindykowski - Obsługa prawna firm Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawnego Mindykowski

 • Gdańsk
Dominika G.

bardzo dobry prawnik, z którym współpracowało mi się właściwie bezproblemowo. Plusem jest fachowe podejście do sprawy już od samego początku. Na chwile obecna nie zdecydowałabym się na pomoc kogokolwiek innego

Kancelaria Radcy Prawnego Maria Styp-Rekowska - Obsługa prawna firm Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawnego Maria Styp-Rekowska

 • Gdańsk
Natalia R.

Zapraszam do obejrzenia strony internetowej kancelarii www.styp-rekowska.pl

Intercessio sp. z o.o.

 • Gdańsk
Donata Z.

WDC Dawid Wiśniewski - Obsługa prawna firm Gdańsk

WDC Dawid Wiśniewski

 • Gdańsk

Nasza działalność opiera się na wieloletnim doświadczeniu, które polega na pomocy naszym Klientom w realizacji obowiązków, jakie nakładają na nich przepisy prawa o ochronie danych osobowych. Pomagaliśmy Klientom z całej Polski w dostosowaniu się do krajowej ustawy o ochronie danych osobowych, a obecnie wspieramy w zorganizowaniu przetwarzania i zabezpieczania danych osobowych zgodnie z RODO. Korzystanie z naszych rozwiązań i pomocy szkoleniowej gwarantuje pełne bezpieczeństwo i skuteczną realizację obowiązków wynikających z przepisów prawa.

Kancelaria Adwokacka adwokat Elena Savko - Obsługa prawna firm Gdańsk

Kancelaria Adwokacka adwokat Elena Savko

 • Gdańsk

REJESTRACJA SPÓŁKI Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W KRAJOWYM REJESTRZE SĄDOWYM. ZMIANA DANYCH W REJESTRZE PRZEDSIĘBIORCÓW KRS W razie potrzebności, prosimy o kontakt: Tel./+48 222 199 111 Tel./WhatsApp: +48577244066, Chętnie pomożemy JAK ZAŁATWIĆ SPRAWĘ Sprawę można załatwić: listownie elektronicznie w sądzie CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ I KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z USŁUGI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może być utworzona przez jedną albo więcej osób w każdym celu, chyba że jest to niedopuszczalne przez przepisy prawa. Przykładowo, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie może być zawiązana wyłącznie przez inną jednoosobową spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Najważniejsze cechy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. WYMAGANE

Piotr Andryskowski

 • Gdańsk

KANCELARIA_EGIDA

 • Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Szponar - Obsługa prawna firm Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Szponar

 • Gdańsk

Adwokat Krzysztof Szponar ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego a następnie odbył aplikację adwokacką. Obecnie jest członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej. W pracy naukowej poruszał zagadnienia orzecznictwa Sądu Najwyższego oraz polisolokat. Z tego względu Kancelaria specjalizuje się w umowach ubezpieczenia (w szczególności w odszkodowaniach komunikacyjnych i polisolokatach), ale także w umowach kredytowych (tzw. "frankowych"). Przede wszystkim jednak Kancelaria prowadzi sprawy karne, cywilne (w tym spadkowe i rodzinne) oraz administracyjne. Adwokat Krzysztof Szponar posiada doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców, jak również osób fizycznych (klientów indywidualnych). Więcej informacji znajdziesz na

Kancelaria Radców Prawnych Kapiński & Śliwiński sp. p. - Obsługa prawna firm Gdańsk

Kancelaria Radców Prawnych Kapiński & Śliwiński sp. p.

 • Gdańsk

KANCELARIA PRAWNA DLA MAŁEGO I DUŻEGO BIZNESU Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców i nie tylko - zakładanie i obsługa spółek, sporządzanie i negocjowanie umów, zastępstwo w postępowaniach sądowych i arbitrażowych, obsługa inwestycji budowlanych, weksle, najem i obrót nieruchomościami. Niezależnie od tego, czy reprezentujesz start-up, rozwijający się biznes, duże przedsiębiorstwo czy jesteś osobą, która chce stawiać pierwsze kroki na rynku, nasza Kancelaria powstała po to, aby zaspokajać prawne potrzeby nowoczesnych przedsiębiorstw i zabezpieczać prawnie ich tworzenie. Zespół naszej kancelarii tworzą ambitni radcowie prawni i adwokaci z doświadczeniem w obsłudze prawnej małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz inwestycji.

Kancelaria Adwokacka Joanna Małecka-Bednarska - Obsługa prawna firm Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Joanna Małecka-Bednarska

 • Gdańsk

Adwokat Joanna Małecka-Bednarska jest absolwentem kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Odbywała aplikację adwokacką przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. Po ukończonej aplikacji adwokackiej oraz wpisie na listę adwokatów Pomorskiej Izby Adwokackiej praktykuje w ramach własnej Kancelarii Adwokackiej w Gdańsku. Specjalizuje się w prawie cywilnym (rodzinnym i opiekuńczym, gospodarczym, spadkowym) oraz prawie pracy, ze szczególnym uwzględnieniem prawa oświatowego, w tym specyfiki Karty Nauczyciela. Zajmuje się również prawem administracyjnym oraz karnym. Reprezentuje osoby prawne i fizyczne przed sądami powszechnymi i organami administracji publicznej. Posiada kilkuletnią praktykę w stałej

Agnieszka Zając Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Podatkowego - Obsługa prawna firm Gdańsk

Agnieszka Zając Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Podatkowego

 • Gdańsk

Nasza specjalność to prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo podatkowe, na terenie Gdańsk, Żukowo, Kartuzy. Umowy gospodarcze, kredyty we frankach (indeksowane lub denominowane), dochodzenie wierzytelności, prawo budowlane i administracyjne, prawo podatkowe; Właścicielka jest doktorem nauk prawnych w dziedzinie prawa cywilnego, a także radcą prawnym i doradcą podatkowym. Posiada ponad 10 lat doświadczenia zawodowego. Nie zawaha pojąć się zarówno udzielenia prostej porady, jak również prowadzenia spraw najbardziej złożonych. Usługi prawne świadczy osobiście, co potwierdza wysoką jakość usług.

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Jacek Jerzemowski - Obsługa prawna firm Gdańsk

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Jacek Jerzemowski

 • Gdańsk

I. PROFIL KANCELARII Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Jacek Jerzemowski jest firmą skupiającą prawników doświadczonych w obsłudze zarówno instytucji prawa publicznego, jak i podmiotów gospodarczych. Kancelaria specjalizuje się w szeroko rozumianej problematyce cywilistycznej, w tym w szczególności związanej z obrotem gospodarczym, przekształceniami własnościowymi, obrotem nieruchomościami, prawem własności intelektualnej, ochroną uczciwej konkurencji i dóbr osobistych, a także w prawie administracyjnym i prawie pracy oraz w prawie karnym i karnym skarbowym. Prawnicy skupieni w ramach Kancelarii posiadają szerokie doświadczenie zarówno w stałej obsłudze (obejmującej przygotowywanie i opiniowanie umów, porady z zakresu prawa

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT EWA CZERLONEK - Obsługa prawna firm Gdańsk

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT EWA CZERLONEK

 • Gdańsk

Profesjonalne usługi prawne w sprawach CYWILNYCH, RODZINNYCH, SPADKOWYCH, GOSPODARCZYCH, KARNYCH. Kompleksowa obsługa przedsiębiorstw, zakładanie i likwidacja spółek z o.o. Biuro w Gdańsku i w Gdyni.

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Bodnar - Obsługa prawna firm Leźno

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Bodnar

 • Leźno
 • 11 km od Gdańsk

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług prawnych. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze zarówno przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. W ramach obsługi przedsiębiorców pomagamy we wszelkich sprawach związanych z aspektami prawnymi prowadzonej działalności (sprawy rejestrowe, korporacyjne, podatkowe, pracownicze, dochodzenie należności, prowadzenie spraw przed sądami oraz organami). W ramach obsługi klientów indywidualnych świadczymy usługi w zakresie m.in. w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego.

Kancelaria Adwokacka adw. Alicja Felska-Pela - Obsługa prawna firm Gdańsk

Kancelaria Adwokacka adw. Alicja Felska-Pela

 • Gdańsk

Specjalizacje: • obsługa przedsiębiorców na etapie zakładania i funkcjonowania firmy – doradztwo w zakresie wyboru formy prawnej, organizacji przedsiębiorstwa na etapie tworzenia i aktualizacja zgodnie z kierunkami rozwoju, zarządzania zasobami wewnętrznymi i zewnętrznymi, finansowania oraz obsługa w dopasowanym wariancie (stałe wsparcie, ryczałt godzinowy, doradztwo ad hoc) • obsługa rozwoju firmy – zabezpieczenia wartości niematerialnych, zdrowe struktury organizacyjne, optymalne zarządzanie kapitałem ludzkim i finansowym, bezpieczeństwo informacji, ochrona wizerunku i dóbr osobistych, efektywna restrukturyzacja zadłużeń, zarządzanie portfelem należności/wierzytelności • prawo kontraktowe (tworzenie i opiniowanie umów, towarzyszących

Kancelaria Radców Prawnych Igor Kępiński i Anna Gucka-Kępińska Spółka partnerska - Obsługa prawna firm 80-285 Gdańsk

Kancelaria Radców Prawnych Igor Kępiński i Anna Gucka-Kępińska Spółka partnerska

 • 80-285 Gdańsk

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w windykacji wierzytelności. Oferujemy również usługi kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorców oraz osób fizycznych. W naszym zespole mamy również specjalistów z zakresu prawa rodzinnego (rozwody, separacje, alimenty, podział majątku) oraz z zakresu prawa pracy. W kręgu naszych zainteresowań są także sprawy frankowe.

TENEO RADCOWIE PRAWNI PIETKUN JÓŹWIAK I WSPÓLNICY - Obsługa prawna firm Gdańsk

TENEO RADCOWIE PRAWNI PIETKUN JÓŹWIAK I WSPÓLNICY

 • Gdańsk

Specjaliści od spełniania celów Przedsiębiorców, Twoich celów! MOTTO "Swoboda w Biznesie" MISJA NASZEJ FIRMY Misją TENEO jest pomoc krajowym przedsiębiorcom w prowadzeniu ich biznesu poprzez dostarczanie najlepszych rozwiązań z zakresu prawa, księgowości, audytu i doradztwa podatkowego. Wyróżniając się na tle konkurencji obsługą Klienta, jakością dostarczanych rozwiązań, w tym rozwiązań technologicznych oraz kompleksowością usług. KIM JESTEŚMY? Grupa TENEO (TENEO Radcowie Prawni Pietkun, Jóźwiak i wspólnicy sp. k. oraz Biuro Rachunkowe TENEO sp. z o.o.) powstała w odpowiedzi na potrzeby przedsiębiorców z całej Polski, chcących w sposób bezpieczny i przemyślany prowadzić swój biznes. Nasz zespół stanowią wykwalifikowani Prawnicy z

Kancelaria Prawna Marta Żuk - Obsługa prawna firm Gdańsk

Kancelaria Prawna Marta Żuk

 • Gdańsk

Kancelaria Prawna Marta Żuk zapewnia kompleksową obsługę prawną dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Do naszej pracy podchodzimy z kreatywnością i poświęceniem, szukając dostępnych rozwiązań, które wykraczają poza tradycyjne perspektywy prawne. Niezależnie od poziomu oczekiwanej pomocy, nasi klienci mogą być pewni, że otrzymają najlepsze rozwiązanie w zleconej sprawie. Kancelaria posiada siedzibę w Gdańsku, ale działamy także na terenie całego kraju. Kancelarię Prawną prowadzi radca prawny Marta Żuk, która jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego – Wydział Prawa i Administracji. Aplikację radcowską odbyła w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Posiada praktykę w reprezentowaniu klientów w postępowaniu cywilnym i

Consulti - Kancelaria Radcy Prawnego Adam Wojnarowski - Obsługa prawna firm Gdańsk

Consulti - Kancelaria Radcy Prawnego Adam Wojnarowski

 • Gdańsk

Obecne prawo bywa wybitnie skomplikowane już nie tylko dla przeciętnych obywateli pozbawionych prawniczego wykształcenia. Na wizji i w środkach masowego przekazu w wielu przypadkach wypowiadają się na tematy prawnicze ludzie z wyjątkowym wykształceniem i doświadczeniem z rozpraw sądowych - niemniej ich pogląd na tę samą sprawę jest zgoła odmienny a prawo interpretowania tych samych zapisów w absolutnie inny sposób pojawia się w złym prawie dosyć w szeregu przypadków, wobec tego zobacz Consulti - Kancelaria Radcy Prawnego Adam Wojnarowski . Nie zadziwia wobec tego, iż coraz większym zainteresowaniem cieszą się dzisiaj w głównej mierze usługi prawne proponowane za darmo.

Kancelaria Radców Prawnych Trowski Żurawska Rogowski i Wspólnicy - Obsługa prawna firm Gdańsk 80-208

Kancelaria Radców Prawnych Trowski Żurawska Rogowski i Wspólnicy

 • Gdańsk 80-208

Kancelaria specjalizuje się w dużej mierze w bieżącej obsłudze prawnej spółek (w tym start-upów) oraz podmiotów z sektora usług zdrowotnych. Inne obszary działalności kancelarii skupiają się wokół prawa bankowego oraz RODO. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Konsultacje mogą być u nas w kancelarii lub za pomocą Skype/Zoom. Strona www: ktzr.pl Kancelaria partnerska portalu pozew-frankowiczow.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Fortuna Andrzej Fortuna

 • Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawnego Andrzej Fortuna zapewnia szeroki wachlarz skutecznych rozwiązań prawnych. Nasze biuro to gwarancja doświadczonej kadry ekspertów prawa, która dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu oferuje usługi na najwyższym poziomie. W ramach potrzeb współpracujemy z różnego rodzaju podmiotami gospodarczymi. Do oferowanych przez nas świadczeń należą m.in.: pomoc prawna dla osób wykonujących usługi lecznicze, doradztwo z zakresu prawa pracy, egzekwowanie zaległych płatności dla zróżnicowanych podmiotów oraz usługi dla indywidualnych klientów. Każdy przypadek analizujemy w różnorodny i dogłębny sposób. Jeżeli potrzebujesz specjalisty, który pomoże ci właściwie z wymagającym rozwiązania problemem z zakresu legislacji -

pismoteka.pl - Obsługa prawna firm Gdańsk

pismoteka.pl

 • Gdańsk

Jesteśmy na rynku od 2015 roku. Nasza specjalność to Prawo umów, prawo autorskie, prawo rodzinne, prawo cywilne. Działamy na terenie całej Polski, a w szczególności w rejonach województwa pomorskiego i trójmiasta.

Kancelaria Adwokacka Łukasz Gański

 • Gdańsk

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2011. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Gdańsk, Sopot, Gdynia. Nasza firma specjalizuje się w usługach typu pozwy o zapłatę, odszkodowania, obsługa firm, zakładanie spółek, porady z zakresu spadków, działu spadku, nieruchomości. Zależy nam na zadowoleniu Klientów.

K&S Kancelaria Radców Prawnych Kardasz Staszak Sp.p. - Obsługa prawna firm Gdańsk

K&S Kancelaria Radców Prawnych Kardasz Staszak Sp.p.

 • Gdańsk

Kancelaria Prawna K&S to zespół doświadczonych specjalistów. Na jego czele znajduje się radca prawny Krzysztof Kardasz oraz radca prawny Sławomir Staszak. Siedziba kancelarii znajduje się w Gdańsku przy ul. S. Staszica 6/6. Osoby potrzebujące pomocy prawnej mają do dyspozycji również mieszczący się w Elblągu przy ul. Lidzbarskiej 32 oddział kancelarii. W ofercie kancelarii znajdą Państwo usługi prawne i mediacyjne oraz szkolenia na rzecz przedsiębiorców z różnych branż. Zainteresowanych współpracą zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej kancelarii. Link do witryny znajdą Państwo w szczegółach tej wizytówki.

Kancelaria Radcy Prawngo Joanna Maliszewska - Obsługa prawna firm Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawngo Joanna Maliszewska

 • Gdańsk

Nasza kancelaria radcy prawnego świadczy usługi zarówno osobom indywidualnym (w tym przypadku działamy na terenie Gdańska i Grudziądza), jak i firmom, którym oferujemy także obsługę on-line na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu – do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a rozwiązania podpowiadamy po dogłębnej analizie. Oferowane usługi: - Porady prawne - Obsługa prawna firm - Prawo medyczne - Zastępstwa procesowe - Prawo cywilne - Prawo rodzinne - Prawo spadkowe - Umowy handlowe i konsumenckie - Sporządzanie pism procesowych (pozwy, apelacje, zażalenia, odwołania, wnioski itp.)

VIRTUS Marcin Sienkiewicz - Obsługa prawna firm Gdańsk

VIRTUS Marcin Sienkiewicz

 • Gdańsk

Indywidualne i profesjonalne doradztwo w zakresie finansów osobistych i dla firm, poprzedzone wieloletnim i praktycznym doświadczeniem (zabezpieczenie finansowe na przyszłość, emerytury, ubezpieczenia, bankowość), ale też wsparcie w zakresie doradztwa dla osób indywidualnych i przedsiębiorców. W zakresie działań: pomoc w finansowaniu działalności gospodarczej w tym kredyty firmowe (kredyty obrotowe, limity firmowe), kredyty z dofinansowaniem unijnym, leasing. Najważniejsze atuty: profesjonalizm, wiedza, doświadczenie, zaufanie i wartości

Kancelaria Administracyjna " DE JURE" Piotr Piwnicki - Obsługa prawna firm Gdańsk

Kancelaria Administracyjna " DE JURE" Piotr Piwnicki

 • Gdańsk

Kancelaria Administracyjna " DE JURE" Piotr Piwnicki jest międzynarodowym operatorem w branży windykacyjnej i liderem w zawieraniu ugód pomiędzy wierzycielami a dłużnikami, ponadto prowadzimy skup faktur przeterminowanych, restrukturyzujemy , oddłużamy i przejmujemy spółki prawa handlowego( z udzieleniem absolutorium poprzedniemu zarządowi). Kancelaria zajmuje się również szeroko pojętym marketingiem i reklamą. Obsługujemy klientów z terenu całej Polski. Szczegółową ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.de-jure.pl

BIURO DORADZTWA PODATKOWEGO I RACHUNKOWOŚCI SP. Z O.O.

 • Gdańsk

Nasza firma specjalizuje się w: usługach antywindykacyjnych oraz działaniach przeciw komorniczych niezbędnych w ochronie majątku dłużnika, blokowaniu sprzedaży długów przez wierzycieli do zewnętrznych firm windykacyjnych oraz sekurytyzacyjnych (dotyczy tylko długów konsumenckich, nie firmowych), negocjacji wysokości wykupu zadłużenia lub nawet całkowitemu umarzaniu sprzedanych długów przedawnionych oraz bieżących w firmach windykacyjnym i funduszach sekurytyzacyjnych (dotyczy tylko długów konsumenckich, nie firmowych), usługowym prowadzeniu rachunkowości (karta podatkowa ryczałt, KPiR, pełna księgowość), doradztwie podatkowym, obsłudze spółek z o.o. nie prowadzących działalności (promocyjna stawka już od 89,00 PLN netto), zakupie

Kancelaria Radców Prawnych s.c. J. L. Ł.

 • Gdańsk

Kancelaria Jaworski Lewandowska Łasowski to dynamicznie rozwijający się zespół ekspertów o dużym doświadczeniu. Proponujemy całościową obsługę prawną. Stawiamy na efektywność oraz wysoka jakość świadczonych usług. Zręcznie rozwiązujemy kłopoty naszych klientów, bowiem współdziałamy z specjalistami z odmiennych sfer prawa, działamy na czas, efektywnie oraz pewnie. Cenimy okazane nam zaufanie oraz budujemy je zapewniając klientom pełną poufność oraz pełne zaangażowanie. Wykonując usługi do każdego klienta podchodzimy odrębnie pilnując, żeby wszystkie informacje były jasne, natomiast klient zapewniony był o miarodajnej współpracy z naszą kancelarią. Świadczymy usługi polegające na: - Oferowaniu wskazówek prawnych, - Obmyślaniu projektów

Kancelaria patentowa Traset

 • Gdańsk

Oferujemy usługi związane ze znakami towarowymi, patentami i badaniami patentowymi, rejestracją wzorów przemysłowych. Świadczymy doradztwo z zakresu wskazania rozwiązań efektywnych dla ochrony własności intelektualnej zasobów firmy. Realizujemy szereg usług związanych z badaniami, aby skutecznie określić stanowisko doradcze. Oferujemy również usługi związane z badaniami patentowymi, w tym poszukiwania w literaturze międzynarodowej, a także doradztwo prawne i konsultacje w zakresie ochrony własności intelektualnej. Działamy w obrębie kraju i szerzej - w Europie oraz na świecie. Głównym atutem naszej działalności jest umiejętność aktywnego konsultowania się z klientem, głębokie rozpatrywanie problemów natur prawa własności intelektualnej

Leźno Gdańsk Jankowo gdańskie Nowy świat Czaple Kowale Borkowo Otomin więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.