Obsługa prawna firm Bochnia - Najlepsi w 2021

Kancelarie Adwokackie w Bochni, 2021

53 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 53 firm
w kategorii Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm Bochnia
Iwona G.

Profesjonalne biuro z miłą obsługą klienta. Serdecznie polecam.

Witaj. Nazywam się Wojciech Dmitrowski. Jestem radcą prawnym. Jako prawnik tłumaczę skomplikowany język paragrafów, tak aby był on zrozumiały dla każdego. W ramach prowadzonej przeze mnie kancelarii radcy prawnego świadczę kompleksowe usługi prawne w zakresie pomocy prawnej oraz zastępstwa procesowego klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców, w tym z dziedzin, jak prawo cywilne (w tym, zasiedzenie, odszkodowania, spadek), rodzinne (w tym rozwody, alimenty), energetyczne, zamówień publicznych, administracyjne i podatkowe, handlowe, pracy i ubezpieczeń społecznych, upadłościowe, RODO. Moja kancelaria prawna świadczy także porady prawne online. Każdy czas jest dobry, aby uwolnić się od Pana/Pani problemów lub wątpliwości prawnych.

Biuro Koordynacji Biznesu jest firmą działającą na rynku usług doradczych. Oferujemy kompleksową pomoc w zakresie finansów, prawa, a także zarządzania przedsiębiorstwem, co pozwala utrzymać płynność oraz maksymalnie wykorzystać potencjał prowadzonej działalności. Jesteśmy pewni, że połączenie tych trzech głównych dziedzin w oparciu, o które działa każda firma oraz optymalne ich wykorzystanie pozwala utrzymać najlepszą jakość świadczonych usług oraz prowadzi do uzyskania większej ilości zysków. Oferujemy również pomoc w doborze środków finansowych proponowanych przez różne instytucje finansowe i bankowe, a także działamy w sferze pozyskiwania funduszy europejskich. Powodem naszego sukcesu oraz zadowolenia naszych Klientów jest nieograniczony

Paweł K.

Sprawnie i profesjonalnie. Mecenas wygrała sprawę na etapie pism, obyło się bez chodzenia po sądach.

Kancelaria Adwokacka prowadzi obsługę prawną przedsiębiorców oraz osób fizycznych jak i prawnych (spółki) w sprawach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego oraz karnego. Reprezentuje Klientów w postępowaniach przed sądami oraz organami i urzędami państwowymi, jak również zajmuje się sporządzaniem i analizą wszelkiego rodzaju umów, w tym gospodarczych.

Dołącz do naszych Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm w Bochni

Działasz na rynku jako Specjalista od Obsługi Prawnej Firm i szukasz nowych Klientów z Bochni lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Katarzyna O.

Pani Dorota jest bardzo dobrym prawnikiem. Każda sprawę traktuje bardzo indywidualnie. Pisze świetne pisma procesowe. Można liczyć na jej rzetelność i profesjonalizm.

Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Sabat

 • Wojnicz
 • 28 km od Bochnia
Barbara K.

Mecenas Mateusz Sabat załatwił bardzo ważną dla mnie sprawę. W trakcie trwania współpracy cały czas był zaangażowany, wnikliwie dopytywał, dzięki czemu odnieśliśmy sukces. Jestem bardzo zadowolona. Oczywiście wystawiam pozytywną ocenę!

OPEN BIZNES

 • Dobczyce
 • 26 km od Bochnia
Bogumiła Z.

bardzo pomocni solidni i wiarygodni super firma i bardzo dobrze są elastyczni można wybrać kiedy zapłacić za usługę.BArdzo mi pomogli niewidze leprzej firmy do pozyskiwania dotacji na rozpoczęcie działalności.Dziekuje szczegulnie panu Damianowi.

Obydziński Inkaso

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia
Anna W.

Naszych Klientów reprezentujemy w postępowaniach przedsądowych i sądowych, a także przed organami administracji publicznej. Uczestniczymy w mediacjach i negocjacjach. Sporządzamy dokumenty do urzędów, a także wewnętrzną dokumentację przedsiębiorstwa. Projektujemy i opiniujemy umowy. Zajmujemy się egzekwowaniem długów, a także monitoringiem należności. Wydajemy interpretacje przepisów. W przypadku przedsiębiorstw zapewniamy także szeroki zakres stałej obsługi prawnej w formie abonamentu. Obydziński Inkaso to nowoczesna kancelaria prawna, świadcząca usługi z wielu dziedzin prawa. Państwa sprawę poprowadzą u nas najlepsi prawnicy z wieloletnim doświadczeniem. Wspieramy Klientów w postępowaniach z zakresu monitoringu należności i windykacji. Pomagamy w uzyskaniu odszkodowań za szkody na osobie i mieniu. Udzielamy pomocy prawnej przedsiębiorstwom i osobom prywatnym.

"Genius-dev" Grzegorz Kopeć

Przede wszystkim pan Maciej rzeczowo podszedł do tematu i przedstawił mi bardzo jasno sposób dalszej współpracy. Pośród innych kandydatów wyróżniał się dobrą ceną i szybkim kontaktem.

Mikołaj Patan Doradztwo Prawne

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia
Wisniewska W.

Wzorcowa postawa wobec klienta. Polecam serdecznie!

TT

 • Kraków

Jestem przedstawicielem handlowym i oferuję produkty kredytowe. Specjalizuję się pozyskaniu dla moich klientów nisko oprocentowanych pożyczek ze środków UE. Oferuję również produkty ubezpieczeniowe.

LORICA Sp.z o.o.

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia
Zbigniew K.

Dotychczasowa współpraca pozwala mi zarekomendować firmę LORICA każdemu przedsiębiorcy jako kompetentnego partnera biznesu. Powierzone zadania wykonywane są rzetelnie, terminowo i w pełni profesjonalnie. Polecam.

Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa EKSPERT

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia

Jesteśmy na rynku od 2013 roku. Nasza specjalność to księgi handlowe, księga przychodów i rozchodów i ryczałt, na terenie kraków.

Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia
Spółdzielnia Mieszkaniowa Leśna

Kancelaria profesjonalnie i skutecznie dochodzi należności Klientów Spółdzielni Mieszkaniowej - polecam!

Katarzyna Olszowska

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia

Jesteśmy na rynku od 2012 roku. Nasza specjalność to prawo budowlane, inwestycje budowlane, prawo gospodarcze i handlowe, prawo cywilne, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo administracyjne, sporządzanie wniosków, pism procesowych, umów, obsługa inwestycji budowlanych i przedsięwzięć dewwloperskich, na terenie Małopolskie, Śląskie.

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Koperski

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia

Ars Technika Studio

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia

Tomasz Moszczyński

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia

ZdroweFinanse.info

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia

Czy problemem Twojej firmy są wysokie koszty działalności? A może brak kapitał na rozwój biznesu? Jako doradca finansowy firm i broker, pomagam ograniczyć stałe wydatki oraz pozyskać potrzebny kapitał dla firmy. Dzięki takiemu doradztwu, zmniejszysz koszty działalności o co najmniej 20% bez żadnych wydatków i inwestycji. Nie będziesz więc przepłacał za niewykorzystane, czy niepotrzebne usługi i obawiał się niekorzystnych zapisów w umowie. Jeśli teraz zdecydujesz się na doradztwo, zaczniesz płacić niższe faktury za: - terminal płatniczy; - energię (prąd i gaz); - księgowość; - telefonię komórkową; - druk i materiały biurowe. Dodatkowo, w ramach działalności naszego biura rachunkowego, dowiesz się: - jak ograniczyć podatki i składki

Kancelaria Prawna DE IURE Sp. z o.o.

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia
Joanna D.

Szybki i miły kontakt. Fachowa porada i profesjonalne prowadzenie sprawy w sądzie. Polecam

Kancelaria Adwokacka Wojciech Marek Zięba

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia
SPIDBUS Mateusz Wójcik

Jestem właścicielem małej rodzinnej firmy transportowej, która wykonuje przejazdy międzynarodowe do Niemiec. Miałem dwie sprawy z władzami tego kraju i dzięki Panu Wojciechowi te dwie sprawy zostały rozwiązane na moją korzyść, także jak najbardziej polecam Mecenasa Wojciecha, ponieważ jest bardzo słowny i do każdej ze spraw podszedł z pełnym profesjonalizmem, a co najważniejsze dla Mnie to bardzo dobry kontakt z Panem Wojciechem, jestem mega zadowolony i z czystym sumieniem, jak najbardziej polecam Mecenasa Wojciecha.

Olga Jędrzejowska-Staniaszek Adwokat Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia
Natalia O.

Wspaniała Osoba godna polecenia. Z łatwością nawiązuje kontakt potrafi ponieść na duchu. Zawsze odpowiada na pytania i próbuje znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie. Polecam

Michał Gądek Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia
Agnieszka M.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Udzielono mi kompleksowych informacji w zakresie prawa podatkowego I zaproponowano mi optymalne rozwiązania. Wszystkie informacje przekazane zostały w sposób przystępny i zrozumiały. Umowa najmu została przygotowana rzetelnie i dokładnie pod moje potrzeby. Polecam.

Kancelaria Notarialna Anna Kulka

 • Michałowice
 • 40 km od Bochnia

Kancelaria Notarialna Anna Kulka oferuje sporządzanie aktów notarialnych, poświadczeń dziedziczenia oraz wszelkich pozostałych czynności notarialnych takich jak: - umowy (majątkowe małżeńskie, sprzedaży, przedwstępne, deweloperskie, darowizny, zniesienia współwłasności, działu spadku, przeniesienia własności nieruchomości, zamiany) - testamenty, - poświadczenie podpisu, zgodności dokumentu z oryginałem, Notariusz oferuje także bezpłatne informacje i porady w zakresie sporządzanych czynności. Kancelaria czynna w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00. Inne godziny i terminy po uprzednim uzgodnieniu z notariuszem Jeżeli sytuacja tego wymaga czynności notarialne mogą być świadczone poza siedzibą firmy.

EDYTA KOZAK-HAMALA OLAF MACIEJOWSKI - RADCOWIE PRAWNI - SPÓŁKA CYWILNA

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia
Dolores H.

kompetentna, uprzejma i bardzo empatyczna Pani. Bardzo pomógł mi w mojej sprawie. Gorąco polecam.

CRACOVIA LTD

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia

Chciałbyś dowiedzieć się, jak wygląda rejestracja firmy w Anglii? Prowadzisz swój biznes w Polsce i chciałbyś przenieść go do uk, ale nie wiesz jak? Skorzystaj z naszych usług. Oferujemy biuro rachunkowe w Anglii, które wyróżnia to, iż możemy przenieść angielskie przepisy na realia polskie. U nas zarejestrujesz swoją firmę, a resztę wykonamy za Ciebie- obsługa biurowa, księgowość, raporty i rozliczenia, itp. Więcej dowiesz się z naszej strony: http://cracovia.org.uk

Kancelaria Radcy Prawnego Marzena Jadczyszyn - Radca Prawny

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia

Pierwsze 6 minut konsultacji z zakresu prawa karnego to moja wizytówka więc jest gratis. Ty decydujesz czy jestem profesjonalistą jakiego szukasz i czy warto zapłacić za kontynuację naszej współpracy

Konrad Wójcik Radca Prawny

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia

Kancelaria Adwokacka Mateusz Rzeszut

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia
Anna K.

Bardzo solidny i skuteczny Adwokat. Rzetelnie przygotowany do każdej rozprawy. Bardzo dziękuję za niesamowicie dobrze poprowadzoną sprawę. Polecam KANCELARIĘ ADWOKACKĄ MATEUSZ RZESZUT.

GKK Kancelarie Radców prawnych

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia
Olga Z.

Współpracowałam z mec. Michałem Koszowskim, którego polecam. Jest rzetelnym, sumiennym prawnikiem. Potrafi w prosty sposób wytłumaczyć skomplikowane zagadnienia.

Kancelaria radcy prawnego Karolina Groger-Koszowska

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Różycka

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia

Abistema Kancelaria Doradcza Sp. zo.o.

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia
Violetta B.

ABISTEMA od początku swej działalności świadczy usługi outsourcingowe w zakresie księgowości, prawa, podatków oraz rynku kapitałowego. Stworzyliśmy grupę firm, w skład której wchodzi ABISTEMA Kancelaria Doradcza Sp. z o.o. świadcząca wyspecjalizowane usługi w dziedzinie księgowości, kadr i płac oraz Abistema Kancelaria Prawna Stangreciak – Karpierz Sp. K. świadcząca usługi doradztwa podatkowego i prawne. Naszym atutem jest elastyczność, dzięki czemu możemy w pełni dostosować usługi do zróżnicowanych potrzeb Klientów. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów, oraz obowiązkowe ubezpieczenie w firmie PZU S.A.

Biuro Rachunkowe Counting Kings Sp. z o.o.

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia
Piotr L.

Jestem zadowolony z nawiązanej współpracy z Counting Kings. Obsługa oferowana przez biuro jest bardzo profesjonalna i miła. Pan Waldemar poświęcił sporo czasu na zapoznanie się z potrzebami rachunkowymi mojej firmy oraz zaproponował kilka korzystnych rozwiązań. Co ważne, w razie jakichkolwiek pytań można liczyć na szybką i konkretną odpowiedź oraz poradę. Polecam!

Ciałowicz i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia

Ciałowicz i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych skupia doświadczonych prawników, zarówno z zakresu obsługi prawnej osób fizycznych, jak też prawnych Kancelaria specjalizuje się w sprawach gospodarczych świadcząc kompleksowe usługi prawne zarówno na rzecz przedsiębiorców ale także możemy poszczycić się także współpracą z osobami fizycznymi. Kancelaria posiada bogate doświadczenie nie tylko w fundamencie pracy profesjonalnego pełnomocnika, a to sprawach z zakresu prawa cywilnego i procedury cywilnej ale także posiada wyspecjalizowane doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, a zwłaszcza w zagadnieniach związanych z obsługą zamówień publicznych, prawem przewozowym, czy szeroko rozumianą obsługą podmiotów gospodarczych.

Marcin Suss Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia
Paweł S.

Bardzo rzeczowa i sprawna współpraca. Profesjonalizm!

Anna Polańska- Jaworska Kancelaria Adwokacka

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia
Iwona Ż.

Polecam Panią Mecenas. Świetny Adwokat. Profesjonalne podejście, super kompetencje i duże zaangażowanie. Energiczna i skuteczna. Bardzo mi pomogła. To Adwokat, któremu warto zaufać.

Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Siedlecki

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia
Leszek S.

Kompetencje. Spokojne, rzeczowe, pełne przedstawienie wariantów rozstrzygnięcia. Wyważone doradztwo i zaangażowanie. Bardzo dobra komunikacja i zainteresowanie.

Easybooks Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia
FPUH LEO-TRANS Maria Mulica

Profesjonalna obsługa księgowa oraz doradztwo. Gorąco Polecam !!!

Kancelaria Adwokacka Zemanek

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia

Kancelaria adwokacka w Krakowie Zemanek oferuje porady prawne oraz kompleksową obsługę prawną dla Klientów prywatnych i podmiotów gospodarczych w wymiarze stałym i jednorazowym. Świadczymy profesjonalne usługi w różnych dziedzinach prawa. Tym co nas charakteryzuje jest indywidualne podejście, profesjonalizm, dyskrecja, pełne zaangażowanie i bezwzględne bezpieczeństwo. Ochrona interesów Klienta i skuteczność podejmowanych działań jest naszym głównym celem. Oferujemy pomoc prawną z zakresu prawa karnego i wykroczeń. Prowadzimy sprawy karno-gospodarcze, karno-skarbowe i te dotyczące wypadków drogowych. Wsparcie zapewniamy już na etapie postępowania przygotowawczego toczącego się jeszcze przed prokuraturą i policją w czasie analizy dowodów

Przyjazna Kancelaria

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Świder

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia

Reprezentuję klientów w postępowaniach sądowych. W ramach postępowania windykacyjnego występuję również w imieniu klienta w postępowaniach egzekucyjnych. Zajmuję się także zastępstwem procesowym. Oferuję pomoc przy negocjowaniu, tworzeniu i opiniowaniu różnego rodzaju umów we wszystkich dziedzinach prawa cywilnego. Świadczę usługi w zakresie dochodzenia roszczeń z tytułu niewykonania (lub niewłaściwego wykonania) umowy, odszkodowań z tytułu czynów niedozwolonych i innych naruszeń umów i zobowiązań. Zajmuję się również dochodzeniem roszczeń w zakresie kredytów frankowych i odszkodowań od ubezpieczycieli. Oferuję pomoc w sprawach z dziedziny prawa rodzinnego – rozwody, alimenty, władza rodzicielska, podział majątku, ale również w sprawach

Agnieszka Grzesiek-Kasperczyk

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Łakomiec

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Łakomiec specjalizacja: prawo nieruchomości, prawo rodzinne, prawo karne, prawo gospodarcze

Kancelaria Radcy Prawnego Teresa Jawień

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia
Anna W.

Pani Mecenas jest konkretna, bez owijania w bawełnę mówi co i jak jest bardzo konkretna i ma wiele rozwiązań na dany problem. Jestem pod ogromnym wrażeniem, nie spotkałam jeszcze tak jednocześnie sympatycznej i rzeczowej osoby w jednym. Polecam bardzo współprace z Panią Mecenas Teresą Jawień.

IPSO LEGAL

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia
Wiktor J.

Kancelaria IPSO Legal kompleksowo zajęła się obsługą mojej spółki. Współpraca z nimi z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej odbywa się wyjątkowo sprawnie. Mam na bieżąco dostęp do spraw swojej spółki, a to dodatkowy plus przy prowadzeniu biznesu. Serdecznie polecam!

ICON Advisory

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia
CFA

Bardzo profesjonalne podejście do klienta i dobry kontakt. Polecam.

Kancelaria Adwokacka adw. Katarzyna RESPEKTA

 • Kraków
 • 35 km od Bochnia
Waldek L.

Adwokat Katarzyna Respekta jest w trakcie prowadzenia mojej sprawy. Profesjonalne podejście do sprawy oraz bardzo dobra znajomość prawa przez Panią Adwokat pozwala mi spokojnie patrzeć na rozwój sytuacji... Polecam!

Ranking Specjalistów od Obsługi Prawnej Firm obejmuje również takie miejscowości jak: Bochnia, Nowy Wiśnicz, Rzezawa, Łapanów, Trzciana, Żegocina, Drwinia, Łapczyca, Lipnica Murowana, Proszówki, Bratucice, Krzeczów, Sobolów, Borek, Łomna, Dziewin, Królówka, Chronów, Kobyle, Rajbrot. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?