Nauka pływania - Najlepsi w 2023

Najlepsi Specjaliści od Nauki Pływania Blisko Ciebie, 2023

Nauka pływania - ranking firm 2023

ranking info

Oto ranking najlepszych Instruktorów Nauki Pływania w 2023 r. wybranych z 2015 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 5.00 na podstawie 739 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wszystkie firmy
Nauka pływania

Kompetentny Instruktor Pływania

 • Warszawa
 • 123 Pływamy Sp. z o.o.

Chcesz znaleźć sprawdzonego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? 123 Pływamy Sp. z o.o. z Warszawy jest na to najlepszym rozwiązaniem. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 (67 opinii)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
MATEUSZ JUREWICZ - SWIMMING FOR LIFE - Instruktor Pływania Warszawa

Solidny Instruktor Pływania

 • Warszawa
 • MATEUSZ JUREWICZ - SWIMMING FOR LIFE
Anna M.

Mateusz jest trenerem, który nie tylko świetnie uczy pływać, zwracając uwagę na poprawną technikę, ale też potrafi rozwinąć u kursantów pasję do pływania. Gdy trafiłam do Swimming for Life średnio potrafiłam pływać na plecach, a moim głównym celem było opanowanie pływania żabką. Dzięki regularnym lekcjom z Mateuszem teraz pływam już czterema stylami. Od zupełnych podstaw opanowałam pływanie kraulem, a obecnie pod okiem Mateusza pracuję nad poprawną techniką pływania delfinem. Wreszcie oswoiłam także swój strach przed pływaniem na głębokim basenie, świetna szkoła, którą cenię za cierpliwość i zaangażowanie instruktora, oraz przyjazną i bezstresową atmosferę na zajęciach. Polecam w 100%.

5.0 (9 opinii)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Szkoła Pływania Na Fali - Instruktor Pływania Lublin

Najlepszy Instruktor Pływania

 • Lublin
 • Szkoła Pływania Na Fali
Marta K.

Szkoła pływania Na Fali to naprawdę świetny wybór dla wszystkich osób dorosłych chcących nauczyć się pływać. Co mnie przekonało: • możliwość połącznia zajęć grupowych z zajęciami indywidualnymi. To naprawdę idealne rozwiązanie dla osób mających zmianowy tryb pracy, • bezproblemowa możliwość dopasowania terminów zajęć, • bardzo przystępne ceny zarówno zajęć grupowych jaki indywidualnych, • doskonali instruktorzy pływania którzy cechują się dużą cierpliwością, indywidualnym podejściem i wielką pasją do pływania, • zajęcia z Panem Konradem to jak dobra wizyta w gabinecie fizjoterapeuty. Dziękuje za ogromną cierpliwość. Na naukę nigdy nie jest za późno! Pływanie ma masę pozytywnych korzyści szczególne dla osób mających siedzący

5.0 (14 opinii)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Szkoła Pływania "Jak Pływać" - nauka pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych - Instruktor Pływania Poznań
Ola F.

Szkoła na medal nie tylko dlatego, że oswaja z wodą i uczy pływać, ale traktuje każdego indywidualnie, zwłaszcza na zajęciach grupowych, dzięki czemu bariery przestają istnieć. Córka zachwycona, odlicza dni do kolejnych zajęć i ubolewa nad każdymi, które przepadną, nawet jeśli w tym czasie był jakiś ciekawy wyjazd. Chylę czoła przed p. Remigiuszem, którego czujne oko zawsze dostrzeże chwilę niechęci i nigdy nie pozostawi dziecka z tą słabością; tajemnicą dla nas jest, jak on to robi, że potrafi zrozumieć i zmotywować tak, że zajęcia zawsze kończą się z uśmiechem, a jedyny smutek to ten, że kolejne są dopiero za tydzień. Wielu powinno się uczyć takiego podejścia pedagogicznego na zajęciach sportowych. Dziękujemy za wspólne lata! Żałujemy

5.0 (50 opinii)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
ASiR REKINEK - Instruktor Pływania Mińsk Mazowiecki

Dobry Instruktor Pływania

 • Mińsk Mazowiecki
 • ASiR REKINEK
Lilka L.

Bardzo dobre podejście do klienta, indywidualne i świetna atmosfera na zajęciach.

5.0 (2 opinie)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon

Dołącz do naszych Instruktorów Nauki Pływania

Działasz na rynku jako Instruktor Nauki Pływania i szukasz nowych Klientów? Załóż konto i zdobywaj nowe zlecenia z Oferteo!

http://www.terapiaruchowa.pl/ Wiesław Sondej - Instruktor Pływania Rzeszów
Filip K.

Trening z Panem Wiesławem na siłowni Endorfina w Rzeszowie to coś, na co człowiek czeka cały dzień! 100% profesjonalizmu, dobrego humoru i ciągłej motywacji żeby cisnąć więcej i więcej! Polecam z całego serca zajęcia z jogi jak i trening personalny!

5.0 (20 opinii)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Pływanie Tomaszów Mazowiecki - TSP OLIMPIJCZYK - Kursy Pływania Tomaszów Mazowiecki

Każdy, kto poszukuje kursów pływania musi niezwłocznie zgłosić się do Pływanie Tomaszów Mazowiecki - TSP OLIMPIJCZYK i zobaczyć na własne oczy dobre oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

5.0 (24 opinie)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
eMski Sport - pływanie, narty - Instruktor Pływania Wrocław

Znakomity Instruktor Pływania

 • Wrocław
 • eMski Sport - pływanie, narty
Ela E.

Firma w pełni profesjonalna, fachowe podejście do podopiecznych. Kadra prowadząca zajęcia zawsze z najwyższym zaangażowaniem i poświęceniem podchodzi do każdego ucznia, bardzo dobry kontakt z rodzicami. Polecam.

5.0 (9 opinii)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Water Athletics Agata Cebula - Kursy Pływania Rzeszów

Świetne Kursy Pływania

 • Rzeszów
 • Water Athletics Agata Cebula
Jerzy K.

Super, bardzo szybki kontakt i oferta w pełni satysfakcjonuje. Wykonawca bardzo profesjonalny i miły. Polecam.

5.0 (24 opinie)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Krakowski Klub Sportowy Husarz - Instruktor Pływania Kraków

Firma Krakowski Klub Sportowy Husarz świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z rejonu Krakowa oraz przyległych powiatów. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

5.0 (4 opinie)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Arkasport - Kursy Pływania Poznań

Rewelacyjne Kursy Pływania

 • Poznań
 • Arkasport

Podjęcie decyzji o wyborze kursów pływania nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Arkasport pomogą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

5.0 (20 opinii)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Nauka Pływania Marek Remiszewski - Instruktor Pływania Gdańsk

Perfekcyjny Instruktor Pływania

 • Gdańsk
 • Nauka Pływania Marek Remiszewski
Patrycja K.

Serdecznie polecam z całego serca, pełny profesjonalizm i zaangażowanie. Z czystym sumieniem wystawiam 5 gwiazdek. Dziękuję za pomoc.

5.0 (51 opinii)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Water & Life Jakub Węsierski - Instruktor Pływania Elbląg

Profesjonalny Instruktor Pływania

 • Elbląg
 • Water & Life Jakub Węsierski
Dorota

Rozmowy z firma Water & Life odbywały się telefonicznie, firma dopasowała terminy świadczenia usług do klienta. Polecam firmę Water & Life za profesjonalizm i dbanie o klienta.

5.0 (8 opinii)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Marcin Aleksander Kłak - Instruktor Pływania Warszawa
Karolina C.

Super! Synek kocha zajęcia z Marcinem, chodzi na indywidualne lekcje od ponad roku a wciąż czuje niezmienna ekscytacje, Marcin ma genialne podejście do dzieci, jest wrażliwy na ewentualne trudności, Syn robi postępy, a pływanie wciąż jest wielką radością. Polecam bardzo.

5.0 (1 opinia)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
PIOTR TROJANOWSKI CRS AQUA - Instruktor Pływania Gdańsk

Dobry Instruktor Pływania

 • Gdańsk
 • PIOTR TROJANOWSKI CRS AQUA

Dobry instruktor pływania oferuje swoje usługi w miejscowości Gdańsk i w okolicznych miastach. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

5.0 (17 opinii)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Szkółka Pływania Pietrzyk - Kursy Pływania Jastrzębie-Zdrój

Szkółka Pływania Pietrzyk

 • Jastrzębie-Zdrój

Właśnie wybierasz wartego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Szkółka Pływania Pietrzyk z Jastrzębia Zdroju będzie najszybszą drogą. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

5.0 (7 opinii)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Delfin - Trener Pływania Sosnowiec

Delfin

 • Sosnowiec

Nie znajdziesz innych tak nieprzeciętnych trenerów pływania z tak dużym doświadczeniem zawodowym, pracujących w miejscowości Sosnowiec i w okolicy. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

5.0 (14 opinii)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Kozak Team - Instruktor Pływania Siemianowice Śląskie

Kozak Team

 • Siemianowice Śląskie

Ten dobry instruktor pływania działa w branży od lat i jest specjalistą zawsze gotowym do współpracy przy nowym zleceniu - Kozak Team to doskonały fachowiec dla Ciebie. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

5.0 (5 opinii)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Damian Domaradzki - Lekcja Pływania Nysa

Tania Lekcja Pływania

 • Nysa
 • Damian Domaradzki
Albert Ł.

Instruktor Damian, kilka lat temu mnie uczył pływać. Miałem wielkie opory ze względu na przeżytą traumę w wodzie w młodości. Pomógł mi się przełamać mimo, ze próbowałem wielokrotnie nauczyć się pływać z innymi instruktorami, a przede wszystkim oswoić z wodą. Ma wyjątkowo przyjazne podejście do swojej pracy i to również potwierdził, kiedy rozpoczął naukę pływania moich dzieci. Były zachwycone. A co najważniejsze już po miesiącu samodzielnie pływały. Jak do wody, to tylko z Panem Damianem:)

5.0 (24 opinie)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Szkoła Pływania Victoria Wolniak Sławomir - pływamy zawodowo - Lekcja Pływania Gdynia

Bezkonkurencyjna Lekcja Pływania

 • Gdynia
 • Szkoła Pływania Victoria Wolniak Sławomir - pływamy zawodowo
Ewa P.

Wysoki poziom prowadzonych zajęć oraz bardzo dobre przygotowanie merytoryczne instruktorów. Polecam.

5.0 (1 opinia)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Blue Swim Szkoła Pływania - Instruktor Pływania Warszawa

Rozpocznij współpracę z Blue Swim Szkoła Pływania jeśli szukasz dobrych instruktorów pływania działających w miejscowości Warszawa oraz w sąsiednich miastach. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - zadzwoń!

5.0 (4 opinie)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
ChlorekSwim - Kursy Pływania Poznań

Pierwszorzędne Kursy Pływania

 • Poznań
 • ChlorekSwim
Marcin T.

Korzystam od roku i jestem bardzo zadowolony. Konkretny plan rozwoju. Jasne tłumaczenie ćwiczeń i ich celu. Rozbijanie trudniejszych elementów na małe części. Mnogość pomysłów jak inaczej podejść do rzeczy, które nie wychodzą. Wesoły klimat na zajęciach. Polecam!

5.0 (22 opinie)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Szkoła Pływania Aligator - Trener Pływania Kraków

Wykwalifikowany Trener Pływania

 • Kraków
 • Szkoła Pływania Aligator
Anna W.

Polecam tę szkołę, ponieważ instruktorzy są profesjonalni, cierpliwi, płatności można rozłożyć na 2 raty.

5.0 (5 opinii)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
"No Limit" Akademia Sportu - Kursy Pływania Siemianowice Śląskie

"No Limit" Akademia Sportu

 • Siemianowice Śląskie

Osoby z No Limit Akademia Sportu zaproponują Ci doskonałą ofertę kursów pływania. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Aby uzyskać wycenę skontaktuj się od razu - warto.

5.0 (10 opinii)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Angelika Wróbel - Kursy Pływania Wrocław

Angelika Wróbel

 • Wrocław
Joanna J.

Pani Andżelika jest bardzo profesjonalna osobą, moja córka - która obawiała się nurkować - już na drugich zajęciach odważyła się zanurkować . Miejsce zajęć super , punktualność oraz dopasowanie godzin zajęć do naszych możliwości na piątkę . Na pewno wrócimy na kolejne zajęcia jak będziemy w Polsce , dziękujemy bardzo za poświęcony czas i do zobaczenia :) Pozdrawiamy .

5.0 (7 opinii)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Akademia Pływacka Poseidon Ioannis Giakovis - Instruktor Pływania Gliwice

Dobry Instruktor Pływania

 • Gliwice
 • Akademia Pływacka Poseidon Ioannis Giakovis
Ewelina K.

Zajęcia prowadzone przez Akademię Pływacką Poseidon Ioannis Giakovis pozwoliły mi poczuć się w wodzie swobodnie i uświadomiły jak wielką radość można czerpać z pływania. Trener przekazuje swoją wiedzę w sposób przystępny i dostosowany do poziomu umiejętności ucznia. Przez kilka miesięcy zdążył tak skutecznie zarazić mnie swoją pasją, że nie wyobrażam sobie teraz lepszej dyscypliny sportowej niż pływanie i za to jestem mu ogromnie wdzięczna. Gorąco polecam!

5.0 (8 opinii)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Nauka pływania Julia Wójtowicz - Lekcja Pływania Lublin

Rewelacyjna Lekcja Pływania

 • Lublin
 • Nauka pływania Julia Wójtowicz
Agnieszka S.

Gorąco polecam zajęcia pływania u Pani Julii. Pełen profesjonalizm i ogromna cierpliwość. Fantastyczne podejście do dzieci. Syn uwielbia lekcje pływania i z każdych zajęć wraca pełen zapału do dalszej nauki. Ogromny plus za komunikatywność i olbrzymie pokłady pozytywnej energii. Gdybym jeszcze raz miała wybrać instruktora dla syna, wybrałabym tak samo. Naprawdę warto, dziękujemy Pani Julio.

5.0 (12 opinii)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Justyna Burska trener, instruktor pływania - Nauka Pływania Olsztyn
Zuzanna Ś.

Bardzo polecam zajęcia u Trenerki Justyny. Ogromne zaangażowanie, uprzejmość, wiedza i długoletnie doświadczenie związane z pływaniem.

5.0 (2 opinie)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Nauka Pływania Tarnów / Dąbrowa Tarnowska - Nauka Pływania Dla Dzieci Tarnów

Każdy, kto potrzebuje nauki pływania dla dzieci winien koniecznie zgłosić się do Nauka Pływania Tarnów Dąbrowa Tarnowska i zobaczyć na własne oczy świetne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

5.0 (1 opinia)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Jan Hołub Garmin Swimming & Rescue - Trener Pływania Lublin

Świetny Trener Pływania

 • Lublin
 • Jan Hołub Garmin Swimming & Rescue

Gdy szukasz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Jan Hołub Garmin Swimming Rescue są dla Ciebie idealni. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

5.0 (3 opinie)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Nauka Pływania Rzeszów - Lekcja Pływania Rzeszów
Witold K.

Wspaniałe zajęcia , już po paru lekcjach zrobiłem duże postępy

5.0 (1 opinia)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Aquatime nauki pływania Lucyna Mlak-Rak - Trener Pływania Wadowice
Mirek R.

Moje dzieci maja 7 i 9lat i są zadowolone, Widzę że nabywają umiejętności z lekcji na lekcje. Widać że pani instruktorka ma wiedzę i doświadczenie. Wita nas też zawsze uśmiechem i pozytywną energią🙂 polecam

5.0 (1 opinia)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Aleksandra Dudek - Instruktor Pływania Kraków
Emilia J.

Ola jest instruktorką cierpliwą i niesamowicie sympatyczną😊 Od zawsze bałam się wchodzić do wody, robiłam kilka podejść, ale nikt nie był w stanie mnie przekonać do chodzenia na basen... Oli udało się to podczas pierwszego spotkania! 😄 Nie dość, że oswoiła mnie z wodą, to z czasem jeszcze nauczyła mnie podstaw pływania, sprawiając że czuje się w wodzie dużo pewniej! Najmocniej polecam ❤️

5.0 (2 opinie)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Katarzyna Świetlicka - Nauka Pływania Dla Dzieci Kielce

Tania Nauka Pływania Dla Dzieci

 • Kielce
 • Katarzyna Świetlicka
Dorota W.

Pani Kasia świetny nauczyciel, bardzo cierpliwy, potrafiła zachęcić dziecko do aktywnego udziału w zajęciach, czego dotychczas nie udało się osiągnąć innym.

5.0 (1 opinia)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Szkoła Pływania Chełmiec - Trener Pływania Chełmiec

Kompetentny Trener Pływania

 • Chełmiec
 • Szkoła Pływania Chełmiec

Jeśli jeszcze szukasz kompetentnego trenera pływania, to zerknij na firmę Szkoła Pływania Chełmiec. Wykonuje szerokie spektrum usług w korzystnych cenach. Zapytaj o wycenę już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

5.0 (2 opinie)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Wojciech Wąsik - Nauka Pływania Kielce

Idealna Nauka Pływania

 • Kielce
 • Wojciech Wąsik

Wojciech Wąsik zapewnia bogatą ofertę idealnej nauki pływania gwarantując przy tym dobrą obsługę, a dla zainteresowanych również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź.

5.0 (7 opinii)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Szkoła pływania Meduzza - Kursy Pływania Brzeg

Dobre Kursy Pływania

 • Brzeg
 • Szkoła pływania Meduzza

Poszukujesz oferty dotyczącej kursów pływania? Szkoła pływania Meduzza na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Zadzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

5.0 (16 opinii)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Axolotl - Zajęcia Pływackie - Nauka Pływania Włocławek - Nauka Pływania Włocławek

Tania Nauka Pływania

 • Włocławek
 • Axolotl - Zajęcia Pływackie - Nauka Pływania Włocławek

Osoby z Axolotl - Zajęcia Pływackie - Nauka Pływania Włocławek przedstawią Ci doskonałą ofertę nauki pływania. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

5.0 (2 opinie)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Kacper Oblizajek - Nauka Pływania Dla Dorosłych Wrocław

Kacper Oblizajek

 • Wrocław
Basia I.

Pan Kacper to naprawdę profesjonalista. Zawsze punktualny i przygotowany. Przygotował dla mnie nawet zestaw ćwiczeń do wykonywania w domu kiedy przez lockdown baseny były zamknięte. Jestem bardzo zadowolona, polecam wszystkim pana Kacpra jako instruktora pływania.

5.0 (1 opinia)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Trenerplywania.com - Nauka Pływania Poznań

Dobra Nauka Pływania

 • Poznań
 • Trenerplywania.com
Aleksandra S.

Intensywny kurs, ćwiczenia dobrane indywidualnie. Po każdych zajęciach pływałam lepiej, mniej się męczyłam. Polecam wszystkim.

5.0 (3 opinie)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Marcin Kiepas - Lekcja Pływania Kielce

Marcin Kiepas

 • Kielce
Edyta T.

Wszystko, wszystko na 6 z gwiazdką. Świetny kontakt, serdeczna, otwarta, bardzo pozytywna osoba. Podejście do nauki pływania, rewelacja! Mam nadzieję pod okiem takiego wybitnego fachowca przełamać swój strach przed wodą i po latach zdobyć umiejętność pływania - nie tylko "niby żabką".

5.0 (5 opinii)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Szkoła Pływania,,WIR," Jarosław Wyrwa - Instruktor Pływania Pabianice

Planujesz wybrać rzetelnego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Szkoła PływaniaWIR Jarosław Wyrwa będzie najszybszą drogą. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

5.0 (3 opinie)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Freedom Swimming Bartosz Nowak - Nauka Pływania Gdynia

Idealna Nauka Pływania

 • Gdynia
 • Freedom Swimming Bartosz Nowak

Znalezienie idealnej nauki pływania jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Freedom Swimming Bartosz Nowak na 100% pomoże Tobie w znalezieniu produktu. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (5 opinii)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Agnieszka Włodarek - Nauka Pływania Szczecin
Nikola K.

Wspaniała instruktorka, wesoła, sympatyczna i cierpliwa z dużą wiedzą, ma rewelacyjne podejście do dzieci. Polecam z całego serca!

5.0 (4 opinie)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Sebastian - Indywidualna Nauka Pływania Gliwice
Joanna R.

Bardzo dobry kontakt od samego początku, pełne zaangażowanie i profesjonalizm.

5.0 (7 opinii)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Swim4fun - Instruktor Pływania Gdańsk

Swim4fun

 • Gdańsk

Firma Swim4fun oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z powiatu Gdańsk oraz przyległych powiatów. Umów się na konkretny termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 (1 opinia)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Speed Shark - Kursy Pływania Białystok

Bezkonkurencyjne Kursy Pływania

 • Białystok
 • Speed Shark

Nadal nie znalazłeś kursów pływania, mimo iż próbujesz znaleźć od sam nie wiesz jak dawna? Speed Shark może Ci pomóc. Wybierz ich numer, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

5.0 (12 opinii)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Paweł Sępowicz - Lekcja Pływania Otmuchów

Paweł Sępowicz

 • Otmuchów
Paweł Z.

Pan Paweł uczy pływać mojego 6-letniego syna Krystiana. Chłopiec, który bał się zanurzenia i czuł obawy przed wodą, pod okiem pana Pawła jego profesjonalnym podejściem i cierpliwością wymagana przy tak małym dziecku, po pół rocznej nauce pływania Krystian z łatwością utrzymuje się na wodzie poznał podstawy pływania a co najważniejsze czuje respekt przed wodą ale nie panikuje co powoduje iż czerpie przyjemność obcując z wodą. Z całą pewnością polecam pana Pawła jako nauczyciela pływania i bez żadnych obaw można swoje uciechy pozostawić pod jego opieką.

5.0 (24 opinie)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Akademia Pływania - Aquarii - Nauka Pływania Dla Dorosłych Nysa

Akademia Pływania - Aquarii zapewnia bogatą ofertę dobrej nauki pływania dla dorosłych gwarantując przy tym solidną obsługę, a dla zainteresowanych również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

5.0 (24 opinie)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Nauka Pływania Paweł Kułakowski - Instruktor Pływania Włocławek

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze wysokiej klasy instruktora pływania, to zwróć uwagę na firmę Nauka Pływania Paweł Kułakowski. Oferuje szeroki zakres usług w korzystnych cenach. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

5.0 (1 opinia)
Napisz wiadomość
Poproś o telefon
Podobne zlecenia: UsługiZlecenia

Nauka pływania w innych miejscowościach


Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do: