Nadzór pozostały Łódź - Najlepsze w 2020

Nadzór pozostały w Łodzi, 2020

56 Specjalistów

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 56 firm
w kategorii Nadzór pozostały

 • Bartosz S.

  Wyciek wody znaleziony błyskawicznie! Tanio, szybko :) Polecam wszystkim "The Modern Usługi Budowlane i Szkoleniowe".

 • Joanna K.

  Świetny kierownik budowy. Pomógł nam nie raz przy budowie domu. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w kierowaniu budową. Dobrze zna łódzki rynek budowlany. Jego rady przy wyborze ekip budowlanych były bezcenne.

 • Dariusz M.

  Szybkie wyceny, najlepsze ceny na rynku. Szereg fachowych porad i przynajmniej kilka wariantów asortymentu do wyboru. I co najważniejsze - wszystko na czas z dostawą.

 • TOKU Projekt

  • Łódź
  Grzegorz W.

  Firma TOKU Projekt dokonała wyceny prac wykończeniowych mieszkania, które ówczesna ekipa pozostawiła bez ukończenia. Wycena dokonana przez TOKU Projekt była przeprowadzona profesjonalnie i rzeczowo i w umówionym terminie. Dodam jeszcze, że wycena TOKU Projekt była bardziej profesjonalna niż ocena biegłych sądowych, którzy w późniejszym terminie też oglądali mieszkanie. Polecam TOKU Projekt.

 • Talo Project

  • Łódź
  Daniel S.

  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z panią Marzeną. Na każde nasze pytania i wątpliwości odpowiada wyczerpująco, widać ogromną wiedzę i zaangażowanie. Poświęca dużo czasu i pracy żeby wszystkie etapy były dopięte na ostatni guzik :) Przez cały okres współpracy nie byliśmy zostawieni sami sobie, mogliśmy liczyć zawsze na doświadczenie i profesjonalizm oraz ogrom cierpliwości. Jeżeli ktoś decyduje się na zakup mieszkania czy innej nieruchomości to serdecznie polecamy, zdecydowanie warto ograniczyć sobie stresów oddając się w ręce fachowca

Dołącz do naszych Firm Nadzorujących Budowy w Łodzi

Działasz na rynku jako Firma Nadzorująca Budowy i szukasz nowych Klientów z Łodzi lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Lidia B.

  Firma Usług Budowlanych "MARFI" wykonała profesjonalną i rzetelną usługę. Wykonawca potwierdził swoje uprawnienia odpowiednimi dokumentami oraz wysoką kulturą osobistą. Jestem bardzo zadowolona z usługi.

 • Jan K.

  Pan Sławomir Santy w okresie od 01.2013 do 09.2013 pełnił funkcję najpierw projektanta a później kierownika budowy (dom jednorodzinny "ANULKA"). Spełnił moje oczekiwania w zakresie zmian projektowych oraz rzetelnego nadzoru budowlanego. Sprawnie kontrolował przebieg inwestycji i jakość wykonywanych prac. Polecam Pana Sławomira Santy jako fachowego i odpowiedzialnego projektanta i kierownika budowy.

 • M.Magiera

  • Łódź
  Paweł P.

  Rzetelnie, pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam!

 • Michał K.

  PROJEKTOWANIE, NADZÓR, REALIZACJA INWESTYCJI Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową obsługę inwestycji od projektu poprzez wykonanie i odbiór techniczny. Nasze zlecenia wykonujemy starannie i fachowo. Realizujemy usługi z zakresu: - projekty sieci oraz przyłączy wodno - kanalizacyjnych - projekty przyłączy i wewnętrznych instalacji gazowych - sprawdzanie szczelności instalacji gazowych, wodnych i kanalizacyjnych - kosztorysy inwestorskie i ofertowe - nadzór nad inwestycjami z zakresu inżynierii sanitarnej - budowa przyłączy wodno - kanalizacyjnych - budowa przyłączy i instalacji gazowych

 • Renata J.

  Biuro Inżynierskie Bartłomiej i Jarosław Drymer S.C. jest firmą solidną, komunikatywną i sumienną. Negocjacje przebiegły sprawnie. Polecam.

 • P. B. Banachowski Jacek

  • Łódź
  Katarzyna S.

  Prowadzę małą firmę ogólnobudowlaną.Wykonujemy projekty budowlane,kosztorysy,nadzory jako kierownik budowy oraz jako inwestor zastępczy. Realizujemy stany surowe,remonty,wykończenia. Współpracujemy z hurtowniami i producentami materiałów budowlanych co gwarantuje niskie ceny materiałów.Fachowe doradztwo przy realizowaniu inwestycji.Jak nie masz czasu zgłoś się do mnie.Posiadam uprawnienia budowlane od 1989r.

 • Wo-Dam Damian Chojnacki

  • Łódź
  Beata P.

  Profesjonalizm i doświadczenie w wykonywaniu tego typu prac, umiejętność sprzedaży, konkretne decyzje, możliwość negocjacji.

 • Interior Home Piotr Stefański

  • Łódź
  Łukasz R.

  Firma realizowała u nas kompleksowe wykończenie (gładzie, malowanie, płytki podłogowe, sufity podwieszane, lustra, szkło hartowane, oświetlenie, łazienka z kabiną prysznicową, ubikacja, drzwi wewnętrzne, montaż agd -rtv) i zabudowę meblową w całym mieszkaniu (kuchnia, salon, sypialnia, przedpokój, łazienka,pralnia, pokoje dzieci). Prace zostały wykonane w terminie i według projektu. Nie obyło się bez poprawek i usterek, ale tego nie da się uniknąć, jednak i one zostały usunięte i wykonane bez żadnych problemów.

 • PIN-Piotr Branicki

  • Łódź

  Oferta naszej firmy zawiera następujące funkcje: - kierownik budowy - kierownik robót - inspektor nadzoru - przeglądy okresowe budynków - projektowanie-w zakresie dróg oraz budynków - inwentaryzacje obiektów budowlanych i budynków - opinie techniczne, - kosztorysy budowlane Nasze zlecenia kierowane są do do dużych firm realizujących skomplikowane rodzaje robót budowlanych jak i do klientów indywidualnych szukających wsparcia podczas budowy. Współpraca z nami zaczyna się od spotkania na którym zapoznajemy się z Projektem Budowlanym, oraz określamy zasady współpracy. W chwili podjęcie obowiązków z zakresu kierownictwa budową zapewniamy, że w trakcie trwania budowy kontrolujemy prowadzone prace budowlane na poszczególnych etapach budowy,

 • Motiveglass Sp. z o.o.

  • Łódź

  Specjalizujemy się w produkcji oraz montażu elewacji wentylowanych oraz lekkich ścianach osłonowych metalowo-szklanych. Wyróżnia nas pomysłowość oraz innowacyjność. Nasze produkty i usługi często w prosty sposób zaspokajają skomplikowane potrzeby i rozwiązują trudne problemy. Jesteśmy elastyczni i zapewniamy szeroką gamę rozwiązań. Gwarantujemy dostawę produktów wysokiej jakości. Specjalizujemy się w elewacjach wentylowanych z okładzinami: - Szklanymi, - włóknowo-cementowymi, - hpl, - kasetonów, - kompozytów, - drewna, - inne specjalistyczne. W portfelu naszych produktów znajdziecie Państwo również świetliki oraz lekkie ściany osłonowe stalowo szklane i specjalistyczną ślusarkę stalową. Specjalizujemy się w skomplikowanych i wymagających

 • Moto GB

  • Łódź

  Projekt zaczyna się jako myśl. Myśl ta staje się kompromisem pomiędzy oczekiwaniami, potrzebami, marzeniami, a uwarunkowaniami prawnymi, finansowymi, materiałowymi… Następnie myśl, linia do linii, przeobraża się w graficzne odzwierciedlenie wizji przyszłego budynku lub wnętrza – w projekt. Staramy się, aby każdy był przemyślanym i uzasadnionym wynikiem świadomych decyzji. Przede wszystkim projektujemy dla Klienta. Staramy się służyć wiedzą i doświadczeniem z poszanowaniem osobistych preferencji. Zapraszamy na line2line.pl oraz profil na facebooku :

 • Frescon Sp.z.o.o

  • Łódź

  Firma Frescon Sp.z.o.o zajmuje się projektowaniem oraz nadzorem budowlanym na terenie Polski, Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytani, Irlandii oraz Hiszpani. Nasz zakres działań to projekty budowlane średniej i dużej wielkości. Projektujemy budynki mieszkalne, biurowe, hotelowe, oraz produkcyjne. Naszymi klientami to osoby prywatne, developerzy, firmy budowlane oraz firmy produkcyjne. Firma Frescon rozpoczęła działanie w 2007 roku jako 2 osobowe biuro projektowo/remontowe. W miedzy czasie wykonała projekty dla polskich i zagranicznych klientów. Na dzień dzisiejszy zatrudniamy 9 Architektów i Inżynierów. Do wykonania zleconych projektów wykorzystujemy nasze międzynarodowe i wieloletnie doświadczenie. projektujemy w systemie BIM.

 • ERKA Zakład Handlu i Usług

  • Łódź

  1.Projektowanie w branży budowlanej, konstrukcyjnej i instalacyjno-inżynieryjnej w zakresie instalacji sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, oczyszczania ścieków, gazowych, biogazowych, wentylacyjnych z odzyskiem ciepła, klimatyzacyjnych, ciepłowniczych, stacji gazowych redukcyjno-pomiarowych gazu ziemnego, pod wysokim i średnim ciśnieniem, zbiornikowych instalacji gazu płynnego. 2. Wykonawstwo robót w branży budowlanej, konstrukcyjnej i instalacyjno-inżynieryjnej w zakresie instalacji sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, oczyszczania ścieków, gazowych, biogazowych, wentylacyjnych z odzyskiem ciepła, klimatyzacyjnych, ciepłowniczych, stacji gazowych redukcyjno-pomiarowych gazu ziemnego, pod wysokim i średnim ciśnieniem, zbiornikowych

 • Firma Budowlana

  • Łódź

  Budownictwo ogólne, teren województwa łódzkiego. Budownictwo ogólne. instalacje elektryczne i nisko-prądowe, instalacje sanitarne, co i gazu. Nowe budynki, remonty i modernizacje budynków biurowych, przemysłowych, użyteczności publicznej, fundamenty pod maszyny, specjalne, parkingi. Wyceny inwestycji, Dostawa materiałów. Realizacja inwestycji i usług, obsługa inwestycji, zgłoszenie, kierownik budowy, odbiory branżowe i przekazanie do użytkowania. Warunkiem realizacji jest zawarcie umowy, przedpłata lub gwarancja bankowa, rozliczenie etapowe, ceny umowne.

 • MACIEJ KROSZCZYŃSKI-RÓŻAŃSKI

  • łódź

  Projekty budowlane, adaptacje projektów typowych. Pozwolenia na budowy. Projekty instalacji sanitarnych (w tym przyłącza wody, kanalizacji, gazowe), projekty instalacji elektrycznych. Nadzory budowlane, pełnienie funkcji kierownika budowy. Protokoły odbioru do nadzoru budowlanego instalacji sanitarnych (wod.-kan., c.o.) Działalność na rynku budowlanym 17 lat.

 • AP-ARCHITEKTURA I PRAWO

  • Łódź

  AP ARCHITEKTURA I PRAWO to młody prężnie rozwijający się zespół architektów i prawników, łączących w zakresie działalności projektowanie i szeroko pojętą obsługę prawną inwestycji. Posiadamy duże doświadczenie w swoich obszarach zawodowych, które postanowiliśmy połączyć we wspólnej inicjatywie, mającej w swoich założeniach usprawnić i przyśpieszyć procesy inwestycyjne naszych Klientów. W swojej ofercie mamy tworzenie projektów budynków jedno i wielorodzinnych, biurowych, przemysłowych, użyteczności publicznej, projektowanie wnętrz oraz szeroko rozumianą obsługę prawną tych przedsięwzięć. Staramy się być pomocni na każdym etapie inwestycji, od pomysłu do realizacji, doradzając, przygotowując analizy i koncepcje, przeprowadzając przez

 • Ima bud

  • Łódż

  Wykonywanie nadzorów domków jednorodzinnych , hal gospodarczych. Wykonywanie świadectw charakterystyki energetycznych , wykonywanie przeglądów okresowych budynków corocznych ( część konstrukcyjna ) , wykonywanie przeglądów okresowych budynków 5 letnich ( część konstrukcyjna ), wykonywanie opinii technicznych obiektów , tel kontaktowy 691 022 575....Wykonywanie nadzorów domków jednorodzinnych , hal gospodarczych. Wykonywanie świadectw charakterystyki energetycznych , wykonywanie przeglądów okresowych budynków corocznych ( część konstrukcyjna ) , wykonywanie przeglądów okresowych budynków 5 letnich ( część konstrukcyjna ), wykonywanie opinii technicznych obiektów , tel kontaktowy 691 022 575...Wykonywanie nadzorów domków jednorodzinnych , hal

 • ibikoo

  • Łódź

  Zapraszamy do kontaktu, jeżeli potrzebujesz ofert w zakresie projektowania, nadzorów, kierowania budowami. Realizujemy prace od 2006. Jesteśmy dostępni dla Klientów w centrum Polski. Dbamy o zadowolenie każdego Klienta.

 • Fraterm Łukasz Wittich

  • Łódź

  Witam wszystkich zainteresowanych, Zajmuję się: 1) wykonywaniem przeglądów budowlanych 2) sprawowaniem obowiązków kierownika budowy, 3) sprawowaniem obowiązków inspektora nadzoru, 4) wykonuję kosztorysy ofertowe, powykonawcze, Jestem płatnikiem VAT.

 • Master Interior Design

  • Łódź

  Kompleksowe remonty, aranżacja wnętrz, projektowanie wnętrz, profesjonalne

 • TOWATO Tomasz Wasiela

  • Łódź

  Firma zajmuje się świadectwami energetycznymi oraz szkodami majątkowymi. Działamy na terenie całej Polski.

 • FLOW

  • Łódź

  Dzień dobry Państwu, oferuję wykonanie projektów: • Instalacji: o centralnego ogrzewania, o wentylacyjnych, o klimatyzacji, o wodno-kanlizacyjnych, o gazowych, o technologicznych (ciepła, chłodu). • Przyłączy i sieci: o kanalizacyjnych, o wodociągowych, o gazowych, o ciepłowniczych. szybkie terminy, dobra cena ! Dodatkowo oferuję usługi w zakresie NADZORU, KIEROWANIA robotami dla wyżej wymienionych instalacji, sieci i przyłączy.

 • Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane STOMI-BUD MICHAŁ STOLIŃSKI

  • ŁÓDŹ

  Firma nasza zajmuje się sprzedaża i montażem okien PCV ,drewnianych czy aluminiowych do których mamy bogatą game roletek czy żaluzji.W ofercie mamy również drzwi wejściowe drewniane i stalowe jak i drzwi wewnętrzne takich firm jak VASCO ,PORTA,DRE. Wykonujemy kompleksowe remonty mieszkań ,biur ,sklepów itp. robimy również meble pod wymiar typu kuchnie,szafy czy garderoby. Zachęcamy do współpracy i do odwiedzenia naszego punktu w Łodzi ul.Lniana 27 w celu zapoznania sie z nasza pełną ofertą.

 • CRIS-BUD

  • Łódź

 • KABUD

  • Łódź

  Działamy na rynku od 1986. Obsługujemy Klientów na terenie Łodzi i okolic. Nasz zakres działania to roboty budowlane, uprawnienia budowlane. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa.

 • Akme Marek Niewiadomski

  • Łodź

  Wykonujemy projekty wielobranżowe: domów , hoteli , domów weselnych i sal bankietowych . Mamy doświedczenie w projektowaniu na terenach Natura 2000. Zajmujemy się także projektowaniem konstrukcji wsporcze pod nośniki reklam typu : billboard , LED winyle wielkoformatowe.

 • PROJEKT DLA CIEBIE

  • Łódź

  Pełen zakres usług projektowych

 • Akme

  • Łódź

  Zajmujemy się projektowaniem i nadzorami budów Działamy na terenie powiatu łódzkiego Obsługujemy osoby prywatne i firmy Rok założenia - 1998 r.

 • ELEKTROINSTAL Bogdan Stępień

  • Łódź

 • Projekt PM Sp. z o.o.

  • Łódź

 • mil-bud

  • Łódź

 • Janusz Mierzejewski

  • Łodź

 • PiKBO

  • Łódź

  Projektowanie i kosztorysowanie w branży architektonicznej i konstrukcyjnej.

 • Mastora Artur Nowak

  • Łódź

 • KZ

  • Łódź

 • WSP

  • Łódź
  Włodzimierz Z.

  Dla Klientów wykonujemy place zabaw, nawierzchnie bezpieczne - produkcja, dostawa i montaż. Wykonujemy zlecenia od 2010. Nasz obszar działania to cała Polska. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

 • "PIOTBUD" PIOTR OBIEDZIŃSKI, MARIAN OBIEDZIŃSKI SPÓŁKA CYWILNA

  • Zgierz, 10 km od Łódź
  Kacper P.

  Wykonuje kosztorysy prac budowlanych budownictwa ogólnego. Zakres usług obejmuje następujące pozycje: 1. Kosztorysowanie prac budowlanych budownictwa ogólnego. 2. Przedmiary robót dla planowanych inwestycji czy prac remontowych na podstawie dokumentacji lub inwentaryzacji. 3. Kosztorysy inwestorskie na podstawie dokumentacji lub w oparciu o wcześniejszy przedmiaru robót. 4. Kosztorysy ofertowe w oparciu o dostarczone przedmiary ewentualnie z wykonaniem przedmiarów na podstawie dokumentacji. 5. Kosztorysy powykonawcze. 6. Zestawienia robocizny, materiałów i sprzętu dla inwestycji. 7. Sprawdzanie i weryfikowanie kosztorysów. 8. Aktualizacja wyceny kosztorysu. Wykonuje następujące kosztorysy budowlane: a) przedmiar robót (kosztorys nakładczy), b) kosztorys inwestorski, c) kosztorys ofertowy, d) kosztorys dodatkowy, e) kosztorys powykonawczy. Kosztorysy są wykonywane przy pomocy oryginalnego oprogramowania Norma Pro 4.39a firmy Athenasoft, na podstawie kwartalnych cenników SEKOCENBUD firmy Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno-Organizacyjnych Budownictwa PROMOCJA Sp. z o.o. Oferta skierowana jest do: firm wykonawczych, biur projektowych, inwestorów, itp.. Ceny za usługi kosztorysowe do uzgodnienia.

 • Amitel

  • Zgierz, 10 km od Łódź

  Oferuję poprowadzenie spraw formalnych związanych z uzyskiwaniem decyzji pozwoleń na budowę i rozbiórkę. Nie masz czasu na bieganie po urzędach, zadzwoń, tel. 660 514 498

 • P.B.I. Ciepłe Domy Grzegorz Kowalski

  • Zgierz, 10 km od Łódź
  Renata J.

 • ANDRE.TAU

  • Zgierz, 10 km od Łódź
  Marek B.

  Profil działalności firmy to: • pełnienie funkcji kierownika budowy (uprawnienia konstrukcyjno budowlane i drogowe) • pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego • przeglądy techniczne budynków (roczne i pięcioletnie) w zakresie konstrukcyjno-budowlanym • doradztwo inwestycyjne - konsultacje techniczne dotyczące optymalizacji kosztów budowy oraz doboru optymalnej technologii i odpowiednich podwykonawców • odbiory techniczne domów jednorodzinnych • sporządzanie opinii technicznych w zakresie budownictwa kubaturowego Podsumowując zapraszam Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą mojej firmy oraz zapraszam do współpracy.

 • Techniczna Obsługa Inwestycji Budowlanych

  • Andrespol, 10 km od Łódź

  Dr inż. MARCIN STARZEC TECHNICZNA OBSŁUGA INWESTYCJI ul. Hulanka 18, 95-020 Justynów kom. 881-045-319 e-mail: biuro@toib.com.pl KOSZTORYSOWANIE - dla klientów indywidualnych - dla biur projektowych, - dla firm wykonawczych, - dla banków do celów kredytowych, - weryfikacja kosztorysów, - inwentaryzacje obiektów budowlanych. ZARZĄDZANIE BUDOWĄ - formalno-prawne przygotowanie Inwestycji, - nadzór, koordynacja i ocena prac projektowych, - organizacja i zarządzanie budową, - zarządzanie kosztami, budżetem i jakością. NADZORY BUDOWLANE - pełnienie funkcji kierownika budowy, - pełnienie funkcji inspektora nadzoru, - odbiory prac budowlanych, - kontrola jakości i stanu zaawansowania robót. PRZEGLĄDY OBIEKTÓW BUDOWLANYCH - odbiory techniczne

 • MA-INWEST

  • Wiśniowa Góra, 12 km od Łódź

  Oferuję Państwu kompleksowe kierowanie budową w szczególności: 1. Zgłoszenie zamiaru rozpoczęcia robót budowlanych do PINB 2. Kierowanie budową, nadzór nad wykonawcami robót (konstrukcja, roboty instalacyjne, roboty wykończeniowe) 3. Sporządzanie umów na roboty budowlane, harmonogramów robót 4. Prowadzenie dziennika budowy 5. Sporządzanie protokołów odbiorczy przewodów kominowych, podłączeń dymowych, spalinowych i wentylacyjnych (tzw. opinii kominiarskich) 6. Sporządzanie protokołów z głównej próby wytrzymałości i szczelności wewnętrznej instalacji gazowej 7. Sporządzanie protokołów odbioru oraz protokołów z prób szczelności instalacji wewnętrznych (wod-kan, c.o.) 8. Protokoły z próby szczelności przyłączy wod-kan oraz bezodpływowych

 • TECH - LIGHT Michał Wiśniewski

  • Andrespol, 10 km od Łódź

  Dla Klientów zapewniamy nadzory inwestorskie, kierowanie robotami. Działamy na rynku od 2008. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to Łódź, Łódź Wschód. Zapraszamy do zadawania pytań.

 • ATLANT arch. Andrzej Sauter

  • Pabianice, 13 km od Łódź
  Anna K.

  Współpraca układała się bardzo dobrze, spotkaliśmy się z miłą i fachową obsługą, podpowiedziano nam wiele rozwiązań, które przyczyniły się do oszczędności kosztów w czasie realizacji projektu. Obsługa była kompleksowa, terminowa oraz profesjonalna. W mojej opinii oferowane usługi można śmiało polecać innym.

 • Z.R.B. GWARANT

  • Pabianice, 13 km od Łódź
  Łukasz C.

  Polecam wszystkim Z.R.B. GWARANT za profesjonalizm i dobre podejście do Klienta.

 • Małgorzata Kowarska-Ropenga

  • Pabianice, 13 km od Łódź

 • SANDI SP. Z O.O.

  • Pabianice, 13 km od Łódź

 • "KOWARSKI"

  • Pabianice, 13 km od Łódź
  Kamila M.

  Przedstawiciel firmy "Kowarski" skontaktował się ze mną najszybciej, zaoferował najlepszą cenę oraz wzbudził zaufanie podczas rozmowy telefonicznej. Zawsze odpowiadał na telefony/maile. Przed ostateczną decyzją spotkaliśmy się w jego domu, omówiliśmy nasz projekt. Dużą zaletą jest niewielka odległość zamieszkania od naszej budowy, co ułatwia kontakt bezpośredni i nie jest problemem w razie potrzeby przyjechania na budowę.

 • Nadzory Budowlane Michał Młynarski

  • Pabianice, 13 km od Łódź

  Witam, od 6 lat zajmuję się prowadzeniem i nadzorem budów. Uczestniczyłem w prowadzeniu projektów kubatorowych, przemysłowych oraz promów pasażerskich.Podejmę współpracę z osobami szukającymi nadzoru budowlanego w województwie łódzkim.

 • Chris-bud

  • Pabianice, 13 km od Łódź

 • M&M Biuro Obsługi Budowy

  • Pabianice, 13 km od Łódź