Nadzór budowlany Zielona Góra - Najlepsi w 2021

Najlepsi Nadzorcy Budowlani w Zielonej Górze, 2021

51 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Nadzór budowlany Zielona Góra
Anna I.

Bez problemów otrzymaliśmy pozwolenie na budowę naszego wymarzonego domu. Wsparcie wiedzą i doświadczeniem zarówno podczas załatwiania formalności, jak i po uzyskaniu pozwolenia na budowę, podczas budowy pan Rymkiewicz również wspierał dobrą radą, co było cenne. 5 na 5 gwiazdek, dziękujemy.

MARINVEST - Przegląd Roczny Budynku Zielona Góra
Jolanta M.

Firma MARINVEST wysyłając SMS-a określiła się wstępnie co do ceny usługi. Po rozmowie telefonicznej, przesłaniu dokumentów-zainteresowane osoby były na kwarantannie-doszło do podpisania umowy, zapłacie za usługę połowy ceny z rozliczeniem na koniec zadania. Pan jest rzeczowy, konkretny. Dziękuje, że znalazłam ofertę.

Więcej profesjonalistów

NEOINVEST S.C. - Nadzór Budowlany Zielona Góra

Profesjonalny Nadzór Budowlany Zielona Góra

 • Zielona Góra
 • NEOINVEST S.C.
Grzegorz N.

Oferujemy: - nadzory inwestorskie przy budowie Twojego domu, - przeglądy techniczne obiektów, - inwentaryzacje budowlane i fotograficzne, - odbiory domów i mieszkań, - usługi kreślarskie - projektowanie - kamerowanie techniczne i termowizyjne oraz wiele innych zagadnień projektowych i wykonawczych z dziedziny budownictwa. www.neoinvest.net biuro@neoinvest.net tel. 517 542 932 tel. 507 707 792

DANABUD Danuta Żejmo - Nadzór Budowlany Zielona Góra

DANABUD Danuta Żejmo

 • Zielona Góra

Perfekcyjny nadzór budowlany to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są jednymi z najlepszych w fachu inspektora nadzoru budowlanego. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

Firma Budowlana "MEGA" Zdzisław Drobniewski - Inspekcja Budowlana Zielona Góra
Agnieszka T.

Bardzo polecam firmę "Mega" Państwa Drobniewskich, wspaniała współpraca od początku budowy domu, pełen profesjonalizm, pomoc na każdym etapie budowy i po jej zakończeniu, dotrzymanie wszystkich ustaleń i każdego terminu. Kolejne ekipy wchodziły na czas i wykonywały swoją pracę bez zarzutu, z dbałością o szczegóły. Nie martwiliśmy się o kupno materiałów, właściciel zajmował się wszystkim. Firmę polecamy każdemu inwestorowi!

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GRZEGORZ SZAFARZ - Inspekcja Budowlana Zielona Góra
Marcin O.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Grzegorz Szafarz to zespół wykwalifikowanych pracowników gwarantujących płynną realizację procesu budowlanego zgodnie ze sztuką budowlaną i standardami jakich oczekują inwestorzy. Jako wykonawca zajmujemy się kompleksową realizację inwestycji budowlanych również do stanu "pod klucz". Wykonujemy prace budowlano-modernizacyjne według indywidualnych projektów. Realizujemy inwestycje dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych (od jednostek samorządu terytorialnego po wspólnoty mieszkaniowe). Przedmiotem oferty są usługi budowlano-remontowe zarówno obiektów mieszkalnych, biurowo-usługowych jak i przemysłowych. Inwestorom zapewniamy: doradztwo techniczne na każdym etapie realizacji zlecenia kosztorysowanie, wyceny, optymalizację procesu kompleksowa realizacja procesu budowlanego (od prac ziemnych po prace wykończeniowe) kompleksowe przebudowy i modernizacje obiektów wykonanie infrastruktury (drogi dojazdowe, parkingi) Stawiamy na bezpośrednią elastyczną współprace z inwestorami na przestrzeni całego procesu inwestycyjnego. Zachowujemy etyczne i moralne standardy w biznesie. PW Grzegorz Szafarz to prężnie działająca firma, której sukcesy są świadectwem jakości i profesjonalnego funkcjonowania na każdym poziomie. Potrzebujesz wykonawcy skontaktuj się z Nami zrealizujesz całą inwestycję. Grzegorz Szafarz

WEKTOR PROJEKT - Przegląd Roczny Budynku Zielona Góra

WEKTOR PROJEKT

 • Zielona Góra

Jako doświadczony inżynier budownictwa, posiadający 10letnie doświadczenie z uprawnieniami oferuję współpracę w zakresie: Kierownik budowy - prowadzenie budowy Nadzór inwestorski - Nadzór zastępczy Zarządzanie budową - Kosztorysy Doradztwo techniczne - przeglądy Zapraszam do rozmów www.wektorprojekt.pl

Dołącz do naszych Nadzorców Budowlanych w Zielonej Górze

Działasz na rynku jako Nadzorca Budowlany i szukasz nowych Klientów z Zielonej Góry lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

NEOINVEST - Inspektor Budowlany Zielona Góra

Świadczymy usługi na rynku od 2016. Nasze usługi świadczymy w Zielonej Górze, woj. lubuskim. Nasza firma świadczy usługi w zakresie kierownika budowy, inspektora nadzoru inwestorskiego, inwentaryzacji budowlanych, przeglądów okresowych i technicznych, raportów i inspekcji nieruchomości. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

Zenoma Budownictwo - Inspekcja Budowlana Zielona Góra

Dobra Inspekcja Budowlana Zielona Góra

 • Zielona Góra
 • Zenoma Budownictwo

Wybranie inspekcji budowlanej nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Zenoma Budownictwo udzielą rad i wybiorą dostosowane rozwiązanie. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Profesjonalny Nadzór Budowlany

 • Zielona Góra
 • MaNaTa Consulting

Oferuję usługi branży budowlanej. Są nimi kierownik budowy oraz inspektor nadzoru inwestorskiego wszelkich budynków. Usługa tego typu może być krótko lub długoterminowa Ponadto oferuję wykonanie projektów budowlanych, tj. nowych budynków jak i drobnych elementów budynków, dla których potrzebne jest zgłoszenie lub pozwolenie na budowę. Oferuję również wykonanie przeglądów rocznych lub pięcioletnich budynków, świadectw charakterystyki energetycznej budynków jak i prowadzenie wykładów szkoleniowych lub szkoleń z zakresu budownictwa, budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

Zakład Usług Inwestycyjnych "INTECH" - Przegląd Roczny Budynku Zielona Góra

Doskonały Przegląd Roczny Budynku

 • Zielona Góra
 • Zakład Usług Inwestycyjnych "INTECH"

Firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu kierowania budowami oraz nadzorów i kontrolowania robót budowlanych dla osób fizycznych i prawnych. Prowadzący firmę jest członkiem Lubuskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa (nr ew.LBS/BO/0168/01 Profil firmy : www.zui-intech.pl

Rafał R.

 • Zielona Góra

Inspekcja budowlana i niuanse z tego wynikające skończą być dla Ciebie kłopotem, jeśli skorzystasz z oferty Rafał R. Profesjonalni znawcy z zakresu inspekcji budowlanej pomogą Ci znaleźć skrojone na miarę rozwiązanie. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Porównaj ceny i koszty nadzoru budowlanego w Zielonej Górze

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta na nadzór budowlany w Zielonej Górze? Złóż zapytanie, a firmy z Zielonej Góry same prześlą wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jaki specjalista Cię interesuje?
Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego sp.z o. o. - Nadzór Budowlany Zielona Góra

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego sp.z o. o.

 • Zielona Góra

Nadzór budowlany na najwyższym poziomie to dla firmy Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego spz o o pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego chętnie podejmą się zlecenia dla Ciebie. Już nie trać czasu i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany

 • Zielona Góra
 • Inspekt-Con

Pierwszorzędny inspektor budowlany z właściwym doświadczeniem w kwestii nadzoru budowlanego wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Ażeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

Kałużny Paweł

 • Zielona Góra

Nadzór budowlany nie ma dla firmy Kałużny Paweł żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Jeśli chcesz uzyskać wycenę skontaktuj się - warto.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Zielona Góra
 • Jacek Partyka

Nadzór budowlany nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

Z.P.E.B. "WIBET" Zenon Żukowski - Inspektor Budowlany Zielona Góra

Z.P.E.B. "WIBET" Zenon Żukowski

 • Zielona Góra

Nadzór budowlany to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w fachu inspektora budowlanego. Zadzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

SAWKA Nieruchomości - Inspektor Nadzoru Budowlanego Zielona Góra

Wykwalifikowany Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Zielona Góra
 • SAWKA Nieruchomości

Ten inspektor nadzoru budowlanego pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą zawsze gotowym do współpracy - SAWKA Nieruchomości to doskonały fachowiec dla Ciebie. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

Krzysztof Wujczyk - Przegląd Roczny Budynku Zielona Góra 8

Odpowiedni Przegląd Roczny Budynku

 • Zielona Góra 8
 • Krzysztof Wujczyk

USŁUGI W ZAKRESIE: - kierowanie budową domów wielorodzinnych i jednorodzinnych - nadzory inwestorskie Teren działania: - miasto Zielona Góra - gmina Zielona Góra - powiat Zielona Góra. UPRAWNIENIA: - uprawnienia budowlane - członek Lubuskiej Izby Inżynierów Budownictwa KONTAKT: mgr inż. Krzysztof Wujczyk skr. poczt 150 pl. Pocztowy 1 65-958 Zielona Góra 8 tel. 0 - 780 587 295 www.kierownik-budowy.com

Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Zielona Góra
 • koro budownictwo mieszkaniowe

Jesteśmy firmą która od wielu lat oferuje swoje usługi na rynku budowlanym w okolicach Zielonej Góry . Realizujemy zlecenia budowlane budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych. Oferujemy kompleksową usługę materiałową i sprzętową. Zapraszamy do współpracy

Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji Michał Seifert - Nadzór Budowlany Zielona Góra

Doskonały Nadzór Budowlany

 • Zielona Góra
 • Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji Michał Seifert

Zawodowcy z Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji Michał Seifert to specjaliści w każdym calu i są gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z dziedziny doskonałego nadzoru budowlanego. Przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Mierkiewicz Budownictwo - Nadzór Budowlany Zielona Góra

Mierkiewicz Budownictwo

 • Zielona Góra

Inspektor budowlany z bogatym doświadczeniem w temacie nadzoru budowlanego wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Opinie i porady na temat nadzoru budowlanego

Jeśli interesują Cię opinie na temat nadzoru budowlanego, szukasz porad lub ofert skontaktuj się z fachowcami z Zielonej Góry. Dodatkowo możesz tanio kupić produkty lub zlecić usługi - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Zapytanie prześlemy do wielu firm zajmujących się nadzorami budowlanymi w Zielonej Górze, a zainteresowane prześlą Ci potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
PIB Inżynieria Budowlana MATEUSZ WRÓBLEWSKI - Inspekcja Budowlana Zielona Góra

Dobra Inspekcja Budowlana

 • Zielona Góra
 • PIB Inżynieria Budowlana MATEUSZ WRÓBLEWSKI

Nasza specjalność to Nadzory budów, kalkulacja kosztów inwestycji, reprezentowanie inwestora przed wykonawcą, na terenie województwa lubuskiego.

MJ - Nadzór Budowlany Zielona Góra

Profesjonalny Nadzór Budowlany

 • Zielona Góra
 • MJ

Znakomici pracownicy firmy MJ spełnią Państwa wymagania w temacie nadzoru budowlanego. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Profesjonalny Nadzór Budowlany

 • Zielona Góra
 • Waldemar Janicki

Firma Waldemar Janicki to eksperci od nadzoru budowlanego, obsługujący Klientów z Zielonej Góry i sąsiednich powiatów. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

PPW KANGAZ Piotr Walencki - Inspektor Budowlany Ochla

Inspektor Budowlany

 • Ochla
 • 3 km od Zielona Góra
 • PPW KANGAZ Piotr Walencki

Ten kompetentny inspektor budowlany pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą stale gotowym do podjęcia nowego zlecenia - PPW KANGAZ Piotr Walencki to doskonały wybór dla Ciebie. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Wiesław Kraszewski - Inspekcja Budowlana Zielona góra

Inspekcja Budowlana

 • Zielona góra
 • 6 km od Zielona Góra
 • Wiesław Kraszewski
Marcin U.

Pan Wiesław prowadził dla mnie do tej pory dwa projekty. Pierwszy - budowa domy jednorodzinnego, drugi - kompleksowy, generalny remont domu wielorodzinnego. Oba projekty zakończyły się zgodnie z przewidywanym harmonogramem oraz w zakładanym budżecie. Pan Wiesław ma doskonale podejście do pracowników, podwykonawców i dostawców dzięki czemu na budowie robota zawsze szla do przodu. Dodatkowo, pan Wiesław swoją ekspercką wiedzą zawsze doradzał jaki rodzaj materiału czy jakie rozwiązanie zastosować, niezależnie od tematu: konstrukcja, wodkan, wykończenie, itd. Jednym słowem współpraca z Panem Wiesławem to czysta przyjemność dlatego czekam na kolejny, wspólnie realizowany projekt.

PUH 'CELKA' Sp. z o.o. - Inspektor Budowlany Stary Kisielin

Inspektor Budowlany

 • Stary Kisielin
 • 4 km od Zielona Góra
 • PUH 'CELKA' Sp. z o.o.

Ten inspektor budowlany działa na terenie miejscowości Zielona Góra i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu pierwszorzędnego nadzoru budowlanego. Zarezerwuj termin!

Andrzej

 • Stary Kisielin
 • 4 km od Zielona Góra

Jeszcze nie znalazłeś przeglądu rocznego budynku, choć próbujesz znaleźć od dawna? Andrzej może być Twoim rozwiązaniem. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Przegląd Roczny Budynku

 • CzerwieÅ„sk
 • KM Projekt

Zajmujemy się działalnością w zakresie budownictwa ogólnego i drogowego od 3 lat. Posiadamy uznanie wielu klientów prywatnych i instytucjonalnych. Po wprowadzeniu przepisów o wymogu posiadania świadectw energetycznych budynków szybko przystosowaliśmy firmę do możliwości sporządzania tego typu dokumentów. Posiadane dwuletnie doświadczenie w tym zakresie pozwala nam na szybkie i tanie wydawanie takich certyfikatów. W zakresie budownictwa drogowego specjalizujemy się w projektowaniu zjazdów na posesje z dróg publicznych a także projektów dróg i parkingów. Ponadto pomagamy w uzyskaniu pozwoleń na budowę dla budynków jednorodzinnych.

Inwestdom - Inspektor Nadzoru Budowlanego Łężyca

Inwestdom

 • Łężyca
 • 8 km od Zielona Góra

Firma Inwestdom świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Skupia się na Klientach z rejonu Zielonej Góry i z sąsiednich miast. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

DRUT-BUD SKORODECKI LESZEK

 • Zabór
 • 14 km od Zielona Góra

Firma DRUT-BUD SKORODECKI LESZEK oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Zielona Góra i okolic. W obszarze działań inspektora budowlanego są w szczególności takie prace jak zezwolenie na budowę obiektu budowlanego, kontrola obiektu budowlanego, pozwolenia na budowę, pozwolenie użytkowania obiektu, akceptacja projektu budowlanego.

Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji GP - Inspektor Budowlany Świdnica

Fantastyczny Inspektor Budowlany

 • Świdnica
 • 10 km od Zielona Góra
 • Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji GP

Jeżeli poszukujesz dobrej współpracy to specjaliści z Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji GP są dla Ciebie idealni. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Nieprzeciętny Inspektor Budowlany

 • Świdnica
 • 10 km od Zielona Góra
 • Weban

Ten inspektor budowlany działa na obszarze powiatu i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu pierwszorzędnego nadzoru budowlanego. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Pracownia Projektowa USBUD - Inspektor Nadzoru Budowlanego Kożuchów

Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Kożuchów
 • 21 km od Zielona Góra
 • Pracownia Projektowa USBUD
Bartosz W.

Firma Usbud pomogła rozwiązać problem. opracowano ekspertyzę i projekt wzmocnienia fundamentów, udało się uratować budynek przed dalszą degradacją, i doprowadzić do dalszego użytkowania.Najlepsza firma na trudne przypadki.

Pracownia Projektowa USBUD - Nadzór Budowlany Kożuchów

Pracownia Projektowa USBUD

 • Kożuchów
 • 21 km od Zielona Góra
Łukasz C.

W czasie współpracy przy realizacji projektu na przebudowę Pan Inżynier Jan wykazał wysoką profesjonalność, wykonana ekspertyza i projekt budowlany w pełni odpowiadał moim oczekiwaniom. W czasie realizacji nadzorował budowę i na bieżąco rozwiązywał wszystkie problemy techniczne, godny polecenia na trudne projekty.

USBUD

 • Kożuchów
 • 21 km od Zielona Góra

Podjęcie decyzji o wyborze przeglądu rocznego budynku nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z USBUD posłużą radą i znajdą najlepsze rozwiązanie. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

USBUD

 • Kożuchów
 • 21 km od Zielona Góra

Nasza działalność rozpoczęła się w 2008 roku. Nasza specjalność to nadzory, projektowanie, prowadzenie budowy (kierownik budowy). Obsługujemy Klientów na terenie województwa lubuskiego. Zapraszamy do kontaktu.

Znakomita Inspekcja Budowlana

 • Nowa Sól
 • 20 km od Zielona Góra
 • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego

Szukając inspekcji budowlanej trafisz na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego nie ma sobie równych. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

Krystyna Mazurkiewicz

 • Rudno
 • 20 km od Zielona Góra

Pierwszorzędny inspektor budowlany oferuje swoje doświadczenie na terenie Zielonej Góry i w pobliskich miastach. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

PS-T " LUBTRANS" - Inspektor Budowlany Nowa Sól

PS-T " LUBTRANS"

 • Nowa Sól
 • 20 km od Zielona Góra
Grzegorz N.

Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Marcinowice
 • "GEODAN" Daniel Strzymiński

Ten znakomity inspektor nadzoru budowlanego posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą zawsze przygotowanym do współpracy przy nowym zleceniu - GEODAN Daniel Strzymiński to doskonały fachowiec dla Ciebie. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Sulechów
 • 18 km od Zielona Góra
 • Marcin

Właśnie wybierasz solidnego partnera do realizacji swoich planów? Marcin z Zielonej Góry jest na to najlepszym rozwiązaniem. Jeśli chcesz uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Kebud Paweł Keping - Inspektor Nadzoru Budowlanego Sulechów

Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Sulechów
 • 18 km od Zielona Góra
 • Kebud Paweł Keping

Mam ponad 15 lat doświadczenia w branży budowlanej na terenie całej Polski. Poniżej przedstawiam usługi, które pragnę oferować: 1. Kierowanie budowami i robotami budowlanymi 2. Wykonywanie nadzoru inwestorskiego nad budowami i robotami budowlanymi 3. Sprawowanie kontroli technicznej utrzymania obiektów budowlanych 4. Kosztorysowanie robót budowlanych 5. Zarządzanie nieruchomościami

Doskonały Inspektor Budowlany

 • Sulechów
 • 18 km od Zielona Góra
 • PB Dawid Lisiewicz

Wykonujemy prace od 2002. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie woj. lubuskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego. Dla Klientów wykonujemy budownictwo mieszkaniowe, budownictwo przemysłowe, nadzory budowlane, iwestycje budowlane, nieruchomości. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

Świetna Inspekcja Budowlana

 • Sulechów
 • 18 km od Zielona Góra
 • Usłygi Inżynierskie Norbert Jędrysiak

Rozpoczęliśmy działalność w 2020 roku. Nasza specjalność to projekty organizacji ruchu, na terenie lubuskie.

Zakład Usługowy WARBUD - Inspektor Nadzoru Budowlanego Brzeźnica

Zakład Usługowy WARBUD

 • Brzeźnica
 • 25 km od Zielona Góra

Ten najwyższej klasy inspektor nadzoru budowlanego działa w branży od lat i jest specjalistą stale gotowym do pracy - Zakład Usługowy WARBUD to doskonały fachowiec dla Ciebie. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

FREENERGY Marcin Frencel

 • Krosno Odrzańskie
 • 27 km od Zielona Góra

Zakres oferowanych usług: - Usługi projektowe elektryczne (obiekty mieszkalne i przemysłowe) i energetyczne - Pełnienie funkcji Inspektora nadzoru w zakresie sieci, instalacji elektrycznych i energetycznych - Pełnienie funkcji Kierownika robót elektrycznych w zakresie sieci, instalacji elektrycznych i energetycznych - Kosztorysowanie robót elektrycznych i energetycznych - Pomiary instalacji; Posiadam uprawnienia do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

ARTUM Fundacja

 • Bobrowice
 • 28 km od Zielona Góra

Inspekcja budowlana oraz detale z tym powiązane nie będą dla Ciebie kłopotem, jeśli skorzystasz z oferty ARTUM Fundacja. Wykwalifikowani doradcy z dziedziny inspekcji budowlanej pomogą Ci znaleźć idealne rozwiązanie. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

RedHex - Inspektor Budowlany Świebodzin

RedHex

 • Świebodzin
 • 34 km od Zielona Góra

Firma RedHex jest właścicielem serwisu oferującego materiały dla kandydatów do egzaminów na uprawnienia budowlane. Serwis znajduję się pod adresem http://uprawnieniabudowlane.info . Na stronie znajdują się akty prawne wymagane na egzaminie oraz aplikacja webowa TestMe! przyspieszająca naukę do egzaminu na uprawnienia budowlane, a dokładniejszy opis programu znajdziecie Państwo pod adresem http://uprawnieniabudowlane.info/uprawnienia-budowlane-program/

FIMIX Łukasz Baszuro - Przegląd Roczny Budynku Świebodzin

Rewelacyjny Przegląd Roczny Budynku

 • Świebodzin
 • 34 km od Zielona Góra
 • FIMIX Łukasz Baszuro

Gdy szukasz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z FIMIX Łukasz Baszuro są dla Ciebie idealni. W zakresie prac inspektora budowlanego są na przykład takie usługi jak zezwolenie na budowę obiektu budowlanego, kontrola stanu technicznego obiektu budowlanego, pomoc z powiatowym inspektorem nadzoru budowlanego, pozwolenie użytkowania obiektu, zatwierdzenie projektu budowlanego.

Ranking Nadzorców Budowlanych obejmuje również takie miejscowości jak: Zielona Góra, Racula, Zawada, Radomia, Przylep, Letnica, Buchałów, Koźla, Dobra, Jany, Nowy kisielin, Stary kisielin. więcej...
Jaki specjalista Cię interesuje?