Nadzór budowlany Lublin - Najlepsi w 2021

Najlepsi Nadzorcy Budowlani w Lublinie, 2021

72 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Nadzór budowlany Lublin
Leszek R.

Pan Mariusz Zieliński wykazał się bardzo dobra wiedza w temacie i niezwykłym profesjonalizmem. Jego komentarze uświadomiły mi, że stopień nierzetelności firmy, która wykonała projekt, był znacznie wyższy niż to podejrzewałem. Jako powracający z długiej emigracji, niestety nie znam nowych praw i zwyczajów akceptowalnych w Polsce. Pan Mariusz uświadomił mi moja naiwność w przestarzałej już niestety wierze, że dane słowo liczy się na równi z podpisaniem kontraktu. Jego porady okazały się bardzo cenne i pouczające. Pokierował mnie we właściwym kierunku i podał nazwiska osób i instytucji, z którymi powinienem rozmawiać na dalszej drodze postępowania. Wydaje mi się, że moje wyczucie Jego rzetelności i chęci pomocy poszkodowanym jest

Jesteśmy firma wykonawczą którą tworzą ludzie z bogatym doświadczeniem, sporym dorobkiem zawodowym oraz kreatywnym i indywidualnym podejściem do tematu. W trakcie wspólnej pracy realizowaliśmy obiekty o różnym przeznaczeniu: od domków jednorodzinnych, budynków magazynowych oraz budynków wielorodzinnych. Oferujemy kompleksową obsługę budowy od projektu, po oddanie pod klucz. Naszą ekipą są zgrani ludzie którzy odnajdują się w tym co robią i znają oczekiwania klienta zapewniając tym samym dopracowanie tematu do samego końca. Obszar naszej działalności to województwo mazowieckie i lubelskie oraz pozostała część Polski. W czasie kiedy odległość nie jest żadną przeszkodą- nie jest też problemem żadna realizacja. Zapraszamy do współpracy i gwarantujemy profesjonalną obsługę i zadowolenie klienta.

Więcej profesjonalistów

STORHUS SP. Z.O.O - Inspektor Budowlany Lublin

Nie możesz znaleźć godnej uwagi oferty dotyczącej inspekcji budowlanej? STORHUS SP ZOO na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich wymagań. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

Czysta Bryła Studio Biuro projektów - Inspekcja Budowlana Lublin

Bezkonkurencyjna Inspekcja Budowlana Lublin

 • Lublin
 • Czysta Bryła Studio Biuro projektów

Zdecydowanie o wyborze inspekcji budowlanej nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Czysta Bryła Studio Biuro projektów doradzą Ci i wybiorą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Zapraszamy do zadawania pytań.

OPASAŁA ARCHITEKCI BIURO PROJEKTOWE - Inspektor Nadzoru Budowlanego Rudnik

Dobry Inspektor Nadzoru Budowlanego Lublin

 • Rudnik
 • 5 km od Lublin
 • OPASAŁA ARCHITEKCI BIURO PROJEKTOWE
Klub Sportowy Tennis Life

Nasz klub nigdy nie był klientem biura w dosłownym tego słowa znaczeniu, ale pan Konrad Opasała wsparł nas swoją wiedzą w ocenie projektu budowy kortów tenisowych w Żółwinie. Jesteśmy za tę pomoc bardzo wdzięczni i z całego serca polecamy usługi biura.

ProfiHouse - Inspektor Budowlany Lublin

ProfiHouse

 • Lublin

Fantastyczny inspektor budowlany proponuje swoje doświadczenie na terenie Lublina oraz w pobliskich powiatach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Alfa Lider - Inspektor Nadzoru Budowlanego Lublin

Planujesz wybrać wartego zaufania specjalistę do realizacji swoich planów? Alfa Lider jest na to skuteczną metodą. Ażeby poznać ofertę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Dołącz do naszych Nadzorców Budowlanych w Lublinie

Działasz na rynku jako Nadzorca Budowlany i szukasz nowych Klientów z Lublina lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

MarBud Marta Balcerek-Truskowska - Inspekcja Budowlana Lublin

Firma oferuje usługi w zakresie: - Budowa domów i innych obiektów budowlanych, - Projektowanie, adaptacje gotowych projektów, - Remonty obiektów budowlanych, - Przeglądy roczne i pięcioletnie obiektów budowlanych, - Ekspertyzy i oceny techniczne, - Doradztwo techniczne.

ZAGO Beata Zagórska - Przegląd Roczny Budynku Lublin

Przegląd Roczny Budynku Lublin

 • Lublin
 • ZAGO Beata Zagórska
Aleksandra S.

profesjonalna obsługa, błyskawiczne wykonanie, bardzo konkurencyjna cena, gorąco polecam.

ALEXBUD UA Sp.z o.o. - Inspektor Budowlany Lublin

Dobry Inspektor Budowlany

 • Lublin
 • ALEXBUD UA Sp.z o.o.

Gdy poszukujesz świetnej jakości wykonywanych usług to eksperci z ALEXBUD UA Spz oo są dla Ciebie idealni. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Inter Construction Sp. z o.o. - Inspektor Budowlany Lublin

Nieprzeciętny Inspektor Budowlany

 • Lublin
 • Inter Construction Sp. z o.o.
KiPon Mateusz Wójtowicz

Solidna firma, szybko wykonane roboty, zgodnie z wskazówkami inwestora. Pracownicy uczciwi i bezproblemowi. Wykończenie mojego domu jednorodzinnego zajęło 1 miesiąc - bardzo szybko, a przy tym starannie i solidnie. Dom po wykończeniu posprzątany. Bardzo polecam współpracę z firmą Inter Construction!

Zbigniew Czarko Kociołek Usługowy Zakład Instalacyjno - Remontowy - Nadzór Budowlany Lublin
Jerzy C.

Polecam każdemu tego fachowca, wycena usługi uczciwa ( bez nacisku, że "jak mnie Pan nie weźmiesz to nikt Panu tak nie zrobi"). Po akceptacji przeze mnie zlecenia usługa wykonana w uczciwym tempie, czysto no i przede wszystkim wszystko działa, czyli kocioł gazowy, zasobnik wody, stacja zmiękczania układ solarny. Polecam uczciwego instalatora.

Porównaj ceny i koszty nadzoru budowlanego w Lublinie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta na nadzór budowlany w Lublinie? Złóż zapytanie, a firmy z Lublina same prześlą wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jaki specjalista Cię interesuje?
ARCHOUSE Sp. z o.o. - Inspektor Nadzoru Budowlanego Lublin

Doskonały Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Lublin
 • ARCHOUSE Sp. z o.o.
Marcin K.

Profesjonalizm, dotrzymywanie terminów realizacji, doradztwo, łatwość kontaktów zarówno telefonicznych jak i email. Gorąco polecam każdemu.

LubMiel - Nadzór Budowlany Lublin

LubMiel

 • Lublin
Joanna W.

Początki naszej działalności sięgają 1991 roku, gdy powstał Zakład Usług Budowlanych I. Mielniczuk. Po czasie zdobywania doświadczeń na własnej działalności i wieloletniego zaangażowania w pracy na rzecz przedsiębiorstw budowlanych, powróciliśmy do idei budowania własnej marki. Nasza firma zajmuje się szeroko pojętym budownictwem jednorodzinnym, mieszkalnym i przemysłowym. Oferujemy przygotowanie projektów, adaptacji projektów typowych, remontów. Sporządzimy kosztorysy, zajmiemy się nadzorem nad budową, wreszcie wykonamy dom lub remont od fundamentów po dach. Każde zlecenie traktujemy jako wyzwanie i sprawdzian terminowości, solidności i kompetencji naszej kadry. Mottem naszej firmy jest: radość budowania - nasz zapał i entuzjazm, Państwa spokój i pewność zakończenia inwestycji pełnym sukcesem. Wychodzimy z założenia, że powodzenie budowy wymaga szczerości wobec siebie i Inwestora - nie proponujemy mniejszego zła, fikcyjnej ceny, "tanich" rozwiązań. Nikogo, ani Państwa ani nas, nie stać na niską jakość materiałów i pracy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i życzymy radosnego budowania.

Biuro Usług Projektowych i Inwestycyjnych Jarosław Sawa - Przegląd Roczny Budynku Lublin

Doskonały Przegląd Roczny Budynku

 • Lublin
 • Biuro Usług Projektowych i Inwestycyjnych Jarosław Sawa
Jacek M.

Kompleksowe usługi projektowe i inwestycyjne w branży budowlanej. Przedmiotem opracowań są projekty w branży budowlanej: - obiekty przemysłowo-handlowe: budynki, hale, wiaty, magazyny; - obiekty budownictwa mieszkaniowego i ogólnego: budynki usługowe, biurowe, mieszkalne; - inwentaryzacje architektoniczno-budowlane; Zajmujemy się obsługą inwestycji budowlanych : - nadzór inwestycyjny budowy - kierownik budowy / inspektor nadzoru. Pełna kontrola całego procesu budowy od robót ziemnych po pozwolenie na użytkowanie; - inwentaryzacja powykonawcza;

DMM Daniel Mantaj - Nadzór Budowlany Lublin

DMM Daniel Mantaj

 • Lublin
Anna K.

Jeśli szukasz ofert skorzystaj z naszych usług w zakresie budowy domów. Zajmujemy się wykonywaniem prac od 2008. Obsługujemy Klientów na terenie Lublina, woj. lubelskiego, świdnickiego. Dbamy o zadowolenie każdego Klienta.

EBUDOWA ROLNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Nadzór Budowlany Lublin

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany

 • Lublin
 • EBUDOWA ROLNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ARSTAR Arkadiusz Międlarz

Konkretna i profesjonalna firma. Serdecznie polecam.

Szkolpol s.c. Centrum Usług Szkoleniowych Mirosław Adamczyk, Sylwester Lis

 • Lublin
Przemysław S.

Szkolenie na wózki widłowe (II WJO) z egzaminem UDT. Doskonała organizacja szkolenia. Egzamin UDT zdany bez problemu. Polecam.

Pracownia Projektowa Marek Szorek - Nadzór Budowlany Lublin

Pracownia Projektowa Marek Szorek

 • Lublin

Pracownia Projektowa Marek Szorek to prawdziwi wyjadacze w dziedzinie nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują w rejonie miejscowości Lublin. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

Tecbud - Inspekcja Budowlana Lublin

Pierwszorzędna Inspekcja Budowlana

 • Lublin
 • Tecbud

Od 2015 r. oferuję profesjonalne usługi prowadzenia inwestycji budowlanych (kierownik budowy) oraz inspektora nadzoru. W swojej pracy jako najważniejszy cel stawiam sobie solidne, rzetelne oraz profesjonalne wykonywanie swoich zadań. Łącząc zdobycze nowoczesnej techniki oraz ugruntowaną wiedzę z zakresu budownictwa oraz uregulowań prawnych, dbam o to aby poziom prowadzonych prac na Państwa inwestycjach był na najwyższym poziomie. Zapraszam do współpracy.

Kierownik budowy - Inspekcja Budowlana Lublin

Opłacalna Inspekcja Budowlana

 • Lublin
 • Kierownik budowy

Oferuję: - Pełnienie funkcji KIEROWNIKA BUDOWY - Sprawowanie funkcji INSPEKTORA NADZORU INWESTORSKIEGO - ODBIORY TECHNICZNE mieszkań i domów od deweloperów - Inwentaryzacje - Kosztorysy - Przeglądy techniczne budynków (kontrola techniczna utrzymania obiektu budowlanego) - Opinie techniczne Posiadam tytuł inżyniera budownictwa i wykonawcze uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń. Oferuję swoje usługi na terenie województwa lubelskiego, w szególności powiatów: lubelskiego, świdnickiego, łęczyńskiego, lubartowskiego, puławskiego, opolskiego.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Lublin
 • PS Usługi Nadzory Budowlane

PS Usługi Nadzory Budowlane to prawdziwi wyjadacze w branży nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują Klientom w rejonie Lublina. Zapytaj o wycenę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Opinie i porady na temat nadzoru budowlanego

Jeśli interesują Cię opinie na temat nadzoru budowlanego, szukasz porad lub ofert skontaktuj się z fachowcami z Lublina. Dodatkowo możesz tanio kupić produkty lub zlecić usługi - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Zapytanie prześlemy do wielu firm zajmujących się nadzorami budowlanymi w Lublinie, a zainteresowane prześlą Ci potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Radosław Chełmieniewicz

 • Lublin

Poszukujesz Kierownika budowy/ inspektora nadzoru? Budujesz dom, zjazd z drogi publicznej? Poszukujesz osoby doświadczonej w branży konstrukcyjno-budowlanej lub w branży drogowej? Oferuję usługi w zakresie: - Nadzór inwestorski/ Inspektor nadzoru - Kierownik budowy/ robót - Przeglądy okresowe budynków - Legalizacja samowoli budowlanej - Projekty czasowej organizacji ruchu - Kosztorysy, wyceny inwestycji Posiadam uprawnienia budowlane wykonawcze w branży Drogowej i Konstrukcyjno-Budowlanej Obszar moich usług to Lublin i okolice do 50 km.

Usługi Inżynierskie Adrian Wawerski - Inspektor Nadzoru Budowlanego Lublin

Świetny Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Lublin
 • Usługi Inżynierskie Adrian Wawerski

Oferuję usługi nadzorowania budowy budynków jako kierownik budowy. Posiadam niezbędne uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń. Zdobytym doświadczeniem i zaangażowaniem gwarantuję najwyższą jakość wykonanej usługi. Pomagam załatwić wszystkie formalności urzędowe, wykonuję systematyczne odbiory częściowe oraz pomagam w doborze odpowiednich technologii i materiałów.

Robert Dmowski

 • Lublin

Kierownictwo budowy, inspektor nadzoru inwestorskiego, opinie techniczne, przeglądy okresowe obiektów budowlanych, pomoc przy odbiorach mieszkań i domów od developera, doradztwo techniczne, kosztorysy budowlane, świadectwa energetyczne

Profesjonalny Nadzór Budowlany

 • Lublin
 • BIURO PROJEKTOWE MARCIN SOCHAL

BIURO PROJEKTOWE MARCIN SOCHAL oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z Lublina oraz przyległych powiatów. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

Kierownik Budowy Lublin, Odbiór Mieszkania, Domu. Inspektor Nadzoru - Karczmarczyk

 • Lublin

Powierz mi Twoją budowę jako kierownika budowy lub inspektora nadzoru. Działam w obszarze Lublina i całego województwa lubelskiego. Jestem posiadaczem uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń. Kierowałem budowę licznych budynków mieszkalnych zarówno jednorodzinnych jak i wielorodzinnych. Zapraszam do zapoznania się z realizacjami wykonanymi jak i tymi w trakcie. Każdy klient jest traktowany indywidualnie i może liczyć na pomoc przez cały czas budowy. Oferuję poza tym usługi profesjonalnego odbioru technicznego domu lub mieszkania od dewelopera. Korzystając z tej usługi zabezpieczysz się przed przyjęcia z usterkami, które mogą okazać się kosztowne do likwidacji.

Naris sp. z o.o. - Przegląd Roczny Budynku Lublin

Naris sp. z o.o.

 • Lublin

Pracownicy Naris sp z oo zaproponują Ci doskonałą ofertę przeglądu rocznego budynku. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Nadzór Budowlany

 • Lublin
 • Krzysztof Siuda

Witam, proponuje Państwu usługę kierownika budowy. Posiadam uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno – budowlanej, umożliwiające pełnienie funkcji kierownika budowy, inspektora nadzoru. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani, proszę o kontakt poprzez telefon: 695 177 417 lub e-mail: krzysztofsiuda@op.pl

LOACC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

 • Lublin

Takiej oferty inspekcji budowlanej prędko nie znajdziesz na terenie Lublina, więc jeśli poszukujesz taniej inspekcji budowlanej to bezzwłocznie poznaj LOACC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Przedsiębiorstwo Budowlane Mariusz Wal - Inspektor Budowlany Lublin

Przedsiębiorstwo Budowlane Mariusz Wal

 • Lublin

Nasza firma działa na terenie województwa Lubelskiego. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, firm, instytucji.

Profesjonalny Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Lublin
 • grama

Jeśli jeszcze szukasz profesjonalnego inspektora nadzoru budowlanego, to zerknij na firmę grama. Oferuje całe spektrum usług w bezkonkurencyjnych cenach. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Seszat-Bud

 • Lublin

Szukający inspekcji budowlanej musi już teraz zgłosić się do Seszat-Bud i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

ENERLAND Daniel Gielza - Inspektor Budowlany Lublin

ENERLAND Daniel Gielza

 • Lublin

Chcesz znaleźć godnego uwagi partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? ENERLAND Daniel Gielza jest na to najlepszym rozwiązaniem. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

Jarosław Żółkowski

 • Lublin

Zdecydowanie o wyborze przeglądu rocznego budynku nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Jarosław Żółkowski poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Sławomir Zaręba

 • Lublin

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze dobrego inspektora budowlanego dla siebie, to zwróć uwagę na firmę Sławomir Zaręba. Realizuje bogaty zakres usług w atrakcyjnych cenach. Przedzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Konrad

 • Lublin

Przegląd roczny budynku i implikacje z tego wynikające przestaną być dla Ciebie trudnością, jeśli wybierzesz ofertę Konrad. Profesjonalni znawcy z dziedziny przeglądu rocznego budynku pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - skontaktuj się!

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Lublin
 • Usługi i nadzór budowlany Łukasz Prus

Usługi i nadzór budowlany Łukasz Prus oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Lublin, ale także okolicznych powiatów. Zatelefonuj i otrzymaj wstępną wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Karol Gałązka

 • Lublin

Gdy poszukujesz współpracy to eksperci z Karol Gałązka są dla Ciebie idealni. Umów odpowiedni dla Ciebie termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Magna - Inspektor Nadzoru Budowlanego Lublin

Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Lublin
 • Magna

Zwróć się do Magna jeśli szukasz znakomitych inspektorów nadzoru budowlanego działających na terenie Lublina i w sąsiednich miastach. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

X3K STRUCTURE - Przegląd Roczny Budynku Lublin

Rewelacyjny Przegląd Roczny Budynku

 • Lublin
 • X3K STRUCTURE

Specjalizujemy się w projektowaniu konstrukcji obiektów kubaturowych. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób zindywidualizowany, mając na uwadze bezpieczeństwo projektowanego obiektu oraz dobór ekonomicznie optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych. Wszelkie dokumentacje tworzymy skrupulatnie, zważając na fakt, że rzetelnie wykonany projekt przekłada się na ostateczny koszt realizacji inwestycji. W X3K Structure przykładamy dużą wagę do budowania profesjonalnych relacji z klientem przy jednoczesnym zachowaniu atmosfery wzajemnego zaufania i zrozumienia. Oferta: Prace przedprojektowe – inwentaryzacje – ekspertyzy budowlane – opinie techniczne Projekty konstrukcyjne – budynki mieszkalne – budynki usługowe – budynki inwentarskie – hale

Układanie Nawierzchni Drogowych Łukasz Błasiak - Inspekcja Budowlana Lublin

Układanie Nawierzchni Drogowych Łukasz Błasiak

 • Lublin

Poszukujesz oferty dotyczącej inspekcji budowlanej? Układanie Nawierzchni Drogowych Łukasz Błasiak na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. W zakresie prac tej firmy są między innymi takie prace jak pozwolenia na budowę obiektu budowlanego, kontrola obiektu budowlanego, pomoc z powiatowym inspektorem nadzoru budowlanego, pozwolenia na użytkowanie budynku, akceptacja projektu budowlanego.

Przedsiębiorstwo Budowlane Mariusz Wal - nadzór, kontrola obiektów i kosztorysowanie w budownictwie - Nadzór Budowlany Lublin

Solidny Nadzór Budowlany

 • Lublin
 • Przedsiębiorstwo Budowlane Mariusz Wal - nadzór, kontrola

Przedsiębiorstwo Budowlane Mariusz Wal od 2007 roku oferuję kompleksowe usługi w zakresie nadzoru nad realizacją inwestycji budowlanych. Na zlecenie Inwestora lub Generalnego Wykonawcy pełnimy funkcję Inspektora nadzoru lub kierownika budowy w procesie inwestycyjnym. Oferujemy również usługi z zakresu kosztorysowania, sprawowania kontroli technicznej utrzymania obiektów budowlanych – przeglądy roczne i pięcioletnie budynków, inwentaryzacji architektoniczno - budowlanych, sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków oraz adaptacji budynków typowych. Działamy na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego. Celem firmy jest zapewnienie profesjonalnych, najwyższej jakości usług w budownictwie. Indywidualnie podchodzimy do

3D PROJEKT PRZEMYSŁAW KOWALCZYK - Inspektor Nadzoru Budowlanego Lublin

3D PROJEKT PRZEMYSŁAW KOWALCZYK

 • Lublin

Firma 3D PROJEKT Przemysław Kowalczyk, rozpoczęła działalność w 2011 r. Wykonuję instalacje sanitarne jak również kosztorysy oraz projekty instalacji i sieci sanitarnych, świadczę usługi w zakresie nadzoru budowlanego. Wszystkie usługi świadczone są zgodnie z obowiązującymi normami, przepisami i sztuką budowlaną. www.3dprojektlublin.pl Drugim filarem mojej firmy jest fotografia. Hobby i pasja przerodziły się w drugi zawód. Wykonuję zdjęcia z ważnych wydarzeń i uroczystości, sesje plenerowe, rodzinne, dziecięce, zdjęcia użytkowe, reportaże, fotografie przyrodnicze, zdjęcia produktów i architektury, fotografie na potrzeby stron www. www.3dprojektfoto.pl

MAJBUD - Nadzór Budowlany Lublin

MAJBUD

 • Lublin

Solidny nadzór budowlany to życiowa pasja ekipy z firmy MAJBUD - są zawodowcami w branży. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Dreambud - Przegląd Roczny Budynku Lublin

Dreambud

 • Lublin

Równie dobrej oferty przeglądu rocznego budynku szybko nie znajdziesz w miejscowości Lublin i okolicy, więc jeśli szukasz opłacalnego przeglądu rocznego budynku to bez zbędnej zwłoki sprawdź Dreambud. Wybierz ich numer i poznaj ofertę - naprawdę warto.

Adaptacje Lublin - Inspektor Budowlany Lublin

Adaptacje Lublin

 • Lublin

Adaptacjelublin.pl to rodzinna firma działająca od 1992. Mamy ogromne doświadczenie i wiedzę w zakresie adaptacji i projektowania domów - pomożemy zrealizować Twoje marzenie o pięknym domu. - Adaptacje projektów domów - Projektowanie domów - Pozwolenia na budowę Pomożemy Ci wybrać idealny projekt domu lub zaprojektujemy go tak, by spełniał Twoje oczekiwania. Mamy najlepsze ceny na rynku i krótkie terminy realizacji projektów.

Nadzór Budowlany

 • Lublin
 • Artur Krawczak

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od kilkunastu lat, przede wszystkich na obszarze Lublina, ale także okolicznych powiatów. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie.

Betura Projekt&Budowa - Inspekcja Budowlana Lublin

Betura Projekt&Budowa

 • Lublin

Nasza specjalność to projekty architektoniczno-budowlane połączone z usługami nadzoru oraz kompleksowego wykonawstwa budowlanego. Pracujemy na terenie województwa lubelskiego oraz mazowieckiego.

BUDTECH

 • Lublin

Działalność usługowa w zakresie instalatorstwa i projektowania sieci telekomunikacyjnych i energetycznych. Usługi ogólnobudowlane w zakresie robót budowlanych wykończeniowych

Ranking Nadzorców Budowlanych obejmuje również takie miejscowości jak: Lublin, Turka, Prawiedniki, Mętów, Dominów, Wilczopole, Pliszczyn, Bystrzyca, Głuszczyzna, Elizówka, Lipniak, Ćmiłów, Sobianowice, Rudnik, Wólka, Nowiny, Kliny, Łysaków, Prawiedniki-Kolonia, Świdniczek. więcej...
Jaki specjalista Cię interesuje?