Mrągowo

Przy wyborze właściwego dostawcy lub wykonawcy w woj. warmińsko-mazurskim, Klienci zazwyczaj interesują się cennikiem a także opiniami poprzednich Klientów. Poszukują kalkulatorów i rankingów firm z Mrągowa i regionu. Nasz serwis pozwala na wyszukanie wykonawcy, ułatwia weryfikację cen oraz pozwala sprawdzić opinie osób, które już znają tych specjalistów. Oferteo jest świetną odpowiedzią dla wszystkich, którzy chcą skończyć własny projekt, bez względu na to, czy jest to usługa instalatorstwa hydraulicznego czy zakup odzieży używanej. Na terenie Mrągowa swoje usługi w Oferteo prowadzi już 884 fachowców znających się na swoim fachu, których średnia ocen wynosi 4.4 (skala od 1 do 5). Dzięki licznym ofertom w 626 branżach oraz sprawnej obsłudze, w ostatnich latach dopasowaliśmy 711 kupujących i zlecających z współpracującymi z nami specjalistami, przez serwis przekazano aż 2 185 ofert! 2 185 ofert to 2 185 możliwości. Przykładowe kategorie to spawalnictwo, internetowy marketing, tłumaczenia, projekty graficzne, malarskie, tapeciarskie Przetestuj nas, kliknij w jedną z kategorii poniżej, opisz nam czego szukasz i daj nam znaleźć odpowiedniego specjalistę z Mrągowa za Ciebie!

Wybierz branżę w mieście Mrągowo

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Mrągowa

Usługi ogólnobudowlane ''MAR-BUD''

Karol W., Piecki

Pan Zenon zrealizował dla mnie budowę domu jednorodzinnego z kompletnym wykończeniem t.j. z malowaniem ścian, ułożeniem podłóg (panele, gres) a nawet montażem osprzętu elektrycznego z kompletnym zagospodarowaniem terenu nawet z ogrodzeniem. Musze zaznaczyć że Pan Zenon budowę zrealizował w 4 miesiące i w tym czasie się wprowadziliśmy z dziećmi, dodatkowo w międzyczasie były montowane meble. Wprowadziliśmy się z dziećmi i mieszkamy przyjemnie do tej pory. Krótko pisząc polecam, szybko, uczciwie i...

Akwedukt Inżynieria Wodna i Lądowa Adrian Sadowski

Paweł K., Mrągowo

W zasadzie to bardzo ciężko jest znaleźć dobrego specjalistę. Wiele jest firm, które pozostawiają wiele do życzenia tak więc radzę poczytać sobie w sieci o poszczególnych wykonawcach. Ja jestem bardzo zadowolony z usług Pana Adriana Sadowskiego, która wykonywała dla nas ogrodzenie zakładu oraz podjazd dla ciężarówek z kostki brukowej. Zlecenie wykonali perfekcyjnie i z czystym sumieniem POLECAM firmę AKWEDUKT. Planujemy rozbudowę zakładu i na pewno skorzystamy z usług Pana Adriana.

Akwedukt Inżynieria Wodna i Lądowa Adrian Sadowski

Sylwia K., Mrągowo

Bardzo polecam firmę Akwedukt. Pan Adrian jest nie tylko profesjonalny ale wykazuje wiele empatii w podejściu do klienta. Wyjście naprzeciw problemom, szybkość realizacji zlecenia, elastyczność i otwartość, cena adekwatna do jakości - taka współpraca daje prawdziwą satysfakcję. Efekt wykonania drogi bardzo mnie zadowolił, tym bardziej, że nie mogłam osobiście nadzorować prac i większość ustaleń prowadzona była telefonicznie, na odległość. Zaufałam p. Adrianowi i nie zawiodłam się.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Mrągowa

Zapotrzebowanie na pellet drzewny, 10t, Mrągowo

Ilość: 10 ton. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: nie. Rodzaj zapotrzebowania: jednorazowy zakup. Wymagania dodatkowe: nie określono. Termin zakupu: jak najszybciej.

Sławomir S., pellet drzewny.

Zlecę pozyskanie dotacji unijnej, 200000zł, Mrągowo

Cel dotacji: rozwój firmy. Miejsce inwestycji: obszar wiejski powyżej 5 tysięcy ludności. Wkład własny: tak. Kwota dotacji: 200000zł. Liczba utworzonych miejsc pracy: 2. Klient aktywny zawodowo: tak - własna działalność. Informacje o firmie Klienta: firma generuje zyski, regularnie opłaca składki ZUS. Przeznaczenie dotacji: zakup maszyn i/lub urządzeń, nowe miejsca pracy. Termin zakupu usługi: jak ...

Władysław S., fundusze i dotacje unijne.

Poszukuję fryzjera dla 1 osoby, Mrągowo

Liczba obsługiwanych osób: 1 osoba. Okazja na jaką ma być wykonana fryzura: bez okazji. Rodzaj usługi: strzyżenie, regeneracja. Rodzaj stylizacji: nie dotyczy. Rodzaj farbowania: nie dotyczy. Wartość usługi: standardowa. Miejsce skorzystania z usługi: Klient dojedzie do fryzjera. Termin realizacji usługi: w ciągu kilku najbliższych dni.

Patrycja Ł., usługi fryzjerskie.

Szukam pompy ciepła, zakup i montaż, dom 480m2, Mrągowo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa. Liczba mieszkańców: 8. Powierzchnia budynku: 480m2. Stan obiektu: kilkumiesięczny, kilkuletni lub starszy budynek. Klient szuka ofert na: zakup i montaż pompy ciepła. Dodatkowe informacje:. - ściany - Suporeks 24cm, styropian 10cm, Suporeks 12cm + tynki. - dach - blachodachówka, membrana, 35cm docieplenia wełną mineraln...

Janusz S., ekologiczne źródła energii - urządzenia.

Szukam dostawcy drewna opałowego, 2-3m3, docelowo 6m³ co roku, Mrągowo

Ilość: 2-3m3. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: zakup próbny, docelowo co roku 6m³. Wymagania dodatkowe: Drewno suche do natychmiastowego uzytku. Termin zakupu: jak najszybciej.

Iza O., drewno, drewno kominkowe.