Międzychód

Przy wyborze właściwego dostawcy lub wykonawcy w województwie wielkopolskim, Klienci najczęściej kierują się cennikiem i recenzjami byłych Klientów. Poszukują kalkulatorów i rankingu firm z Międzychodu i regionu. Oferteo pozwala na odszukanie dostawcy, upraszcza porównanie cen oraz pozwala sprawdzić opinie osób, które już pracowały z tą firmą. Oferteo jest idealną odpowiedzią dla tych, którzy planują własne zadanie, nawet jeśli jest to usługa naprawy kuchenki czy zakup bramy przemysłowej. Jeśli chodzi o Międzychód swoją działalność w Oferteo oferuje już 534 fachowców gotowych do współpracy z Tobą, których Klienci oceniają na 4.2 w skali od 1 do 5. Liczba kategorii jest w tym regionie bardzo imponująca. Zarejestrowani w serwisie specjaliści działają już w 494 branżach, w szerokim zakresie np. usługi motoryzacyjne, ubezpieczenia, naklejki, etykiety, usługi budowlane, przeprowadzki zagraniczne. Z Oferteo odpowiedniej firmy w powiecie szukało już 522 osób, które do tej pory otrzymały 1 227 ofert od firm. Z Oferteo w łatwy sposób poznasz swojego profesjonalistę z Międzychodu. Pierwsze propozycje możesz dostać w kilka minut. Nie czekaj, wybierz jedną z branż poniżej i przekonaj się!

Wybierz branżę w mieście Międzychód

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Międzychodu

K&K Krzysztof Kmieciak

Przemysław G., Swarzędz

Firma Pan Krzysztofa wykazała się dużą szybkością oraz starannością w wykonaniu zlecenia (akurat wykonywali ogrodzenie w Poznaniu). Działka była świeżo po usunięciu drzew. Było trochę korzeni i kamieni. Posiadają taką małą ładowarkę, która wierciła otwory i zniwelowała teren. Cena za ogrodzenie była nieznacznie wyższa od innych ofert, ale dla mnie ważna była jakość wykonania. Tutaj się nie zawiodłem. Polecam w 100%.

AM OKNA Sp.z o.o.Sp.k.

Henryk K., Międzychód

Wieloletnia współpraca przy wymianie stolarki okiennej na klatkach schodowych budynków wielorodzinnych i mieszkaniach naszych lokatorów, pozwala nam na wydanie pozytywnej oceny. Jesteśmy przekonani, że dalsza współpraca będzie dalej na wysokim, dotychczasowym poziomie

Usługi Ogólnobudowlane PRZEM

Anna H., Nowy Tomyśl

Z czystym sumieniem mogę POLECIĆ. Usługa wykonana profesjonalnie, dokładnie, terminowo. Kontakt przesympatyczny. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że położenie kostki wraz z przygotowaniem gruntu jest rzetelnie i ładnie zrobione. Dziękuje serdecznie.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Międzychodu

Szukam 4 tony ekogroszku, Międzychód

Ilość: 4 tony. Forma ekogroszku: workowany. Dostawa: tak. Wymagania dodatkowe: kaloryczność min 26MJ/kg. Termin zakupu: w ciągu miesiąca

Sławomir N., węgiel ekogroszek.

Zapytanie o pellet drzewny, 2t, docelowo 4t co roku, Zatom Stary

Ilość: 2 tony. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: zakup próbny, docelowo co roku 4t. Wymagania dodatkowe: piec Defro z zasobnikiem na ok. 190 kg. Termin zakupu: w ciągu miesiąca.

Dariusz L., pellet drzewny.

Zlecę prace elewacyjne, 501-1000m2, Międzychód

Zakres prac: kompleksowe wykonanie elewacji. Rodzaj budynku: dom jednorodzinny. Powierzchnia: 501-1000m2. Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę. Dostawca materiałów: wykonawca. Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy.

Barbara G., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Zlecenie na ok. 700m2 tynków maszynowych, Międzychód

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne. Rodzaj budynku: dom jednorodzinny lub mieszkanie. Powierzchnia prac: ok. 700m2. Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne). Termin rozpoczęcia prac: lipiec 2018r.

Łukasz S., tynkowanie maszynowe.

Zapotrzebowanie na panele fotowoltaiczne, do 150m², Międzychód

Kierunek, w jakim zwrócony jest dach domu: Klient nie wie. Powierzchnia dachu: do 150m². Czy dach jest lub może być zacieniony: nie. Liczba mieszkańców domu: powyżej 7 osób. Klient szuka ofert na: zakup i montaż systemu. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin skorzystania z oferty: Klient nie wie.

Maciej T., ekologiczne źródła energii - urządzenia.