Wdmuchiwanie ocieplenia, ocielanie granulatem Imielin - Oferta nr 93819 - Oferteo.pl

Wdmuchiwanie ocieplenia, ocielanie granulatemCena do uzgodnienia

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu izolacji wszelkiego rodzaju obiektów w technologii wdmuchiwania oraz otwartego nadmuchu granulatu celulozy, wełny mineralnej i styropianu.

Oferujemy profesjonalne usługi ocieplania połaci dachowej, ścian warstwowych, stropodachów wentylowanych, podłóg, przestrzenią między ścianą a płytą gipsową oraz wszystkich przestrzeni trudno dostępnych a wymagających ocieplenia.

Technologia wdmuchiwania umożliwia efektywne uszczelnienie nawet nierównych powierzchni i ubytków.

Używane przez nas materiały posiadają wszelkie certyfikaty i aprobaty umożliwiające bezpieczne wykorzystanie ich w budownictwie.

Otwarty nadmuch stropodachów wentylowanych jest najprostszym i najtańszym sposobem ocieplenia w starych budynkach jak i nowo powstających, uzyskujemy w taki sposób bardzo dobrą izolację bez mostków termicznych. Koszty ocieplenia zwracają się po kilku latach, mając cieplej w zimę i chłodniej w lato.Dlaczego do ocieplenia stropodachu najlepiej wybrać granulat ?

• niezastąpiony w trudno dostępnych miejscach
• posiada dobre właściwości cieplne
• efektywny ekonomicznie, a prace związane z jego stosowaniem nie są uciążliwe dla mieszkańców budynku
• odporny na korozję biologiczną i chemiczną

Termomodernizacja metodą wdmuchiwania (blow-in) pozwala na dotarcie do każdej przestrzeni, w której nie jest możliwe ułożenie izolacji w sposób tradycyjny. Docieplanie polega na wdmuchaniu izolacji w postaci sypkiej za pomocą specjalnego agregatu z wężem.

Aby ocieplenie ściany było skuteczne, materiał ociepleniowy powinien być rozłożony w sposób równomierny i ścisły ze sobą. Aby uzyskać optymalne rozłożenie materiału najlepiej wykonać ocieplenie metodą wdmuchiwania termoizolacji. Metoda ta daje nam gwarancję że materiał będzie rozłożony w sposób równomierny i wtłoczony w każdą szczelinę w murze. Ocieplanie ścian szczelinowych poprzez wdmuchiwanie termoizolacji można dokonywać w nowo powstawianych budynkach gdzie zostawia się szczelinę na wdmuchnięcie materiału, lub w gotowych budynkach poprzez nawiercanie specjalnych otworów w murze od zewnątrz lub wewnątrz budynku.Zachęcamy do korzystania z naszych usług. Działamy na terenie całego kraju.

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 926