Nowoczesna terapia boreliozy i koinfekcji generatorem plazmowym dr Royala Raymonda Rife'a. Terapia ta polega na odziaływaniu fali plazmatycznej na cały organizm człowieka. Dociera ona we wszystkie miejsca naszego ciała - co sprawia, że terapia ta ma znaczącą przewagę nad innymi dostępnymi terapiami. Jest to alternatywa dla antybiotyków i ziół. Wysoka skuteczność. Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę internetową i zakładkę terapia.
http://www.lymecare.pl
http://www.lymecare.pl/terapia
Mazowieckie
5 opinii
Jesteś Klientem firmy?
O boreliozie wiedzą wszystko. Dowiedziałam się o wiele więcej niż do tej pory łącznie u 3 lekarzy, u których byłam.
Terapia nie jest tania, ale warta tych pieniędzy. Ogromna poprawa u mnie mówi sama za siebie. Wcześniej ciężko było wstać rano z łóżka, ale mam nadzieje, że będzie jeszcze lepiej.
Przestały mnie boleć stawy i mogę wrócić do normalnego życia. Polecam wszystkim, nie warto brać antybiotyków latami.
Bardzo fajne miejsce i przede wszystkim skuteczna terapia. Polecam i pozdrawiam!
Powiązane produkty i usługi: Hipnoterapia, Joga, Masaż, Masaż relaksacyjny, Mikrodermabrazja, Rehabilitant Warszawa, Trener personalny Warszawa, Zabiegi na ciało Warszawa
Nowoczesna i skuteczna terapia boreliozy generatorem plazmowym Rife'a. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji http://www.lymecare.pl/terapia
Adres
Potocka 14, 01-652 Warszawa
WWW
Telefon
Bardzo skuteczna terapia na pasożyty i boreliozę. Jeśli ktoś nie chce przyjmować antybiotyków lub nie może ze względu na skutki uboczne, to powinien kierować się właśnie tutaj.