Aktualne zlecenia
w kategorii
Kupie odnawialne zrodla energii w Gdańsku
Otrzymuj zlecenia dla Specjalistów od Odnawialnych Źródeł Energii w Gdańsku
Szukasz nowych Klientów na Odnawialne Źródła Energii z Gdańska i okolic? Załóż konto i otrzymuj bezpłatne powiadomienia o Klientach poszukujących Specjalistów na Oferteo!
Strona 1 z 89
Poradniki o energii odnawialnej
Montaż pompy ciepła w dużym stopniu wpływa na efektywność całego systemu i jest tak samo ważny, jak prawidłowy dobór pompy ciepła. Profesjonalne podłączenie pompy nie jest problematyczne i czasochłonne – pod warunkiem, że wcześniej zadbasz o wybór miejsca montażu pompy ciepła oraz o każdy szczegół montażu jednostki wewnętrznej i przeprowadzisz niezbędne testy. Jak podłączyć pompę i jak przebiega montaż pompy ciepła krok po kroku? Czy do montażu niezbędne są uprawnienia? Ile kosztuje podłączenie pompy ciepła? Odpowiadamy!
14.12.2023Na rynku dostępne są różne rodzaje pomp ciepła. Oferują je zarówno polscy, jak i zagraniczni producenci. Przed wyborem urządzenia grzewczego do swojego domu powinieneś się zastanowić, która firma będzie spełniała założone oczekiwania. Pomoże ci w tym stworzona przez nas lista producentów pomp ciepła. Poznaj marki, które cieszą się największym powodzeniem wśród klientów!
25.04.2023Hybrydowe pompy ciepła to rozwiązanie korzystające z minimum dwóch rodzajów energii lub paliwa. Nowoczesne systemy hybrydowe nie tylko łączą ze sobą różne urządzenia w jeden układ (hybrydowo pompa ciepła może działać np. w modernizowanym domu z kotłem ciepła), ale też łączą funkcje – np. ogrzewania wody z ogrzewaniem pomieszczeń. Jak działa hybrydowa pompa ciepła, jakie może przynieść korzyści i ile kosztuje takie rozwiązanie?
26.08.2022Pompa ciepła powietrze-woda to najbardziej popularny rodzaj ekologicznego urządzenia grzewczego. Wykorzystuje odnawialne źródła energii, a jej instalacja nie sprawia problemów. Dolnym źródłem ciepła jest powietrze atmosferyczne. Czym charakteryzuje się pompa powietrze-woda? Dowiedz się!
27.06.2022Jakie są koszty magazynu energii do fotowoltaiki w 2024 roku? Cena oscyluje między 10 a 35 tys. zł i zależy od czynników takich, jak: pojemność magazynu, technologia, dodatkowe funkcje i koszt montażu. Dowiedz się więcej o szczegółowych cenach magazynów o pojemności od 3 do 10 kWh i większych, a także o dotacjach, które mogą pomóc Ci obniżyć koszty.
26.04.2024Według badania przeprowadzonego przez serwis Oferteo.pl we współpracy z Murator.pl, w Polsce za średniej wielkości instalację fotowoltaiczną należy zapłacić od 32 do 39 tys. zł. Cena ta jest kształtowana głównie przez jakość komponentów, rodzaj dachu i długość gwarancji. W jaki sposób można obniżyć te koszty?
27.12.2022