Kosztorysy, ekspertyzy Łańcut - Najlepsi w 2021

Kosztorysy, ekspertyzy w Łańcucie, 2022

52 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 52 firm
w kategorii Kosztorysy, ekspertyzy

Kosztorysy, ekspertyzy Łańcut

Biuro Obsługi Budownictwa

 • Markowa
 • 8 km od Łańcut
Łukasz N.

Rozmowa rzeczową, doradzono mi najlepszą opcję dla mnie oraz bardzo dogodne terminy wykonania usługi.

5.0 (2 opinie)

Res Atria Spółka z o.o.

 • Żołynia
 • 11 km od Łańcut
Roman Z.

Według mnie dobry księgowy to podstawa. Gorąco polecam!

5.0 (1 opinia)

Benek2584

 • Łancut

Marcin Ochnicki-Kosztorysy

 • Rzeszów
 • 16 km od Łańcut

Wykonam przedmiary, kosztorysy inwestorskie, wykonawcze, ofertowe itp z branży instalacyjnej tj sieci wod-kan oraz wszystkie instalacje tj wod-kan, co, ct, klimatyzacja, wentylacja, gaz. Posiadam uprawnienia projektowe z branży sanitarnej oraz 8letnie doświadczenie. Zapraszam do kontaktu Wystawiam faktury VAT

Piotr N.

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić firmę. Pan Mariusz był bardzo konkretny i słowny. Moja prośba o ekspresowe wykonanie usługi została uwzględniona. Odwierty pod dom jednorodzinny wykonane we wtorek rano, a już w środę projektantka miała wstępne wyniki, w piątek otrzymałem wersję papierową.

5.0 (27 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Kosztorysów i Ekspertyz w Łańcucie

Działasz na rynku jako Specjalista od Kosztorysów i Ekspertyz i szukasz nowych Klientów z Łańcuta lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Jestem rzeczoznawca ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych. W wachlarzu moich usług znajduje się uzgadnianie projektów budowlanych, dokumentacji projektowej urządzeń przeciwpożarowych, opracowywanie operator przeciwpożarowych, opinii, symulacji komputerowych rozwoju pozaru i ewakuacji oraz doradztwo. Wyróżnia mnie solidność, dbałość o szczegóły i wysoka jakość świadczonych usług. W branży przeciwpozarowej od 2014 r. Zapraszam do współpracy.

Ryszard iwachów

 • Przemyśl
 • 49 km od Łańcut

kierowanie budową,nadzór budowlany inwestorski,wykonywanie kosztorysów inwestorskich,ofertowych,powykonawczych,roczne i pięcioletnie przeglądy obiektów budowlanych

Biuro Ekspertyz Motoryzacyjnych oferuje usługi związane z rzeczoznawstwem samochodowym. Tworzymy kompletne ekspertyzy, w skład których wchodzą zagadnienia techniki motoryzacyjnej, ruchu drogowego oraz rekonstrukcji wypadków drogowych. Ekspertyzy dotyczą także wyceny kosztów oraz analizy jakości naprawionych pojazdów po wypadkach. Wycena wartości pojazdów w stanie nieuszkodzonym i uszkodzonym Przeprowadzamy i przygotowujemy wyceny wartości samochodów w oparciu o licencjonowane, profesjonalne systemy komputerowe INFO-EKSPERT i EUROTAX. Wycena szkód powypadkowych Kalkulacja kosztów naprawy samochodów osobowych, użytkowych, motocykli i przyczep z wykorzystaniem systemów AUDATEX lub EUROTAX. Określenie zakresu uszkodzeń

Romuald J.

Bardzo rzeczowe i profesjonalne podejście, dobry i szybki kontakt. Usługa wykonana szybko, a do tego w konkurencyjnej cenie. Zdecydowanie polecam!

5.0 (8 opinii)

SIMP-AUTOMEX Piotr Gębiś

 • Łęg Tarnowski

Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnią tradycją. Swoją działalność prowadzimy od 1987 roku. Cały czas zrzeszeni w Cechu Rzemiosł wraz z upływem lat i coraz większymi potrzebami rynku – nasz wizerunek sukcesywnie ulegał zmianie. Zawsze jednak w swojej pracy stawiamy na jakość świadczonych usług i zadowolenie klienta. Od roku 2001 jesteśmy firmą franchisingową Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich SIMP. Pozwala nam to w działalności szkoleniowej i rzeczoznawczej korzystać z wieloletniego doświadczenia tej organizacji oraz wyspecjalizowanych ekspertów SIMP. Otrzymaliśmy autoryzację firmy Bosch. Tym samym należymy do ogólnoświatowej sieci warsztatów samochodowych, której celem jest stworzenie alternatywy klientom

Iwona Mrówka

 • Łagów

Jesteśmy na rynku od 2017 roku. Nasza specjalność to kosztorysy budowlane, na terenie Kielce.

Przedsiębiorstwo Budowlane Mariusz Wal

 • Lublin

Nasza firma działa na terenie województwa Lubelskiego. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, firm, instytucji.

Wyceny Anna Fic

 • Lublin

Jacek Śmietana

 • Bochnia

1). Wykonam kosztorys budowlany, przedmiar, obmiar: -ofertowy, -inwestorski, -bankowy -deweloperski -powykonawczy, na podstawie dokumentacji projektowej oraz opisu zakresu robót. Długoletnie - 15 letnie doświadczenie w wykonawstwie jako kierownik budowy 15 lat-najniższe ceny i szybkość w wykonaniu Gotowy kosztorys wysyłam w dowolnym możliwym formacie lub w wersji papierowej., mobilnie na terenie kraju. 2). Podejmę współprace przy realizacji budowy jako Kierownik budowy lub Inspektor nadzoru Chętnie podejmę stałą współpracę z firmami w tym z biurami architektonicznymi.

Leasing-Experts Oddział Bochnia

 • Bochnia

Leasing-Experts oferuje usługi leasingu operacyjnego i finansowego w tym leasingi na start dla rozpoczynających działalność gospodarczą Oferujemy również leasingi nieruchomości i zwrotne Nowość – oferujemy usługi leasingu konsumenckiego dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej.

Ekspertyzy i projekty budowlane - Tomasz Bujnowski

 • Świdnik
Kamila L.

Profesjonalna firma, z wykwalifikowanymi pracownikami, którzy znają się na swoim fachu.

5.0 (1 opinia)

X3K STRUCTURE

 • Lublin

Specjalizujemy się w projektowaniu konstrukcji obiektów kubaturowych. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób zindywidualizowany, mając na uwadze bezpieczeństwo projektowanego obiektu oraz dobór ekonomicznie optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych. Wszelkie dokumentacje tworzymy skrupulatnie, zważając na fakt, że rzetelnie wykonany projekt przekłada się na ostateczny koszt realizacji inwestycji. W X3K Structure przykładamy dużą wagę do budowania profesjonalnych relacji z klientem przy jednoczesnym zachowaniu atmosfery wzajemnego zaufania i zrozumienia. Oferta: Prace przedprojektowe – inwentaryzacje – ekspertyzy budowlane – opinie techniczne Projekty konstrukcyjne – budynki mieszkalne – budynki usługowe – budynki inwentarskie – hale

Usługi Inżynierskie Adrian Wawerski

 • Lublin

Oferuję usługi nadzorowania budowy budynków jako kierownik budowy. Posiadam niezbędne uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń. Zdobytym doświadczeniem i zaangażowaniem gwarantuję najwyższą jakość wykonanej usługi. Pomagam załatwić wszystkie formalności urzędowe, wykonuję systematyczne odbiory częściowe oraz pomagam w doborze odpowiednich technologii i materiałów.

Bogusław Szostak

 • Bochnia

Witam serdecznie, Wykonam szybko i solidnie kosztorysy sanitarne - od instalacji wewnętrznych po zewnętrzne zarówno dla firm, inwestorów prywatnych jak i instytucji. Wyceny dokonuję na podstawie projektu, wizji lokalnej, indywidualne podejście do sprawy, szybkie realizacje i solidność poparta wieloletnim doświadczeniem. Wykonuję również wyceny na potrzeby przetargów, przedmiary, kosztorysy powykonawcze. Chętnie podejmę stałą współpracę. W razie potrzeby możliwość wystawienia faktury VAT.

SP Sp. zoo

 • Starachowice

PZN Ośrodek Leczniczo - Rehabilitacyjny "Nestor"

 • Muszyna

Ren-Raf

 • Nowe Brzesko

PS-BUD

 • Chełm

Doświadczenie na rynku od 8 lat . Na bieżąco poszerzamy wiedzę i zakres, którą nabyliśmy wspólnie z całą nasza ekipą. Podczas tych lat wykonywaliśmy prace w zakresie: Usługi remontowo- budowlane tj: Budowa domów, Roboty wykończeniowe w tym doradztwo i aranżacje wnętrz Docieplenia elewacji, Roboty rozbiórkowe Oferujemy także usługi w branży inżynieryjnej: - nadzór budowy - kierownik z uprawnieniami konstrukcyjno-budowlanymi bez ograniczeń - inspektor nadzoru inwestorskiego - kosztorysy inwestorskie - przeglądy obiektów budowlanych - badania termowizyjne kamerą

Wojciech Rybak

 • Kielce

Jesteśmy na rynku od 2016 roku. Nasza specjalność to budowa obiektów mieszkaniowych, na terenie Kielce i okolice.

Eko Kasztel Instalacje fotowoltaiczne Zofia Kasztelewicz

 • Kielce

SolSerwis.pl

 • Zwoleń
Agnieszka L.

Fachowe doradztwo, profesjonalne i fajne podejście do klienta. Nie naciąganie i oszukiwanie klienta jak często bywa w takich firmach. Solidne wykonanie. Jak dla mnie to firma nr 1 w Polsce.

5.0 (3 opinie)

ASO NODZYŃSKI

 • Wieliczka

ReConst Michał Popielec

 • Kraków
Arkadiusz J.

Bardzo profesjonalny, terminowy, ogromna wiedza, którą się chętnie dzieli. Świetna komunikacja, uniknąłbym wielu problemów na budowie, gdybym wcześniej mógł zasięgnąć wiedzy u takiego profesjonalisty. Szczerze polecam.

5.0 (12 opinii)

Biuro Ekspertyz Witold Frąckowiak

 • Kraków
Danuta P.

Po przedstawieniu przeze mnie problemu przedstawił swoje uczciwe rzetelne stanowisko. Bardzo uczcie podszedł do sprawy. Polecam innym.

5.0 (1 opinia)

Olga Kania

 • Kraków

Usługi Inżynierskie i Budowlane DB

 • Kraków
Atelicapital

Bardzo polecamy współpracę z panem Dariuszem Bliskim oraz całym zespołem Md4home. Opinia techniczna napisana profesjonalnie z uwzględnieniem wszystkich niuansów po dwukrotnej bardzo dokładnej wizji lokalnej . Na pewno w przyszłości będziemy korzystać nadal z usług MD4HOME.

5.0 (23 opinie)

Universum Rzeczoznawcy

 • Kraków

Od ponad 20 lat świadczymy usługi rzeczoznawcy samochodowego i maszynowego dla firm i klientów indywidualnych. Realizujemy specjalistyczne usługi z zakresu mechaniki, motoryzacji, maszyn i urządzeń techniki oraz ruchu drogowego. Przeprowadzamy badania i ekspertyzy dla klientów indywidualnych oraz firm z sektora przemysłowego, budowlanego, lotniczego, transportu, przetwórczego i spożywczego, a nawet medycznego. Przygotowujemy wyceny, kosztorysy, opinie dot. pojazdów zabytkowych, nieczytelny VIN, badania automatycznych skrzyń biegów i silników. Nasze atuty to: • Kadra ekspertów o szerokim zakresie wiedzy i doświadczenia • Wysoka jakość potwierdzona referencjami oraz specjalistycznymi certyfikatami • Kompleksowa obsługa powierzonych

Twójkosztorysant

 • Kraków

https://www.twojkosztorysant.pl/ TWÓJ kosztorysant to oferta skierowana do: - Firm remontowo-budowlanych - Generalnych Wykonawców - Inwestorów Publicznych, Prywatnych i Zastępczych - Cost Menager'ów - Biur projektowych - Klientów indywidualnych Obszar działalności - cała Polska -- 10 lat doświadczenia w branży -- Na każde zapytanie odpowiadam w ciągu 24 godzin!

INPAX

 • Kraków

Inpax jest to firma zajmującą się rzeczoznawstwem w trzech branżach – inżynierii budowlanej, rzeczoznawstwie majątkowym oraz rzeczoznawstwie samochodowym. Doskonale doświadczony zespół ekspertów, posiadających szeroką wiedze i renomę. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i klientów instytucjonalnych, wykonujemy zlecenia na terenie całej Polski. Jesteśmy Do Twojej Dyspozycji !

RANDALLS CONSULTING - TAXLINK

 • Kraków
Tartak Wola Łużańska

Randalls to firma wyjątkowa. Zawsze jest gotowa udzielić dobrych rad. Potrafi wyciągnąć kasę z unijnych portfeli na to by założyć silną firmę dla siebie i dzieci, by wszystkim żyło się dużo lepiej.

5.0 (7 opinii)

Mafako Venture

 • Zielonki
Olivia Z.

Pani Agnieszka bardzo sprawnie i profesjonalnie przygotowała dla naszej marki plan finansowy. Wszystkie szczegóły były szczegółowo wytłumaczone, nawet dla osoby nie mającej do czynienia z finansami na codzień. Również termin wykonania był bardo szybki, a Pani Agnieszka służyła radą i dała nam wiele cennych wskazówek. Szczerze polecam tę usługę!

5.0 (2 opinie)

Universum - Biuro Rzeczoznawców

 • Kraków

Universum - Biuro Rzeczoznawców Zajmuje się m.in. - badania nr identyfikacyjnych - wycena wartości pojazdów - oceny powypadkowe - opinie techniczne - ekspertyzy z zakresu ruchu drogowego - wyceny maszyn i urządzeń - odbiory techniczne pojazdów - unikaty i zabytki - ustalenie jakości wykonanych napraw - ustalenie kosztów napraw - ustalenie danych technicznych - rekonstrukcje wypadków wyceny dla osób fizycznych i prawnych wyceny dla celów kredytowych wyceny przedsiębiorstw wyceny maszyn i urządzeń wyceny do celów księgowych wyceny do celów skarbowych wyceny z tytułu odszkodowań Wyceny w języku angielskim Wyceny w języku niemieckim Praktyki zawodowe dla rzeczoznawców

majbudownictwo

 • Radom

Oferujemy sprawowanie kierownictwa nad budową. Rozpoczęliśmy działalność od 2017. Obszar, na którym jesteśmy dostępni, to Radom. Dbamy o zadowolenie każdego Klienta.

Bartłomiej Kujawski

 • Kraków

Kosztorysy ofertowe,powykonawcze,inwestorskie,przygotowywanie kompletnych ofert przetargowych ,przedmiarów , obmiarów , kosztorysy i wyceny dla klientów indywidualnych . Od 7 lat samodzielne tworzenie kompletnych ofert , kosztorysów szczegółowych , bardzo dobra znajomość Ustawy o Zamówieniach Publicznych.

Feniks Spółka z o.o.

 • Nowy Targ
Mariusz R.

Byłem w mojej sprawie po drodze u trzech adwokatów. Jednak dopiero rozwiązanie znalazłem w firmie feniks. Odnośnie zagadnień prawnych, żaden adwokat z prywatną kancelarią nie powie ci wszystkiego, przez różne koneksje w branży. W tej firmie faktycznie poprowadzą cię na twoją korzyść nie przeciągając bez sensu sprawy. Naprawdę polecam

5.0 (2 opinie)

Jacek Włodarczyk

 • Końskie

AMB Projekt

 • Wielkie Drogi

Szanowni Państwo, Biuro inżynierskie AMB Projekt działa w branży elektroenergetycznej od 2010r. Świadczę usługi z zakresu projektowania, pełnienia nadzoru oraz przeglądów odbiorowych i okresowych. Kładę duży nacisk na jakość moich projektów oraz zadowolenie klienta z wykonanej usługi. Obsługujję klientów indywidualnych oraz firmy. Wykonuję: - Projekty instalacji elektrycznych w nowych oraz modernizowanych obiektach budowlanych mieszkaniowych, przemysłowych, użyteczności publicznej. -Projekty w zakresie:- sieci napowietrzne i kablowe SN-15kV i nN-400/230V, instalacje oświetlenia ulicznego, - Projekty w zakresie:- instalacje LAN i telefoniczne- instalacje SAP i oddymiania- instalacje CCTV- instalacje SSWiN- instalacje KD- instalacje

KG INVECO Sp.z.o.o.

 • Zawiercie

Oferta kosztorysowa zawiera indywidualne wyceny obiektów budowlanych, robót budowlanych, remontowych oraz montażowych, lub ich wyodrębnionych części technicznych a także robót instalacji sieciowych i inżynieryjnych poza obiektami. Prace kosztorysowe wykonywane są na licencjonowanym programie kosztorysowym NORMA PRO. Wszystkie prace kosztorysowe opracowywane są zgodnie z polskimi przepisami i normami. Na zlecenie pod kosztorysy opracowywane są także Specyfikacje Technicznego Wykonania i Odbioru Robót. Zakres prac kosztorysowych - zawiera wszelkiego rodzaju kosztorysy budowlane, oraz rozliczenia trwających inwestycji na bazie wykonanych kosztorysów ofertowych bądź inwestorskich.

Multibiuro24

 • Łuków
Katarzyna A.

Biuro na najwyższym poziomie. Fachowa i miła obsługa. Polecam.

5.0 (1 opinia)

Marpo Engineering Mariusz Popik

 • Garwolin
Łukasz A.

Polecam Pana Mariusza. Robił u nas opinie, bardzo rzetelnie, uczciwie wykonał pomiary jak i opinie. Opinia bardzo fachowa. Polecam.

5.0 (1 opinia)

USŁUGI Dariusz Piwowar

 • Jaworzno
Anetta B.

Pan Dariusz wykonał dla mnie kosztorys powykonawczy. Pan Dariusz wykonał obmiar robót bezpośrednio na budowie. Pan Dariusz wywiązał się z powierzonego zadania profesjonalnie, solidnie i terminowo. Pana Dariusza polecam jako pewnego i rzetelnego fachowca gwarantującego wysoki poziom przy wykonywaniu zadań.

5.0 (15 opinii)

Omnivore

 • 41-300 Dąbrowa Górnicza

APN Consulting

 • Dąbrowa Górnicza
MALONI Katarzyna Kurek

Najwyższa jakość świadczonych usług, fachowe doradztwo i duże doświadczenie. Polecam!

5.0 (1 opinia)
Ranking Specjalistów od Kosztorysów i Ekspertyz obejmuje również takie miejscowości jak: Łańcut, Rakszawa, Kraczkowa, Żołynia, Białobrzegi, Medynia Głogowska, Kosina, Markowa, Krzemienica, Albigowa, Czarna, Husów, Sonina, Dąbrówki, Głuchów, Handzlówka, Dębina, Wysoka, Pogwizdów, Rogóżno. więcej...