Konsulting IT Warszawa - Najlepsi w 2021

Konsultanci IT, HelpDesk w Warszawie, 2021

70 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 70 firm
w kategorii Konsulting IT

Konsulting IT Warszawa

inFin Sp. z o.o.

 • Warszawa
Hammam Q.

Szybkie i profesjonalne załatwienie sprawy :). Bardzo dobry i miły kontakt. Mocno polecam.

Entim

 • Warszawa
RAV.PL sp. z o.o.

Od kilku lat zlecam im mniejsze i większe projekty. Zawsze jestem zadowolony ze współpracy. Często polecam Entim moim znajomym. Moi znajomi również są zadowoleni ze współpracy z nimi. Mam taką zasadę, że polecam tylko to z czego jestem zadowolony.

 • Oferteo.pl
 • Agnieszka D.

  Tworzymy i dostarczamy dedykowane rozwiązania biznesowe dopasowane do Twojej branży. Jesteśmy firmą programistyczną, z indywidualnym podejściem do każdego projektu. Kierujemy się zasadą, że dobry produkt tworzą ludzie z Pasją dla ludzi z Wizją. Zajmujemy się również wsparciem typu helpdesk dla naszych Klientów. W ramach stałej współpracy prowadzimy opiekę nad systemami IT oraz wspomagamy użytkowników w obsłudze i rozwiązywaniu problemów. Skupiamy się na dowiezieniu wartości dla naszego Klienta. Wśród wielu firm informatycznych staramy się pokazać, że jesteśmy tą firmą, której można zaufać i której warto zaufać. Zaufanie opiera się na ludziach, a w Yellows starannie dobieramy naszych współpracowników. Oprócz kompetencji technicznych, dużą wagę przykładamy do pozostałych aspektów osobowości kandydata. Yellows kieruje się wartościami takimi jak: rzetelność, odpowiedzialność, uczciwość, efektywność. Posiadamy zaplecze graficzno-kreatywne w postaci renomowanej agencji kreatywnej, z którą prowadzimy bliską współpracę. Możemy tę współpracę wykorzystać również w Twoim projekcie. Zapraszamy do Współpracy!

  Jakub M.

  Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony możliwościami, jakie oferuje system zainstalowany przez ismartkit, projekt zrealizowany bezproblemowo, terminowo oraz solidnie, szczerze polecam. :)

  FixData Lab

  • Warszawa
  Aneta K.

  Jestem zadowolona z usługi odzyskania zdjęć wcześniej usuniętych ze smartfona. Wszystkie zdjęcia zostały odzyskane, a o możliwości odbioru sprzętu i plików zostałam poinformowana telefonicznie. Polecam.

  Dołącz do naszych Konsultantów IT w Warszawie

  Działasz na rynku jako Konsultant IT i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

  107ek.pl Sp. z o.o.

  Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Doskonale poprowadzone rozmowy i dobrze skomponowana oferta. Wybraliśmy innego oferenta, jednak należy podkreślić, iż firma Cloudica była jedną z trzech firm, których rozważaliśmy oferty na wdrożenie stałej obsługi informatycznej dla 107ek.

  Enteo Tech Sp. z o.o. Sp.k.

  Firma IT Omega to profesjonaliści. Współpraca z nimi jest harmonijna i skuteczna, bo pracują i tworzą ją ludzie, którzy są bardzo otwarci i skupieni na dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań dla swoich Klientów. Polecam do współpracy.

  Axcess Financial Poland

  Profesjonalizm, szybkość działania, odpowiedzialność, pro aktywność. To wszystko w miłej atmosferze.

  Polskie Towarzystwo Akupunktury

  Ocena - 5 GWIAZDEK. Wyjątkowo profesjonalna i zorientowana na potrzeby klienta firma. Rozwiązuje problemy także w nietypowych godzinach - po pracy, w weekend, w trakcie urlopu. Elastyczni cenowo. Za dodatkowe prace, które wynikają z potrzeb klienta nie doliczali żadnych dodatkowych opłat mimo znacznej czasochłonności. Firma typu PARTNER - co nie spotka się często na rynku . Polskie Towarzystwa Akupunktury

  Magdalena K.

  Profesjonalizm, kreatywność, dbałość o szczegóły, terminowość a przede wszystkim słowo klucz to współpraca. Od pierwszej rozmowy wiedziałam, że decyzja o podjęciu współpracy z tą agencją marketingową była najlepszym wyborem. W przypadku naszej firmy działania przerosły oczekiwane efekty. Szczerze polecam.

  Kaaro AIP

  • Warszawa
  Anna S.

  Kreatywne pomysły i solidne umiejętności programistyczne naszego zespołu sprawiają, że- firmy jak Twoja- rozkwitają online. Wkładamy serce we wszystkie projekty, w które się angażujemy, dlatego też, Twoje cele biznesowe zostaną osiągnięte na każdym konkurencyjnym rynku. Pokaż swoim klientom, że jesteś na czasie z najnowszymi trendami i że zależy Ci by informacje o Twojej firmie lub produkcie były tak łatwo dostępne, jak tylko świat nowych technologii na to pozwala. Pozwól odczuć swoim klientom, iż zależy Ci na ich łatwości obsługi Twojej strony i zbierz żniwa ich wdzięczności. W ten sposób Twoje nowe www zyska większy ruch, który z pewnością przełoży się na konwersję. Oprócz solidnego programowania nasz zespół tryska kreatywnością, dlatego też Twoi klienci nigdy nie znudzą się Twoją stroną czy drukowanymi materiałami marketingowymi, które kiedykolwiek się z nimi zetkną. Jeśli szukasz kompetentnych ludzi, którzy zaprojektują Twoje wizytówki, broszury, ulotki czy jakikolwiek inny nośnik, który pomoże Ci zamienić Twoje leady w klientów z krwi i kości, nasi graficy zrobią wszystko by przekroczyć Twe estetyczne wymagania!

  ImpiCode Sp. z o.o.

  • Warszawa
  Aleksander S.

  http://impicode.pl ImpiCode to firma programistyczna zajmująca się analizą, tworzeniem i dostarczaniem kompleksowego oprogramowania dla średnich i dużych firm. Oferuje również outsourcing specjalistów i zespołów. Oferuje outsourcing programistyczny, outsourcing IT i tworzenie oprogramowanie dedykowanego, aplikacje mobilne, Android, iOS, systemy obsługi zleceń, obiegi dokumentów, .NET, SharePoint, PHP, Perl, Python ImpIcode Sp. z o.o. jest firmą programistyczną oferującą szeroki zakres usług informatycznych, ze szczególnym naciskiem na tworzenie i rozwój oprogramowania. Naszą mocną stroną jest dogłębna znajomość wielu różnych technologii, co pozwala nam znajdować najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów i ich potrzeb. Jako że technologia nas nie ogranicza, reprezentujemy bardzo wysoką elastyczność i skuteczność realizowanych rozwiązań. Tworzymy systemy, które pomagają w pracy i rozwijają biznes naszych Klientów. ImpiCode oferuje usługi programistyczne, które pozwalają z sukcesem budować i rozwijać systemy informatyczne.

  ITMarka Marek Kaszuba

  • Warszawa
  Gabriela P.

  Z mojej strony mogę polecić Pana Marka. Kontakt świetny, zawsze kiedy mam problem reaguje niemal od razu i stara się rozwiązać problem.

  RatCom

  • Warszawa
  Katarzyna M.

  Rozmowy przeprowadzone sprawnie i rzeczowo. Polecam firmę za profesjonalizm, sprawność działania, oraz przygotowanie konkretnych rozwiązań.

  Outsourcing IT

  • Warszawa
  Liliana K.

  Współpracę z Panem Krzysztofem Szeligą oceniam na 6+.Fachowe i profesjonalne podejście do tematu. Bardzo precyzyjnie wykonał swoją pracę. Efekt końcowy lepszy od oczekiwanego. To jeden z najlepszych informatyków w kraju. Polecam serdecznie.

  AIBC Małgorzata Michniewicz

  • Warszawa

  e.TECH Mariusz Głowacki

  • Warszawa

  KT consulting

  • Warszawa

  Jeton Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Każdy klient dostaje od nas wiele pracy i pełną uwagę zespołu specjalistów. Możemy zająć się kompleksową obsługą IT firmy albo wykonać wybrane zadanie. Czyli: robimy wszystko albo robimy tylko i dokładnie to, czego teraz potrzebujesz. Ofertę Jeton można podzielić na etapy. Każdy z nich zdejmuje Ci z głowy kolejną warstwę problemów. W ostatnim w ogóle nie myślisz o swoim IT — masz od tego nas. To 4 kroki do przyszłości Twojej firmy: DOPIERO ZACZYNAM, CZYLI… KROK 1: AUDYT IT Sprawdzamy, czy firma jest właściwie chroniona przed atakami, awariami, błędami pracowników i wieloma innymi ryzykami. OCHRONA TO PODSTAWA, CZYLI… KROK 2: BEZPIECZEŃSTWO IT Przygotowujemy plan na ochronę danych i środków firmy, skupiając się na wrażliwych punktach

  Arena Digital SA

  • Warszawa

  Arena Digital dostarcza rozwiązania w zakresie automatyzacji procesów biznesowych i doradztwa związanego z wdrożeniami IT. Nasz wyspecjalizowany zespół posiada doświadczenie dotyczące integracji systemów księgowych z systemami obiegu dokumentów, sprzedażowymi oraz narzędziami raportowania ustawowego VAT/JPK/CIT. Nadrzędnym celem naszego wsparcia jest digitalizacja procesów w firmie, głównie w obszarze finansów, co pozwala na obniżenie kosztów, przyspieszenie obiegu informacji i wzrost rentowności.

  B2Bnetwork

  • Warszawa

  B2Bnetwork jest polską firmą specjalizującą się w obszarze Quality Assurance oraz dostarczania specjalistów IT. Od 2016r. zarządzamy w całości procesami testowymi u naszych Klientów. Audytujemy, planujemy oraz wdrażamy procesy testowe, przeprowadzamy testy funkcjonalne, niefunkcjonalne oraz zajmujemy się ich automatyzacją. Nasi programiści pracują nad autorskim narzędziem TestFactory, a także tworzą oprogramowanie na projektach u Klientów. Oferujemy outsourcing Kadr IT oraz przeprowadzamy specjalistyczne szkolenia i warsztaty IT.

  Meritus Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Meritus Systemy Informatyczne Sp. z o.o. działamy na rynku od 1990 roku. Oferujemy sprawdzone rozwiązania ERP wspierające zarządzanie biznesem i ułatwiające optymalizację wykorzystania zasobów przedsiębiorstwa oraz zachodzących w nim procesów. Stawiamy na rozwój opracowanego przez nas systemu MerSoft i rozwój produkcji sprzętu elektronicznego. Jesteśmy firmą zorientowaną na Klienta, która posiada jasną strukturę organizacyjną i strategię. Koncentrujemy się na wysokiej jakości produktów i konkurencyjnej cenie zapewniając optymalny poziom satysfakcji naszych Klientów przy osiąganiu najlepszych wyników. Jesteśmy przekonani, że Meritus Systemy Informatyczne Sp. z o.o. to doskonały wybór dla potencjalnych klientów, których wspieramy wiedzą,

  Krzysztof Aniszewski Computer Connections

  • Warszawa

  Jako firma Computer Connections świadczę usługi w zakresie: administracji urządzeniami sieciowymi, administracji urządzeniami końcowymi, wsparcia użytkowników, wykonywania instalacji teletechnicznych, doradztwa w zakresie zakupu i modernizacji sprzętu oraz projektowania sieci komputerowych. Posiadam 7 lat doświadczenia w zakresie administracji urządzeniami sieciowymi i końcowymi, wsparciem użytkownika i wykonywaniem dokumentacji. Mam doświadczenie w zakresie konfigurowania i administrowania urządzeniami firm Cisco, MikroTik, oraz zarządzania zasobami za pomocą systemu Microsoft Endpoint Manager.

  Komputronik Reduta

  • Warszawa

  Jesteśmy polską siecią sklepów i serwisu sprzętu komputerowego, na rynku od 1996 roku. Serwisujemy sprzęt prywatny oraz firmowy. Zajmujemy się kompleksową diagnostyką, naprawą oraz wsparciem w zakresie sprzętu komputerowego. W sytuacji braku możliwości naprawy sprzętu lub jej nieopłacalności zawsze możemy zaproponować nowe rozwiązanie z naszej szerokiej oferty. Salon w CH Reduta w Warszawie funkcjonuje już od ponad 10 lat, mamy doświadczenie i wiedzę w tematyce sprzętu IT. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta. W razie pytań zapraszam do kontaktu.

  aadmin.pl - usługi IT dla Twojej firmy

  • Warszawa

  Szanowni Państwo, Jeśli chcieliby Państwo poprawić rozwiązania IT w Państwa firmie aadmin.pl oferuje profesjonalne wsparcie Państwa biznesu w tym obszarze. Cechuje nas duża elastyczność, terminowość, szybkość działania oraz jasne i przejrzyste warunki współpracy dla obydwóch stron. Czym się zajmujemy w aadmin.pl? * Wdrażamy i konfigurujemy systemy i usługi Windows Server z zachowaniem najlepszych praktyk. * Mamy doświadczenie w złożonych konfiguracjach sieciowych urządzeń firm takich jak Cisco, Juniper, Fortinet, Netgear, DrayTek czy Mikrotik (WAN, LAN oraz Enterprise WiFi) * Projektujemy i instalujemy wysokowydajne pamięci masowe takich firm jak m. in. Dell, NetApp, HP czy Synology. * Pracujemy z takimi dostawcami sprzętu jak Dell,

  Omega IT Consulting

  • Warszawa

  Omega IT Consulting to firma informatyczna oferująca kompleksowe usługi IT. Zespół Omega ITC stanowią inżynierowie i eksperci z doświadczeniem w dziedzinie zarządzania projektami informatycznymi, wdrożeniami systemów IT, obiegów dokumentów oraz outsourcingu IT. Jedną z kluczowych kompetencji jest budowa dedykowanych rozwiązań w oparciu o technologie Microsoft365® - Sharepoint Online®, PowerApps, PowerAutomate®. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie we wdrożeniach systemów intranetowych, systemów komunikacji wewnątrzfirmowej, obiegów dokumentów, systemów współpracy grupowej. Posiadamy Zespół wykwalifikowanych Programistów z wieloletnim stażem, z doświadczeniem w technologiach .NET/.NET Core, dzięki czemu budujemy solidne,

  Bunch Consulting Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Jesteśmy firmą konsultingową i programistyczną, rozpoczęliśmy działalność w 2018 roku. Indywidualnie dobieramy zespoły projektowe do każdego ze zleceń - w ciągu dwóch tygodni jesteśmy w stanie wystartować z realizacją dowolnego zlecenia na stworzenie oprogramowania. Nasza specjalność to aplikacje mobilne i aplikacje webowe, prowadzimy działalność na terenie Polski i za granicą. Naszym wyróżnikiem są doskonali menadżerowie projektów z wieloletnim doświadczeniem, którzy nadzorują realizację zleceń zgodnie z najlepszymi rynkowymi praktykami. Dzięki temu Państwa projekty realizowane są terminowo i bez przykrych niespodzianek.

  Korzela Consulting Krzysztof Korzela

  • Warszawa

  Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie na rynku. Nasze usługi świadczymy głównie na obszarze województwa mazowiekciego i łódziego oraz w razie potrzeby na terenie całej Polski. Zarówno budujemy nowe zaawansowane sieci komputerowe jak i modernizujemy lub naprawiamy już istniejące. Zapraszamy do rozmowy w celu rozpoznania potrzeb klienta dotyczących wdrożenia sieci komputerowej, szaf serwerowych, serwerów oraz monitoringu.

  U-24.PL Adam Jabłoński

  • Warszawa

  Nasz zespół składa się z doświadczonych informatyków, podchodzących do pracy z pasją. Zajmujemy się obsługą informatyczną firm począwszy od helpdesku, administrowania, po programowanie. Obsługujemy także osoby prywatne nie posiadające firm. Nasza firma także doradza w tematyce wyboru nowego sprzętu czy też skuteczniejszego użytku już posiadanego sprzętu. W naszej ofercie posiadamy też sprzedaż domen internetowych, hostingu, oraz zarządzanie kontami mailowymi, czyli udostępniamy dynamiczną i kreatywną reprezentacje firm i osób prywatnych na międzynarodowym internecie posługując się miedzy innymi zaawansowanym biznesowym angielskim (BUSINESS ENGLISH) Tworzymy także witryny z projektami kreowanymi ściśle według indywidualnych wymagań

  IPIX SC

  • Warszawa

  Od 25 lat budujemy, utrzymujemy, rozwijamy i wdrażamy dedykowane systemy informatyczne.

  Ready4S

  • Warszawa

  Ready4S to firma zajmująca się projektowaniem i produkcją aplikacji mobilnych, consultingiem mobilnym, monetyzacją oraz wdrożeniami. Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji zarówno na smartphony, jak i tablety. Pracujemy na platformach: Android, iOS i Windows Phone. Do tworzenia aplikacji wykorzystujemy także technologię Xamarin, która jest używana w Dolinie Krzemowej. Posiadamy know-how z zakresu tworzenia i wdrażania aplikacji mobilnych z wykorzystaniem iBeacons dla muzeów, galerii sztuki, salonów samochodowych, sprzedaży detalicznej, galerii handlowych i sklepów detalicznych. Główną zaletą Ready4S jest nasze podejście do klienta i komunikacja na najwyższym poziomie. Oferujemy wsparcie na każdym etapie współpracy, tak by klient był

  Kalbar IT Services

  • Warszawa

  Nasza działalność rozpoczęła się w 2000 roku. Nasza specjalność to outsourcing it, na terenie Warszawa. Naszą siłą jest duża elastyczność i umiejętność doboru rozwiązań informatycznych maksymalnie dopasowanych do potrzeb klientów. Potrafimy integrować ze sobą różne systemy informatyczne zwiększając przepływ informacji i skracając czas wykonywania typowych operacji. Usługi jakie wykonujemy w ramach opieki informatycznej: Instalacja, modernizacja, konserwacja i konfiguracja istniejącego sprzętu informatycznego, Aktualizacja sterowników urządzeń i oprogramowania, Administracja serwerami, Audyty legalności oprogramowania, Tworzenie kopii zapasowych serwerów, Doradztwo w zakresie modernizacji, zakupu nowego sprzętu i

  e-point mobile

  • Warszawa

  e-point offers e-commerce systems for B2B and B2C, omnichannel solutions for financials, corporate portals (based on the RWD model), mobile solutions, multilateral platforms, and dedicated applications for direct selling. Major clients who use the solutions and services provided by e-point SA include Grupa ING, Amway, aleo.pl, Raiffeisen Polbank, Inter Cars, Komfort, BGŻ BNP Paribas, Polkomtel Sp. z o.o., Lion's Bank, PZU, Aviva, Aegon, PricewaterhouseCoopers, Coca-Cola, Toyota, Toshiba, Link4, and Mennica Polska.

  Biznesownia Dariusz Tomoń

  • Warszawa

  www.biznesownia.pl. Od kilkunastu lat projektujemy i programujemy systemy informatyczne. Wyspecjalizowaliśmy się we wdrażaniu sklepów internetowych opartych na Magento i Prestashop. W naszym portfolio posiadamy kilkadziesiąt wdrożeń e-commerce, realizowanych przede wszystkim dla średnich i dużych przedsiębiorstw w Polsce i za granicą. Zrealizowaliśmy między innymi takie projekty jak: www.janda.pl, www.konsimo.pl, www.livro.pl, www.lamarqueuse.pl, www.mennica-gdanska.pl, www.mocgrilla.pl, www.kyocerasklep.pl, www.e-interium.pl, www.americandreams.dk Specjalizujemy się w trudnych i złożonych projektach w których nie wystarczy użyć gotowych szablonowych rozwiązań. Na swoim koncie mamy również wiele wdrożeń jako

  Teneg Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Firma Teneg rozpoczęła swoją działalność w 1991r. jako spółka z o. o. Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem stanowisk pracy dla placówek handlowych, biur, magazynów. Przeprowadzamy instalację sieci, zajmujemy się integracją i wdrażaniem nowych aplikacji. Stworzyliśmy program HERMES o bardzo dużych możliwościach przyjmowania zamówień i obsługi magazynu który współpracuje z systemem regałów przejezdnych firmy SSI SCHÄFER. Z takiego właśnie rozwiązania korzysta jeden z naszych klientów. Działamy na obszarze całej Polski oraz poza granicami państwa co wyróżnia nas spośród innych firm oraz daje nam silną pozycję na rynku. Posiadamy doświadczonych pracowników wykorzystujących najnowsze technologie oraz trendy. Wszystko by zagwarantować naszym

  RoBoCoM Robert Bek

  • Warszawa

  Zajmuje się sieciami i systemami informatycznymi od 20 lat. Świadczę usługi w formie zdalnej przez całą dobę jak również w razie potrzeby stacjonarnie u klienta Oferuję między innymi: - instalacja i konfiguracja systemów serwerowych Windows - instalacja i konfiguracja systemów Windows na komputerach wraz z aplikacjami wymaganymi do pracy - konfiguracja urządzeń sieciowych - utrzymanie ciągłości pracy infrastruktury informatycznej (również monitoring) - rozbudowa infrastruktury informatycznej - wszelkie prace związane ze sprzętem komputerowym

  Optimatis Spółka z o.o.

  • Warszawa

  Specjalizujemy się w doradztwie strategicznym z obszaru optymalizacji procesów IT, zarządzania infrastrukturą firmową oraz implementacji efektywnych rozwiązań, wspierających funkcjonowanie kluczowych pionów organizacyjnych w firmie. Optimatis to suma wiedzy, praktyki i wieloletnich doświadczeń w pracy z wieloma branżami. Sukces firmy i jej wartość tworzą ludzie i sposób podejścia do budowania wartości firmy – dzięki IT oraz w innych działach wsparcia biznesu: administracji, sprzedaży, logistyce, marketingu czy HR. Rozwiązania i modele wykorzystywane z sukcesem w IT przynoszą wymierne wartości także w innych działach, tworząc jednocześnie ramy do budowania wartości i efektywności w cyfrowym świecie. Dzisiaj, uczestniczenie w cyfrowym

  StackNet

  • Warszawa

  Firma Stacknet – coś więcej niż dobra firma! Firma tworzona przez młody, energiczny zespół, świadcząca usługi IT z zakresu: Wsparcia technicznego, Usług hostingowych, Opieki handlowej, Outsourcingu IT, Wdrożeń IT, Co nasz wyróżnia? PASJA Firma Stacknet jest zarządzana i prowadzona przez ludzi, których łączy nie tylko wspólny cel ale przede wszystkim wspólna pasja! Chęć ciągłego poszerzania swojej wiedzy z dziedziny IT jak i wyszukiwania nowinek technologicznych z czasem przerodziła się w pragnienie dzielenia się tą wiedzą z innymi osobami. Naturalną konsekwencją było założenie firmy, która pozwoliła połączyć te dwa elementy. Wieloletnia pasja jest nie tylko czynnikiem, który sprawia że nasza firma ciągle się rozwija, a pracownicy są na

  Grupa Exorigo-Upos - rozwiązania IT

  • Warszawa

  Grupa Exorigo-Upos powstała z połączenia dwóch firm zajmujących się softwarem i hardwarem. Od lat tworzymy ona różnorodne rozwiązania IT szyte na miarę dla różnorodnych biznesów. W ofercie naszej firmy znajdziesz usługi takie jak tworzenie aplikacji, oprogramowań czy ich serwis. Rozwiążania IT, które proponujemy ułatwią życie zarówno zarządów, jak i zespołów działających w różnych branżach.

  P2P2 Sp z o.o.

  • Warszawa

  P2P2 sp. z o.o. jest firmą informatyczną działającą na rynku już 9 lat. Podstawową dziedziną działalności firmy jest świadczenie usług w zakresie dostarczania rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw.

  WBT-IT

  • Warszawa

  WBT-IT - Outsourcing IT Warszawa, to profesjonalna obsługa informatyczna dla firm na którą Cię stać. Na co dzień wspieramy naszych partnerów i klientów nie tylko świadcząc usługi informatyczne. Korzystając z naszej opieki informatycznej zyskujesz dostęp do szerokiego wyboru dedykowanych usług wykraczających poza standardowy outsourcing. Choćby takie jak ochrona danych osobowych oraz usługi związane z RODO. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: https://wbt-it.pl/oferta

  Orioled - International Sourcing sp. z o.o.

  • Warszawa

  Orioled to specjaliści z działu Ekranów LED jesteśmy jednym z najliczniejszych dedykowanych producentów LED. W naszej kolekcji mamy wielkie innowacje na rynku Polskim takie jak Digital Signage bądź Augmented reality. Przygotowujemy dla najpopularniejszych hipermarketów w Polsce Hologramy 3D oraz Infokioski, które doskonale wkomponują się w nowy trend multimedialny. Dzięki Infokioskom każdy użytkownik w krótki system że na swoje oczy zobaczyć co służy mu najdłuższą korzyść biznesową. Dobrą formą informacje są również liczne reklamy LED, szczególnie świetlne, które znajdujemy na telebimach dają zaskakujące efekty. Ustaw na Świeże ekrany LED, które zagwarantują znakomitą klasę filmu w niewygórowanej cenie, wykorzystanie nowych rozwiązań

  Marcin Wierzbicki

  • Warszawa

  Okres naszej działalności rozpoczął się w 1996. Teren działania firmy to woj. mazowieckie, łódzkie. Nasza firma realizuje zlecenia takie jak szkolenia MS Excel, MS Word, MS Power Point, pisanie bezwzrokowe na klawiaturze, Photoshop, Illustrator, Indesign, CMS Wordpress, CMS Joomla. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

  Omega Enterprise Services Sp. z o. o.

  • Warszawa

  Enterprise IT to kompleksowe przekazanie zarządzania usługami informatycznymi zewnętrznej firmie. Jest to narzędzie biznesowe, które pomaga w pełni korzystać z potencjału informatycznego firmy. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo m.in.: audyt informatyczny, zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego, aktualizacja dokumentacji, administracja serwerów, kolokacja, licencjonowane oprogramowania, doradztwo w zakresie oprogramowania oraz sprzętu informatycznego.

  MARTIS CONSULTING SP. Z O. O.

  • Warszawa

  Agencja consultingowa Martis działa na rynku od niemal 20 lat. Agencja świadczy usługi z obszaru public relations i relacji inwestorskich dla klientów o różnym profilu działalności. Eksperci Martis Consulting realizują projekty podnoszące świadomość uczestników rynku kapitałowego (teksty eksperckie, raporty, analizy, badania). Zaufaj naszemu doświadczeniu i naszym ekspertom i zgłoś się do nas już dziś! Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

  Natek firma outsourcingowa

  • Warszawa

  Firma Natek od wielu lat wspiera przodujące w branży IT firmy w rozwoju i realizacji nowych planów związanych z usługami IT i outsourcingiem IT. Zapewniamy najlepsze rozwiązania w kwestii redukcji kosztów i odpowiadamy na wszelkie wyzwania naszych klientów. Wspieramy nie tylko liderów rynku, ale i firmy rozpoczynające swoją działalność dotyczącą optymalizacji na rynku IT. Staramy się wciąż doskonalić jakość usług technicznych IT.

  OpenAdmins.pl Piotr Wrzesiński

  • Warszawa

  Certyfikowany audytor Krajowego Systemu Cyberbezpieczeństwa. ISO 27001, CISSP, ITIL, Microsoft, HP, DELL. Kompleksowe testy bezpieczeństwa i wydajnościowe infrastruktury oraz aplikacji webowych.

  Qumak Professional Services Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Usługi, które oferujemy to Help desk IT, Call Zenter, Service desk. Rozpoczęliśmy działalność od 2017. Terenem działalności naszej firmy jest Warszawa, Łódź, Płock, Lubartów. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

  4Wavenet Sp z o.o.

  • Warszawa

  Realizujemy prace od 2008. Obszarem naszej działalności jest Warszawa, woj. mazowieckie, łódzkie. Nasza firma realizuje zlecenia takie jak WiFi, LAN, WAN, SSWIN. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów.

  AMIMODO IT ROBERTO HALYS ORTUNO

  • Warszawa

  Rozwiązania według potrzeb klienta. Aplikacji dla platform mobilnych (Android, iPhone) oraz stacjonarnych.

  Ranking Konsultantów IT obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt. więcej...