Integracja systemów IT Warszawa - Najlepsi w 2021

Integratorzy Systemów IT w Warszawie, 2021

119 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 119 firm
w kategorii Integracja systemów IT

Integracja systemów IT Warszawa

inFin Sp. z o.o.

 • Warszawa
Hammam Q.

Szybkie i profesjonalne załatwienie sprawy :). Bardzo dobry i miły kontakt. Mocno polecam.

Entim

 • Warszawa
RAV.PL sp. z o.o.

Od kilku lat zlecam im mniejsze i większe projekty. Zawsze jestem zadowolony ze współpracy. Często polecam Entim moim znajomym. Moi znajomi również są zadowoleni ze współpracy z nimi. Mam taką zasadę, że polecam tylko to z czego jestem zadowolony.

 • Oferteo.pl
 • MPED Sp. z o.o.

  • Warszawa
  PGM Automotive sp. z o.o.

  Firma MPED sp. z o.o. wykonywała na zlecenie PGM Automotive sp. z o.o. internetowy katalog produktów. Specyfikacja katalogu obejmowała funkcjonalności prezentowania, wyszukiwania, filtrowania produktów PGM. Dodatkowo system wyposażony został w moduł umożliwiający samodzielne zarządzanie treścią katalogu, usuwanie i dodawanie nowych elementów. Projekt został wykonany w postaci aplikacji webowej, dostępnej z poziomu wyszukiwarki internetowej. Firma MPED sp. z o.o. wykonała powierzone jej zadanie zgodnie z przedstawionymi wymaganiami. Współpraca z zespołem projektowym przebiegała pomyślnie, a wszelkie zmiany w koncepcji rozwiązania wdrażane były na bieżąco. Polecam firmę MPED sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę

  Agnieszka D.

  Tworzymy i dostarczamy dedykowane rozwiązania biznesowe dopasowane do Twojej branży. Jesteśmy firmą programistyczną, z indywidualnym podejściem do każdego projektu. Kierujemy się zasadą, że dobry produkt tworzą ludzie z Pasją dla ludzi z Wizją. Zajmujemy się również wsparciem typu helpdesk dla naszych Klientów. W ramach stałej współpracy prowadzimy opiekę nad systemami IT oraz wspomagamy użytkowników w obsłudze i rozwiązywaniu problemów. Skupiamy się na dowiezieniu wartości dla naszego Klienta. Wśród wielu firm informatycznych staramy się pokazać, że jesteśmy tą firmą, której można zaufać i której warto zaufać. Zaufanie opiera się na ludziach, a w Yellows starannie dobieramy naszych współpracowników. Oprócz kompetencji technicznych, dużą wagę przykładamy do pozostałych aspektów osobowości kandydata. Yellows kieruje się wartościami takimi jak: rzetelność, odpowiedzialność, uczciwość, efektywność. Posiadamy zaplecze graficzno-kreatywne w postaci renomowanej agencji kreatywnej, z którą prowadzimy bliską współpracę. Możemy tę współpracę wykorzystać również w Twoim projekcie. Zapraszamy do Współpracy!

  Marek K.

  Bardzo dobre podejście do klienta i do potrzeb indywidualnych. Przed wdrożeniem systemu dokonywaliśmy razem wielu testów i dzięki temu teraz wszystko działa poprawnie. Polecam.

  Dołącz do naszych Specjalistów od Integracji Systemów IT w Warszawie

  Działasz na rynku jako Specjalista od Integracji Systemów IT i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

  107ek.pl Sp. z o.o.

  Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Doskonale poprowadzone rozmowy i dobrze skomponowana oferta. Wybraliśmy innego oferenta, jednak należy podkreślić, iż firma Cloudica była jedną z trzech firm, których rozważaliśmy oferty na wdrożenie stałej obsługi informatycznej dla 107ek.

  Teneg Sp. z o.o.

  • Warszawa
  British Primary School of Wilanów Sp.z o.o

  Profesjonalna realizacja zlecenia, dobrze przygotowane szkolenia z zakresu obsługi programu. Firma godna polecenia!

  Andrzej S.

  Bardzo dobry kontakt z osobą prowadzącą lekcje on-line. Zajęcia prowadzone w profesjonalny sposób, z dostępem do materiałów służących do nauki języka. Prowadząca, pani Ania, oprócz nauki przedstawia też zawiłości języka angielskiego. Sposób prowadzenia zajęć dostosowany do indywidualnego tempa ucznia. Co ważne, jest też możliwość zmiany harmonogramu czasowego ustalonego wcześniej, jeżeli nieoczekiwanie coś nam wypadnie. Cena bardzo przystępna.

  Łukasz B.

  Egida IT Solutions to zespół prężnie działających ludzi z wiedzą kierunkową i wieloletnim doświadczeniem, niebojących się wyzwań i pracy. Egida IT Solutions oznacza dla nas dostarczanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych perfekcyjnie dopasowanych do potrzeb naszych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi informatyczne w tym integracyjne na rzecz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, jak również instytucji, w tym operatorów telekomunikacyjnych, przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych, instytucji finansowych oraz jednostek administracji publicznej. Podstawą naszej oferty jest sprzęt od najlepszych producentów IT podnoszący efektywność pracy Państwa instytucji. Korzystamy z naszego bogatego doświadczenia i najnowszych rozwiązań ze świata technologii. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty takich producentów jak: Dell, Kyocera, Samsung, Konica Minolta, Nec, Xerox/Epson, Fujitsu, Salicru. Egida IT Solutions oferuje także usługi dopasowane indywidualnie do potrzeb swoich klientów,

  CODEON S.C.

  • Warszawa
  Data Max Recovery

  Profesjonalne podejście i zaangażowanie. Dobra komunikacja oraz elastyczność. Generalnie bdb - (minus za niekiedy zbyt szczegółowe podejście do zleceń)

  Integree sp. z o.o.

  • Warszawa
  BOMM

  Zespół Integree wykonał zlecenie terminowo i na najwyższym poziomie. W toku współpracy zaproponowali wiele ciekawych rozwiązań wg własnych pomysłów, które pozwoliły nam działać w zupełnie nowym wymiarze. Szczerze polecam!

  IT Omega Sp. z o.o.

  • Warszawa
  Enteo Tech Sp. z o.o. Sp.k.

  Firma IT Omega to profesjonaliści. Współpraca z nimi jest harmonijna i skuteczna, bo pracują i tworzą ją ludzie, którzy są bardzo otwarci i skupieni na dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań dla swoich Klientów. Polecam do współpracy.

  ESKOM IT Sp. z o.o.

  • Warszawa
  Axcess Financial Poland

  Profesjonalizm, szybkość działania, odpowiedzialność, pro aktywność. To wszystko w miłej atmosferze.

  Exabytes Sp. z o.o.

  • Warszawa
  Marek F.

  Mocno profesjonalna ekipa i widać, że nie pracują tam ludzie z przypadku, tylko fachowcy w swoich dziedzinach. Outsourcing IT do tego cenowo zoptymalizowany z potrzebami mniejszych firm, więc tym bardziej doceniam.

  PLAYZOOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa
  Polskie Towarzystwo Akupunktury

  Ocena - 5 GWIAZDEK. Wyjątkowo profesjonalna i zorientowana na potrzeby klienta firma. Rozwiązuje problemy także w nietypowych godzinach - po pracy, w weekend, w trakcie urlopu. Elastyczni cenowo. Za dodatkowe prace, które wynikają z potrzeb klienta nie doliczali żadnych dodatkowych opłat mimo znacznej czasochłonności. Firma typu PARTNER - co nie spotka się często na rynku . Polskie Towarzystwa Akupunktury

  ratujemylaptopa.pl

  • Warszawa
  Andrii R.

  Skupiamy się na efekcie, dlatego płacisz tylko za skuteczną naprawę Odbierzemy Twój sprzęt w ciągu godziny, kurierem w Warszawie. Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 10 do 18, w Warszawie na Śródmieściu przy ul. Zygmunta Słomińskiego 1. Nasz serwis komputerowy jest usytuowany raptem 250 m. od stacji metra Dworzec Gdański. Dla klientów naszego serwisu laptopów, którzy są zmotoryzowani zapewniamy również bezpłatne miejsca postojowe. (Wjazd od ulicy Międzyparkowej) Bardzo dobrze rozumiemy zapotrzebowanie Warszawskiego rynku. Dlatego dla spraw niecierpiących zwłoki, utworzyliśmy 24h. infolinię. Dla naszych techników nie ma znaczenia pora dnia czy nocy. Wysłuchamy opisanej przez Ciebie usterki i wyślemy odpowiedniego specjalistę. Po przybyciu technik od razu zajmuje się analizą i naprawą, także zazwyczaj w ciągu niecałej godziny możesz ponownie korzystać ze swojego komputera. Jeżeli jednak naprawa okaże się niemożliwa do wykonania na miejscu, bezpłatnie zabierzemy sprzęt do naszego stacjonarnego serwisu komputerowego w Warszawie. Tam za pomocą specjalistycznych narzędzi i licencjonowanego oprogramowania jesteśmy w stanie zbadać każdą usterkę.

  SG Systems sp. z o.o.

  • Warszawa
  szukamyartysty.pl

  Bardzo dobra współpraca, jestem zadowolony i na pewno nie raz wrócę.

  Startsoft

  • Warszawa
  Bożena S.

  Polecam firmę! Świetna aplikacja, która ułatwia organizację żywienia i pozwala oszczędzić środki finansowe.

  Paweł Zaraś

  • Warszawa
  Iwona D.

  Szyjemy oprogramowanie na miarę! Główną gałęzią naszej działalności jest tworzenie systemów klasy CRM/ERP Dodatkowo kreujemy strony internetowe na wszystkich popularnych platformach jak i z wykorzystaniem własnych rozwiązań, sklepy internetowe, a także prowadzimy działania w Social Media. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w wielu polskich firmach telekomunikacyjnych, w których to uczestniczyliśmy w dużych projektach migracyjnych jak i rozwojowych. Doradzamy naszym klientom w obszarze wyboru odpowiedniej technologii i sprzętu i co najważniejsze robimy to za darmo. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju - jesteśmy mobilni. Jeśli tylko zachodzi potrzeba spotkania się z klientem nie jest żadnym problemem dojazd na drugi koniec kraju. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta, dlatego nawet w zaawansowanej fazie developmentu nie robimy żadnych problemów z dodaniem nowych wymagań, uszczegółowieniem aktualnych wymagań, bądź usunięciem aktualnych wymagań. Zapraszamy do współpracy.

  Heavyweight Communications

  • Warszawa
  Branders

  Terminowo i solidnie, dodatkowo bardzo dobry kontakt z Klientem. Polecam!

  Serwis

  • Warszawa
  Ewa B.

  Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Andrzeja. Serwis był natychmiastowy i zrealizowany profesjonalnie. W przyszłości na pewno skorzystam z usług Pana Andrzeja. Ewa Brylska

  RatCom

  • Warszawa
  Katarzyna M.

  Rozmowy przeprowadzone sprawnie i rzeczowo. Polecam firmę za profesjonalizm, sprawność działania, oraz przygotowanie konkretnych rozwiązań.

  Trinity Interactive

  • Warszawa
  Agnieszka D.

  Rozpoczęliśmy działalność od 2006. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to Warszawa, Poznań, Katowice, Gliwice. W ramach działalności wykonujemy programowanie c++, java. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

  Outsourcing IT

  • Warszawa
  Liliana K.

  Współpracę z Panem Krzysztofem Szeligą oceniam na 6+.Fachowe i profesjonalne podejście do tematu. Bardzo precyzyjnie wykonał swoją pracę. Efekt końcowy lepszy od oczekiwanego. To jeden z najlepszych informatyków w kraju. Polecam serdecznie.

  AllNet Sp. z o.o.

  • Warszawa

  AllNet Sp. z o.o. W zakres naszej profesjonalnej opieki informatycznej /Outsourcingu IT wchodzą: 1. Administracja środowiskiem serwerowym, oraz w przypadku wdrożenia replikacji w zapasowym Data Center (DRC) 2. Administracja usługami w chmurze Office 365 (w przypadku wdrożenia). 3. Opiekę nad oprogramowaniem na komputerach osobistych użytkowników, 4. Aktualizację oprogramowania, 5. Naprawy uszkodzonego sprzętu, 6. Telefoniczną i osobistą pomoc użytkownikom dot. pracy systemu biurowego, poczty 7. Administracja i wsparcie dla urządzeń sieciowych (LAN/WAN/WiFi) 8. Raportowanie - dostarczanie informacji na temat pracy systemów 9. Współpracę z działem dostawcy aplikacji

  Vip Solutions

  • Wesoła
  • 13 km od Warszawa

  Jesteśmy prężnie rozwijają się firmą IT, której głównym obszarem działań jest szeroko pojęta integracja systemów ICT oraz profesjonalne usługi outsourcingu. Współpraca z najbardziej renomowanymi producentami daje nam pewność, że oferowane przez nas usługi odznaczają się najwyższą jakością i spełniają wszelkie wymagane normy. Do naszych największych zalet należy niezawodność oraz korzystna oferta cenowa, co osiągnęliśmy dzięki temu, że mamy wieloletnie doświadczenie w wielu branżach polskich i zagranicznych firm. Nasze kompetencje Routing i switching (Cisco, Juniper, Mikrotik, Huawei) Bezpieczeństwo sieci (Fortinet, Barracuda Networks, PaloAlto, Cisco, Juniper, F5) Sieci Wifi dla biur i hal magazynowych (Cisco, Ubiquiti, Extreme

  EvorSolutions Sp. z o. o.

  • Warszawa

  Specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnych gier i aplikacji dla różnych platform (PC, Mac, Android, IOS, Linux). Stworzymy dowolną grę 2D / 3D przy użyciu technologii silnika Unity. Zapewnimy wysokiej jakości kod, grafikę, funkcjonalność i rozgrywkę. Specjalizujemy się nie tylko na rynku gier, ale jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe rozwiązania zaprojektowane w celu wspierania przepływu Twojej firmy: - tworzenie aplikacji internetowych / mobilnych / stacjonarnych, - rozwiązania sysops / devops, - doradztwo w zakresie skalowalności i prognoz kosztów dla platform Wierzymy w bezbłędną komunikację - klient może przesłać swoje sugestie w dowolnym momencie podczas opracowywania produktu. Stawiamy na jakość naszych rozwiązań - zapewniamy

  Webnea Software House

  • Warszawa

  Jesteśmy firmą, w której współpracują ze sobą doświadczeni specjaliści, aby dostarczać kompleksowe rozwiązania odpowiadające na potrzeby naszych klientów. Stanowimy zgrany zespół fachowców, którzy prowadzą projekty od samego początku do końca. Znajomość zwinnych technik wytwarzania oprogramowania, umiejętność zbierania i formułowania wymagań biznesowych, szerokie doświadczenie programistyczne, administracyjne i testerskie pozwala nam współpracować z klientami na wysokim poziomie gwarantując termin, koszty i jakość realizacji projektów.

  Magis Trade Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Nasza firma oferuje usługi dotyczące szeroko pojętego doradztwa w zakresie informatyki. Profil naszej działalności obejmuje analizę biznesowo-systemową, inżynierię oprogramowania, zarządzanie urządzeniami informatycznymi oraz wszelką działalność związaną z technologiami informatycznymi i komputerowymi. Chcąc rozwijać procesy biznesowe oraz administracyjne naszych klientów, tworzymy od podstaw systemy i aplikacje dostosowane do ich potrzeb, jak i również rozwijamy rozwiązania już dostępne na rynku. MAGIS Trade Sp. z o.o. jest firmą oferującą usługi w zakresie technologii informatycznych oraz komputerowych. Działamy na terenie całej Polski. W oferowanych przez nas rozwiązaniach, koncentrujemy się w sposób szczególny na tworzeniu i rozwoju

  Jeton Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Każdy klient dostaje od nas wiele pracy i pełną uwagę zespołu specjalistów. Możemy zająć się kompleksową obsługą IT firmy albo wykonać wybrane zadanie. Czyli: robimy wszystko albo robimy tylko i dokładnie to, czego teraz potrzebujesz. Ofertę Jeton można podzielić na etapy. Każdy z nich zdejmuje Ci z głowy kolejną warstwę problemów. W ostatnim w ogóle nie myślisz o swoim IT — masz od tego nas. To 4 kroki do przyszłości Twojej firmy: DOPIERO ZACZYNAM, CZYLI… KROK 1: AUDYT IT Sprawdzamy, czy firma jest właściwie chroniona przed atakami, awariami, błędami pracowników i wieloma innymi ryzykami. OCHRONA TO PODSTAWA, CZYLI… KROK 2: BEZPIECZEŃSTWO IT Przygotowujemy plan na ochronę danych i środków firmy, skupiając się na wrażliwych punktach

  ITSharkz Sp. z o. o.

  • Warszawa

  ITSharkz to Software House zajmujący się kompleksowo świadczeniem usług IT. W swojej dotychczasowej działalności mieliśmy okazję tworzyć rozwiązania w postaci dużych aplikacji mobilnych oraz web z dedykowanymi, autorskimi rozwiązaniami z zakresu fintech'u, blockchain (giełda kryptowalut, mobilny portfel kryptowalut, kantor, procesor płatności) oraz z zakresu aplikacji społecznościowych z użyciem geolokalizacji i map. Zajmujemy się również realizacją biznesowych stron internetowych (wizytówek firm) opierających w się w głównej mierze na treści statycznej zintegrowanych z zewnętrznym systemem zarządzania treścią (CMS). Nasz młody, wyspecjalizowany zespół cechuje się ogromnym doświadczeniem oraz otwartością na klienta. Przy podejmowaniu

  Smart ERP Sp. z o.o. Sp. k.

  • Warszawa

  Smart ERP to: wdrożenia usługi programistyczne, usługi konsultacyjne, audyty, doradztwo IT, wsparcie infrastruktury IT, bezpieczeństwo IT, sprzęt IT, urządzenia fiskalne. Przed wdrożeniem systemu ERP rozważ potrzeby swojej firmy oraz wyzwania, jakim stawia czoła. Zastanów się również, w jaki sposób zaproponowane rozwiązanie rozwiąże obie te kwestie. Pomyślna integracja nowego systemu ERP nie jest łatwym zadaniem. Wiele firm ma trudności ze znalezieniem złotego środka pomiędzy integracją partiami i w czasie rzeczywistym a pracą z zewnętrznymi i wewnętrznymi systemami ERP. Planowanie zasobów przedsiębiorstwa to złożona kwestia. Dlatego przed wdrożeniem nowej strategii należy uwzględnić wiele czynników. Z niezależnych badań dotyczących

  ITDYNAMICS Krzysztof Żuk

  • Warszawa

  Głównym zadaniem naszej firmy jest dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomagać naszym klientom osiągać sukces. Trzonem naszej działalności są projekty i wdrażanie systemów i sieci informatycznych, chmura obliczeniowa oraz outsourcing IT. Naszymi kluczowymi klientami są małe i średnie przedsiębiorstwa, które oczekują wysokiej jakości usług IT oraz profesjonalnego wsparcia. Branża IT jest jednym z najszybciej rozwijających się segmentów rynku. W związku z tym stale podnosimy kwalifikację oraz doskonalimy procesy zarządzania firmą. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Inshop Group sp. z o.o.

  • Warszawa

  CRM, ERP, WMS Oferujemy klientom rozwój wszelkiego rodzaju projektów. Małe witryny, duże platformy e-commerce i systemy do użytku wewnętrznego. Witryny firmowe Projektowanie i rozwój frontendu to najważniejsza część naszej pracy. Korzystamy z progresywnych frameworków do tworzenia ładnych i szybkich układów. Hosting Zapewniamy pełny zestaw usług, w tym wydajny hosting z wydajnością 99,8%, instalowany osobno dla każdego projektu. Wsparcie Gdy rozpoczniemy współpracę, nie martw się o przestoje lub wydajność. Wykonujemy pełne wsparcie dla naszych projektów.

  Arena Digital SA

  • Warszawa

  Arena Digital dostarcza rozwiązania w zakresie automatyzacji procesów biznesowych i doradztwa związanego z wdrożeniami IT. Nasz wyspecjalizowany zespół posiada doświadczenie dotyczące integracji systemów księgowych z systemami obiegu dokumentów, sprzedażowymi oraz narzędziami raportowania ustawowego VAT/JPK/CIT. Nadrzędnym celem naszego wsparcia jest digitalizacja procesów w firmie, głównie w obszarze finansów, co pozwala na obniżenie kosztów, przyspieszenie obiegu informacji i wzrost rentowności.

  PracowniaIT Joanny i Marcina Pytlik Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Działamy od 2020 roku. Firma Pracownia IT Joanny i Marcina Pytlik Sp. z o.o. zrodziła się z chęci dzielenia się wiedzą zdobytą podczas wielu prac wdrożeniowych, prac konsultacyjnych oraz szkoleń. Podczas wielu lat udało nam się zrealizować wiele ciekawych projektów. Nasza oferta z roku na rok się poszerza i w chwili obecnej zajmujemy się wdrożeniami , sprzedażą licencji oraz autorskimi szkoleniami. Zespół składa się z doświadczonych osób , pracujących w projektach jako administratorzy, deweloperzy. Wszystkie osoby pracujące lub współpracujące z nami posiadają tytuł MCT co oznacza wysoką jakość wdrożeń, konsultacji oraz autorskich szkoleń. Zapraszamy do współpracy.

  VLK Software

  • Warszawa

  Strona internetowa: http://vlksoft.pl - VLK Software to grupa programistów, którzy podążając za najnowszymi trendami w branży, tworzą rozwiązania nowoczesne i łatwe w obsłudze. Naszymi priorytetami są wyróżniający się design oraz wygoda użytkowania zarówno przez klienta jak i administratora systemu, dzięki czemu rozwiązania, które proponujemy mogą być kierowane do dowolnej grupy odbiorców. Oferujemy kompleksową realizacje stron internetowych, aplikacji mobilnych oraz oprogramowania komputerowego. Nasi graficy i designerzy zaprojektują identyfikację graficzną (logo, grafiki i materiały promocyjny, wizytówki), a także warstwę wizualną tworzonego przez nas oprogramowania. Tworzymy: STRONY BIZNESOWE Tworzymy profesjonalne strony dla firm i

  2AIM

  • Warszawa

  Outsourcing IT od 2001 roku. - Bieżąca pomoc z obsługą komputerów - Instalacje aktualizacji oprogramowania - Monitorowanie działania sieci komputerowej i serwerów - Pomoc w problemach z Internetem, emailem, stroną www - Pośredniczenie w kontaktach z zewnętrznymi firmami IT (systemy księgowe, itp.) - Analiza i wdrożenie polityki bezpieczeństwa informatycznego - Tworzenie bezpiecznych kopii zapasowych danych - Modernizacje sprzętu komputerowego - Naprawa laptopów i komputerów stacjonarnych - Usuwanie wirusów komputerowych i luk bezpieczeństwa - Stworzenie efektywnych kosztowo (np. typu open-source, czyli darmowych) rozwiązań dla Państwa firmy. - Pomoc poza godzinami pracy (w pilnych przypadkach 24/7) - Nielimitowana ilość

  Smartbels Smart Building Electronics Marcin Wojciechowski

  • Warszawa

  Elektronika i programowanie. www.smartbels.eu Projektowanie i produkcja układów, urządzeń i systemów elektronicznych według wymagań klienta. Modele, prototypy i serie produkcyjne. Tanie i szybkie technologie modelowania: arduino i raspberry pi. Programowanie wbudowane i aplikacyjne. Metrologia i automatyka: czujniki, przetworniki, układy i systemy pomiarowe. Metrologia wielkości elektrycznych i nieelektrycznych. Rejestratory danych: od prostych: dane w postaci plików tekstowych na kartach SD, do rozbudowanych z wykorzystaniem serwerów internetowych i baz danych (MySQL). Strony internetowe z monitoringiem parametrycznym (www.smartbels.pl) i wizualnym. Napędy (silniki i falowniki), PLC i HMI. Rejestratory promieniowania słonecznego. Stacje

  aadmin.pl - usługi IT dla Twojej firmy

  • Warszawa

  Szanowni Państwo, Jeśli chcieliby Państwo poprawić rozwiązania IT w Państwa firmie aadmin.pl oferuje profesjonalne wsparcie Państwa biznesu w tym obszarze. Cechuje nas duża elastyczność, terminowość, szybkość działania oraz jasne i przejrzyste warunki współpracy dla obydwóch stron. Czym się zajmujemy w aadmin.pl? * Wdrażamy i konfigurujemy systemy i usługi Windows Server z zachowaniem najlepszych praktyk. * Mamy doświadczenie w złożonych konfiguracjach sieciowych urządzeń firm takich jak Cisco, Juniper, Fortinet, Netgear, DrayTek czy Mikrotik (WAN, LAN oraz Enterprise WiFi) * Projektujemy i instalujemy wysokowydajne pamięci masowe takich firm jak m. in. Dell, NetApp, HP czy Synology. * Pracujemy z takimi dostawcami sprzętu jak Dell,

  Omega IT Consulting

  • Warszawa

  Omega IT Consulting to firma informatyczna oferująca kompleksowe usługi IT. Zespół Omega ITC stanowią inżynierowie i eksperci z doświadczeniem w dziedzinie zarządzania projektami informatycznymi, wdrożeniami systemów IT, obiegów dokumentów oraz outsourcingu IT. Jedną z kluczowych kompetencji jest budowa dedykowanych rozwiązań w oparciu o technologie Microsoft365® - Sharepoint Online®, PowerApps, PowerAutomate®. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie we wdrożeniach systemów intranetowych, systemów komunikacji wewnątrzfirmowej, obiegów dokumentów, systemów współpracy grupowej. Posiadamy Zespół wykwalifikowanych Programistów z wieloletnim stażem, z doświadczeniem w technologiach .NET/.NET Core, dzięki czemu budujemy solidne,

  Korzela Consulting Krzysztof Korzela

  • Warszawa

  Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie na rynku. Nasze usługi świadczymy głównie na obszarze województwa mazowiekciego i łódziego oraz w razie potrzeby na terenie całej Polski. Zarówno budujemy nowe zaawansowane sieci komputerowe jak i modernizujemy lub naprawiamy już istniejące. Zapraszamy do rozmowy w celu rozpoznania potrzeb klienta dotyczących wdrożenia sieci komputerowej, szaf serwerowych, serwerów oraz monitoringu.

  Kalbar IT Services

  • Warszawa

  Nasza działalność rozpoczęła się w 2000 roku. Nasza specjalność to outsourcing it, na terenie Warszawa. Naszą siłą jest duża elastyczność i umiejętność doboru rozwiązań informatycznych maksymalnie dopasowanych do potrzeb klientów. Potrafimy integrować ze sobą różne systemy informatyczne zwiększając przepływ informacji i skracając czas wykonywania typowych operacji. Usługi jakie wykonujemy w ramach opieki informatycznej: Instalacja, modernizacja, konserwacja i konfiguracja istniejącego sprzętu informatycznego, Aktualizacja sterowników urządzeń i oprogramowania, Administracja serwerami, Audyty legalności oprogramowania, Tworzenie kopii zapasowych serwerów, Doradztwo w zakresie modernizacji, zakupu nowego sprzętu i

  Vavatech Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Jesteśmy niewielkim software house'm, zatrudniającym deweloperów z najlepszych uczelni w kraju. Nasza firma ukierunkowana jest na tworzenie zaawansowanych systemów opartych na www oraz dostarczania specjalistycznych szkoleń informatycznych. Przez ponad 16 lat (od 2003 roku) jesteśmy skoncentrowani na Java EE oraz technologiach pokrewnych - dzięki temu dysponujemy obecnie zespołem posiadającym bardzo wysokie kompetencje i doświadczenie w tej dziedzinie. Stosujemy iteracyjny model budowy systemów informatycznych Agile Development. Architektura projektowanych przez nas aplikacji opiera się na wzorcu MVC. Naszą główną specjalność stanowią od początku aplikacje internetowe. W większości nasze usługi mają charakter indywidualny. Z gotowych

  E-Generation

  • Warszawa

  Nasz zespół jest obecny na rynku informatycznym w Polsce od 1999 roku. Przeszło 15 lat doświadczenia rynkowego to ciągły rozwój firmy zgodnie z rozwojem technologii informatycznych, co zapewniło nam wysoką pozycję wśród dostawców rozwiązań IT klasy biznesowych. Zdobyte doświadczenia zaowocowały pogłębieniem wiedzy niezbędnej do zapewnienia wysokiego poziomu jakości oferowanych przez nas rozwiązań, a także na dostosowanie ich do potrzeb klientów. Dotychczasowa wieloletnia współpraca naszego zespołu z różnym organizacjami zapewniła nam szereg zadowolonych klientów takich jak urzędy administracji państwowej i samorządowej, firmy farmaceutyczne, budowlane oraz projektowe. Naszym doświadczeniem wspieraliśmy fazę projektowania oraz budowania

  PHU AKAM

  • Warszawa

  Działalność prowadzona od 1996 roku. Skupiamy się na wsparciu technicznym dla klienta biznesowego: pełny lub profilowy outsourcing IT; administracja systemami Gnu/Linux, rodzina MS Windows; opieka techniczna serwerów/stacji roboczych; instalacje sieciowe i światłowodowe; konfiguracje elementów aktywnych LAN/WAN/WLAN (Cisco, mikrotik); instalacje KD i CCTV; usługi VoIP, w tym centrale (innovaphone, Grandstream, Datera, Focus Telecom), rozwiązania chmurowe (integralnet, Aiton), sip-trunk, MOH, IVR, etc; automatyka (inels); multimedia; projekty specjalne/zlecone. Gros usług świadczona głównie na terenie Warszawy - przy projektach wielooddziałowych jesteśmy wpierani przez zaprzyjaźnione firmy z całej Polski.

  e-point mobile

  • Warszawa

  e-point offers e-commerce systems for B2B and B2C, omnichannel solutions for financials, corporate portals (based on the RWD model), mobile solutions, multilateral platforms, and dedicated applications for direct selling. Major clients who use the solutions and services provided by e-point SA include Grupa ING, Amway, aleo.pl, Raiffeisen Polbank, Inter Cars, Komfort, BGŻ BNP Paribas, Polkomtel Sp. z o.o., Lion's Bank, PZU, Aviva, Aegon, PricewaterhouseCoopers, Coca-Cola, Toyota, Toshiba, Link4, and Mennica Polska.

  PDA IT Solutions

  • Warszawa

  Jesteśmy producentem i dostawcą oprogramowania dla biznesu. Obecnie specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania webowego - tworzonego od podstaw na zlecenie i według potrzeb naszych klientów. Według nas to system powinien dostosować się do biznesu, a nie biznes do używanego oprogramowania. www.pdait.pl

  Amelen Sp z o.o.

  • Warszawa

  Rozpoczęliśmy działalność w 2019 roku. Z pasji do programowania i dużym bagażem doświadczeń jesteśmy w stanie podołać każdemu zadaniu. Bardzo chętnie pomożemy każdemu klientowi. Zachęcamy do kontaktu.

  Biznesownia Dariusz Tomoń

  • Warszawa

  www.biznesownia.pl. Od kilkunastu lat projektujemy i programujemy systemy informatyczne. Wyspecjalizowaliśmy się we wdrażaniu sklepów internetowych opartych na Magento i Prestashop. W naszym portfolio posiadamy kilkadziesiąt wdrożeń e-commerce, realizowanych przede wszystkim dla średnich i dużych przedsiębiorstw w Polsce i za granicą. Zrealizowaliśmy między innymi takie projekty jak: www.janda.pl, www.konsimo.pl, www.livro.pl, www.lamarqueuse.pl, www.mennica-gdanska.pl, www.mocgrilla.pl, www.kyocerasklep.pl, www.e-interium.pl, www.americandreams.dk Specjalizujemy się w trudnych i złożonych projektach w których nie wystarczy użyć gotowych szablonowych rozwiązań. Na swoim koncie mamy również wiele wdrożeń jako

  Ranking Specjalistów od Integracji Systemów IT obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt. więcej...

  Integracja systemów IT w innych miejscowościach