Kierownik budowy Gdańsk - Najlepsi w 2021

Najlepsi Kierownicy Budowy w Gdańsku, 2022

421 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Kierownik budowy Gdańsk - Ranking Najlepsi 2022

Już 421 Kierowników Budowy z Gdańska złożyło 13188 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie kierownika budowy może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Kierowników Budowy w 2022 r. z Gdańska.

Kierownik budowy Gdańsk
Maria K.

jeszcze nie odebrałam pozwolenia na budowę ta firma ma załatwić wszystko dodatkowo projekt przyłącza wodno kanalizacyjne za oplata dodatkowa będzie kierownikiem budowy, ale to wszystko okaże się na razie ocena jest zaliczkowa pozdrawiam.

5.0 (14 opinii)
PRIDM Michał Drywa - Nadzór Budowlany Kartuzy
Artur K.

Bardzo pozytywnie. Nie miałem pojęcia, że trzeba zwracać uwagę na tak wiele rzeczy. Pieniądze jak najbardziej pozytywnie wydane, a do tego developer uznał wszystkie uwagi Pana Michała i poprawia. Jak za taką usługę cena niewygórowana. Pan Michał wraz z kolegą spędził na obiekcie prawie dwie godziny i nigdzie się nie spieszył, polecam z czystym sumieniem.

5.0 (29 opinii)
Kompleksowa Obsługa Inwestycji Jarosław - Nadzór Budowlany Gdańsk
Iwona S.

Pań Jaroslaw jest bardzo dobrym fachowcem szybko ,kompleksowo i rzeczowo sporządził dokumentację. Pan Jaroslaw jest ck bardzo ważne przy współpracy, kulturalnym ,życzliwym człowiekiem. Polecam wszystkim ,którzy potrzebują fachowca najwyższej klasy

5.0 (15 opinii)
Prokam Usługi Budowlane Sp. z o.o. - Nadzorowanie Budowy Gdańsk
Elżbieta W.

Tak, zdecydowanie polecam. Szybko, sprawnie, rzeczowo i fachowo. Wyszczególniono wszystkie wady budynku. Napisano fachową opinię z informacjami co i jak należy poprawić i jaki będzie koszt naprawy. Dobra inwestycja przed kupnem domu z rynku pierwotnego lub rynku wtórnego.

5.0 (3 opinie)

5. KBDJ

Jarek B.

Pełna profeska, a najważniejsze, że człowiek słowny. Polecam!

5.0 (3 opinie)
Inwestycje Budowlane Artur Kościuk - Kierownik Budowy Gdańsk
nie podano

Polecam, bardzo dobra współpraca, oraz kontakt.

5.0 (1 opinia)
Mateusz C.

Pan Marek jest wybitnym specjalistą. Miałem ogromne szczęście, że udało mi się znaleźć tutaj Pana Marka. Odbyłem masę rozmów telefonicznych i to właśnie Pan Marek zdobył moje największe zaufanie i oczywiście mnie nie zawiódł. Przegląd techniczny nieruchomości został wykonany bardzo rzetelnie, zostało sprawdzone wszystko pod kątem technicznym z bardzo rzetelnymi uwagami i informacjami. Nawet obecny właściciel nadzorowanej nieruchomości był pod ogromnym wrażeniem. Pan Marek to osoba bardzo komunikatywna i wzorowo robiąca powierzone zadanie. Widać, że dobro klienta ma u Pana Marka najwyższy priorytet. Wieloletnie doświadczenie w branży, dobry kontakt z klientem, profesjonalny sprzęt do pomiarów, serdecznie polecam!

5.0 (1 opinia)

Więcej Kierowników Budowy z Gdańska

Kierownik Budowy, Inspektor Nadzoru, przeglądy okresowe, ekspertyzy techniczne, kosztorysy - Mariusz - Kierownik Budowy Gdańsk

Doświadczony Kierownik Budowy Gdańsk

 • Gdańsk
 • Kierownik Budowy, Inspektor Nadzoru, przeglądy okresowe,
Magdalena P.

Miałam przyjemność współpracować z Panem Mariuszem od momentu adaptacji projektu. Jestem architektem i bardzo sobie cenię kompetentnych ludzi na odpowiednich miejscach. Pełen profesjonalizm, szczegółowe przeglądanie rysunków technicznych, doradztwo by wybrać inny materiał o takich samych parametrach lecz tańszy ( co w tych czasach jest przydatne). Jak najbardziej polecam z czystym sumieniem!

5.0 (2 opinie)
Doradztwo Konstrukcyjno Budowlane - Nadzorowanie Budowy Gdańsk

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Gdańsk

 • Gdańsk
 • Doradztwo Konstrukcyjno Budowlane
Kamil N.

Polecam, wszystko ok, nadzór kierownika budowy domu jednorodzinnego. Organizacja materiałów i firm wykonawczych.

5.0 (2 opinie)
EKOTECH-DOM Dominik Lipka - Nadzór Budowlany Gdańsk
Mirosław B.

Witam, Pan Dominik był u nas kierownikiem podczas budowy domu. Terminy przyjazdów uzgadniał sam z wykonawcą, za każdym razem informując o potrzebie przyjazdu. Po każdej wizycie otrzymywaliśmy zdjęcia i informacje o zaawansowaniu budowy i problemach jakie się pojawiły. Możemy z czystym sercem polecić usługi pana Dominika.

5.0 (2 opinie)
KBGDA.PL Kierownik Budowy - Nadzorowanie Budowy Gdańsk

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki solidnemu doświadczeniu firmy KBGDA.PL Kierownik Budowy, która świadczy usługi nadzorowania budowy na ponadprzeciętnym poziomie. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

5.0 (1 opinia)
NBND Nieruchomości Budownictwo Nadzór Doradztwo Paweł Zwierzchowski - Nadzór Budowlany Gdańsk

Doskonały Nadzór Budowlany Gdańsk

 • Gdańsk
 • NBND Nieruchomości Budownictwo Nadzór Doradztwo Paweł

Zawiązana z zamiłowania do nadzoru budowlanego firma oferuje doskonałe nadzorowanie budowy na obszarze Gdańska, a także okolicznych miast i powiatów. Już teraz zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

5.0 (1 opinia)

Dołącz do naszych Kierowników Budowy w Gdańsku

Działasz na rynku jako Kierownik Budowy i szukasz nowych Klientów z Gdańska lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kierownik Budowy - Nadzór Budowlany Gdańsk
Teresa H.

Zapraszam do skorzystania z moich usług kierownika budowy. Zajmę się Państwa budową w pełni profesjonalnie. Zadowolenie każdego Klienta jest dla mnie najważniejsze. Działam na terenie woj. pomorskiego. Zachęcam do podjęcia kontaktu!

5.0 (3 opinie)
Ekoinżynier - Nadzór Budowlany Gdańsk

Ekoinżynier

 • Gdańsk

Pierwszorzędny nadzór budowlany to specjalność ekipy z firmy Ekoinżynier - są prawdziwymi ekspertami w branży. Zarezerwuj termin!

5.0 (2 opinie)
Łukasz Lentas - Nadzorowanie Budowy Gdańsk

Łukasz Lentas

 • Gdańsk
Marian Z.

Kierownik Budowy/Inspektor Nadzoru Inwestorskiego z uprawnieniami do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

5.0 (2 opinie)
Constructive-Michał Maliszewski - Nadzór Budowlany Gdańsk

Constructive-Michał Maliszewski świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z miejscowości Gdańsk i okolic. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

5.0 (1 opinia)
P.B. Szymon Weyer - Nadzorowanie Budowy Gdańsk
Kamila Z.

Budowa domu do sso włącznie z więźba, deskowaniem i papą. Rzetelna firma, dobre doradztwo dotyczące materiałów. W sierpniu minie 3 lata od rozpoczęcia budowy, mieszkamy 2. Z budynkiem nic się nie dzieje. Całość prac wykonana rzetelnie. Polecamy i pozdrawiamy Szymona.

5.0 (9 opinii)

Porównanie cen i kosztów w Gdańsku

Szukasz cen kierowników budowy, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Gdańsku? Złóż zapytanie, a specjaliści z Gdańska sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

COB INWESTYCJE - Nadzór Budowlany Gdańsk

COB INWESTYCJE

 • Gdańsk
Jakub G.

Współpraca z Panem Pawłem na najwyższym poziomie. Osoba kreatywna, szybko dostosowująca się do potrzeb Klienta i co bardzo ważne - cierpliwa do bólu. Projekty pomieszczeń wykonane z dopracowaniem najmniejszych szczegółów. Polecam nawiązać współpracę z prawdziwym Projektantem!

5.0 (11 opinii)
IMPACT Sp. z o.o. - Nadzorowanie Budowy Gdańsk

IMPACT Sp. z o.o.

 • Gdańsk
Tt Administracja i Zarządzanie Nieruchomościami

Kompetentni szybcy w działaniu i słowni. Szybko uzyskałem ofertę zaraz praktycznie po kontakcie. Skontaktowałem się telefonicznie i ustaliłem cenę oraz termin realizacji. Wykonawca pojawił się w umówionym terminie o uzgodnionej godzinie. Nie było żadnych problemów.

5.0 (4 opinie)
Biuro Inżynierskie PROBUD - Nadzorowanie Budowy Gdańsk

Biuro Inżynierskie PROBUD

 • Gdańsk
Paweł M.

Szanowni Państwo, Oferta Biura Inżynierskiego PROBUD obejmuje: - projektowanie (projekty budowlane, projekty remontów, przebudów, opinie techniczne w zakresie konstrukcyjno-budowlanym), - nadzorowanie robót budowlanych w tym specjalistycznych (pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego, nadzór nad pracami specjalistycznymi: spawalniczymi zgodnie z normą PN-EN 970 (Certyfikat Kompetencji Personelu Badań Nieniszczących Połączeń Spawanych VT2 wydany przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach) i antykorozyjnymi zgodnie z PN-EN ISO 12944-7 (ukończony kurs II stopnia IBDiM w zakresie projektowania i nadzorowania nad wykonywaniem zabezpieczeń antykorozyjnych na konstrukcjach stalowych)), - badania termowizyjne obiektów budowlanych, - kosztorysowanie (wykonywanie kosztorysów inwestorskich, kosztorysów powykonawczych, określanie zakresów prac remontowych, wycena prac remontowych i inwestycyjnych), - wykonywanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków, - wykonywanie okresowych przeglądów obiektów budowlanych (budynki mieszkalne, budynki biurowe, budynki magazynowe, inne obiekty kubaturowe, place zabaw, konstrukcje wysokościowe: wieże, kominy, maszty), - przeglądy i oceny stanu konstrukcji budowlanych wymagające zastosowania technik alpinistycznych, Zapraszam do współpracy!

5.0 (1 opinia)
KM Consulting Krzysztof Miłosz - Kierownik Budowy Gdańsk

Kierownik Budowy

 • Gdańsk
 • KM Consulting Krzysztof Miłosz
Maciej O.

Gorąco polecam! Pan Krzysztof poprowadził budowę mojego domu od A do Z. Duża wiedza w kwestiach formalnych i technicznych. Skrupulatny, rzeczowy, świetny kontakt oraz pomocny przy poszukiwaniu wykonawców prac. Oby więcej takich specjalistów!

5.0 (6 opinii)
FlexHouse - Nadzór Budowlany Gdańsk

FlexHouse

 • Gdańsk
Szymon T.

Pełna profeska. Zlecenie wykonane rzetelnie, efekt końcowy super, bardzo dobry kontakt z wykonawcą. Polecam!

5.0 (7 opinii)
MACIEJ WOŁKANOWSKI - Nadzorowanie Budowy Gdańsk

MACIEJ WOŁKANOWSKI

 • Gdańsk

Bez oporów zleć zadanie profesjonalnego nadzorowania budowy fachowcom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Gdańska i okolicznych miast. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

5.0 (1 opinia)
Koma Budownictwo Mateusz Wiśniewski - Nadzorowanie Budowy Gdańsk

Koma Budownictwo Mateusz Wiśniewski

 • Gdańsk

Bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze zalety firmy Koma Budownictwo Mateusz Wiśniewski, której specjalnością jest nadzorowanie budowy. Zachęcamy do zadawania pytań.

5.0 (5 opinii)
Evaluate.Expert - Nadzorowanie Budowy Gdańsk

Evaluate.Expert

 • Gdańsk

Powierz prace dotyczące nadzorowania budowy profesjonalistom firmy Evaluate.Expert z miejscowości Gdańsk. Urzekną Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. W okolicy Gdańska nie mają sobie równych. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

5.0 (3 opinie)

Pracownia Projektowa BERSO PROJEKT

 • Gdańsk
Marcin G.

Współpraca z profesjonalną i rzetelną firmą BERSO PROJEKT układa się wyśmienicie. Poziom oferowanych usług można z pełną stanowczością i odpowiedzialnością określić jako bardzo dobry. Każdemu życzę tak rzeczowej i profesjonalnej współpracy.

5.0 (3 opinie)

ATJ PROJECT SP. Z O. O.

 • Gdańsk
ENERKO ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dobrze i szybko.

5.0 (1 opinia)

Opinie i porady najlepszych kierowników budowy

Jeśli interesują Cię opinie na temat kierowników budowy, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Gdańska. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
KDE Construction - Nadzorowanie Budowy Kowale

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy

 • Kowale
 • 6 km od Gdańsk
 • KDE Construction

Osiągnij założone cele dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy KDE Construction, która świadczy usługi nadzorowania budowy na bardzo wysokim poziomie. Kierowaniem przebiegiem budowy dowolnego obiektu i troszczenie się o jej poprawny przebieg to nie przelewki, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

5.0 (15 opinii)
Przedsiębiorstwo Budowlane Exigo sp. z o.o. - Kierownik Budowy Gdańsk

Pierwszorzędny Kierownik Budowy

 • Gdańsk
 • Przedsiębiorstwo Budowlane Exigo sp. z o.o.

Jeśli jeszcze szukasz pierwszorzędnego kierownika budowy, to zwróć uwagę na firmę Przedsiębiorstwo Budowlane Exigo sp. z o.o.. Oferuje wszechstronne spektrum usług w dobrych cenach. Żeby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

5.0 (1 opinia)
DAN-REX - Kierownik Budowy Gdańsk

Kompetentny Kierownik Budowy

 • Gdańsk
 • DAN-REX
Magda K.

Znakomita współpraca, uczciwa cena, fachowość i terminowość - firma wykonała zlecenie zgodnie z projektem oraz oczekiwaniami,dysponuje profesjonalnym sprzętem oraz przekazuje Kartę Przekazania Opadu Polecam! :) Konrad

5.0 (3 opinie)
FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA BOL-BUD - Kierownik Budowy Gdańsk

FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA BOL-BUD

 • Gdańsk
zzzzz z.

wybudował mi dom od fundamentów po dach, komunikatywny i co najważniejsze myślący wykonwaca

5.0 (1 opinia)

Solidne Nadzorowanie Budowy

 • Gdańsk
 • P.U. Henko Henryk Kośniewski

Dobra cena i solidna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze walory firmy P.U. Henko Henryk Kośniewski, której specjalnością jest nadzorowanie budowy. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

5.0 (1 opinia)
Usługi Projektowo-Wykonawcze Proj-North Sp. z o.o. - Kierownik Budowy Gdańsk

Sumienny Kierownik Budowy

 • Gdańsk
 • Usługi Projektowo-Wykonawcze Proj-North Sp. z o.o.
Daniel W.

Usługa wykonana fachowo. Polecam

5.0 (1 opinia)
DACHGUT Marcin Gutowski - Nadzorowanie Budowy Gdańsk

DACHGUT Marcin Gutowski

 • Gdańsk
Adam N.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu i montażu prefabrykowanych konstrukcji dachowych w technologii MiTek - wiązary z litego drewna łączone płytkami kolczastymi. Technologia posiada szereg zalet i korzyści, gwarantuje jakość i bezpieczeństwo oraz pozwala obniżyć koszty budowy. Więcej o technologii na stronie: www.mitek.pl Nasze 15-letnie doświadczenie w tej dziedzinie zapewni Państwu pewny dach nad głową, profesjonalizm od projektu po montaż oraz wskażemy oszczędności, nawet już na etapie wykonywania fundamentów. Drugą naszą specjalizacją są prefabrykowane domy w systemie szkieletowym. Sami wykonujemy projekty wykonawcze konstrukcji które zapewniają nam prawidłowy przebieg prefabrykacji w zakładzie produkcyjnym i montaż na budowie. Montaż prefabrykowanych elementów konstrukcyjnych domu trwa zaledwie 1-2 dni. Do budowy stosujemy wyłącznie certyfikowaną tarcicę klasy C24, suszoną komorowo i struganą czterostronnie. Nasz system prefabrykacji oraz stosowane materiały zapewniają znakomitą jakość, bezpieczeństwo, znacznie skrócą czas trwania budowy oraz pozwolą na ograniczenie kosztów budowy wymarzonego domu. Nasz obszar działania to województwo pomorskie oraz województwa ościenne. Zapraszam do współpracy. Marcin Gutowski

5.0 (2 opinie)
"ROM-BUD" USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE - Nadzór Budowlany Gdańsk

"ROM-BUD" USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

 • Gdańsk
Gosia

Bardzo dobra współpraca i fachowość pana Romana. Bardzo dobrze się z nim współpracowało. Odpowiadał na wszystkie pytania bez nerwów i wszystko umiał wytłumaczyć.

5.0 (1 opinia)
BUD-MAL Łukasz Malec - Nadzór Budowlany Gdańsk

BUD-MAL Łukasz Malec

 • Gdańsk
Firma Budowlana Skała

Firma pracowała dla mnie jako podwykonawca. Wykazała się dużą rzetelnością i sumiennością. Roboty wykonane były fachowo i terminowo. Zatrudnieni pracownicy byli zdyscyplinowani. Polecam wszystkim którzy chcą mieć wykonawcę uczciwego i rzetelnego.

5.0 (1 opinia)
JATAJ - Nadzorowanie Budowy Gdańsk

Nadzorowanie Budowy

 • Gdańsk
 • JATAJ
Sergiusz Semmerling

Dobry kontakt, płynna współpraca i najważniejsze ekspresowa zapłata. Liczę na dalszą współpracę.

5.0 (1 opinia)
Thermo-Bud - Nadzór Budowlany Gdańsk

Thermo-Bud

 • Gdańsk
Agnieszka R.

Pan Daniel, kończył moje mieszkanie w Gdyni, konkretnie łazienkę oraz pozostałe pomieszczenia mieszkalne. Specjaliści na najwyższym poziomie, jestem bardzo wymagająca klientka pomimo tego panowie spełnili wszystkie moje wymagania. Panowie nie pala papierosów w domu, są grzeczni i dokładni. Łazienka wykonana zgodnie z projektem, wszystko super! Z czystym sumieniem polecam pana Daniela i jego ekipę.

5.0 (2 opinie)

BASTREM

 • Gdańsk

Firma BASTREM to prawdziwi profesjonaliści w branży nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w okolicy Gdańska. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

5.0 (1 opinia)

Najlepsze Nadzorowanie Budowy

 • Gdańsk
 • Renata Rępińska

Stworzona z pasji do nadzoru budowlanego firma oferuje najlepsze nadzorowanie budowy na obszarze Gdańska, a także pobliskich miast i powiatów. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - zobacz!

5.0 (1 opinia)
Firma Doradztwa Technicznego - Kierownik Budowy Borkowo

Doskonały Kierownik Budowy

 • Borkowo
 • 7 km od Gdańsk
 • Firma Doradztwa Technicznego
Firma Budowlana Skała

Firma rzetelna, uczciwa, wykwalifikowana kadra. Współpracowałem z tą firmą i mogę z pełną odpowiedzialnością polecić tą firmę innym.

5.0 (1 opinia)
Budimeg - Kierownik Budowy Gdansk

Budimeg

 • Gdansk
krystyna

Prace wykonane sprawnie, solidnie. Konkretne i rzeczowe podejście do klienta i wykonywanej pracy. Jak najbardziej polecam.

5.0 (1 opinia)
INNOVUM SP. Z O. O. - Nadzór Budowlany Gdańsk

INNOVUM SP. Z O. O.

 • Gdańsk
Paweł K.

5.0 (1 opinia)

Nadzór Budowlany

 • Gdansk
 • AND-BUD firma budowlana Andrzej Muszka

Nadzór budowlany na najwyższym poziomie to dla firmy AND-BUD firma budowlana Andrzej Muszka pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze w pełnej gotowości do pracy. Żeby otrzymać wycenę skontaktuj się - to Ci się opłaci.

5.0 (1 opinia)

Firma Usługowo Handlowa

 • Gdańsk
Teresa P.

Firma rzetelna i bardzo solidna. Profesjonalne wykonanie, wysoka jakość i terminowość. Kulturalny i dobry kontakt. Szczerze polecam.

5.0 (1 opinia)

Spółdzielnia Świetlik Reaktywacja

 • Gdańsk

Chcesz znaleźć kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Nie musisz już dłużej szukać, Spółdzielnia Świetlik Reaktywacja jest świetnym wyborem. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

5.0 (1 opinia)

Profesjonalny Nadzór Budowlany

 • GDAŃSK JELITKOVO
 • OSOBA PRYVATNA

Profesjonalny nadzór budowlany to życiowa pasja tych profesjonalistów - są jednymi z najlepszych w tym fachu. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

5.0 (1 opinia)

Petrox

 • Gdańsk

Jeśli wciąż nie wybrałeś kierownika budowy, to zwróć uwagę na firmę Petrox. Oferuje bogaty zakres usług w konkurencyjnych cenach. Kierowaniem przebiegiem budowy dowolnego obiektu z wszystkimi formalnościami i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie prosta rzecz, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

5.0 (1 opinia)

Nadzór Budowlany

 • GDAŃSK
 • USŁUGI BUDOWLANE MARCIN ZAKRZEWSKI
WOJTEK B.

WITAM WSZYSTKICH CHCIAL BYM POLECIC TA FIRME! BARDZO SOLIDNA EKIPA.DOM POWSTAL W 40 DNI OD WBICIA SZPADLA W ZIEMIE.ZERO JAKICHKOLWIEK PRBLEMOW. ZERO STRESU GORACO POLECAM

5.0 (1 opinia)
Grupa Budowlane Fibos - Nadzór Budowlany Gdańsk

Grupa Budowlane Fibos

 • Gdańsk
Hanna S.

Odpowiedziałam na telefon z firmy "Grupa Budowlane Fibos" i ustalono datę usługi. Pracownik słowny, punktualny, zaopatrzony w odpowiednie narzędzia. Poza tym uśmiechnięty i bardzo pomocny.

5.0 (3 opinie)
Ranking Kierowników Budowy obejmuje również takie miejscowości jak: Gdańsk, Borkowo, Kowale, Leźno, Otomin, Czaple, Jankowo gdańskie, Nowy świat. więcej...
Popularne frazy: kierownik budowy cena Gdańsk, ile kosztuje kierownik budowy Gdańsk, zatrudnię kierownika budowy Gdańsk