Kętrzyn

Zadręczasz się jak można najszybciej poznać oferty kilku firm z Kętrzyna i woj. warmińsko-mazurskiego? Chcesz poznać cennik i koszty w Kętrzynie? Oferteo pozwala na zatrudnienie firmy, ułatwia weryfikację cen oraz pozwala sprawdzić zdanie osób, które już współpracowały z tymi specjalistami. Oferteo jest doskonałą odpowiedzią dla tych, którzy rozpoczynają własny projekt, nawet jeśli jest to usługa programowania czy zakup rolet. Konkretnie w Kętrzynie swoją działalność w Oferteo oferuje już 739 specjalistów gotowych do współpracy z Tobą, którzy przez Klientów oceniani są na 4.4 (skala od 1 do 5). Ilość branż jest na tym terenie naprawdę imponująca. Nasze firmy poruszają się już w 466 branżach, w szerokim zakresie np. odzież i tekstylia, altany, altanki, foldery, radcy prawni, usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Z Oferteo dopasowanej firmy w tej okolicy szukało już 658 osób, które łącznie otrzymały 1 342 ofert od firm. Spróbuj, a prosto i łatwo poznasz swojego profesjonalistę z Kętrzyna. Pierwsze propozycje możesz dostać nawet w kilka minut. Nie zastanawiaj się, wybierz jedną z branż poniżej i przekonaj się!

Wybierz branżę w mieście Kętrzyn

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Kętrzyna

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "JKŁ"

Ewa A., Rybink

Zlecenie było dość nietypowe, ale bardzo szybko udało się dojść do porozumienia. Firma zaproponowała autorskie rozwiązania, które ułatwią użytkowanie zamówionego towaru. Szybkość wykonania zlecenia mimo kliku trudności technicznych oraz dużej liczby zamówionych sztuk niezwykle nas zaskoczyła. Sposób zarządzania produkcją w firmie JKŁ nosi wyraźne ślady wpływu guru zarządzania Eliyahu Goldratta a w szczególności książki Cel I, co widać bardzo mocno w systemie zarządzania dostawą partii towaru. Pol...

Trzydeby

Zenon S., Srokowo

Normalna prosta rozmowa telefoniczna.Początek rozmowy zadecydował,że rozmówcy od razu zaufałem. Na każde pytanie uzyskałem proste realne odpowiedzi.Było także pytanie jak z dojazdem.Wyjaśniłem ,że nie jest to łatwy podjazd dość stromy itp. Uzyskałem odpowiedz,że zanim dostarczy towar to będąc przejazdem obejrzy możliwość wjazdu i wyjazdu. A to świadczyło o doświadczaniu w tych sprawach oferenta. Polecam tę firmę - jakość usług gwarantowana.

UBART-EKOFIBER Paweł Hartwig

Zbigniew B., Dębsk

Firma Urbat Ekofiber wykonywała w moim nowo wybudowanym budynku jednorodzinnym izolację poddasza mieszkalnego Ekofibrem grubość izolacji 30 cm jestem z ich usługi niezmiernie zadowolony. To nasza pierwsza zima w tym budynku i dzięki tej izolacji i tak profesjonalnej Firmie moje rachunki za prąd do pompy ciepła nie przekraczają miesięcznie 150zł. Polecam i zalecam profesjonalnego wykonawcę z profesjonalnym materiałem.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Kętrzyna

Potrzebuję pelletu, drzewny, 10t co roku, Kętrzyn

Ilość: 10 ton. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: coroczny zakup. Wymagania dodatkowe: nie określono. Termin zakupu: w ciągu miesiąca.

Norbert S., pellet drzewny.

Zlecenie na przedłużanie rzęs, wykonanie makijażu dla 3 lub więcej osób, Kętrzyn

Rodzaj usługi: przedłużanie rzęs, makijaż. Rodzaj pielęgnacji skóry: nie dotyczy. Liczba obsługiwanych osób: 3 lub więcej osób. Miejsce wykonania usługi: u Klienta lub w salonie kosmetycznym. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin realizacji usługi: 2018-06-16.

Paulina Z., kosmetyka ciała i twarzy.

Adwokat do porady prawnej, prawo rodzinne, Kętrzyn

Przedmiot sprawy: prawo rodzinne. Rodzaj usługi: porada, konsultacja. Dodatkowe informacje: Rozstanie z partnerem z ktorym mam dziecko.Alimenty oraz jakie prawa ma w stosunku do dziecka. dziecko 1.5 roku. Ojciec mieszka w Warszawie i chce zabierac go na weekendy. Termin nawiązania współpracy: 2018-03-13.

Emilia P., adwokaci.

Zlecenie dla fryzjera, 1 osoba, Kętrzyn

Liczba obsługiwanych osób: 1 osoba. Okazja na jaką ma być wykonana fryzura: bez okazji. Rodzaj usługi: strzyżenie, farbowanie. Rodzaj stylizacji: nie dotyczy. Rodzaj farbowania: ombre. Wartość usługi: wysokiej klasy. Miejsce skorzystania z usługi: Klient dojedzie do fryzjera. Termin realizacji usługi: jak najszybciej.

Joanna P., usługi fryzjerskie.

Zlecę pozyskanie dotacji unijnej, 150000zł, Kętrzyn

Cel dotacji: rozwój firmy. Miejsce inwestycji: obszar miejski. Wkład własny: nie. Kwota dotacji: 150000zł. Liczba utworzonych miejsc pracy: 1. Klient aktywny zawodowo: tak - własna działalność. Informacje o firmie Klienta: firma generuje zyski, regularnie opłaca składki ZUS. Przeznaczenie dotacji: promocja firmy, zakup maszyn i/lub urządzeń. Termin zakupu usługi: możliwy od zaraz. Informacje dodatk...

Piotr W., fundusze i dotacje unijne.

Szukam usługi budowy z Ytonga, 100,6m2, Kętrzyn

Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu. Technologia: tradycyjna murowana z bloczków YTONG. Materiały zapewnia: Klient. Materiał na dach: dachówka ceramiczna. Budynek podpiwniczony: nie. Projekt: "Dom w żurawkach A", projekt zakupiony. Link do projektu:. https://www.archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-zurawkach-a-me59224684ecc4. Pozwolenie na budowę: będzie za ok. 2-3 miesiące. ...

Łukasz S., budowanie stanu surowego.