Kędzierzyn-Koźle

Nie wiesz jak można szybko otrzymać propozycje kilku polecanych firm z Kędzierzyna-Koźla i województwa opolskiego? Chcesz poznać cennik zleceń w Kędzierzynie-Koźlu? Dzięki naszemu serwisowi sprawdzisz jak wyglądają ceny i uzyskasz najświeższe informacje od specjalistów godnych polecenia. Bez względu na to, czy szukasz nauczycieli języka francuskiego czy dostawców wózka widłowego elektrycznego. Cieszymy się, że w Kędzierzynie-Koźlu swoją działalność w Oferteo oferuje już 853 profesjonalistów znających się na swoim fachu, którzy przez Klientów oceniani są na 4.3 w skali od 1 do 5. Oferta branż, jak i ich zakres jest w tym regionie bardzo imponująca. Zarejestrowane w Oferteo firmy działają już w 396 branżach, w tym usługi fotograficzne, nauka hiszpańskiego, kuśnierstwo, kaletnictwo, futrzarstwo, gastronomia, rozrywka, kultura, remonty balkonów. Z Oferteo dopasowanej firmy w tej okolicy szukało już 1 247 osób, które w sumie otrzymały 3 104 ofert. Z Oferteo prosto i łatwo uda Ci się znaleźć odpowiedniego specjalistę z Kędzierzyna-Koźla. Pierwsze oferty możesz dostać nawet w kilka minut. Nie zastanawiaj się, wybierz jedną z branż poniżej i przekonaj się, to nic nie kosztuje!

Wybierz branżę w mieście Kędzierzyn-Koźle

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Kędzierzyna-Koźla

TOM-KRAK

Mirosław R., Kedzierzyn-Koźle

Polecam gorąco tę firmę. Usługi świadczone przez pana Tomka i pana Jarka stoją na najwyższym poziomie. Jakość okien i wszystkich elementów z nimi związanych jest bardzo dobra wręcz doskonała, a ceny jakimi dysponują są o wiele niższe niż konkurencyjne firmy w moim mieście. Wstawiali mi okna w domku jednorodzinnym już kilka razy i do żadnego z nich nie można się przyczepić. Zapewnili mi ciepło, cisze i spokój oraz podnieśli standard wyglądu domku. Zapewne nie raz skorzystam jeszcze z ich usług i n...

P.H.U. Matsebos Sebastian Mateja

Robert B., Reńska Wieś

Zakres usługi: wymiana przyłącza przedlicznikowego, instalacja tablicy podlicznikowej wraz z zabezpieczeniami elektrycznymi spełniającymi aktualne przepisy budowlane. Jakość: wykonanie zgodnie ze sztuką. Dokładnie analizuje potrzeby klienta, potrafi doradzić klientowi, który jest uparty na swoje koncepcje. Bardzo dobra komunikacja na płaszczyźnie firma-klient. W efekcie końcowym, ja jako zadowolony klient, chętnie polecę usługi firmy P.H.U. MATSEBOS SEBASTIAN MATEJA.

F.U.Arek Arkadiusz Wielosz

Jolanta L., Kędzierzyn-Koźle

Bardzo miły, profesjonalny wykonawca. Przejechał 40 km, a żeby dostosować odpowiedni zakup klimatyzacji do pomieszczeń! Mailowo i telefonicznie przedstawił szereg interesujących nas klimatyzatorów oraz fachową wycenę montażu. Ponieważ interesujący nas typ klimatyzatora był już wyprzedany, zgodziliśmy się poczekać na dostawę we wrześniu. Wszystko przebiegło w bardzo miły i uczciwy sposób. Serdecznie polecamy Pana Arkadiusza!

Przykładowe zlecenia mieszkańców Kędzierzyna-Koźla

Szukam adwokata, Kędzierzyn-Koźle

Interesuje mnie reprezentowanie moich interesów w sprawie przeciwko portalowi internetowemu, który napisał stronniczy artykuł godzący w moje dobre imię. Sprawa została przedstawiona nieobiektywnie, a konsekwencją tego były liczne negatywne komentarze i opinie na mój temat. Portal chce zamieścić sprostowanie jeśli sam się pod nim podpiszę. Ja chcę jednak, żeby portal sam napisał sprostowanie i publi...

Przemysław P., adwokaci.

Poszukuję węgla kamiennego, 1t, Kędzierzyn-Koźle

Ilość: 1t. Dostawa: tak. Charakter zapotrzebowania: jednorazowy zakup. Wymagania dodatkowe: Węgiel orzech, workowany. Przystępna cena i dobra jakość. Termin zakupu: w ciągu miesiąca.

Lucjan C., węgiel kamienny, miał, koks.

Kupię ekogroszek Skarbek Piekary, 25t, Kędzierzyn-Koźle

Kupię ekogroszek Skarbek Piekary. Ilość - 25t. Odbiór jako PPW własnym transportem z kopalni. Możliwa stała współpraca. Termin skorzystania z oferty do uzgodnienia z Wykonawcą. Proszę o oferty.

Paweł R., węgiel ekogroszek.

Zlecę kompleksowe wykonanie elewacji styropianem, 501-1000m², Kędzierzyn-Koźle

Zakres prac: kompleksowe wykonanie elewacji. Rodzaj budynku: budynek biurowy. Powierzchnia: 501-1000m². Rodzaj materiału: styropian. Dostawca materiałów: wykonawca. Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma. Dodatkowe informacje: wykonanie izolacji cieplnej i elewacji blaszanej budynku. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą

Piotr U., elewacje, ocieplanie, izolacje.