Upadłość konsumencka - oddłużanie, Zabrze - Oferta nr183103 - Oferteo.pl
 

Upadłość konsumencka - oddłużanie, Zabrze


Cena brutto: 1.00 PLN
do uzgodnienia

Zajmujemy się kompleksowym prowadzeniem spraw upadłościowych, począwszy od wstępnej analizy, pomocy w zgromadzeniu dokumentów aż po samo ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Na każdym etapie sprawy zapewniamy stały kontakt i pewną obsługę prawną.

Czym jest upadłość konsumencka?

Upadłość konsumencka to instytucja prawa, która pozwala niewypłacalnym dłużnikom na niemalże całkowite umorzenie posiadanych długów.

Kto może skorzystać z ogłoszenia upadłości konsumenckiej?

O ogłoszenie upadłości konsumenckiej mogą starać się osoby nieprowadzące firmy a także przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, również wspólnicy spółek czy rolnicy.

Co zyskam dzięki ogłoszeniu upadłości konsumenckiej?

Upadłość konsumencka pozwala przede wszystkich na rozpoczęcie życia bez długów, które wcześniej nie pozwalały na normalne funkcjonowanie. Osoba, która ogłosiła upadłość konsumencką może bez przeszkód podejmować pracę a jej wynagrodzenie nie będzie już potrącane przez komorników. Długi, które dłużnik posiadał do dnia ogłoszenia upadłości konsumenckiej w całości są umarzane postanowieniem sądu.

Koszty złożenia wniosku o upadłość konsumencką

Do złożenia wniosku o upadłość konsumencką wymagana jest opłata podstawowa w wysokości 30 zł. Poza opłatą podstawową przepisy nie przewidują innych opłat, które musiałby uiścić dłużnik.

Jak skorzystać z pomocy w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej?

Nasza Kancelaria każdemu klientowi umożliwia wstępną analizę sprawy podczas której klient dowiaduje się czy jego sytuacja pozwala na przeprowadzenie postępowania upadłościowego. W razie uznania, że w omawianej sytuacji możliwe jest ogłoszenie upadłości konsumenckiej, umożliwiamy poprowadzenie sprawy klienta aż do całkowitego zakończenia postępowania.

W Polsce od 2015 r., z ogłoszenia upadłości konsumenckiej skorzystało już ponad 28 000 dłużników. Upadłość konsumencka to duża ogromna szansa.

Zapraszamy do kontaktu.
Kancelaria Prawna Restitutio
Strona: www.restitutio.pl
Tel: 881 820 009

Polska, Zabrze
 
 


Liczba wyświetleń strony: 10