Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Jogademia.pl by Olga Nomejko

O specjaliście

Niestety aktualnie nie prowadzę zajęć.
Jestem Certyfikowaną nauczycielką Vinyasa jogi (RYT 200h)
Od ponad dwóch lat prowadzę regularne zajęcia Vinyasa jogi oraz jogi kręgosłupa dla grup oraz osób indywidualnych. Więcej informacji na mój temat znajdziesz na stronie www.jogademia.pl w zakładce "O mnie".

Branża

Joga

Obszar działania

Mazowieckie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

6 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Anna P. 25 marca 2021
Pozytywna opinia

Przyjemne zajęcia, miła atmosfera, branie pod uwagę kontuzji, dolegliwości. Polecam!

Dorota L. 24 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Świetne zajęcia, do tego Olga jest przemiła, ciepła osoba, dużo dobrej energii.

Jogademia.pl by Olga Nomejko, 24 stycznia 2021

Bardzo dziękuję.

Paulina K. 19 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Duża uważność, spokój i dokładne objaśnianie oraz prezentowanie pozycji. Po zajęciach zawsze napięcia w ciele ustępowały, a ja miałam bardzo dobre samopoczucie. Polecam.

Jogademia.pl by Olga Nomejko, 24 stycznia 2021

Dziękuje!

Katarzyna D. 15 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Jestem po dość poważnej operacji kręgosłupa, prowadzę siedzący tryb pracy, mimo, że nie stronię od aktywności - doskwierały boleści pleców i ogólny dyskomfort. Pojawił się pomysł - joga, a na mojej drodze stanęła Olga. Olga bardzo indywidualnie podchodzi do klienta, dostosowuje ćwiczenia do mnie i moich możliwości. Ma ogromną wiedzę na temat ludzkiego ciała, po prostu to czuje i wkłada w to dużo serca. Na każdym kroku widać, że jest to człowiek na odpowiednim miejscu. Zaraża zdrowym podejściem do życia, wie jak zrelaksować ciało i duszę. Zajęcia z Olgą to nie joga, to styl życia. Nim zaczęłam przygodę z jogą, byłam sceptycznie nastawiona, uważałam to za chwilową "nową modę", obecnie rzuciłam palenie, interesuję się tym co jem, a w pracy siedzę na piłce. Polecam jogę każdemu! A Olga wie jak nią zarazić.

Jogademia.pl by Olga Nomejko, 24 stycznia 2021

Bardzo dziękuję!

Paulina C. 8 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Olga jest super! Korzystamy z jej usług razem z narzeczonym i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bez problemu dostosowuje ćwiczenia do naszych kontuzji czy potrzeb danego dnia. Widać, że joga to jej pasja i nie korzysta z gotowych schematów. Z czystym sercem polecamy.

Jogademia.pl by Olga Nomejko, 8 stycznia 2021

Bardzo dziękuję.

Joanna S. 5 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Świetnie prowadzone zajęcia, prowadząca odpowiednio dostosowuje poziom do uczestników. Polecam!

Jogademia.pl by Olga Nomejko, 7 stycznia 2021

Dziękuję.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Jogademia.pl by Olga Nomejko
Jakie ćwiczenia Cię interesują?

Oferta

Joga online indywidualne lub grupowe
Polska - Warszawa
100.00 zł

Potrzebujesz indywidualnego podejścia ale w związku z pandemią wolisz pozostać w domu? Preferujesz zajęcia online? Teraz to możliwe! Oferuję indywidualne lub grupowe zajęcia jogi online - dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości.

Zajęcia grupowe
Polska - Warszawa
150.00 zł

Oferuje grupowe zajęcia Vinyasa jogi na terenie Warszawy. Z dojazdem do domu lub w zaprzyjaźnionej szkole jogi.

Zajęcia indywidualne
Polska - Warszawa
100.00 zł

Oferuje zajęcia indywidualne na terenie Warszawy. Z dojazdem do domu lub w zaprzyjaźnionej szkole.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Szulborska , Warszawa

Telefon

500 ••• ••• Pokaż numer
Skontaktuj się