JKKLAW.PL - Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Koleśnik-Kijewska - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak JKKLAW.PL - Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Koleśnik-Kijewska nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

JKKLAW.PL - Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Koleśnik-Kijewska

O specjaliście

Nazywam się Justyna Koleśnik–Kijewska i jestem radcą prawnym. Od wielu lat prowadzę własną praktykę prawną i pomagam osobom, które z różnych przyczyn znalazły się w tarapatach. Specjalizuję się przede wszystkim w prawie rodzinnym, cywilnym, w tym także w zakresie prawa spadkowego, prawie pracy oraz w prawie karnym.
Niezależnie od tego czy masz problemy w życiu osobistym, czy też prowadząc własne przedsiębiorstwo – możesz liczyć na moją pomoc. Nie jestem „adwokatem mężczyzn” czy też „adwokatem kobiet” – jestem prawnikiem, który pomoże każdej osobie, która ma problem. Niezależnie od tego czy chcesz wziąć rozwód, walczysz o alimenty, oszukał Cię pracodawca, sąsiad narusza Twoje prawa do nieruchomości, czy też Policjant założył Ci na ręce kajdanki – możesz na mnie liczyć.

Główne Siedziby mojej Kancelarii znajdują się w Koszalinie i w Gdańsku, jednak gdy wymaga tego sprawa – możesz liczyć na moją pomoc na terenie całego kraju. Zawsze czuj się zaproszony na dobrą kawę oraz rzeczową rozmowę – podczas której zapoznam się z Twoim problem.

Do zobaczenia w Kancelarii.

Justyna Koleśnik – Kijewska

Radca prawny

KO-791

Branża

Windykacja, Radca prawny, Prawo pracy, Obsługa prawna firm, Pisma, wnioski, podania

Obszar działania

Zachodniopomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak JKKLAW.PL - Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Koleśnik-Kijewska

Powiązane produkty i usługi: Kancelarie adwokackieUsługi prawneAdwokat karnistaOchrona osób i mienia,  Ochroniarz, Radca prawny Koszalin, Usługi prawne Koszalin, Adwokat karnista KoszalinOchrona osób i mienia Koszalin,  Ochroniarz Koszalin

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Zwycięstwa, 152, Koszalin

NIP

669-249-55-34

WWW

www.jkklaw.pl

Telefon

Telefon

 

Skype

Justyna Koleśnik-Kijewska

WhatsApp

502****** Pokaż numer