Instalacje sanitarne Olsztyn - Najlepsi w 2022

Najlepsze Oferty na Instalacje Sanitarne w Olsztynie, 2023

276 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Instalacje sanitarne Olsztyn - Ranking Najlepsi 2023

Już 276 Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych z Olsztyna złożyło 17756 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od instalacji wodno-kanalizacyjnych może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych w 2023 r. z Olsztyna.

Średnia ocena specjalistów od instalacji wodno-kanalizacyjnych w Olsztynie to 4.92 (na podstawie 332 opinii).

Instalacje sanitarne Olsztyn
best badge
Mateusz Mat

Współpracę z Firmą Pana Piotra oceniam bardzo pozytywnie. Wszystkie założone cele zrealizowane bez zarzutu i w umówionym terminie. Bardzo cenne podpowiedzi Pana Piotra co do zastosowania pewnych rozwiązań w instalacji CO okazały się niezbędne w jej prawidłowym funkcjonowaniu. Prace polegające na dokończeniu instalacji CO, oraz poprawieniu usterek dokonanych przez poprzednią firmę (prace których nie chciało się podjąć kilka innych firm z którymi się kontaktowałem) wykonane zostały bardzo starannie i profesjonalnie. Dodatkowo bardzo dobry kontakt z klientem i porządek zostawiony po każdym dniu pracy na duży plus.

Katarzyna Giedrys

Bardzo fajne podejście do klienta. Duża wiedza i doświadczenie. Jeden z nielicznych wykonawców, który zasługuje na miano eksperta. Szybko, sprawnie, czysto, z zachowaniem estetyki. Pan Piotr wykonał u Nas kompleksowo hydraulikę, kanalizację, podłogówkę, montaż kotła gazowego i cała kotłownia oraz podłączenie zewnętrzne gazu. Nie było problemu z punktualnością i postępem prac. Zawsze przygotowany, uśmiechnięty, wyjaśniał wszelkie wątpliwości i odpowiadał szczegółowo na pytania (a osobiście miałam ich dużo ;) Osobiście z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi Pana Piotra. Nie wyobrażam sobie współpracować z innym hydraulikiem nawet w przyszłości przy montażu pompy ciepła. Jesteśmy mega zadowoleni!!!

Daniel Brzeziński

Schwarte - group współpracuje z Panem Piotrem od długiego czasu. Nigdy nie zawiódł, bardzo szybko reaguje w przypadku awarii. posiada fachową wiedzę i jest dobrze wyposażony w narzędzia, wszystkie prace wykonuje dokładnie i bardzo estetycznie. Jest wysokiej klasy specjalistą w swojej dziedzinie, potrafi dobrze doradzić w kwestiach doboru osprzętu i materiału. Instalacje wykonane przez Pana Piotra są niezawodne. Polecam Wszystkim.

5.0 (60 opinii)
SANIT-BUD - Instalacja Sanitarna Ostróda
best badge
Emilia W.

Bardzo rzetelna Firma. My jako "zieloni" inwestorzy w budowie sieci wodociągowej i kanalizacyjnej wraz z przepompownią otrzymaliśmy profesjonalne doradztwo m.in. w doborze przepompowni ścieków która ma nam służyć na lata. Budowa przebiegła sprawnie i bezproblemowo, widać było, że Pan Dariusz ma doświadczenie w tym co robi. Na pewno będziemy polecać Firmę SANIT-BUD innym osobom, które będą potrzebowały Fachowca z zakresu budowy sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.

5.0 (1 opinia)
Eko House Technologie Ekologiczne - Instalacje Wodno-kanalizacyjne Nekla
best badge
Adam Hinc

Rok temu mieliśmy szczęście trafić na firmę eko house. Kupiliśmy oczyszczalnie i żyjemy razem z nią. Na początku mieliśmy pewne obawy jak to będzie z użytkowaniem i wyprawieniem się w obsługę zwłaszcza że to dla nas nowość. Szczęśliwie od samego początku "wpadliśmy" pod skrzydła pana Radosława. Człowiek pełen zaangażowania w to co robi. Prowadził nas krok po kroku jak rozpocząć użytkowanie oczyszczalni, ale co bardziej mile do dziś mamy świetny kontakt i możemy omówić każda trapiące nas wątpliwość czy problem. Wysyłamy wiadomość i w ciągu kilku chwil mamy odpowiedź. Nawet kiedy zależało nam na osobistej wizycie nie był to problem. Eko house świetna firma, ale jej największym atutem są ludzie pokroju pana Radka. Gdyby tak było wszędzie wszystko byłoby dużo przyjemniejsze. Z przyjemnością polecam firmę i proszę "polować" na pana Radosława, a nie będziecie mieli żadnych kłopotów bo ten człowiek poprowadzi Was przez cały etap jak nauczyciel. Dziękujemy za świetny kontakt.

Marzena Sosnowska

Zakupiliśmy oczyszczalnię, uruchomiliśmy samodzielnie ale nie obyło się bez wizyty specjalisty ponieważ nasza oczyszczalnia otrzymała od samego początku wszystko co najgorsze. Po profesjonalnym ustawieniu wszystko działa idealnie, Pan Wojciechowski z serwisu mistrz świata, profesjonalista pod każdym względem, wiedzą zrobił na nas ogromne wrażenie - dziękujemy i gratulujemy firmie takich pracowników! Zakupując oczyszczalnię nie żałujcie na serwis - to kluczowe do prawidłowego działania! Teraz cieszymy się idealnie działająca oczyszczalnią. Pozdrawiamy i polecamy.

Ryszard Kochanowski

Rozmowy przebiegały w bardzo miłej atmosferze z fachowym doradztwem, obejmującym rzetelną wiedzę i konkretne rozwiązania dotyczące przydomowej oczyszczalni ścieków. Oferta spełniła moje wymagania. Na dzień dzisiejszy otrzymałem wycenę kosztów budowy oczyszczalni dla 4 osób ze studnią chłonną. Mam nadzieję, że budowa będzie przebiegała również w takiej atmosferze.

5.0 (31 opinii)
F.U. DANEEX Daniel Grzywacz - Monter Instalacji Sanitarnych Stegna
best badge
Wojciech Szkudlarek

Super firma, bardzo sprawna, terminowa i kompetentna ekipa. Oprócz przyłącza wodnego zażyczyłem sobie niwelacji, i uformowania drogi zjazdowej i zrobili to szybko i sprawnie. Znakomita praca, bardzo profesjonale podejście do klienta i pracy, jak również świetny kontakt i fachowe doradztwo. Polecam z czystym sumieniem! Dziękuję za ekspresową realizację. Jak się pojawią kolejne potrzeby, na pewno skorzystam.

Joanna So

Super firma, bardzo sprawna, terminowa i kompetentna ekipa. Oprócz kanalizacji zażyczyłem sobie niwelacji, więc przyjechali z dwoma koparkami, aby zrobić szybciej. Polecam z czystym sumieniem! Dziękuję za ekspresową realizację. Jak się pojawią kolejne potrzeby, na pewno skorzystam.

Marek Kaszczyc

Znakomita praca w zakresie instalacji oczyszczalni, zbiornika deszczówki, oraz wykonania drenażu działki. Bardzo profesjonalnie podejście do pracy (włączając porządek!), świetny kontakt i fachowe doradztwo - wszystko to, czego dziś niezmiernie brakuje w branży.

5.0 (9 opinii)
Festkop - instalacje wodne i kanalizacyjne Wojciech Ławrywjaniec - Instalacja Sanitarna Biskupiec
best badge
Andrzej Porycki

Dzięki pomocy Oferteo, miałem przyjemność skorzystać z usług młodego, bardzo rzetelnego wykonawcy. Zaskoczyła mnie Jego precyzja i wiedza. Na każdym etapie robót, dbał o zadowolenie klienta. Wykonanie prac wod-kan odbyło się od A do Z. Wszelkie uzgodnienia z koniecznymi urzędami, przed przystąpieniem do prac jak i po ich zakończeniu w 100% zostały dokonane w ramach zlecenia. Sumując, firma FESTKOP, kopie fest i nie drogo.

Andrzej Porycki

Rzetelność, uczciwość, fachowość, uprzejmość. Firma polecana szczególnie dla osób, które jak ja, nie orientują się w temacie. Można z pełnym zaufaniem zlecić roboty bez osobistego nadzoru.

5.0 (5 opinii)
AQUA MODEL Cezary Krech - Instalacje Wod-kan Świątki
best badge
Edyta Mizerska

Jestem zadowolona bardzo z usług Krech kop. Pan Stanisław pełna profeska. Bardzo kontaktowy człowiek, życzliwy. Bardzo mi pomógł. Sam dużo doradzi załatwi co w dużej mierze mi pozwoliło zrealizować plan budowy sieci wodociągowej i przyłącza do domu. Szczerze polecam.

Tomasz Świątek

Jestem bardzo zadowolony z pracy Pana Stanisława Krecha. Wykonana profesjonalnie, szybko, sprawnie, terminowo, a przy okazji bardzo miły kontakt. Polecam tego zleceniobiorcę.

Tomasz K

Wykonanie przyłącza wod-kan oceniam pozytywnie. Pomimo trudności w terenie udało się wykonać prace w założonym czasie. Kontakt z wykonawcą bardzo dobry. Polecam firmę Krech-Kop do realizacji takich zadań.

5.0 (5 opinii)
GriSan - Monter Instalacji Sanitarnych Olsztyn
best badge

7. GriSan

Ewa Dembek

Przy pomocy Oferteo, udało Mi się znaleźć rzetelnego wykonawcę. Bezproblemowy kontakt na każdym etapie robót (od projektu poprzez jego wykonanie). O nic nie musiałam się martwić. Wykonanie prac wod-kan od A do Z. W pakiecie wszystkie uzgodnienia z koniecznymi urzędami, przed wejściem na robotę jak i po zakończeniu robót: odbiory z gestorem sieci, zarządcą drogi, geodezja (wytyczenie, inwentaryzacja). Reasumując firma godna polecenia. Pozdrawiam serdecznie Pana Łukasza.

Beata Bednarczyk

Z całego serca mogę polecić Wykonawcę GriSan. Pełen profesjonalizm, kompleksowe wykonanie zadania, projekt i wykonanie dopracowane do szczegółu, o nic nie musiałam się martwić.

5.0 (2 opinie)
PRACE ZIEMNE USLUGI MELIORACYJNE - Przyłącza Wodociągowe Iława
best badge
Grzegorz E.

Bardzo solidna firma. Montaż szamba i podłączenie do budynku przebiegło nad wyraz sprawnie, ceny bardzo konkurencyjne i dogodne terminy. Jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam tego wykonawcę.

5.0 (2 opinie)
avatar icon best badge

Zajmuje sie pracami brukarskimi,budowlanymi,wykonuje solidna prace,konkurencyjne ceny.

5.0 (1 opinia)
avatar icon best badge
Moro Sp. z o.o.

Fajna współpraca - bardzo dobry kontakt, elastyczne podejście do ceny oraz terminowość - polecam.

5.0 (1 opinia)

Więcej Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych z Olsztyna

Bioaltech Aleksander Żarczyński - Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Olsztyn
Natalia J.

Zlecenie wykonane profesjonalnie, na czas i bardzo starannie. Wysoka jakość usług i świetne doradztwo dostosowane do indywidualnego klienta. Naprawdę świetna i solidna firma, rzetelni i uczciwi, szczerze polecam.

5.0 (1 opinia)
avatar icon
ZUH Instal i Art. Elektryczne Wiśniewski Nidzicka Sp z oo

Wykonawca godny polecenia. Terminowość, jakość, profesjonalne działanie. Pełen nadzór nad realizacją zadania jako kierownik robót.

5.0 (3 opinie)
Sanitartechnik - Monter Instalacji Sanitarnych Olsztyn
Antoni S.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Instalacja wykonana solidnie. Firma potrafi doradzić klientowi i wie co robić, a co najważniejsze - nie za cenę z kosmosu.

5.0 (1 opinia)
ITKK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Instalacje Wodno-kanalizacyjne Olsztyn

Doskonałej Jakości Instalacje Wodno-kanalizacyjne Olsztyn

 • Olsztyn
 • ITKK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych specjalistów. ITKK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

5.0 (1 opinia)
Joanna Gruszecka Termo-Test - Instalacja Sanitarna Olsztyn

Perfekcyjna Instalacja Sanitarna Olsztyn

 • Olsztyn
 • Joanna Gruszecka Termo-Test
Agnieszka Ż.

Instalacja ogrzewania gazowego u mojej mamy została wykonana w umówionym terminie, w sposób bardzo profesjonalny i rzetelny. Polecam.

5.0 (4 opinie)

Dołącz do naszych Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych w Olsztynie

Działasz na rynku jako Specjalista od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych i szukasz nowych Klientów z Olsztyna lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Elektrojar Usługi Elektryczne i Fotowoltaika - Instalacje Wod-kan Olsztyn
Andrzej D.

Bardzo rzetelny fachowiec. Młody wykształcony (studia specjalistyczne z zakresu wykonywanych usług)bardzo kulturalny i inteligentny człowiek. Punktualny, bardzo dokładny i słowny. Bardzo czysto i dokładnie wykonuje usługę. Pan Jarosław, wykonywał nam instalację już w dwóch domach i w obu zrobił to bardzo fachowo i rzetelnie. Pana Jarosława i jego Firmę polecamy z pełną odpowiedzialnością. Aleksandra i Andrzej

5.0 (6 opinii)
Ja Elektryk - Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Olsztyn

Ja Elektryk

 • Olsztyn
Bartek Zdanowicz

Zdecydowanie polecam! Szybko, sprawnie, ale i profesjonalnie. Człowiek o ogromnej wiedzy, a co najważniejsze bardzo pomocny. Zrobiliśmy już razem kilka modernizacji i napraw, na pewno będziemy kontynuować współpracę! Polecam!

Andrzej Pawlak

Bardzo solidna firma. Wykonali instalacje fotowoltaiczną szybko, sprawnie i terminowo. Kompetentne doradztwo i miła atmosfera współpracy. Szef firmy osobiście zaangażowany w realizację zlecenia. Serdecznie dziękujemy i polecamy tę firmę.

Henryk Woźniak

Profesjonalne doradztwo, sprawny i solidny montaż. Bardzo miła i profesjonalna pomoc w załatwianiu spraw z bankiem i dotacjami. Z czystym sumieniem polecam tą firmę.

5.0 (6 opinii)
Prof-Bud - Instalacja Sanitarna Olsztyn
Mirosława Siemianowska

Remont to koszmar szczególnie, gdy się w nim mieszka, ale jeżeli miałabym ten koszmar przeżywać jeszcze raz to tylko z firmą Prof-Bud. Super ekipa, pełen profesjonalizm, fachowość, na dodatek niesamowita dokładność i wprost szwajcarska precyzja. Nie ma niedoróbek, wszystko jest idealnie, Panowie wielki szacunek i podziw. W 100% polecam i bardzo dziękuję, jesteście wielcy! Dziękuję!

Agnieszka Bednarska

Bardzo polecam firmę Pana Damiana. Firma bardzo solidnaPan Damian jest życzliwym i bardzo fachowym człowiekiem. Zna się chyba na wszystkim w budowlance, potrafi doradzić, doskonale pilnuje wykonania wszystkich robót. Pomaga w załatwieniu materiałów konkurencyjnych cenach. Zawsze jest gotowy do pomocy. Jeżeli coś robi własnoręcznie, to jest to robota najwyższej jakości. Wykonywał u nas większość prac przy wykończeniu domu, ze wszystkich jesteśmy zadowoleni. Mamy jeszcze w planach dalszą współpracę, bo trochę jeszcze zostało do zrobienia. Nikogo solidniejszego nie znajdziemy więc nikogo więcej szukać nie będziemy🙂👍

Anetta Jaworska

Firma Prof-Bud działa bardzo profesjonalnie. Terminowo, zgodnie z przedstawionym kosztorysem. A właściciel - pan Damian Zimnicki - podchodzi do realizacji z dużym wyczuciem potrzeb klienta, profesjonalizmem i wykorzystując swoje wysokie kompetencje doradza rozwiązania. Uczciwość i rzetelność. Gorąco polecam usługi tej firmy.

5.0 (12 opinii)
Domy Szkieletowe-Grzegorz Subocz - Przyłącza Wodociągowe Olsztyn

Najlepsze Przyłącza Wodociągowe Olsztyn

 • Olsztyn
 • Domy Szkieletowe-Grzegorz Subocz
Cezary Komarzewski

Pan Grzegorz jest bardzo zaangażowany w swoją prace. Widać, że ma ogromne doświadczenie i wszystko przebiega bezproblemowo. W przyszłości będę korzystać z jego usług. Polecam!

Waldemar Krasicki

Wiele razy współpracowałem z Panem Grzegorzem, za każdym razem prace wykonywane były według sztuki budowlanej. Greg House to przede wszystkim jakość i niezawodność - nie mam już problemu z ekipami budowlanymi z przypadku, po których trzeba poprawiać.

Lila Kołakowska

Solidny i uczciwy przedsiębiorca. Dysponuje niezbędnymi narzędziami i urządzeniami do wykonywania wszelkich prac związanych z szeroko rozumianą "budowlanką". Posiada wiedzę i umiejętności pozwalające na rozwiązywanie problemów, a nie na ich piętrzenie. Zadowolona klientka.

5.0 (4 opinie)
Usługi instalacyjno-budowlane - Przyłącza Wodociągowe Olsztyn
Barbara P.

Nasza specjalność to wszelkie prace ogólnobudowlane Realizujemy prace od 2001 roku zakres prac jakie wykonujemy -Szpachlowanie malowanie -Adaptacja poddaszy -Glazura terakota -Elektryka chydraulika -Wszelkie prace ogólnobudowlane Działamy na terenie Olsztyna i okolic. Zapraszamy do współpracy.

5.0 (1 opinia)

Porównanie cen i kosztów w Olsztynie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów instalacji sanitarnych? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Olsztynie? Złóż zapytanie, a specjaliści od instalacji sanitarnych z Olsztyna sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jarosław Urbański Roboty Ziemne - Instalacja Sanitarna Olsztyn

Jarosław Urbański Roboty Ziemne

 • Olsztyn
Łukasz Marcinkiewicz

Miałem bardzo skomplikowany teren do wyrównania, kilka poziomów pod fundament. Dwóch "fachowców" wymiękło, Pan Jarek powiedział, że to zrobi i tak też uczynił, bardzo polecam. Na pewno sam jeszcze skorzystam.

Paulina Kowalska

Polecam Pana Jarka. Słowny, punktualny, pełny dobrych pomysłów. U nas współpraca była od niwelacji terenu, później wykop pod fundament domu, przydomową oczyszczanię, aż po wszystkie przyłącza i przygotowanie terenu pod trawnik. Kompleksowa usługa. Polecam z całego serca!

5.0 (4 opinie)
Marek Frankowski - Instalacja Sanitarna Olsztyn

Perfekcyjna Instalacja Sanitarna

 • Olsztyn
 • Marek Frankowski
CARCON Sp. z o.o.

Pewien profesjonalizm. Polecam gorąco tam gdzie są sytuacje do nierozwiązania i inni fachowcy rozkładają ręce. Marek zdiagnozuje usterkę i naprawi instalacje. Mało fachowców na rynku którzy potrafią naprawić, a nie wymieniać. Inwestycja koło Łodzi w miejscowości Bukowiec.

5.0 (7 opinii)
avatar icon

Rewelacyjne Instalacje Wodno-kanalizacyjne

 • Olsztyn
 • PHU SERAFIN
Andrzej Kondras

Na chwilę obecną jesteśmy po rozmowie co do podjęcia współpracy z uwagi na mój brak pobytu w Kraju. Jednak już na tym etapie P. Grzegorz biorąc pod uwagę naszą rozmową dostosuje się do moich preferencji i wyraził dyspozycję do podjęcia prac w wybranym terminie. Co dla mnie jest ważne z uwagi na kontrakt zagraniczny i nie możliwość bycia na miejscu, robienie wszystko zgodnie z wytycznymi pod klucz. Nie znam jeszcze osobiście ale już na tym etapie mam pełne zaufania do w/w firmy jak i jego przedstawiciela!!

Agnieszka Adamkiewicz

Polecam wszystkim ta Firmę, jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego remontu w moim mieszkaniu. Wszystko odbyło się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Terminowość i dokładność to jest duża zaleta tej Firmy.

5.0 (3 opinie)
ART-ROX Roksana Borko - Instalacje Wod-kan Olsztyn

Doskonałe Instalacje Wod-kan Olsztyn

 • Olsztyn
 • ART-ROX Roksana Borko
Domon Sp.zo.o.

Solidna terminowa firma. Posiadają dużo sprzętu i duże doświadczenie. Można się od nich wiele nauczyć a przy tym zaoszczędzić. Firma godna polecenia.

5.0 (2 opinie)
Majster - Przyłącza Wodociągowe Olsztyn

Perfekcyjne Przyłącza Wodociągowe

 • Olsztyn
 • Majster

Firma Majster świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Koncentruje się na Klientach z Olsztyna i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

5.0 (2 opinie)
TOR-SERVICE PRO - Instalacje Wodno-kanalizacyjne Olsztyn

TOR-SERVICE PRO

 • Olsztyn
Jakub Kaczmarek

Pan Roman zna się na swoim fachu, szybka ocena sytuacji, od razu zauważył niedoróbki poprzednich fachowców i zaproponował poprawki w trosce o użytkownika instalacji. Zna się na hydraulice i zdecydowanie mogę go polecić. Miałem na początku pewne obawy, ale szybko okazały się bezpodstawne. Polecam!

Wiesław Andrzejczak

Muszę przyznać że ekipa Pana Romana szybko i profesjonalnie uporała się z szerokim zakresem prac które zleciłem. Sprawnie, profesjonalnie, rozsądna cena, punktualność - to cechy które przypisałbym tej ekipie. Polecam!

Sebastian Czermiński

Bardzo dobrze i szybkie wykonanie . Miła obsługa i szybka reakcja . Jeden dzień pracy i ogrzewanie podłogowe wykonane szybko i solidnie razem z podłączeniem .Bardzo pozytywnie .Chętnie polecam firmę.

4.16 (19 opinii)
DrainTech Mariusz Szczepański - Instalacja Sanitarna Nikielkowo

DrainTech Mariusz Szczepański

 • Nikielkowo
 • 6 km od Olsztyn

Chcesz znaleźć rzetelnego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? DrainTech Mariusz Szczepański z Olsztyna jest na to skuteczną metodą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

5.0 (1 opinia)
TMService hydraulika instalacje sanitarne - Instalacje Wodno-kanalizacyjne Olsztyn

TMService hydraulika instalacje sanitarne

 • Olsztyn

TMService hydraulika instalacje sanitarne oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Olsztyn oraz przyległych powiatów. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

5.0 (3 opinie)
Sky Drew - Instalacje Wodno-kanalizacyjne Olsztyn

Profesjonalne Instalacje Wodno-kanalizacyjne

 • Olsztyn
 • Sky Drew
Andrzej null

Rozmowy były prowadzone konstruktywne bez ukrytych kosztów! Ogromna, fachowa pomoc w doborze materiałów, całodobowe konsultacje w trakcie zakupów, prace prowadzone w najwyższym standardzie tak ważne dla zleceniodawcy. Poczucie bezpieczeństwa w powierzaniu finansów do realizacji projektów, każdy element remontu konsultowany online mimo wolnego dnia bez względu na jego porę. Profesjonalne i rzeczowe tłumaczenie realizacji każdego etapu remontu, oraz dla nas zleceniodawców mieszkających 250 km od miejsca remontowania naszego domu poczucie, że w dobre ręce powierzyliśmy naszą inwestycję! Podsumowując to nie jest jedyny projekt mojej Rodziny w tej części Polski i mam jedynie nadzieję, na dalszą współpracę z właścicielem Firmy Sky Drew Panem Danielem.

Wojciech Kowalski

Stały, bieżący kontakt z kierującym pracami w czasie trwania remontu, - rzetelność w dotrzymywaniu terminów podjętych prac, - fachowe porady przy doborze materiałów, - pełna organizacja transportu zakupionych materiałów, - solidność pracowników wykonujących poszczególne zadania.

Irena Bujnowska

Właściciel pomocny i słowny. Dodatkowo doradza rozwiązania na etapie składania oferty i obejrzeniu mieszkania. Mam nadzieję, że realizacja także będzie pozytywna. Po realizacji wystawię dodatkową opinię

5.0 (3 opinie)
GRUPA PARTNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Przyłącza Wodociągowe Olsztyn

GRUPA PARTNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

 • Olsztyn
Joanna Pawłowicz

Współpraca z Panem Krzysztofem polegała na budowie budynku do stanu surowego otwartego. Jakość, terminowość, doradztwo techniczne oraz konkurencyjne ceny to przymioty jakimi powinna się charakteryzować każda firma z branży budowlanej. Pan Krzysztof spełnia w 100% przytoczone kryteria. Z największą przyjemnością mogę wystawić te referencje i polecić usługi innym wymagającym klientom.

Agnieszka Olbryś

Firma naprawdę godna polecenia w realizacji usług budowlanych. Wysoka jakość, terminowość, kontakt z Panem Krzysztofem bardzo dobry, posiada umiejętność profesjonalnego podejścia do klienta i służy fachową radą. Efekt końcowy super, mogę polecić firmę z czystym sumieniem. Warto było czekać na taka usługę.

Kamil Smoliński

Firma Pana Krzysztofa wybudowała dla nas wymarzony własny domek. Od pierwszego naszego spotkania bardzo rzeczowe podejście do budowy, dużo pomocnych rad otrzymaliśmy od Pana Krzysztofa. Cała budowa przebiegała bezproblemowo, Etapy wykonywane były zgodnie z ustalonym z nami harmonogramem. Wszystkie nasze pomysły wprowadzania zmian w budynku konsultowaliśmy i omawialiśmy na prośbę wykonawcy w celu uniknięcia kłopotów w późniejszych etapach, dzięki temu oszczędziliśmy sobie całego stresu. Pan Krzysztof wraz z ekipą wybudowali nam dom w stanie surowym zamkniętym. Jakość prac oceniamy na 6, mury są proste estetycznie wykonane, na budowie panował porządek i ład co bardzo podobało się żonie. Ekipę również oceniamy na 6, bardzo pomocna miła i fachowa obsługa. Jednym słowem firma godna polecenia. Pozdrawiam.

5.0 (4 opinie)

Opinie i porady na temat instalacji sanitarnych

Jeśli interesują Cię opinie na temat instalacji sanitarnych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Olsztyna. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Green Space inteligentne systemy nawadniające - Instalacje Wod-kan Olsztyn

Green Space inteligentne systemy nawadniające

 • Olsztyn

Jeszcze poszukujesz profesjonalistów od instalacji wod-kan? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Green Space inteligentne systemy nawadniające. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

5.0 (1 opinia)
Refit Solutions Paweł Suchocki - Instalacje Wodno-kanalizacyjne Olsztyn

Refit Solutions Paweł Suchocki

 • Olsztyn
Dominik Mieczkowski-Wilga

Pan Paweł jest specjalistą w pełnym tego słowa znaczeniu. Jedyne czego potrzebuje, to zobaczyć obiekt i dowiedzieć się od klienta czego oczekuje - całą resztę załatwi sam. Pomógł mi zarówno przy pracach remontowych, jak i w zakresie mebli. Polecam tego fachowca i mogę tylko liczyć, że takich osób będzie więcej.

Katarzyna Gwiazda

Pan Paweł jest człowiekiem godnym polecenia. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni zarówno z szybkości jak i jakości wykonanych usług, był otwarty na nasze propozycje i zaproponował wiele zmian o których nawet nie pomyśleliśmy, a nasze mieszkanie jest lepsze niż sobie zaplanowaliśmy. Wszystkie dodatkowe koszty były z nami skonsultowane, nie trzeba było czekać tygodniami, aż ktoś zadzwoni czy zjawi się w pracy, co w obecnych czasach jest wielkim atutem. Dziękujemy bardzo i polecamy.

Magda K.

Bardzo dobrze wykonano wszelkie prace związane z kładzeniem gładzi i instalacji elektrycznych oraz różne drobne rzeczy. Fachowe doradztwo oraz organizacja materiałów, która była dużym ułatwieniem. Plusem jest bardzo konkretna i szczegółowa wycena prac.

5.0 (9 opinii)
FORP Fotowoltaika i systemy grzewcze - Instalacja Sanitarna Olsztyn

Doskonała Instalacja Sanitarna

 • Olsztyn
 • FORP Fotowoltaika i systemy grzewcze

Wysoko wykwalifikowani pracownicy firmy FORP Fotowoltaika i systemy grzewcze spełnią Państwa oczekiwania odnośnie instalacji sanitarnej. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę.

5.0 (2 opinie)
Usługi Budowlane Mirosław Żukowski - Instalacje Wod-kan Olsztyn

Staranne Instalacje Wod-kan

 • Olsztyn
 • Usługi Budowlane Mirosław Żukowski
Piotr Z.

Firma zrealizowała świetnie zlecone prace, dziękuję, polecam.

5.0 (1 opinia)
RDE - Przyłącza Wodociągowe Olsztyn

RDE

 • Olsztyn
Grupa Rde

Polecam. Pełen profesjonalizm, usługa wykonana terminowo co na dzień dzisiejszy jest atutem. Poza tym wszystko poszło bardzo dobrze. Jestem bardzo zadowolona.

5.0 (1 opinia)
Hilmar Sanit - Instalacja Sanitarna Olsztyn

Doskonała Instalacja Sanitarna

 • Olsztyn
 • Hilmar Sanit

Doskonała instalacja sanitarna to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w fachu montera instalacji sanitarnych. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

MONSTER S.C.

 • OLSZTYN

Oferuje usługi z zakresu instalacji sanitarnej od lat, szczególnie na obszarze miejscowości Olsztyn, ale także pobliskich miast. Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Perfekcyjna Instalacja Sanitarna

 • Olsztyn
 • "Bajeczna Chata" Remonty - Wykończenia - Usługi Stolarskie

Właśnie wybierasz sprawdzonego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Bajeczna Chata Remonty - Wykończenia - Usługi Stolarskie będzie najszybszą drogą. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Perfekcyjne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków

 • Olsztyn
 • Seb-bud

Wciąż poszukujesz dobrej firmy od przydomowych oczyszczalni ścieków? Zaufaj doświadczeniu Seb-bud. Ustal pasujący termin!

5.0 (1 opinia)
M.T. Maciej Tyszer - Przyłącza Wodociągowe Olsztyn

M.T. Maciej Tyszer

 • Olsztyn
Jarek

usługa remontu kuchni - wymiana instalacji elektrycznej, hydraulika, szpachlowanie, glazura, tarakota, malowanie, obróbka okna po demontażu parapetu. Kuchnia przygotowywana była do wstawienia mebli na wymiar. Prace wykonane bardzo dobrze,terminowo oraz przy współpracy z firmą montującą meble - odpowiednie umiejscowienie gniazd elektrycznych, hydrauliki, obróbka okna, odpowiednie położenie glazury. Wszystko wyszło fajnie, żona i ja jesteśmy zadowoleni z efektu prac.Polecam.

5.0 (1 opinia)
Hydro-Tech Usługi Hydrauliczne Patryk Krzemiński - Przyłącza Wodociągowe Olsztyn

Hydro-Tech Usługi Hydrauliczne Patryk Krzemiński

 • Olsztyn

Szanowni Państwo, Firma Hydro-Tech oferuje usługi hydrauliczne, w których zakres wchodzą między innymi: * przyłącza wodociągowe, kanalizacyjne i gazowe, * instalacja podzespołów kotłowni, * instalacja kotłów gazowych, na pellet oraz na ekogroszek, * instalacja kominków z płaszczem wodnym, * montaż i modernizacja instalacji gazowych, * montaż kuchenek gazowych, płyt gazowych, * próby szczelności instalacji gazowej, * wykrywanie oraz usuwanie przecieków na instalacji gazowej, * montaż elektrycznych oraz gazowych podgrzewaczy wody, * naprawy awaryjne (usuwanie przecieków, udrażnianie kanalizacji wewnętrznej), * montaż baterii łazienkowych i kuchennych, * montaż kabin prysznicowych, brodzików, umywalek, zlewozmywaków, sedesów, bidetów

Usługi Hydrauliczne Radosław Szcześniak - Instalacje Wodno-kanalizacyjne Olsztyn

Staranne Instalacje Wodno-kanalizacyjne

 • Olsztyn
 • Usługi Hydrauliczne Radosław Szcześniak

Jeszcze szukasz dobrej firmy od instalacji wodno-kanalizacyjnych? Skorzystaj z kwalifikacji Usługi Hydrauliczne Radosław Szcześniak. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

"Pan Hydraulik" Instalatorstwo hydrauliczne - Instalacja Sanitarna Olsztyn

"Pan Hydraulik" Instalatorstwo hydrauliczne

 • Olsztyn

Ten monter instalacji sanitarnych działa na obszarze Olsztyna i świadczy różnorodne usługi z zakresu solidnej instalacji sanitarnej. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - skontaktuj się!

avatar icon

KrAn

 • Olsztyn

Instalacja sanitarna to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w fachu montera instalacji sanitarnych. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

avatar icon

Pierwszorzędne Instalacje Wod-kan

 • Olsztyn
 • HYDROEXSPERT

Właśnie wybierasz wartego zaufania partnera do realizacji swoich planów? HYDROEXSPERT będzie najszybszą drogą. Zapytaj o ofertę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Kornel Rzepkowski Hydro-Therm - Monter Instalacji Sanitarnych Olsztyn

Fantastyczny Monter Instalacji Sanitarnych

 • Olsztyn
 • Kornel Rzepkowski Hydro-Therm

Jesteśmy doświadczoną firmą specjalizującą się w wykonaniu instalacji wodno kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, rekuperacji oraz budowie kotłowni. Działamy na terenie woj. Warmińsko-Mazurskiego zarówno dla klientów indywidualnych przy budowach domów jednorodzinnych jak i przy większych zleceniach dla deweloperów i inwestorów budowlanych.

STANISZEWSCY BETON - Instalacja Sanitarna Olsztyn

STANISZEWSCY BETON

 • Olsztyn

Ten fachowiec działa na terenie Olsztyna i oferuje różnorodne usługi z zakresu solidnej instalacji sanitarnej. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - skontaktuj się!

ECOINSTALACJE.EU - Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Olsztyn

ECOINSTALACJE.EU

 • Olsztyn

Jesteśmy firmą hydrauliczną z Olsztyna, Oferujemy montaż: - Pomp ciepła - Fotowoltaiki - Klimatyzacji - Rekuperacji - Kotłów gazowych, elektrycznych, indukcyjnych i innych - Instalacji c.o. - Instalacji ogrzewania podłogowego - Zmiękczaczy i uzdatniaczy wody - Sterowania ogrzewaniem - Instalacji wod-kan

GAWO - Instalacja Sanitarna Olsztyn

GAWO

 • Olsztyn

Planujesz wybrać solidnego specjalistę do realizacji swoich planów? GAWO jest na to skuteczną metodą. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

OLSANIT Radosław Siwek - Monter Instalacji Sanitarnych Olsztyn

Najwyższej Klasy Monter Instalacji Sanitarnych

 • Olsztyn
 • OLSANIT Radosław Siwek

Zaprojektujemy i wybudujemy profesjonalnie OLSANIT - INŻYNIERIA SANITARNA OLSANIT to firma z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i budowaniu instalacji sanitarnych dla wspólnot mieszkaniowych, klientów indywidualnych oraz instytucji publicznych. Działamy nieprzerwanie od 2006r. Specjalizujemy się w modernizacji instalacji sanitarnych w istniejących budynkach wielorodzinnych. Posiadamy niezbędne uprawnienia budowlane do projektowania, kierowania oraz nadzoru robót branży sanitarnej.

Ranking Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych obejmuje również takie miejscowości jak: Olsztyn, Bartąg, Nikielkowo, Kieźliny, Gutkowo, Szczęsne, Klewki, Ostrzeszewo, Wadąg, Ruś, Zgniłocha, Warkały, Jaroty, Łupstych, Butryny, Słupy, Myki, Trękus, Bartążek, Wilimowo.
więcej...
Podobne zlecenia: Geodezja Olsztyn

Poradniki o instalacjach sanitarnych

Bez ogrzewania, wody i prądu dom nie będzie nadawał się do użytku. Zakup i montaż instalacji to ok. 13% wszystkich wydatków przeznaczonych na budowę domu. Sprawdzamy, jak optymalnie dobrać instalacje, które nie nadwerężą naszego budżetu w trakcie budowy i długo po niej.