Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

GRUPA PARTNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

1

O specjaliście

Początki działalności związanej z branżą budowlaną sięgają 1998 roku. Nasza specjalność to budowa domów jednorodzinnych wolno stojących, w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. W zależności od wymagań klienta wykonujemy budynki w stanie surowym lub kontynuujemy prace do stanu "pod klucz". Firma świadczy również usługi kierownika budowy oraz inspektora nadzoru, pomagamy także przy formalnościach związanych z procesem budowlanym oraz przy pozyskiwaniu materiałów budowlanych, tak, aby proces budowlany był dla Państwa bezproblemowy. Przed rozpoczęciem prac otrzymują Państwo harmonogram rzeczowo-finansowy oraz na bieżąco są informowani o postępie robót. Prace prowadzone są rzetelnie i terminowo.
CO NAS WYRÓŻNIA WŚRÓD POZOSTAŁYCH FIRM
 Jakość
Zadowolony klient jest dla nas najważniejszy, roboty wykonywane są zgodnie z dokumentacją projektową, obowiązującymi normami oraz sztuką budowlaną, profesjonalny nadzór na budowie sprawia, że na bieżąco reagujemy na problemy wynikające z realizacji budowy, stosujemy materiały z atestami i certyfikatami renomowanych producentów. Zapewniamy najwyższą jakość usług.
 Terminowość
Budowa domu to skomplikowany i czasochłonny proces, dlatego musi być zaplanowany, brak dotrzymania terminów jest nie do przyjęcia, przedstawiamy szczegółowy harmonogram rzeczowo finansowy, który rzetelnie realizujemy podczas budowy, dodatkowo informujemy na bieżąco o postępach prac. Pomagamy w rozwiązywaniu problemów technicznych i logistycznych na budowie, chcemy, żeby czas budowy kojarzył się z ekscytującym czekaniem na dom, a nie stresem i zniechęceniem.
 Doświadczenie
Profesjonalna kadra kierownicza oraz pracownicy budowlani działają na rynku budowlanym kilkanaście lat, budowa domu wymaga specjalistycznej i obszernej wiedzy, posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i kompetencje, aby pełnić rolę kierownika budowy, służymy fachową pomocą od początku do końca prowadzonej inwestycji, do każdego projektu budowlanego podchodzimy indywidualnie, na budowie panuje ład i porządek.
 Bezpieczeństwo
Jako nieliczni na rynku dajemy Państwu gwarancję cen, które nie ulegną zmianom od momentu podpisania umowy do zakończenia budowy. Proponujemy dogodny system płatności, który jest realizowany etapami zgodnie z harmonogramem rzeczowo finansowym, dzięki temu wynagrodzenie jest płacone za wykonaną pracę, zaufanie oraz poczucie pewności naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego nie pobieramy zaliczek przed rozpoczęciem budowy. Nasza współpraca nie kończy się po wybudowaniu domu, dajemy gwarancję na wykonane prace.
Co oferujemy
Jeśli chcą Państwo wybudować własny dom, ale nie mają Państwo czasu na przeprawę przez procedury formalne, znalezienie właściwych wykonawców, dobór najlepszych materiałów i bieżące nadzorowanie całej budowy – nasza oferta przeznaczona jest właśnie dla Państwa.
Powierzając realizację naszej firmie, będą mogli Państwo wprowadzić się do własnego domu już za rok. Pomożemy Państwu nie tylko sprawnie go wybudować, ale przede wszystkim służymy radą i pomocą na każdym etapie realizacji, tak aby zastosowane materiały i technologie były najwyższej jakości, dom posiadał nowoczesne i energooszczędne instalacje, a funkcjonalność i wystrój wnętrz w pełni spełniały Państwa oczekiwania.
Zapraszamy do współpracy.

Branża

Firmy budowlane, Dekarz, Domy murowane, Kierownik budowy, Tynki maszynowe, Hydraulik, Projekty domów, Elektryk, Instalacje sanitarne, Domy pod klucz

Obszar działania

Warmińsko-mazurskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

4 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Luiza W. 3 listopada 2019
Pozytywna opinia

Bardzo konkretna firma, terminowe realizacje umów. Stawiali dla mnie dom, nie miałam żadnych problemów. Zawsze na czas i konkretni. Bardzo polecam.

Joanna P. 30 października 2019
Pozytywna opinia

Współpraca z Panem Krzysztofem polegała na budowie budynku do stanu surowego otwartego. Jakość, terminowość, doradztwo techniczne oraz konkurencyjne ceny to przymioty jakimi powinna się charakteryzować każda firma z branży budowlanej. Pan Krzysztof spełnia w 100% przytoczone kryteria. Z największą przyjemnością mogę wystawić te referencje i polecić usługi innym wymagającym klientom.

Kamil S. 28 października 2019
Pozytywna opinia

Firma Pana Krzysztofa wybudowała dla nas wymarzony własny domek. Od pierwszego naszego spotkania bardzo rzeczowe podejście do budowy, dużo pomocnych rad otrzymaliśmy od Pana Krzysztofa. Cała budowa przebiegała bezproblemowo, Etapy wykonywane były zgodnie z ustalonym z nami harmonogramem. Wszystkie nasze pomysły wprowadzania zmian w budynku konsultowaliśmy i omawialiśmy na prośbę wykonawcy w celu uniknięcia kłopotów w późniejszych etapach, dzięki temu oszczędziliśmy sobie całego stresu. Pan Krzysztof wraz z ekipą wybudowali nam dom w stanie surowym zamkniętym. Jakość prac oceniamy na 6, mury są proste estetycznie wykonane, na budowie panował porządek i ład co bardzo podobało się żonie. Ekipę również oceniamy na 6, bardzo pomocna miła i fachowa obsługa. Jednym słowem firma godna polecenia. Pozdrawiam.

Agnieszka O. 28 października 2019
Pozytywna opinia

Firma naprawdę godna polecenia w realizacji usług budowlanych. Wysoka jakość, terminowość, kontakt z Panem Krzysztofem bardzo dobry, posiada umiejętność profesjonalnego podejścia do klienta i służy fachową radą. Efekt końcowy super, mogę polecić firmę z czystym sumieniem. Warto było czekać na taka usługę.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak GRUPA PARTNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Powiązane produkty i usługi: Domy szeregoweDom z bali projektyDomy szeregowe OlsztynDom z bali projekty Olsztyn,  Budowa domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, StropyKonstrukcja dachuRozbiórki,  Nadzór nad robotami budowlanymi

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

LINKI 2/21, Olsztyn

Telefon

600****** Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy GRUPA PARTNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Data rozpoczęcia działalności 2020-06-26
NIP 7393941630
Regon 386387273

Siedziba

Kraj Polska
Województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Powiat Olsztyn
Gmina Olsztyn
Miejscowość Olsztyn
Kod pocztowy 10535
Poczta Olsztyn
Ulica ul. Bogumiła Linki
Numer nieruchomości 2

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 2 - Jednostka organizacyjna niemająca osobowości prawnej
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 120 - Spółki komandytowe
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY W OLSZTYNIE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data wpisu do bazy REGON 2020-06-26
Data wpisu do rejestru ewidencji 2020-06-26
Data powstania 2020-06-26
Data rozpoczęcia działalności 2020-06-26

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4110Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
Przeważające PKD
4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
4311Z ROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH
4312Z PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4331Z TYNKOWANIE
4391Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH
7111Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY
7112Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się