Instalacje sanitarne Warszawa - Najlepsi w 2021

Najlepsze Oferty na Instalacje Sanitarne w Warszawie, 2022

1 770 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Instalacje sanitarne Warszawa - Ranking Najlepsi 2022

Już 1770 Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych z Warszawy złożyło 88181 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od instalacji wodno-kanalizacyjnych może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych w 2022 r. z Warszawy.

Promowani
Promowany

Pat-Kop

 • Warszawa
Marek S.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą PAT-KOP. Naprawdę rzadko zdarza się tak solidne i profesjonalne podejście do klienta. Podłączenie z budową przykanalika oraz likwidacją szamba odbyło się bardzo sprawnie, w uzgodnionym terminie i za przystępną cenę. Całą operację firma wykonała kompleksowo, ze wszystkimi wymaganymi zgodami i odbiorami. Na tle wielu ekip budowlanych z którymi miałem doczynienia ta jest prymusem. Z całą odpowiedzialnością mogę ją polecić. Dewiza firmy: "Szybko, pewnie, solidnie" w pełni oddaje sposób jej działania.

5.0 (7 opinii)
JWELEKTRO - Monter Instalacji Sanitarnych Legionowo
Promowany
Agata B.

Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja i porządne podejście - a do tego Pan miły i też doradził.

5.0 (1 opinia)
PRI BOSAN

Realizacja budowy przyłącza wody o długości 150 mb, zakopanie zbiornika na szambo oraz przyłącze gazu o długości 180 mb zostało wykonane bardzo sprawnie, terminowo chodź pogoda była podła. Pracownicy zawsze na czas przyjeżdżali. Istotny fakt to to że zaoszczędziłem na całym projekcie poprzez wprowadzenie zmian jakie zaproponował Pan Marcin. Prawdziwy fachowiec. Polecam !

5.0 (2 opinie)
Waldemar P.

Zakład Instalacji Sanitarnych i Gazowych jest kilku osobową firmą działającą na rynku od 1987 roku . Usługi świadczymy na terenie miasta Warszawy i okolic. Zarówno instalacyjne jak i konserwacyjne. Ze względu na ponad 30 letnią działalność , posiadamy dużą wiedzę i umiejętności w wykonywanych zleceniach.

5.0 (1 opinia)
Home&Garden - Instalacje Wod-kan Legionowo
Piotr S.

Cały „TEAM” z Panem Marcinem na czele wykonują swoją pracę niesamowicie rzetelnie i profesjonalnie a co najważniejsze terminowo i szybko tak jak to było uzgodnione i obiecane a do tego w bardzo przystępnej i konkurencyjnej cenie! Systemy nawadniania jakie mi wykonali w ogrodzie są niewiarygodnie efektywne, żałuję jedynie że trafiłem na nich tak późno, bo powinienem zrobić to wiele lat wcześniej. Polecam ich usługi z ogromną przyjemnością i co istotne z pełną odpowiedzialnością.

5.0 (27 opinii)
AD-KOP - Przyłącza Wodociągowe Siennica

4. AD-KOP

Andrzej W.

Pan Adam wykonał u nas przyłącze wodociągu o długości około 55 metrów. Wszystko odbyło się terminowo i fachowo. Firma Pana Adama dysponuje wszelkimi potrzebnymi maszynami i narzędziami. Przed nami realizacja przyłączy kanalizacyjnego i gazowego, która czeka nas jesienią i wiemy już, że skorzystamy ponownie z usług firmy AD-KOP. Zdecydowanie polecam usługi tej firmy!

5.0 (11 opinii)
AndreVann - Instalacja Sanitarna Dębe Wielkie
Bożena S.

Wysoka jakość wykonania. Wyszkolony z odpowiednio długim doświadczeniem i kulturą osobistą, wystawia fakturę. Dzięki fachowemu podejściu uniknęłam kolejnych awarii. Z całego serca polecam.

5.0 (7 opinii)
BINgo BUD Nataliia Romaniuk - Instalacja Sanitarna Warszawa
Grzegorz T.

Bardzo solidna firma, doskonała współpraca. Podłączenie kanalizacji wykonane ekspresowo i estetycznie. Teren po realizacji uprzątnięty, kostka odbudowana jakby nic się nic się nie działo. Przystępne koszty. Polecam.

5.0 (6 opinii)
Michał Garbacik - Instalacja Sanitarna Legionowo
Nie Podano

Zlecenie wykonane, jestem zadowolony z podłączenia do starego ujęcia, pompa z hydroforni chodzi, duże ciśnienie, przyłącza wykonane w środku i na zewnątrz. Polecam wykonawcę.

5.0 (6 opinii)
Piotr S.

Są godni zaufania - nie podejmują się zadań nie do wykonania. Są uczciwi - mówią od razu, że będzie drogo. Są rzeczowi - nie używają słów "ale" i "bo".

5.0 (2 opinie)
CREATIVE WORLD ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Instalacje Wod-kan Warszawa
Maciej M.

Zdecydowanie polecam, usługa (biały montaż) wykonana szybko i estetycznie (jestem wymagającym klientem). Termin umówiony, pan Artur przyjechał punktualnie, miał ze sobą dobrze wyposażony warsztat. Udzielił fachowej porady i wszystko zainstalował jak należy. Zostawił po sobie porządek. Opinie wystawiam po 2m-cach od wykonanej pracy, wszystko działa bez zarzutu, a łazienka cieszy wyglądem i użytecznością.

5.0 (2 opinie)

Więcej Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych z Warszawy

TPProjekt - Instalacje Wodno-kanalizacyjne Warszawa

Przygotowanie przydomowych oczyszczalni ścieków będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. TPProjekt ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

5.0 (1 opinia)
Akra Sp. z o.o. - Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Warszawa

Jeżeli nadal poszukujesz ekspertów od przydomowych oczyszczalni ścieków to wykorzystaj doświadczenie Akra Sp. z o.o.. Warszawa to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

5.0 (1 opinia)
Kop wiktor gniado - Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków 04-402 Warszawa

Kop wiktor gniado

 • 04-402 Warszawa
Tomek O.

Współpraca na najwyższym poziomie, terminowość, jakość, dbałość o mienie, to główne atrybuty opisywanego usługodawcy. Gorąco polecam!

5.0 (7 opinii)

Profesjonalna Instalacja Sanitarna Warszawa

 • Warszawa
 • MIECZYSŁAW BAGŁAJ "ZAKŁAD INSTALACYJNO-BUDOWLANY"
Ewa i.

Szczerze polecamy usługi firmy Mieczysław Bagłaj "Zakład Instalacyjno - Budowlany". Firma wykonała komplet robót wod - kan w naszym nowym domu jednorodzinnym, tj. montaż instalacji wodociągowej, kanalizacji, centralnego ogrzewania (5 grzejników, 150 m2 ogrzewania podłogowego), kotłowni gazowej 26 kW. Współpraca przebiegła wzorcowo, wszystko zostało wykonane bardzo solidnie i w krótkim czasie. Firma ma duże doświadczenie, mogliśmy liczyć na profesjonalne doradztwo w każdym zakresie, m.in. w wyborze pieca gazowego, grzejników. Mieszkamy w naszym domu już jakiś czas i wszystko działa bez najmniejszego zarzutu, piec okazał się wydajny i ekonomiczny a podłogówka bardzo przyjemna w użytkowaniu. Współpraca z firmą M. Bagłaj okazała się

5.0 (2 opinie)
Ela S.

Firma istnieje od 2008 r. Zajmujemy się: Budową PRZYŁĄCZY WODOCIĄGOWYCH do domków jednorodzinnych jak i sieci kanalizacyjnych do domów wielorodzinnych. KANALIZACJA Deszczowa, Sanitarna(budowa sieci i przyłączy) Odwodnienia ulic i placów Instalacje wewnętrzne Separatory Studnie kanalizacyjne - wymiana , naprawa DRENAŻE MELIORACJE BRUKARSTWO USUWANIE AWARII WOD-KAN NAPRAWA ISTNIEJĄCYCH INSTALACJI wewnętrznych i zewnętrznych PROJEKTOWANIE Zaopatrzenie magistrali, sieci wodociągowej, przyłącza wody w dodatkowe urządzenia\budowle takie jak studnia wodomierzowa, komory zasuw, komory eksploatacyjne. Zaopatrzenie sieci kanalizacyjnej w dodatkowe urządzenia\budowle takie jak: zbiorniki retencyjne, separatory tłuszczów, separatory koalescencyjne, separatory substancji ropopochodnych, przepompownie, osadniki, skrzynki rozsączające. Naprawę, renowację bezwykopową uszkodzonych sieci, przyłączy kanalizacyjnych i wodociągowych W ramach wykonywanych przez nas prac zapewniamy: - nadzór przez wykwalifikowany personel - nadzór Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji - odbiory przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji - obsługę geodezyjną - wykonanie projektu czasowej organizacji ruchu i uzgodnienie go z odpowiednimi służbami, - formalności związane z zajęciem i odebraniem zajmowanego terenu przez dany urząd - badanie geotechniczne - odtworzenie nawierzchni - dokumentacje po wykonawczą Zależy nam żeby klient był jak najbardziej zadowolony z naszego profesjonalizmu jak też z konkurencyjnej ceny. WYCENA GRATIS więc nic Cię nie kosztuje ,a wiedza jak wiadomo jest bezcenna. ZADZWOŃ: Karol lub Marcin NAPISZ: marcinkirylczuk@gmail.com

5.0 (1 opinia)

Dołącz do naszych Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych w Warszawie

Działasz na rynku jako Specjalista od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Porządne Instalacje Wod-kan Warszawa

 • Warszawa
 • A&A INSTARD COMPANY SP Z O O
SKITTER SP. Z O.O.

Mamy dobrze doświadczenie po współpracy. Profesjonalne podejście do pracy i prawidłowe wykonania robót.

5.0 (1 opinia)
PT-H Termopartner Ryszard Przytulski - Instalacja Sanitarna Warszawa

Pierwszorzędna Instalacja Sanitarna

 • Warszawa
 • PT-H Termopartner Ryszard Przytulski

Jeśli jeszcze szukasz profesjonalistów od instalacji wodno-kanalizacyjnych to powierz tę kwestię specjalistom z PT-H Termopartner Ryszard Przytulski. Warszawa to główny obszar ich działania. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

5.0 (1 opinia)
Hydro hydraulik-wawa24 - Instalacje Wodno-kanalizacyjne Warszawa
Rafał Z.

Pan Łukasz wykonał nam zarówno całą hydraulikę w domu jak i ogrzewanie podłogowe. Sprawnie, absolutnie bez żadnych zastrzeżeń. Elastycznie podchodził do zmian które wprowadzaliśmy. Dostosowywał się do naszego harmonogramu prac. W 100% polecam. Na pewno jeżeli pojawi się potrzeba, np. założenia filtra wody, wrócimy.

5.0 (1 opinia)
Grupa Investrem - Instalacja Sanitarna Warszawa

Grupa Investrem

 • Warszawa
Ewa M.

Wszystko przebiegło bardzo sprawnie; mieszkanie oddane przed czasem; super wykonanie bez żadnych zastrzeżeń. Szczerze polecam.

5.0 (36 opinii)
PHU Mags - Instalacje Wod-kan Warszawa

Perfekcyjne Instalacje Wod-kan

 • Warszawa
 • PHU Mags

Monter instalacji sanitarnych z imponującym doświadczeniem w temacie instalacji sanitarnej nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 (11 opinii)

Porównanie cen i kosztów w Warszawie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów instalacji sanitarnych? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Warszawie? Złóż zapytanie, a specjaliści od instalacji sanitarnych z Warszawy sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Określ, jakiego rodzaju instalacji dotyczy usługa:
Dariusz Szaferski - Instalacje, Wykończenia i Remonty - Monter Instalacji Sanitarnych Warszawa

Dobry Monter Instalacji Sanitarnych Warszawa

 • Warszawa
 • Dariusz Szaferski - Instalacje, Wykończenia i Remonty
Aleksander S.

Przez wiele tygodni zbieraliśmy z żoną oferty od wykonawców na instalacje w naszym wymarzonym domu na warszawskim Wilanowie. Odbyliśmy wiele spotkań z różnymi firmami. W końcu zdecydowaliśmy się na Pana Dariusza ponieważ wzbudził w nas największe zaufanie i wykazał się dużą wiedzą na temat instalacji hydraulicznych. Cenowo też nam odpowiadało, chociaż oferta nie była najtańsza. Z praktyki mamy doświadczenie żeby nie wybierać tanich ofert. Prace zostały wykonane bardzo dobrze. Skorzystaliśmy też z dodatkowych usług wykończeniowych i też zostały wykonane prawidłowo. Polecamy Pana Dariusza jako dobrego wykonawcę.

5.0 (3 opinie)
Inprotect Sp. z o.o. Sp.k. - Instalacja Sanitarna Warszawa

Inprotect Sp. z o.o. Sp.k.

 • Warszawa
Iwona Ł.

Szybki kontakt telefoniczny. Właściciel firmy przyjechał i na miejscu szczegółowo przedstawił swoją ofertę, włącznie z wyliczeniem kosztów. Podpowiedział gdzie, jakiej grubości powinna być piana, aby ocieplenie poddasza było ekonomiczne dla późniejszego korzystania z budynku. Płaci się za zużyty materiał, ocieplenie poddasza zajęło kilka godzin. Panowie zabezpieczyli drzwi i okna oraz podłogi. Po wykonaniu pracy posprzątali po sobie. W trakcie prac mogłam monitorować ich postęp i pytać jak coś wydawało mi się niejasne. Panowie byli bardzo cierpliwi, dokładni i pracowici. Jestem bardzo zadowolona i mogę szczerze polecić firmę Inprotect S.C. każdemu, kto chce ocieplić poddasze bo warto.

5.0 (79 opinii)
EKO 2020 Franciszek Raciborski - Monter Instalacji Sanitarnych Warszawa

Doświadczony Monter Instalacji Sanitarnych

 • Warszawa
 • EKO 2020 Franciszek Raciborski
Katarzyna G.

Fachowe doradztwo, fachowe wykonanie modernizacji kotłowni w umówionym terminie. Firma godna polecenia.

5.0 (15 opinii)
Arko-instal - Przyłącza Wodociągowe Warszawa

Przyłącza Wodociągowe

 • Warszawa
 • Arko-instal

Jeszcze poszukujesz specjalisty od przyłączy wodociągowych? Skorzystaj z kwalifikacji Arko-instal. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

5.0 (17 opinii)
Smuiz.pl - Instalacje Wodno-kanalizacyjne Warszawa

Smuiz.pl

 • Warszawa
Karolina W.

Ekipa Pana Tomka budowała masz pierwszy dom. Zamówiliśmy projekt razem z jego wykonaniem. Wszystko zostało zrobione jak należy w ustalonym terminie. Usługa kompleksowa budowy pod klucz razem z wyposażeniem wnętrza. Bardzo dziękujemy i jak najbardziej polecamy!

5.0 (3 opinie)
SANITKAN Sylwester Iwanicki - Przyłącza Wodociągowe Warszawa

SANITKAN Sylwester Iwanicki

 • Warszawa

Jeśli nadal szukasz ekspertów od przyłączy wodociągowych to skorzystaj z kwalifikacji SANITKAN Sylwester Iwanicki. Warszawa to główny obszar ich działania. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

5.0 (4 opinie)
CoolRoom Agata Mirończyk - Instalacje Wodno-kanalizacyjne Warszawa

CoolRoom Agata Mirończyk

 • Warszawa
Dorota S.

Prace wykonano szybko i zgodnie z planami. Wszelkie niepewności były konsultowane, właścicielka dostępna cały czas pod telefonem.

5.0 (15 opinii)
Duel Paweł Rapczyński - Monter Instalacji Sanitarnych Warszawa

Wybitny Monter Instalacji Sanitarnych

 • Warszawa
 • Duel Paweł Rapczyński
Paweł R.

Ok - polecam, pełen profesjonalizm (Piec gazowy z montażem).

5.0 (3 opinie)
BrandtINSTAL - Instalacja Sanitarna Warszawa

Perfekcyjna Instalacja Sanitarna

 • Warszawa
 • BrandtINSTAL
Dominik M.

Długo szukałem wykonawcy, który sprosta moim oczekiwaniom, stało się. To co przede wszystkim charakteryzuje tą firmę to rzetelność, dokładność wykonania i dbałość o detale. Nie ma dla niej tajemnic w branży i zleceń niemożliwych do wykonania. Prace przebiegały zgodnie z harmonogramem, żadnych niespodzianek przy odbiorze. Zdecydowanie polecam, korzystanie z usług tej firmy.

5.0 (5 opinii)
M-Bud Warszawa - Instalacje Wod-kan Warszawa

M-Bud Warszawa

 • Warszawa
Krzysztof S.

Specjalizacja Specjalizujemy się w kompleksowym wykonaniu obiektów budowlanych. Jakość Naszym celem jest dbałość o wysoką jakość wykonanych prac, aby zadowolić najbardziej wymagających klientów Wszechstronność Kadrę stanowią wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, których cechuje zaangażowanie, uniwersalność oraz umiejętność pracy w różnych warunkach Innowacyjność Jesteśmy firmą, która łączy sprawdzone metody budowlane z najnowszymi osiągnięciami techniki

5.0 (1 opinia)

Opinie i porady na temat instalacji sanitarnych

Jeśli interesują Cię opinie na temat instalacji sanitarnych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Warszawy. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Saniterm Waldemar Zadrożny - Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Warszawa

Saniterm Waldemar Zadrożny

 • Warszawa

Szukasz profesjonalistów od przydomowych oczyszczalni ścieków? Trafiłeś w dobre miejsce - Saniterm Waldemar Zadrożny jest do Twoich usług. Żeby uzyskać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

5.0 (7 opinii)
HYDRO-SPAW Robert Kowalczyk - Instalacja Sanitarna Warszawa

Perfekcyjna Instalacja Sanitarna

 • Warszawa
 • HYDRO-SPAW Robert Kowalczyk

Pracownicy HYDRO-SPAW Robert Kowalczyk to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży perfekcyjnej instalacji sanitarnej. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

5.0 (4 opinie)
STANISŁAW ZARZYCKI - Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Warszawa

Świetne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków

 • Warszawa
 • STANISŁAW ZARZYCKI
Kinga F.

Pan Stanisław jest prawdziwym fachowcem. Ma tez masę kreatywnych i bardzo dobrych pomysłów. Doceniłem tez zdjęcia wysyłane na WhatsApp z realizacji. Polecam!

5.0 (3 opinie)
PHU TOMEX inż. Tomasz Różycki - Instalacje Wodno-kanalizacyjne Warszawa

PHU TOMEX inż. Tomasz Różycki

 • Warszawa

Poszukujesz specjalisty od instalacji wodno-kanalizacyjnych? Zaufaj doświadczeniu PHU TOMEX inż. Tomasz Różycki. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - sprawdź!

5.0 (8 opinii)
MAR-SBUD SP. Z O.O. - Instalacje Wodno-kanalizacyjne Warszawa

MAR-SBUD SP. Z O.O.

 • Warszawa

Jeśli poszukujesz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z MAR-SBUD SP. Z O.O. są dla Ciebie idealni. Skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

5.0 (3 opinie)
INOVATECH Sp.zo.o - Instalacja Sanitarna Warszawa

Pierwszorzędna Instalacja Sanitarna

 • Warszawa
 • INOVATECH Sp.zo.o

Jeśli szukasz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z INOVATECH Sp.zo.o są dla Ciebie idealni. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś.

5.0 (3 opinie)
Hydrosztuka - Instalacja Sanitarna Warszawa

Profesjonalna Instalacja Sanitarna

 • Warszawa
 • Hydrosztuka
Alexander P.

Dawid i ekipa to solidna firma. Szybka wycena, szybkie wejście na robotę i dobra komunikacja. Robota dowieziona skutecznie i czysto. Polecam!

5.0 (6 opinii)
AQUART Grzegorz Przytulski - Instalacje Wod-kan Warszawa

AQUART Grzegorz Przytulski

 • Warszawa
Piotr G.

Firma AQUART Grzegorz Przytulski specjalizuje się w nowoczesnych instalacjach sanitarnych, w ich modernizacjach ze szczególnym uwzględnieniem warunków do zapewnienia pomiaru zużywanej energii (centralne ogrzewanie) i mediów: zimna i ciepła woda. Wykonujemy: - projekty instalacji sanitarnych nowych oraz modernizacji istniejących; - ekspertyzy instalacji, w których występują problemy; - przygotowanie budynków i instalacji do założenia systemów podziału kosztów wody i energii wg indywidualnego zużycia; - dobór, dostawa i montaż urządzeń pomiarowych (wodomierze, ciepłomierze) oraz armatury regulacyjnej; - wymiana legalizacyjna (związana z upływem terminu ważności legalizacji) wodomierzy i ciepłomierzy mieszkaniowych; - dobór, dostawa i montaż urządzeń do uzdatniania wody pitnej i technologicznej (złady instalacji centralnego ogrzewania!); - wykonawstwo, remonty i modernizacje instalacji sanitarnych

5.0 (2 opinie)
Filipex Kamil Sekuter - Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Warszawa

Filipex Kamil Sekuter

 • Warszawa
Adam K.

Profesjonalne wykonanie w dobrej cenie, a do tego bardzo dobry kontakt. Polecam!

5.0 (1 opinia)
Tomasz Perkowski - Instalacja Sanitarna Warszawa

Tomasz Perkowski

 • Warszawa
Paulina K.

Pozytywne zaskoczenie. Szczególny nacisk firma stawia na terminowość i profesjonalizm.( 7 tygodni prac i oddanie w dniu zaznaczonym w umowie) Czystość na budowie. Pomysłowość. Gorąco polecam.

5.0 (1 opinia)
EKOEMITER inżynieria ogrzewania - Instalacja Sanitarna Warszawa

EKOEMITER inżynieria ogrzewania

 • Warszawa

Perfekcyjna instalacja sanitarna to życiowa pasja tych profesjonalistów - są zawodowcami w fachu montera instalacji sanitarnych. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

5.0 (1 opinia)
Vitalii Kokhan CONSTRUCTION - Instalacja Sanitarna Warszawa

Vitalii Kokhan CONSTRUCTION

 • Warszawa
Andrzej G.

Polecam wszystkim. Dokładność, punktualność, dopracowany każdy szczegół, fachowiec wysokiej KLASY. Doradzi, a najważniejsza rzecz niepijący co należy do rzadkości.

5.0 (1 opinia)
DBASZ TOMASZ ekipa bud. - Przyłącza Wodociągowe Warszawa

Porządne Przyłącza Wodociągowe

 • Warszawa
 • DBASZ TOMASZ ekipa bud.

Przygotowanie przyłączy wodociągowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. DBASZ TOMASZ ekipa bud. ma doświadczenie w branży, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

5.0 (9 opinii)
Ennovati sp. z o.o. sp.k. - Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Warszawa

Ennovati sp. z o.o. sp.k.

 • Warszawa
Marta W.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, duża wiedza techniczna, sprawne i fachowe wykonanie w umówionym terminie, bezproblemowy kontakt.

5.0 (2 opinie)
VICK Wiktor Krapowicki - Instalacje Wod-kan Warszawa

Świetne Instalacje Wod-kan

 • Warszawa
 • VICK Wiktor Krapowicki
Elżbieta J.

Bardzo dobra firma - polecam. Pan Denis zawsze fachowo doradzi, jest doskonałym inżynierem i zna się na remontach oraz budowie. Jego ekipa zachowuje porządek na terenie budowy i jest uprzejma.

5.0 (4 opinie)
Thermo Trade Tomasz Prus - Instalacje Wod-kan Warszawa

Rewelacyjne Instalacje Wod-kan

 • Warszawa
 • Thermo Trade Tomasz Prus

Nadal poszukujesz profesjonalistów od instalacji wod-kan? Wykorzystaj doświadczenie Thermo Trade Tomasz Prus. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

5.0 (2 opinie)
Geoheating Krzysztof Jabłoński - Instalacje Wod-kan Warszawa

Instalacje Wod-kan

 • Warszawa
 • Geoheating Krzysztof Jabłoński
Jerzy G.

Firma Geoheating jest odpowiedzią na gwałtowny rozwój działu pomp ciepła firmy Xenergy.pl Współpraca z francuskim producentem pomp ciepła firmą Sofath spowodowało powstanie działu Geoheating firmy Xenergy.pl dedykowanego wyłącznie produktom Sofath. Xenergy.pl jest polską firmą działającą na rynku energii odnawialnej od 2006 roku. Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, skupiającą specjalistów z zakresu pozyskiwania energii ze słońca, ziemi, powietrza i wody. Specjalizujemy się w doborze czystych ekologicznie, bezpiecznych i nowoczesnych sposobów pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych, doradztwie w zakresie doboru i konfiguracji systemów, służących ograniczaniu kosztów eksploatacyjnych wszelkiego typu obiektów, kompleksowej obsługi inwestycji, obejmującej projektowanie i dobór optymalnych rozwiązań, kompletację i montaż instalacji, pomoc i obsługę przy pozyskiwaniu środków finansowych na inwestycje proekologiczne oraz pomoc w zdobywaniu dofinansowania projektów. Naszym głównym celem jest dostarczanie sprawdzonych ekologicznych rozwiązań umożliwiających zmniejszenie kosztów pozyskiwania ciepła i energii bez szkody dla środowiska. W 2008 roku docenił naszą firmę największy francuski producent pomp ciepła firma Sofath dzięki czemu staliśmy się bezpośrednim dystrybutorem Sofath w województwie Mazowieckim. Dzięki szerokiej i zróżnicowanej gamie urządzeń dobieramy najlepsze rozwiązania do Państwa potrzeb, uwzględniając wszystkie wady i zalety poszczególnych rozwiązań.

5.0 (9 opinii)
Przedsiebiorstwo Uslugowo-Instalacyjne Hydratech Sp. z o.o. - Przyłącza Wodociągowe Warszawa

Przedsiebiorstwo Uslugowo-Instalacyjne Hydratech Sp. z o.o.

 • Warszawa
Sławomir Jeleń

Współpraca na profesjonalnym poziomie, firma godna polecenia.

5.0 (1 opinia)
Instalacje Sanitarne i Gazowe Stanisław Kowarski - Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Warszawa

Instalacje Sanitarne i Gazowe Stanisław Kowarski

 • Warszawa
Michał R.

Zlecałem Panom wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej i dalej podłogówki, Panowie w pełni godni polecenia. Zarówno wycena przedstawiona była klarowna i nie było żadnych "ukrytych" kosztów jak i wykonana praca była bez zastrzeżeń. Panowie prezentowali wzorowe podejście do klienta. Kontakt był bardzo dobry. W razie konieczności służyli radą i doświadczeniem. Na duży plus zdecydowanie mogę zaliczyć dotrzymywanie słowa i terminowość. Polecam!

5.0 (6 opinii)
Ranking Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt. więcej...
Podobne zlecenia: Geodezja Warszawa

Poradniki o instalacjach sanitarnych

Bez ogrzewania, wody i prądu dom nie będzie nadawał się do użytku. Zakup i montaż instalacji to ok. 13% wszystkich wydatków przeznaczonych na budowę domu. Sprawdzamy, jak optymalnie dobrać instalacje, które nie nadwerężą naszego budżetu w trakcie budowy i długo po niej.

Określ, jakiego rodzaju instalacji dotyczy usługa: