Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Śrem - Najlepsi w 2020

Najlepsi Specjaliści od Instalacji i Konfiguracji Komputerów i Sieci w Śremie, 2021

56 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 56 firm
w kategorii Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci

Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Śrem

Music Line Sp.zo.o.

Książ Wielkopolski, 15 km od Śrem
Adrian K.

Wszystko super. Lubię pracować z fachowcami. Szczególnie z takimi, którzy właściwie potrafią wycenić swoje umiejętności.

IntraGraph Patryk Jaszczak - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Śrem
Dom Ogród i Transport Janusz Janowski

Super firma, wszystko robione starannie i na czas jak dla mnie mocne 10. Serdecznie polecam.

Auditoria Marcin Wojna - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Śrem

Auditoria jest dostawcą usług audytorskich skierowanych zarówno dla biznesu jak i administracji publicznej. Oferujemy wdrażanie polityk związanych z zarządzaniem licencjami oraz bezpieczeństwem informacji. Auditoria specjalizuje się w przeprowadzaniu audytów IT, legalności oprogramowania oraz w rozwiązaniach wspomagających zarządzanie zasobami informatycznymi (sprzęt, oprogramowanie). Misją firmy jest wdrażanie profesjonalnych rozwiązań pozwalających na efektywne wykorzystywanie zasobów informatycznych organizacji. Kompetentny zespół odpowiada na indywidualne potrzeby Klientów, kompleksowo realizując ich oczekiwania. Połączenie doświadczenia, wiedzy oraz jakość oparta na partnerstwie sprawiają, iż firma Auditoria jest firmą zdolną

PIXEl Pogotowie komputerowe

Książ Wielkopolski, 15 km od Śrem

Dołącz do naszych Specjalistów od Instalacji i Konfiguracji Komputerów i Sieci w Śremie

Działasz na rynku jako Specjalista od Instalacji i Konfiguracji Komputerów i Sieci i szukasz nowych Klientów z Śremu lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

MAAD Serwis Mateusz Śron - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Śródka

MAAD Serwis Mateusz Śron

Śródka, 25 km od Śrem

Szymon Czub

Stalowa Wola

Fado Sylwia Rybak

Dziećmierowo, 21 km od Śrem

QWERTY

Gostyń, 21 km od Śrem

Usługi informatyczno-instalacyjne, Sieci LAN, Instalacje Sat DVB-T

NAVI-COM Hyżyk Piotr - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Borek Wielkopolski

NAVI-COM Hyżyk Piotr

Borek Wielkopolski, 23 km od Śrem
Mateusz C.

Polecam, naprawiałem laptopa. Szybko, tanio i dobrze!

Stanisław Kaptur

Mosina, 22 km od Śrem

Darkil Daria Szypura Ratajczak

Mosina, 22 km od Śrem

Pio-Kom Doradztwo-Sprzedaż-Serwis kas fiskalnych i systemów komputerowych sp,z o.o. - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Kościan

Pio-Kom Doradztwo-Sprzedaż-Serwis kas fiskalnych i systemów komputerowych sp,z o.o.

Kościan, 24 km od Śrem

"Sandor" Piotr Samol

Krzemieniewo, 27 km od Śrem

EMLIMA Michał Chudy - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Plewiska

EMLIMA Michał Chudy

Plewiska

MalMac IT Services - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Gowarzewo

MalMac IT Services

Gowarzewo, 32 km od Śrem
IT-Advice

Z firmą MalMac miałem przyjemność współpracować w zakresie obsługi informatycznej oraz wsparcia technicznego. Realizowane zlecenia zawsze były wykonane terminowo oraz zgodnie ze zleceniem firmy. W trakcie współpracy firma MalMac wykonała wiele wdrożeń: konfiguracja serwerów, konfiguracja maszyn wirtualnych, konfiguracja AD. Firma wykazała się dużym zrozumiem dla potrzeb firmy i często te prace były realizowane w terminie dogodnym dla firmy. Zlecenia bieżące to szybki czas reakcji, fachowe doradztwo. Do tego przemili i życzliwi ludzie oraz o dużej cierpliwości bo nie każdy przecież rozumie te zawiłości informatyczne. Polecam firmę MalMac jak rzetelnego partnera do obsługi informatycznej firmy.

Firma Handlowo Usługowa Okar Koomp

Kąkolewo, 32 km od Śrem

Świadczone przez naszą firmę usługi to naprawa laptopów. Rozpoczęliśmy działalność od 2015. Firma świadczy usługi na obszarze takim jak powiaty leszczyński, górowski, wschowski, gostyński, rawicki, śremski, kościański. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z naszych usług.

Netcom Fotowoltaika - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Krobia

Netcom Fotowoltaika

Krobia, 33 km od Śrem
Katarzyna S.

Instalacja fotowoltaiczna założona w terminie, ekipa młodych, sumiennie wykonujących swoją pracę fachowców. Panowie mili, uprzejmi, chętnie udzielający odpowiedzi na zadawane pytania. Netcom Fotowoltaika, to fachowcy na szóstkę z plusem. Przychodzą robią co należy, sprzątają, że widać tylko to, co ma być widać, czyli instalację. Zainteresowanym fotowoltaiką szczerze polecam fachowców z Netcom Fotowoltaika.

Polpitacja

Jarocin, 36 km od Śrem

MAPI-IT PIOTR MAĆKOWIAK - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Jarocin

MAPI-IT PIOTR MAĆKOWIAK

Jarocin, 36 km od Śrem

RECOVERY24 - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Jarocin

RECOVERY24

Jarocin, 36 km od Śrem

Zajmujemy się : Odzyskiwaniem danych, zdjęć i plików również z uszkodzonych fizycznie i elektrycznie nośników flash, odzyskiwaniem danych z pamięci telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych, odzyskiwaniem danych z pamięci sterowników PLC oraz urządzeń i maszyn CNC. Odzyskiwanie danych również w warunkach laboratoryjnych dzięki umowie partnerskiej z liderem informatyki śledczej w Polsce. Fizycznym niszczeniem danych (usługa wykonywana jest u klienta za pomocą Degausera MD103), Programowym usuwaniem danych za pomocą programu MediaEraser. Nośniki magnetyczne nie ulegają zniszczeniu i nadają się do dalszego wykorzystania. Serwis: instalacja i przyspieszenie systemu, instalacja urządzeń/sterowników, usuwanie wirusów,czyszczenie

PHU "TOM"

Jarocin, 36 km od Śrem

INetwork KSSI - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Pępowo

INetwork KSSI

Pępowo, 35 km od Śrem
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Zdzieszowicach

Pan Maciej wykonał dla Szkoły Podstawowej system informacji wewnątrzszkolnej wraz z obsługą dzwonków za pośrednictwem radiostacji. Świetny kontakt i zasada słowa cenniejszego niż pismo, sprawiła, że współpraca była owocna. Konkretny człowiek a przede wszystkim profesjonalista w swoim fachu. Bardzo zaangażowany i kontaktowy. Swoją pracę wykonuje z najwyższą starannością. Słucha klienta i wykazuje sporą cierpliwość.

Se-Ko Serwis Maciej Marcinkowski. Naprawa laptopów, serwis laptopów, - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Luboń

E Qsm Sp. z o.o.

Luboń, 32 km od Śrem

PcKom.net - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Luboń

PcKom.net

Luboń, 32 km od Śrem

Pio Soft Komputer Piotr Nakonieczny

Luboń, 32 km od Śrem

Techpunkt Krzysztof Nowacki

Luboń, 32 km od Śrem

Łukasz Meller Bertiko

Luboń, 32 km od Śrem

Krzysztof Kordek-Jerzycki

Żerków, 37 km od Śrem

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2014. Terenem naszej działalności jest woj. wielkopolskie. Wykonamy dla Ciebie prace w zakresie takim jak programowanie, administracja siecią, administracja serwerami, helpdesk. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Allplay Patry Pusch

Komorniki, 31 km od Śrem

FHU MMX

Plewiska

Instal Kompleks - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Swarzędz/Poznań

Instal Kompleks

Swarzędz/Poznań

Firma z dużym doświadczeniem! Oferuje: Kompleksowe instalacje elektroenergetyczne - jedno i trójfazowe - zaawansowane sterowanie oświetlenia Instalacje teletechniczne - alarmowe - wideodomofony - instalacje strukturalne sieci komputerowej (miedziane i światłowodowe) Telewizja podglądowa: - systemy kamer wewnętrznych i zewnętrznych - instalacje kamer IP - rejestracja i archiwizacja Klimatyzacja Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!

Naprawalaptopow Net Michał Żygadło

Swarzędz, 37 km od Śrem

ŚWIATŁOBUD

Swarzędz, 37 km od Śrem
Angelika S.

Polecam współpracę z Panem Sebastianem i Piotrem. Przede wszystkim za profesjonalne podejście do pracy. Najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie. Mogę spokojnie przyznać, że klient jest dla nich ważny, a nie wygodny. Doceniamy jakość usług i uczciwość. Dziękuje!

Serwis Komputerowy RESCOMP - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Swarzędz

Serwis Komputerowy RESCOMP

Swarzędz, 37 km od Śrem

IT-DATATECH Radosław Kopras

Kostrzyn, 38 km od Śrem

Usługi informatyczne dla firm i osób prywatnych. -naprawa i konfiguracja komputerów i urządzeń informatycznych -konfiguracja, modernizacja sprzętu informatycznego -serwis komputerów stacjonarnych, laptopów, tabletów, smartfonów -wymiana wyświetlaczy w laptopach tabletach i smartfonach -instalacja oprogramowania -kopie bezpieczeństwa -odzyskiwanie danych z uszkodzonych nośników. -odzyskiwanie danych z komputerów stacjonarnych, laptopów tabletów i smartfonów -usuwanie złośliwego oprogramowania, wirusy. -konfiguracje sieci LAN i WIFI, routerów -pomoc zdalna A także profesjonalne usługi z zakresu konfiguracji/administracji serwerów i sieci komputerowych Pełen outsourcing informatyczny dla firm.

Provide IT

Poznań, 38 km od Śrem

F.H.U. MAR-COM - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Poznań

F.H.U. MAR-COM

Poznań, 38 km od Śrem

Serwis MAR-COM działa na terenie Poznania i okolic od 2005 roku. Zapraszamy do korzystania z naszych profesjonalnych usług w zakresie naprawy komputerów i obsługi informatycznej dla klientów indywidualnych jak i firm. Wszystkie zlecenia wykonujemy z dbałością o każdy szczegół zachowując możliwie najkrótsze terminy realizacji. Awaria nie wybiera dnia ani godziny! Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę , 7 dni w tygodniu.

SZYMEX Szymon Grzybowski - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Poznań

SZYMEX Szymon Grzybowski

Poznań, 38 km od Śrem

Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne "SZYMEX" Szymon Grzybowski prowadzi usługi z zakresu: •Sprzedaży, instalacji i konserwacji analogowych oraz cyfrowych central telefonicznych (Panasonic, Slican, Alcatel, Telesis, inne typy). •Sprzedaży, instalacji i konserwacji systemów alarmowych SATEL •Sprzedaży aparatów telefonicznych, faksów (Panasonic, Canon, Siemens) •Montażu, konserwacji sieci telefonicznych, komputerowych, strukturalnych, alarmowych i domofonowych. •Napraw sprzętu telekomunikacyjnego (na czas naprawy udostępniamy urządzenia zastępcze: karty do central, aparaty, faksy). •Doradztwo. Więcej szczegółów na stronie tel./faks: 061 8671682 mob. 0604649002 e-mail:szymex@szymex.pl

InstalBajt - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Poznań

InstalBajt

Poznań, 38 km od Śrem
BHP Konkret

Konkretna oferta, konkretna rozmowa. Usługa wykonana bez zarzutów. Fachowe doradztwo, cierpliwość i zaangażowanie. W pełni polecam!

Advatech Sp. z o.o. Oddział w Poznaniu - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Poznań

Advatech Sp. z o.o. Oddział w Poznaniu

Poznań, 38 km od Śrem

Firma Advatech jest integratorem rozwiązań informatycznych. Od początku istnienia sukcesywnie i dynamicznie podnosimy jakość oferowanych rozwiązań. Dbamy o szczegóły na każdym etapie kontaktu z Klientem. Zakres usług Advatech ewoluował wraz z potrzebami i oczekiwaniami naszych Klientów, ostatecznie koncentrując się na kompleksowych rozwiązaniach. - systemy przetwarzania i archiwizacji danych - systemy bezpieczeństwa informacji - systemy pracy grupowej i zarządzania informacją - budowa i obsługa infrastruktury informatycznej Strategia działania Advatech to kompleksowa i długotrwała współpraca z Klientem.

Promore Adam Mazur - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Poznań

Promore Adam Mazur

Poznań, 38 km od Śrem

Świadczymy profesjonalny i kompleksowy outsourcing IT - zarówno dla firm jak i dla klienta indywidualnego. W zakres naszych usług wchodzą: a) Systemy CCTV: - Kompleksowe doradztwo w wyborze urządzeń, - Zdalny podgląd na komputerze oraz urządzeniach mobilnych, - Najwyższej jakości produkty, - Szkolenie z obsługi oprogramowania, - Gwarancja obejmująca zarówno produkty jak i wykonanie, b) Helpdesk: - planowanie infrastruktury sieciowej, - instalacja i konfiguracja stacji roboczych, - naprawa sprzętu komputerowego, gsm i peryferii, - wsparcie w przypadku problemów z aplikacjami lub systemem, - zarządzenie bezpieczeństwem firmy w sieci, - administracja i zarządzenia serwerami, - zarządzanie licencjami, Zadowolenie klienta to nasz cel

PPHU GIGABAJTER

Poznań, 38 km od Śrem

KOMPUTERSERWIS - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Poznań

KOMPUTERSERWIS

Poznań, 38 km od Śrem
Marcin N.

Szybko i sprawnie. Bardzo dobry kontakt. Naprawa laptopa w 2 dni. Polecam.

Link Service

Poznań, 38 km od Śrem

- budowa i utrzymanie sieci światłowodowych - projektowanie i budowa zbiorczych instalacji teletechnicznych - instalacja anten telewizyjnych - budowa sieci LAN i WLAN

BAAI Bartosz Szymaszkiewicz - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Poznań

BAAI Bartosz Szymaszkiewicz

Poznań, 38 km od Śrem
Ewa W.

Bardzo profesjonalna obsługa, szybka i sprawna. POLECAM.

Ratownicy IT - Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci Poznań

Ratownicy IT

Poznań, 38 km od Śrem
Paweł F.

Z czystym sumieniem mogę polecić Ratownicy IT za troskę o dobro Klienta i dobrą jakość świadczonych usług.

Książ Wielkopolski Włościejewice Sulejewo Marianowo Obreda Esterpole Lipówka Bodzyniewo Orliniec Pinka Łężek Wirginowo Ostrowieczno Sosnowiec Ostrowo Gawrony Pełczyn Pysząca Brześnica Niesłabin Olsza Międzybórz Jaszkowo Ostrowieczko Kadzewo Mełpin Dobczyn Podlesie Trąbinek Wyrzeka Sebastianowo Kiełczynek Charłub Mateuszewo Manieczki Wieszczyczyn Gogolewo Chaławy Kotowo Zaborowo Iłówiec Piotrowo Tworzykowo Mchy Górka Małachowo Brodniczka Mechlin Masłowo Binkowo Łęg Kaleje Kiełczyn Ogieniewo Szołdry Grodzewo Grzymysław Chrząstowo Rusocin Przylepki Grzybno Mszczyczyn Konarskie Luciny Zakrzewice Żabno Góra Boreczek Chwałkowo kościelne Ludwikowo Śrem Brzóstownia Radoszkowo drugie Sucharzewo Lubiatówko Ługi Dąbrowa Brodnica Tesiny Gaj Bystrzek Marszewo Brzednia Dalewo Kołacin Nowieczek Zawory Psarskie Nochówko Pokrzywnica Drzonek Dolsk Sroczewo Księginki Błażejewo Lubiatowo Międzychód Żurawiec Zbrudzewo Gogolewko Borgowo Radoszkowo Grabianowo Konarzyce Krzyżanowo Pucołowo Szymanowo Kawcze Błociszewo Rogaczewo Świączyń Mórka Jarosławki Iłówiec wielki Nochowo Kopyta Włościejewki Feliksowo Orkowo Gajewo więcej...
Jakiej usługi poszukujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.