GÓRNA TOPOLEWICZ TAX & LEGAL KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA CYWILNA

Gdańsk

1

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

GT Tax & Legal to kancelaria założona przez adwokat Paulinę Górną-Lewińską i radcę prawnego Jakuba Topolewicza, którą tworzy zespół doświadczonych prawników oferujących kompleksową pomoc w rozwiązywaniu wielowątkowych spraw.
Kancelaria świadczy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną oraz podatkową zarówno dla osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych.
Nasz zespół wysoko wyspecjalizowanych prawników posiada bogate doświadczenie i wiedzę, co pozwala nam oferować szeroki wachlarz usług dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Jesteśmy partnerem biznesowym, na którym można polegać.


Adwokat Paulina Górna-Lewińska
Członek Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku oraz pracownik naukowo dydaktyczny w Katedrze Prawa Pracy na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego (w latach 2021-2023 pracownik naukowo dydaktyczny w Katedrze Prawa Cywilnego Uniwersytetu Gdańskiego).
Adwokat Paulina Górna-Lewińska doświadczenie zdobywała w najlepszych trójmiejskich Kancelariach, w działach prawnych przedsiębiorstw, a także w ramach obsługi jednostek samorządu terytorialnego.
Posiada bogate doświadczenie w reprezentacji klientów w sprawach cywilnych, karnych, a także w sprawach z zakresu prawa pracy.
Świadczy usługi na rzecz klientów indywidualnych, przedsiębiorców, a także spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych.

Radca prawny Jakub Topolewicz jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Doświadczenie zdobywał w najlepszych trójmiejskich kancelariach, a także w podmiotach należących do tak zwanej "Wielkiej Czwórki".
Specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu:
- prawa podatkowego (wybór optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej; bieżące konsultacje podatkowe z zakresu PIT, CIT, VAT; ocena transakcji pod względem podatkowym, występowanie z wnioskami o wydanie indywidualnych interpretacji; wdrażanie ulg podatkowych; reprezentacja w postępowaniach podatkowych; ceny transferowe; compliance podatkowy; due diligence podatkowe)
- prawa gospodarczego i handlowego (wybór optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej; tworzenie i bieżąca obsługa spółek prawa handlowego)
- prawa kontraktowego (tworzenie, analizowanie oraz negocjowanie umów w obrocie gospodarczym);
- dochodzenia należności zarówno na etapie sądowym, jak i przedsądowym

Branża

Obszar działania

Pomorskie, Kujawsko-pomorskie, Warmińsko-mazurskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

26 opinii

5 5
(26)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Cezary  13 maja 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalnie i merytorycznie załatwiona sprawa, kontakt szybki, ceny przystępne, polecam

Agnieszka D.   5 kwietnia 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam współpracę z Panią adwokat ! Profesjonalne doradztwo, wiedza, doświadczenie i zaangażowanie, połączone z empatii stanowią ogromne wsparcie.Moja sprawa zakończyła się sukcesem. Polecam.

Renata Z. RenataZ, Gdańsk, 4 kwietnia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pani Mecenas bardzo konkretna nie boi się trudnych tematów i walczy do końca oczywiście z pozytywnym skutkiem dla Klienta.

Renata Z  3 kwietnia 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Pani Mecenas bardzo konkretna chętnie podejmuje się trudnych tematów i najważniejsze , że walczy w imieniu klienta polecamy Renata Z

Justyna  28 marca 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Pani Mecenas jest całkowicie oddana klientowi w sprawach merytorycznych, oferując niezwykłą prawniczą biegłość w rozpoznawaniu problemów i proponowaniu klientowi optymalnych - z punktu widzenia rachunku zysków i strat - rozwiązań na zaradzenie nim. Dodatkowo ujmuje najwyższej klasy kulturą osobistą, serdecznością. Polecam!

Jakub W. 12 grudnia 2023
opinia potwierdzona
Zlecę poradę podatkową, do uzgodnienia w rozmowie, Warszawa
Pozytywna opinia

Pan Jakub to świetny fachowiec. Przygotował się do rozmowy, wszystko dokładnie mi wyjaśnił, odpowiedział na dodatkowe pytania, a wątpliwości, które narodziły mi się po rozmowie rozwiał jeszcze mailowo. Zdecydowanie polecam i planuję korzystać z jego usług w przyszłości.

Krzysztof M. 11 grudnia 2023
opinia niepotwierdzona
Zapytanie o poradę prawną, umowy, Gdańsk
Pozytywna opinia

Możliwość umówienia się w dogodnych godzinach. Pełen profesjonalizm. Jestem zadowolony z usługi.

Edward S. 6 grudnia 2023
opinia potwierdzona
Zapytanie o poradę podatkową, osoba prywatna, Gdańsk
Pozytywna opinia

Sprawnie i profesjonalnie - po dokumenty, przez @, rozmowa telefoniczną i spotkanie.

Paulina L. 10 listopada 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Jakub bardzo profesjonalnie podszedł do mojej sprawy. Czuję się zaopiekowana. :)

Michał W. 3 listopada 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo dobry, rzeczowy prawnik. Optymalizacja firmowych podatków przebiegła szybko i pomyślnie. Polecam!

Aneta K. 24 października 2023
opinia niepotwierdzona
Zapytanie o pomoc z zakresu prawa pracy, Pępowo
Pozytywna opinia

Pani Paulina ujęła mnie empatią oraz wiedzą z jaką podeszła do mojej sprawy. Już podczas wstępnej rozmowy wysłuchała mnie i zaproponowała spotkanie w celu wyboru ścieżki, która będzie najoptymalniejsza dla mnie. Wnikliwe zapoznała się z dokumentami, rzetelnie poinformowała o kosztach i krokach, które zostaną przez nią podjęte, sprawa zakończona pomyślnie! Polecam!

Agnieszka S. 18 października 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pani Adwokat bardzo profesjonalna, empatyczna i uśmiechnięta co mi dodało otuchy i spokoju. Serdecznie polecam, Panią adwokat Paulinę.

Jakub L. 5 października 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam w 100%! Bardzo duża wiedza i świetne podejście do klienta.

Robert P. 24 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo pomocny, dobry kontakt i szybka reakcja. Serdecznie polecam.

Jędrzej H. 24 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt i indywidualne podejście do klienta sprawiły, że współpraca z kancelarią Pana Jakuba to czysta przyjemność. Polecam w 100%.

Lukasz K. 24 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Mecenas to jeden z najlepszych profesjonalistów. Bardzo dziękuję za współpracę i pomoc w problemach prawno-podatkowych.

Natalia K. 24 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo polecam Pana Mecenasa - bardzo kontaktowy, profesjonalny, pomógł rozwiązać mój problem błyskawicznie.

Jan K. 20 sierpnia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam p. Paulinę. Jej niewątpliwym atutem jest ogromne zaangażowanie w każdą sprawę oraz umiejetność doradzenia nie tylko pod kątem prawnym ale także biznesowym- co dla mnie jako przedsiębiorcy było bardzo ważne. Przygotowała mi szereg umów niezbędnych przy mojej działalności, w tym umów najmu lokalu użytkowego - która uratowała mnie w trudnej sytuacji z najemcami. polecam

Marta M. 20 sierpnia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo dziękuje Pani Paulinie Górnej-Lewińskiej za zaangażowanie i wsparcie. Jako osoba prowadząca jednoosobową działalność, miałam poczucie, że ze wszystkimi problemami jestem sama. Dostałam namiar na Panią Paulinę od przyjaciół i postanowiłam się skontaktować. Pani Paulina, z ogromnym zaangażowaniem pomogła mi rozwiązać sprawę próby wyłudzenia pieniędzy. Dzięki swojemu profesjonalnemu podejściu, empatii i opanowaniu obyło się bez większych nerwów. Uważam, że wszystkie cechy oraz wartości, które reprezentuje sobą Pani Adwokat, dają poczucie zaopiekowania a w sądzie efektywne dążenie do celu i wygrania sprawy. Jeżeli ktoś miałby się zastanawiać, do kogo się zwrócić o pomoc, polecam kontakt z Panią adwokat Paulinę!

oHGHuO5ac6Rnee36muxl /. 19 sierpnia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Znajomi polecili mi Panią Lewińską jako specjalistę od spraw beznadziejnych. Nie wiem jak, ale faktycznie Pani Paulina zdziałała cuda, wzięła moją sprawę na poważnie, zatroszczyła się o mnie i wywalczyła mi wyrok, o którym nawet nie marzyłam, zwykłe dziękuje nie wystarczy! Polecam taką obsługę każdemu bo jest to prawnik z powołania! Dba o klienta i walczy o niego do końca.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak GÓRNA TOPOLEWICZ TAX & LEGAL KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA CYWILNA
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Uphagena 14, 80-001 Gdańsk

NIP

9571173454

WWW

www.gtlegal.pl

Telefon

791 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/profile.php?id=100087285160011