Geolog - Najlepsi w 2022

Najlepsze z 20 297 firm
w kategorii Geolog

Średnia ocena geologów to 4.92 (na podstawie 4032 opinii).

Promowani
Geolog
Promowany

Korzystna Opinia Geotechniczna

 • Warszawa
 • REMMA-GLOBAL Sp. z o. o.

Eksperci z REMMA-GLOBAL Sp. z o. o. złożą Ci najlepszą ofertę opinii geotechnicznej. Mają na swoim koncie wiele pozywnych referencji od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

5.0 (6 opinii)
Promowany
Kamil G.

Rozmowy przebiegły bezproblemowo. Realizacja zlecenia na kolejny dzień roboczy. Szybko i profesjonalnie. Cała usługa trwała 4 dni robocze. Polecam firmę.

5.0 (5 opinii)
Usługi geologiczne Filip Andrzejczak - Usługi Geologiczne Warszawa

Dobre Usługi Geologiczne

 • Warszawa
 • Usługi geologiczne Filip Andrzejczak
Kościół Zielonoświątkowy

Wykonawca zaoferował szybki termin realizacji usługi, którego dotrzymał. Podał dokładne szczegóły wykonania zlecenia (data, sposób wykonania usługi, cena, sposób przekazania dokumentów). Dokumenty i opinia, oraz zalecenia zrozumiałe nawet dla laików, dokumentacja wykonana w formie elektronicznej i papierowej (3 egzemplarze na życzenie, bez problemów). Wykonanie bez zarzutów, mogę polecić firmę jako rzetelną i dobrze współpracującą z klientem.

4.99 (149 opinii)
Przedsiębiorstwo Geologiczno-Wiertnicze - GEOLOGIA24H.PL - Usługi Geologiczne Szczecin

Tanie Usługi Geologiczne

 • Szczecin
 • Przedsiębiorstwo Geologiczno-Wiertnicze - GEOLOGIA24H.PL

Próbujesz dotrzeć do rzetelnego wykonawcy oferującego usługi geologiczne? Ci geolodzy nie mają sobie równych na terenie Szczecina. Wybierz ich numer jeszcze dzisiaj.

5.0 (80 opinii)
Geologiczna Obsługa Inwestycji GeoIN - Usługi Geologiczne Skierniewice

Świadczy usługi geologiczne od kilku lat, zwłaszcza na obszarze Skierniewic, ale także okolicznych powiatów. Już nie czekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

5.0 (72 opinie)
CENTRUM GEOLOGII I GEOTECHNIKI TOMASZ SKRZYPCZYŃSKI - Opinia Geotechniczna Ciechanów

Centrum Geologii to RODZINNA firma z wieloletnim doświadczeniem geologicznym, natomiast marka CGG wprowadzona została na rynek w 2015 roku. Nasz cel, to stworzenie z nazwiska POKOLENIOWEGO ZNAKU JAKOŚCI, dbamy o profesjonalną usługę. Wykonujemy wiercenia geotechniczne pod budowy domów, dróg, sieci wodociągowych itp. Prowadzimy nadzory geotechniczne (badania płytą dynamiczną, sondą dynamiczną typu DPL, badania VSS). Na miejscu posiadamy VSS, płytę dynamiczną, DPL, sondę ITB-BZW określającą kąt tarcia i spójność, sonda SDS - m.in do określenia parametru CBR. Posiadamy wiertnicę do wykonywania przewiertów przez beton/asfalt. Sprawdzamy grunty i poziom wód gruntowych jeszcze przed zakupem działki (także pod ewent. żwirownie). Pomagamy naszym Klientom stawiać pierwsze kroki przy budowie swojego domu, wyjaśniamy, doradzamy. Nadzorujemy pod kątem geotechnicznym duże inwestycje budowlane na terenie województwa mazowieckiego, wielkopolskiego, łódzkiego i podlaskiego. Specjalizujemy się w opracowaniu: Geotechnicznych warunków posadowienia ( Opinia geotechniczna, Dokumentacja badań podłoża gruntowego), przygotowujemy Dokumentacje geologiczno - inżynierskie, Operaty wodnoprawne. Sprawdź nasze przykładowe realizacje oraz opinie Klientów na stronie cgg-geo.pl Z serdecznościami, Ewelina i Tomek Skrzypczyńscy

5.0 (54 opinie)
GEOLOGIA i GEOTECHNIKA INŻYNIERSKA Marek Śloński - Opinia Geotechniczna Rzeszów

Bezkonkurencyjna Opinia Geotechniczna

 • Rzeszów
 • GEOLOGIA i GEOTECHNIKA INŻYNIERSKA Marek Śloński

Dotarcie do bezkonkurencyjnej opinii geotechnicznej jest trudniejsze niż może się wydawać, ale GEOLOGIA i GEOTECHNIKA INŻYNIERSKA Marek Śloński na pewno pomoże Tobie w znalezieniu rozwiązania. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

5.0 (20 opinii)

Dołącz do naszych Geologów

Działasz na rynku jako Geolog i szukasz nowych Klientów? Załóż konto i zdobywaj nowe zlecenia z Oferteo!

X-Geologia Sebastian Zych - Usługi Geologiczne Kraków

Solidne Usługi Geologiczne

 • Kraków
 • X-Geologia Sebastian Zych
Paweł L.

Rewelacyjna współpraca, wszystko w ustalonych terminach. Bardzo dobry kontakt z czystym sumieniem polecam.

5.0 (9 opinii)
Geotechnix Piotr Głogowski - Przekroje Geologiczne Trzebinia

Doskonałej Jakości Przekroje Geologiczne

 • Trzebinia
 • Geotechnix Piotr Głogowski
Tomasz C.

Pan Piotr wykonał dla nas opinię geotechniczną gruntu pod budowę domu jednorodzinnego. Wszystko bardzo sprawnie i rzetelnie. Człowiek przynajmniej wie za co płaci a cena i tak bardzo konkurencyjna w porównaniu do innych kolegów i koleżanek po fachu. Bardzo dobry kontakt. Jak najbardziej polecam usługi Pana Piotra.

5.0 (13 opinii)
BOHR Geotechnika S.C - Usługi Geologiczne Łubowo

Tanie Usługi Geologiczne

 • Łubowo
 • BOHR Geotechnika S.C

Poszukujesz rzetelnego wykonawcy oferującego usługi geologiczne? Ten geolog jest liderem w mieście Gniezno. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

5.0 (16 opinii)
Geolog Łukasz Bury - Przekroje Geologiczne Świdnica

Świetne Przekroje Geologiczne

 • Świdnica
 • Geolog Łukasz Bury
Piotr D.

Rozmowy bardzo szybko i sprawnie, a firmę Pana Łukasza można polecić za czas realizacji zlecenia, bardzo dobra współpraca, oraz cena wykonanego zlecenia.

5.0 (10 opinii)
Firma Geologiczna GeoNova s.c. - Przekroje Geologiczne Poznań
Arkir

Profesjonalna współpraca, terminowa realizacja opracowania, opinia geologiczna opracowana na wysokim poziomie, rzetelnie i fachowo. Dodatkowo bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Gorąco polecam.

5.0 (21 opinii)

Porównanie cen i kosztów

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów geologów? A może interesuje Cię najtańsza oferta? Złóż zapytanie, a specjaliści od usług geologicznych sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Czego dotyczy zlecenie?
INTERRA - Przedsiębiorstwo Geologiczne i Geotechniczne - Usługi Geologiczne Poznań

INTERRA - Przedsiębiorstwo Geologiczne i Geotechniczne

 • Poznań

Dzięki dbałości o szczegóły usługi geologicznej INTERRA - Przedsiębiorstwo Geologiczne i Geotechniczne wyróżnia się w swoim rejonie. Markę tworzą polecenia spełnionych odbiorców. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 (25 opinii)
Grzegorz Palka GEOSOIL - Usługi Geologiczne Kraków

Grzegorz Palka GEOSOIL

 • Kraków

Ten, kto poszukuje usługi geologicznej powinien już dziś zgłosić się do Grzegorz Palka GEOSOIL i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz oferowaną jakość. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

5.0 (6 opinii)
Geo-Geo Geologia i Geotechnika M. Napiórkowski, hydrogeologia, operaty wodnoprawne - Badanie Geotechniczne Warszawa

Geo-Geo Geologia i Geotechnika M. Napiórkowski, hydrogeologia, operaty wodnoprawne

 • Warszawa
Anna P.

Firma Geo-Geo sporządzała dla mnie opinię geotechniczną gruntu pod budowę domu jednorodzinnego. Po pierwsze: bardzo dobry kontakt z firmą zarówno telefoniczny jak i mailowy co bardzo ułatwia współpracę, po drugie: prace polowe zostały przeprowadzone bardzo sprawnie, po trzecie: następnego dnia po pomiarze na swojej skrzynce mailowej miałam gotową opinię, którą mogłam przesłać architektowi. Cena, jakość, dotrzymanie terminu - wszystko na 5. Polecam gorąco.

5.0 (37 opinii)
GEOPROGRES - Badanie Gruntu Gliwice

Pierwszorzędne Badanie Gruntu

 • Gliwice
 • GEOPROGRES

Zatrudnij tę firmę jeśli szukasz doświadczonych ludzi do pierwszorzędnego badania gruntu na terenie powiatu Gliwice. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 (9 opinii)
GEOSIM Dawid Simiński - Badanie Gruntu Lusówko

Doskonałe Badanie Gruntu

 • Lusówko
 • GEOSIM Dawid Simiński

Potrzebujesz geologów od doskonałego badania gruntu w rejonie Powiatu Poznańskiego lub w pobliskim rejonie? Zadzwoń i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

4.89 (19 opinii)
Geopuls - badania gruntu - Badanie Geologiczne Kraków

Geopuls - badania gruntu

 • Kraków
Piotr C.

Bardzo dobry i szybki kontakt przed zleceniem usługi. Badanie gruntu w terenie wykonane szybko i sprawnie, pomimo trudnych warunków atmosferycznych a opinia szybko dostarczona. Polecam

5.0 (14 opinii)
Zakład Usług Geologicznych GeoTest Piotr Bohdanowicz - Badanie Geotechniczne Kobierzyce

Zakład Usług Geologicznych GeoTest Piotr Bohdanowicz

 • Kobierzyce
Marek G.

Szybki i profesjonalny kontakt. Bardzo atrakcyjna i profesjonalnie przygotowana oferta przekonała mnie do wybrania właśnie tej firmy. Aktualnie czekam na realizację zlecenia. Ustalenia zakresu prac przebiegły również bez problemu. Polecam.

5.0 (18 opinii)
Przedsiębiorstwo Geologiczne i Geotechniczne - Przekroje Geologiczne Poznań

Doskonałej Jakości Przekroje Geologiczne

 • Poznań
 • Przedsiębiorstwo Geologiczne i Geotechniczne
Dariusz J.

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu geotechniki i geologii: badanie i rozpoznanie gruntu pod domy jednorodzinne i inne obiekty budowlane, określenie jego parametrów, pomiary zwierciadeł wód, wiercenia badawcze, sondowania statyczne oraz dynamiczne, jak również oferujemy pełen zakres badań laboratoryjnych. Swoje doświadczenie zdobywaliśmy w renomowanych firmach zajmujących się wszelkimi zadaniami z zakresu geologii i geotechniki. Współpraca ze specjalistami z zakresu geologii, geotechniki i budownictwa wykładającymi na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu pozwala nam realizować wszystkie zlecenia rzetelnie i kompleksowo. Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zlecenia, wnikliwą analizę problemu, krótkie terminy realizacji i konkurencyjne ceny. Wykonujemy badania na potrzeby budownictwa oraz drogownictwa. Nasza ofertę kierujemy do zleceniodawców indywidualnych, chcących zbadać grunt pod budowę domu jednorodzinnego oraz dla biur projektowych, architektów, firm budowlanych itp. Zapewniamy konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji. Obszar działania obejmuje całą Polskę.

5.0 (7 opinii)
Geo-Aqua Wojciech Książkiewicz - Badanie Geologiczne Kobylnica

Korzystne Badanie Geologiczne

 • Kobylnica
 • Geo-Aqua Wojciech Książkiewicz
Pro-Mar S.A.

Firma Geo-Aqua wykonała kompleksową obsługę geo-techniczną w trakcie trwania inwestycji budowy "Hali Magazynowej" na terenie naszego zakładu. -Wykonano badania przed rozpoczęciem projektowania -Wykonywanie badań w trakcie trwania inwestycji -Wykonanie studni głębinowej wraz z dokumentacją -Wykonanie pali fundamentowych Firma bardzo rzetelna w powierzonych zadaniach.

5.0 (10 opinii)
Geo-Experts S.C. - Zagęszczenie Gruntu Łódź

Znakomite Zagęszczenie Gruntu

 • Łódź
 • Geo-Experts S.C.
Krzysztof D.

Firma sama się ze mną skontaktowała, bardzo szybki czas realizacji, profesjonalne podejście do wykonania zadania, na każdym etapie bezproblemowy kontakt z wykonawcą - bezproblemowa płatność.

5.0 (10 opinii)

Opinie i porady geologów

Jeśli interesują Cię opinie geologów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami w tej dziedzinie. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
DGI PROJEKT Geologia Inżynierska - Badanie Zagęszczenia Gruntu Wrocław

DGI PROJEKT Geologia Inżynierska

 • Wrocław

Jeżeli szukasz dobrej jakości wykonywanych usług to specjaliści z DGI PROJEKT Geologia Inżynierska perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - zadzwoń!

5.0 (26 opinii)
GEOMINER Michał Kamiński - Badanie Gruntu Wrocław

GEOMINER Michał Kamiński

 • Wrocław

Chesz znaleźć wartego uwagi fachowca z zakresu solidnego badania gruntu z powiatu Wrocław do realizacji zaplanowanych działań? Firma GEOMINER Michał Kamiński jest gotowa Ci pomóc. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

5.0 (2 opinie)
Grupa geologiczna - Przekroje Geologiczne Wrocław

Grupa geologiczna

 • Wrocław

Jesteś zdania, że doskonałej jakości przekroje geologiczne to skomplikowane zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z tej firmy pomogą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Aby uzyskać ofertę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

5.0 (3 opinie)
GeoAnaliz Profesjonalna Ocena Przydatności Terenu Budowlanego - Badanie Geologiczne Zielonki

GeoAnaliz Profesjonalna Ocena Przydatności Terenu Budowlanego

 • Zielonki

Badanie geologiczne i szczegóły z tego wynikające nie będą dla Ciebie tajemnicą, jeśli skorzystasz z oferty GeoAnaliz Profesjonalna Ocena Przydatności Terenu Budowlanego. Doświadczeni eksperci z branży badania geologicznego pomogą Ci znaleźć skrojone na miarę rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

5.0 (10 opinii)
Centrum Geologii Inżynierskiej - Badanie Zagęszczenia Gruntu Chąśno

Centrum Geologii Inżynierskiej

 • Chąśno

Dobra cena i solidna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze atuty firmy Centrum Geologii Inżynierskiej, której specjalnością jest badanie zagęszczenia gruntu. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (8 opinii)
PPGEO Po pierwsze geologia Kacper Boliński - Badanie Zagęszczenia Gruntu Parzniew

PPGEO Po pierwsze geologia Kacper Boliński

 • Parzniew

Chcesz znaleźć rzetelnego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? PPGEO Po pierwsze geologia Kacper Boliński będzie najszybszą drogą. Ustal pasujący termin już teraz!

5.0 (1 opinia)
Pracownia Geologiczna GeoSolid - Badanie Geotechniczne Garwolin

Doskonałe Badanie Geotechniczne

 • Garwolin
 • Pracownia Geologiczna GeoSolid

Wiele długich lat pracownicy Pracownia Geologiczna GeoSolid oferują usługi z zakresu doskonałego badania geotechniczne, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających usługi geologicznej. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

5.0 (16 opinii)
GEOOK Maciej Kurdzieko - Opinia Geotechniczna Małdyty

GEOOK Maciej Kurdzieko

 • Małdyty

Wybranie opinii geotechnicznej nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z GEOOK Maciej Kurdzieko posłużą radą i znajdą dostosowane rozwiązanie. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 (14 opinii)
TERRAGEO - Badanie Gruntu Kraków

Wyjątkowe Badanie Gruntu

 • Kraków
 • TERRAGEO
Bożena K.

Firma Terrageo jest bardzo kompetentną firmą. Dostałam od firmy maila z propozycją współpracy. Wiadomość odczytałam i pomyślałam, że się zastanowię i w natłoku codziennych spraw zapomniałam dać odpowiedzi. Na szczęście pracownik firmy zadzwonił do mnie i przedstawił jeszcze raz swoją propozycję usługi. Ponieważ pracownicy potrafili dopasować się do mojego wolnego czasu, badanie gruntu wraz z opisem przebiegło sprawnie i w miłej atmosferze. Pracowników Terrageo mogę polecić za komunikatywność, słowność, rzetelność za profesjonalne podejście do klienta.

5.0 (7 opinii)
RemBudGeologia - Badanie Zagęszczenia Gruntu Poznań

Rewelacyjne Badanie Zagęszczenia Gruntu

 • Poznań
 • RemBudGeologia
Michał Wasela

Jednym słowem Super! Zadanie wykonania odwiertów pod budowę domu jednorodzinnego wykonana sprawnie. Opinia szybko wykonana, oraz starannie. Serdecznie polecam!

5.0 (11 opinii)
GEOdev Patryk Karolczyk - Przekroje Geologiczne Katowice

Perfekcyjne Przekroje Geologiczne

 • Katowice
 • GEOdev Patryk Karolczyk
Nie Podano

Współpraca przebiegała w profesjonalnej i miłej atmosferze, Pan Patryk informował nas na bieżąco o przebiegach prac i ich wyniku, dokumentacja dotarła błyskawicznie, jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu komunikacji i usług firmy.

5.0 (12 opinii)
Wojciech Głośniak - Badanie Geotechniczne Gorzów Wielkopolski

Profesjonalne Badanie Geotechniczne

 • Gorzów Wielkopolski
 • Wojciech Głośniak
Studio B9 - Marek Pawlikowski

Profesjonalne podejście do tematu, rzetelnie wykonana dokumentacja, szybka i terminowa obsługa, konkurencyjna cena - same pozytywy. Polecam!

5.0 (3 opinie)
GEO-BT Geotechniczne Badania Terenowe - Badanie Zagęszczenia Gruntu Białystok

GEO-BT Geotechniczne Badania Terenowe

 • Białystok

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki solidnemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi badania zagęszczania gruntu na wysokim poziomie. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

5.0 (5 opinii)
GeoSeis - Badanie Gruntu Witanowice

Wysokiej Klasy Badanie Gruntu

 • Witanowice
 • GeoSeis

Geologia inżynierska nie ma dla GeoSeis żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi w zakresie badania gruntu. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

5.0 (13 opinii)
Geologia Geotechnika Grażyna Maciołek - Badanie Zagęszczenia Gruntu Białogard

Doskonałe Badanie Zagęszczenia Gruntu

 • Białogard
 • Geologia Geotechnika Grażyna Maciołek

W przypadku, gdy interesuje Cię doskonałe badanie zagęszczenia gruntu w rejonie powiatu białogardzkiego i oczekujesz dużego zaangażowania to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Geologia Geotechnika Grażyna Maciołek. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

5.0 (4 opinie)
Blue-Lab Kamil Krasocki - Badanie Geologiczne Zielona Góra

Znakomite Badanie Geologiczne

 • Zielona Góra
 • Blue-Lab Kamil Krasocki
Patrycja M.

Rozmowa bardzo rzeczowa, wyjaśnili wszelkie niejasności. Otrzymaliśmy rzetelną dokumentację. Krótki czas oczekiwania od wykonania usługi do otrzymania dokumentów. Również cena bardzo atrakcyjna. Profesjonaliści, polecam wszystkim którzy stoją przed decyzją o zakupie działki budowlanej.

5.0 (11 opinii)
GEO-WIZJA usługi geologiczne Mariusz Żołądź - Badanie Geotechniczne Leżajsk

Fantastyczne Badanie Geotechniczne

 • Leżajsk
 • GEO-WIZJA usługi geologiczne Mariusz Żołądź
Grzegorz K.

Profesjonalna obsługa, dobry kontakt, rzetelność i dobra cena. Wszystko odbyło się praktycznie bez mojego udziału. Serdecznie polecam.

5.0 (27 opinii)
Firma hydrogeologiczna Pangea Zbigniew Bigaj - Badanie Geologiczne Chrzanów

Firma hydrogeologiczna Pangea Zbigniew Bigaj

 • Chrzanów
Gospodarstwo Rolne Regina Wojtuniak

Rzetelność, szybkość, profesjonalizm. Konkretny wykonawca, który od razu wziął się do roboty, nie ściemniał, że trzeba czekać dwa tygodnie itd.

5.0 (5 opinii)
GEOQUERCUS ŁUKASZ DĄBKIEWICZ - Usługi Geologiczne Poznań

GEOQUERCUS ŁUKASZ DĄBKIEWICZ

 • Poznań

Dzięki dbałości o szczegóły usługi geologicznej GEOQUERCUS ŁUKASZ DĄBKIEWICZ wybija się w branży. Sławę tworzą recenzje zadowolonych zleceniodawców. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 (17 opinii)
AMGEON Hubert Niemczyk - Geotechnika Warszawa

Pierwszorzędna Geotechnika

 • Warszawa
 • AMGEON Hubert Niemczyk
Mikołaj H.

Świetny kontakt (napisałem w sobotę i od razu dostałem odpowiedź). Na miejscu, podczas badania otrzymałem wiele cennych wskazówek i wiedzy na temat działki. Raport sporządzony został w bardzo szybkim tempie. Bardzo polecam współpracę z Panem Hubertem.

5.0 (9 opinii)
Geosolum Geologia Geofizyka Geotechnika Odwierty - Przekroje Geologiczne Sosnowiec

Geosolum Geologia Geofizyka Geotechnika Odwierty

 • Sosnowiec
Rafał M.

Zdecydowanie polecam firmę Geosolum. Wykonywała u mnie badania geofizyczne metodą elektrooporową na dwa rozstawy elektrod. Bardzo dobry kontakt, wszystko szczegółowo omówione, badanie wykonane w ciągu tygodnia, wyniki po kilku dniach. I najważniejsze - cenowo bardzo korzystnie! Gdybym ich znał wcześniej, to geotechnikę też bym im zlecił.

5.0 (5 opinii)
DAMIAN DUBIEL GEOBORE Geologia Inżynierska, Geotechnika - Geotechnika Jasło

Perfekcyjna Geotechnika

 • Jasło
 • DAMIAN DUBIEL GEOBORE Geologia Inżynierska, Geotechnika
TRASAL Sp. z o.o.

Bardzo dobrze oceniam świadczone usługi w zakresie wykonywania badań geologicznych i geotechnicznych dla budowy dróg. Zlecenia realizowane są w terminie. Jeśli mam jakieś wątpliwości czy też szczegółowe pytania o wykonane badania, to zawsze mogę liczyć na pomoc ze strony pana Damiana. Najważniejsze atuty: słowność, terminowość, profesjonalne konsultacje. Według mnie jest to bardzo dobra współpraca.

5.0 (4 opinie)
Michał Łódzki - Badanie Gruntu Wrocław

Wyjątkowe Badanie Gruntu

 • Wrocław
 • Michał Łódzki

Od wielu lat pracownicy Michał Łódzki wykonują usługi z zakresu wyjątkowego badania gruntu, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego usług geologicznych. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

5.0 (5 opinii)
Geologia Danielewscy - Geotechnika Dąbrowa

Profesjonalna Geotechnika

 • Dąbrowa
 • Geologia Danielewscy
Joanna C.

Usługa wykonana profesjonalnie i w szybkimi terminie. Polecam.

5.0 (3 opinie)
Geocentrum Usługi Geologiczne Rafał Ratajczak - Geolog Oborniki Śląskie

Geocentrum Usługi Geologiczne Rafał Ratajczak

 • Oborniki Śląskie
Magda P.

Polecam! Wykonana usługa została szybko, na czas, zgodnie z wytycznymi i w dobrej cenie. Kontakt także super, zdecydowanie jest to specjalista w swoim fachu.

5.0 (37 opinii)
MDM PROJEKT MARTA DULSKA - Badanie Geotechniczne Tychy

MDM PROJEKT MARTA DULSKA

 • Tychy
Piotr W.

Usługa odwiertów była wykonana w 2 dni po pierwszym kontakcie. Na opinie czekałem niecały tydzień, a zależało mi na czasie. Polecam firmę Piotrek z Zawiercia.

5.0 (12 opinii)
SKENA USŁUGI GEOLOGICZNO-GÓRNICZE BARBARA PAWLUSEK - Badanie Geologiczne Lubnów

SKENA USŁUGI GEOLOGICZNO-GÓRNICZE BARBARA PAWLUSEK

 • Lubnów
Monika T.

Szybki, rzeczowy kontakt, usługa wysokiej jakości. Polecam!

5.0 (7 opinii)
GeoJust s.c. - Geolog Wrocław

Wysokiej Klasy Geolog

 • Wrocław
 • GeoJust s.c.
Arkadiusz S.

Badania wykonane szybko i terminowo zgodnie z ustaleniami. Dokumentacja szczegółowa (opis, wykresy, przekroje). Doskonały kontakt. Pełen profesjonalizm. Firma godna polecenia.

5.0 (8 opinii)
Podobne zlecenia: Usługi budowlane
Czego dotyczy zlecenie?