Geolog Bydgoszcz - Najlepsi w 2021

Geolog Bydgoszcz - Ranking Najlepsi 2022

Już 192 Geologów z Bydgoszczy złożyło 19153 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie geologa może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Geologów w 2022 r. z Bydgoszczy.

Promowani
Geolog Bydgoszcz
Promowany
Tomasz B.

Przedsiębiorstwo Geotechniczno – Konsultingowe GEOTECH Sp. z o. o. jest firmą powstałą w roku 1988 i świadczącą szeroko rozumiane usługi przede wszystkim w zakresie geologii oraz geotechniki. Wykonujemy także niektóre prace z zakresu ochrony środowiska, projektowania a także nadzoru nad realizacją inwestycji i remontów, związanych z zagadnieniami geotechnicznymi. Zajmujemy się również niektórymi usługami związanymi z nieruchomościami. Firma nasza skupia specjalistów, stawiających sobie za cel przede wszystkim wysoką jakość świadczonych usług. Obecnie przedsiębiorstwo posiada ukształtowaną strukturę, umożliwiającą realizację zadań w sposób kompleksowy. Mimo dążenia do specjalizacji, różnorodna problematyka z jaką do tej pory się zajmowaliśmy, pozwala nam na szerokie i wszechstronne spojrzenie na potrzeby naszych klientów. Przedsiębiorstwo Geotechniczno-Konsultingowe GEOTECH Sp. z o.o. ul. Kartuska 15 85-383 Bydgoszcz telefony: telefaks: e-mail: geotech@geotech.com.pl www.geotech.com.pl NIP 554-030-81-06 REGON KRS

5.0 (1 opinia)
Usługi Laboratoryjne i Technologiczne Adrian Płaczek - Przekroje Geologiczne Poznań
Mikołaj M.

Kontakt wzorowy, prace wykonane sprawnie, opinia sporządzona w krótkim czasie. W sumie: bardzo profesjonalna firma. Polecam.

5.0 (16 opinii)
Nie Podano

Solidność i terminowość wykonania zlecenia. Kwota adekwatna do zleconych robót.

5.0 (1 opinia)
Firma Geologiczna GeoNova s.c. - Badanie Geologiczne Poznań
Arkir

Profesjonalna współpraca, terminowa realizacja opracowania, opinia geologiczna opracowana na wysokim poziomie, rzetelnie i fachowo. Dodatkowo bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Gorąco polecam.

5.0 (20 opinii)
GEOSIM Dawid Simiński - Geologia Inżynierska Lusówko
Piotr R.

Pan Dawid skontaktował się ze mną, przedstawił swoją ofertę, rzetelnie objaśnił, jak będzie wyglądała wykonana przez niego praca. Cena, którą zaproponował, była niska, a praca wykonana na najwyższym poziomie. Jestem zadowolony i polecam.

4.89 (19 opinii)
GEOQUERCUS ŁUKASZ DĄBKIEWICZ - Opinia Geotechniczna Poznań
Paulina D.

Wraz z narzeczonym polecamy w 200% Pana Łukasza! Bardzo dobry kontakt, rzetelne informacje i co najważniejsze fachowo i bez żadnych problemów :-).

5.0 (16 opinii)
Blue-Lab Kamil Krasocki - Zagęszczenie Gruntu Zielona Góra
Patrycja M.

Rozmowa bardzo rzeczowa, wyjaśnili wszelkie niejasności. Otrzymaliśmy rzetelną dokumentację. Krótki czas oczekiwania od wykonania usługi do otrzymania dokumentów. Również cena bardzo atrakcyjna. Profesjonaliści, polecam wszystkim którzy stoją przed decyzją o zakupie działki budowlanej.

5.0 (11 opinii)
Pracownia Geologiczna "Gruntownia" P.Gul, K. Gul - Badanie Gruntu Bydgoszcz
Kamila K.

Pracownia geologiczna Panów Gul zasługuje na najwyższą ocenę. Ekspresowa realizacja zlecenia, (po tygodniu od przesyłania mapy Panowie byli już u mnie na działce, opracowanie otrzymałam już po 3 dniach) bardzo miły kontakt, fachowa obsługa. Na pewno będę polecać dalej.

5.0 (6 opinii)

Więcej Geologów z Bydgoszczy

GEOactiv Piotr Tański - Badanie Geotechniczne Bydgoszcz

Wyjątkowe Badanie Geotechniczne Bydgoszcz

 • Bydgoszcz
 • GEOactiv Piotr Tański
Rafał Ż.

Bardzo profesjonalne i rzetelne doradztwo i pomoc. Uzyskałem wyjaśnienia które rozwiały moje wątpliwości w 100% i potwierdziły że rozumiem temat, a jestem w tej materii "lajkonikiem". Widać że klient jest ważny, a nie jak to u niektórych bywa 5-tym kołem u wozu. Polecam Pana Piotra w 100%.

5.0 (2 opinie)
Inwestycyjny Nadzór w Budownictwie Wiesław Perlik - Badanie Zagęszczenia Gruntu Bydgoszcz

Badanie Zagęszczenia Gruntu Bydgoszcz

 • Bydgoszcz
 • Inwestycyjny Nadzór w Budownictwie Wiesław Perlik
Piotr T.

Odpowiedź na ofertę bardzo szybka. Wyjaśnienie szczegółów dotyczących przyjęcia projektu do adaptacji oraz sposób załatwienia niezbędnych prac.

5.0 (2 opinie)
"AKA" USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE ADAM KRECZ - Geologia Inżynierska Bydgoszcz

Solidna Geologia Inżynierska Bydgoszcz

 • Bydgoszcz
 • "AKA" USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE ADAM KRECZ

Z chwilą, gdy będziesz szukać solidnej usługi geologicznej w dobrej cenie to AKA USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE ADAM KRECZ są dla Ciebie idealni. Mają odpowiednie kwalifikacje do realizacji zleceń z dziedziny geologii inżynierskiej. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

5.0 (6 opinii)
Firma Budowlana FLOORBUD - Geolog Bydgoszcz

Doświadczony Geolog Bydgoszcz

 • Bydgoszcz
 • Firma Budowlana FLOORBUD
Karol

Zleciłem firmie wylanie posadzki w pomieszczeniu mieszkalnym i jestem pod wrażeniem w bardzo pozytywnym słowa znaczeniu. Zadanie wykonano w wyznaczonym terminie. Bardzo dobra komunikatywność firmy,fachowość.Szkoda pisać po prostu daję firmie 5 z plusem.

5.0 (1 opinia)

Doskonałe Badanie Geotechniczne

 • Bydgoszcz
 • P.H.U. KOLBUD
Duszan R.

Profesjonalna i fachowa ekipa. Firma KOLBUD wykonała dla mnie następujące prace: - ocieplenie budynku, - ocieplenie poddasza, - izolacja PW tarasów, - sucha zabudowa (rygipsy), - gładzie szpachlowe, - malowanie ścian, - układanie płytek w tym również wielkoformatowych, - przed ścianki, - osadzenie drzwi, - osadzenie parapetów, - do tego masę rzeczy pod tytułem "Panie Przemku, czy może mi to Pan ogarnąć na szybko". Firma posiada narzędzia do wszystkich prac jakich się podejmuje, zero amatorszczyzny czy kombinowania. Jak mówi, że się podejmie zadania to będzie zrobione. Jak się umówi na 8.00 to będzie 7.55. W 100% polecam wykonawcę, firma godna polecenia i ZAUFANIA. Pozdrawiam.

5.0 (1 opinia)

Dołącz do naszych Geologów w Bydgoszczy

Działasz na rynku jako Geolog i szukasz nowych Klientów z Bydgoszczy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Staranne Usługi Geologiczne Bydgoszcz

 • BYDGOSZCZ
 • Przedsiębiorstwo projektowo - usługowe EKOSYSTEM

Wiele długich lat pracownicy Przedsiębiorstwo projektowo - usługowe EKOSYSTEM oferują usługi z zakresu badania zagęszczania gruntu, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących usług geologicznych. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

5.0 (2 opinie)
aleksandra

Jestem w pełni zadowolona z usług tej firmy. Są kompetentni, solidni, dokładni.Polecam ją wszystkim swoim znajomym. Dziękuje za profesjonalizm p. Piotrze.

5.0 (1 opinia)

Solidni Przekroje Geologiczne

 • Bydgoszcz
 • Jakub Kawczyński

Poszukujesz specjalisty od przekrojów geologicznych? Zaufaj doświadczeniu Jakub Kawczyński. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

Instalator Handel i Usługi Robert Bakalarz - Geotechnika Bydgoszcz

Oferujemy profesjonalne wiercenie studni. Wiercimy studnie do głębokości: - 30 metrów wiertnicą posadowioną na mercedesie sprinterze (wymagany bezproblemowy wjazd dla samochodu oraz przyczepki lekkiej), - ponad 100metrów metodą płuczkową przy użyciu wiertnicy posadowionej na samochodzie terenowym MAN. Zapewniamy realizacje pod klucz (wykonanie odwiertu, pompowanie próbne własną pompą, zabudowa w kręgi, montaż pompy, uruchomienie pompy). Wykonujemy: - montaż, wymiana pomp głębinowych, - prace wiertnicze na inne potrzeby niż studnie o średnicy do 290mm. Zapewniamy krótki czas realizacji. Studnie głębinowe realizowane z atestowanych materiałów. Odwierty wykonujemy metodą na sucho przy pomocy ślimaków oraz świdrów

ABK - Badanie Geotechniczne Bydgoszcz

ABK

 • Bydgoszcz

Działamy w branży od 2002 roku. Nasza specjalność to generalne wykonawstwo, na terenie Toruń , Bydgoszcz, Włocławek , Gniezno, Poznań , Warszawa.O NAS ABK to firma budowlana specjalizująca się w wykonywaniu Dociepleń Elewacji Budynków. Realizujemy inwestycje na budynkach jedno i wielorodzinnych, kamienic, bloków mieszkalnych, jak i obiektach użyteczności publicznej. Wykonujemy ocieplenia budynków dla osób prywatnych, wspólnot mieszkaniowych oraz firm zewnętrznych. Od samego początku działalności postawiliśmy na rozwój, doskonalenie umiejętności oraz inwestowanie w zaplecze sprzętowe firmy. W krótkim okresie czasu staliśmy się solidną, profesjonalną i cenioną firmą budowlaną. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji, służymy

Porównanie cen i kosztów w Bydgoszczy

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów geologów? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Bydgoszczy? Złóż zapytanie, a specjaliści od usług geologicznych z Bydgoszczy sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Czego dotyczy zlecenie?
EUROMAL - Badanie Geotechniczne Bydgoszcz

Pierwszorzędne Badanie Geotechniczne

 • Bydgoszcz
 • EUROMAL

ZAPRASZAM DO SKORZYSTANIA Z USŁUG MOJEJ FIRMY EUROMAL Jeśli chcesz aby szybko i solidnie wykończyć twoje mieszkanie, lokal albo biuro to zostaw nam ten remont. Świadczymy kompleksowe usługi wykończeniowe dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. 16letnie doświadczenie to duża wiedza i praktyka a to podstawa wykonania usługi zgodnie z oczekiwaniem zleceniodawcy. Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatne oględziny . Prace na najwyższym poziomie i w rozsądnej cenie. gładź gipsowa, oraz inne technologie gipsowe malowanie sufity podwieszane ściany działowe z płyty k-g, poddasza: docieplanie i zabudowa panele podłogowe biały montaż, instalacje elektruczne, wod-kan, c/o elewacje, ocieplenia kominki kafelkowanie,

Arde Haus Partner Guzman - Badanie Gruntu Bydgoszcz

Arde Haus Partner Guzman

 • Bydgoszcz

Szukasz geologów od fantastycznego badania gruntu w miejscowości Bydgoszcz lub w pobliskim rejonie? Zadzwoń i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

Usługi dekarsko-Blacharskie Cyran - Geotechnika Bydgoszcz

Usługi dekarsko-Blacharskie Cyran

 • Bydgoszcz

Eksperci z Usługi dekarsko-Blacharskie Cyran to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z dziedziny perfekcyjnej geotechniki. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

BANBUD Ryszard Bandyszewski - Badania Geologiczne Gruntu Bydgoszcz

BANBUD Ryszard Bandyszewski

 • Bydgoszcz

BANBUD Ryszard Bandyszewski oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Bydgoszczy i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Firma Remontowo- Budowlana Jacek Potrzebny - Przekroje Geologiczne Bydgoszcz

Pierwszorzędni Przekroje Geologiczne

 • Bydgoszcz
 • Firma Remontowo- Budowlana Jacek Potrzebny

Oferuję: - remonty wszelkiego rodzaju (malowanie, szpachlowanie, tapetowanie) - regipsy (ścianki i sufity podwieszane) - panele ścienne i podłogowe - przebudowy - prace glazurnicze - kafelki - ocieplanie budynków SZYBKO I SOLIDNIE!!!!! CENY USTALAM INDYWIDUALNIE Z KLIENTEM !!! PRACE WYKONUJE NA TERENIE BYDGOSZCZY I OKOLIC DOJAZD DO KLIENTA I WYCENA - GRATIS !!!

Instal-Dom - Badanie Geotechniczne Bydgoszcz

Instal-Dom

 • Bydgoszcz

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem instalacji C.O. i Wod.Kan.

Budowa domów pod klucz a Arde Haus - Geotechnika Bydgoszcz

Budowa domów pod klucz a Arde Haus

 • Bydgoszcz

Utworzona z zamiłowania do geotechniki firma świadczy doskonałe usługi geologiczne na obszarze miejscowości Bydgoszcz, jak również pobliskich miast i powiatów. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

Lm-domex - Zagęszczenie Gruntu Bydgoszcz

Perfekcyjne Zagęszczenie Gruntu

 • Bydgoszcz
 • Lm-domex

Nadal szukasz specjalisty od zagęszczenia gruntu? Skorzystaj z kwalifikacji Lm-domex. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Slawek - Usługi Geologiczne Bydgoszcz

Slawek

 • Bydgoszcz

Usługi: Wśród świadczonych usług znajdują się kompleksowe remonty i wykończenia mieszkań, domów a także firm i instytucji. Są to głównie: układanie glazury, terakoty, mozaiki oraz paneli podłogowych remonty Bydgoszcz, płytki Bydgoszcz, usługi remontowe Bydgoszcz wszelkie prace murarskie, tynkarskie i malarskie, montaż płyt gipsowo-kartonowych, różnego rodzaju zabudowy i dobudówki remonty Bydgoszcz, płytki Bydgoszcz, usługi remontowe Bydgoszcz instalacje hydrauliczne, sanitarne oraz elektryczne

Idealne Badania Geologiczne Gruntu

 • Bydgoszcz
 • Firma remontowo-budowlana Akon

Badania geologiczne gruntu i niuanse z tym związane skończą być dla Ciebie skomplikowanym zagadnieniem, jeśli wybierzesz ofertę Firma remontowo-budowlana Akon. Profesjonalni konsultanci z dziedziny badań geologicznych gruntu pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Opinie i porady geologów

Jeśli interesują Cię opinie geologów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Bydgoszczy. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Carlos-Bud - Geologia Bydgoszcz

Carlos-Bud

 • Bydgoszcz

Gdy poszukujesz doskonałej usługi geologicznej w dobrej cenie to Carlos-Bud są dla Ciebie idealni. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji Twoich wymagań z zakresu geologii. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Bageo Sławomir Stawski - Zagęszczenie Gruntu Bydgoszcz

Bageo Sławomir Stawski

 • Bydgoszcz

Nadal poszukujesz profesjonalistów od zagęszczenia gruntu? Zaufaj doświadczeniu Bageo Sławomir Stawski. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Firma Usługowa Szymon Majdan

 • Bydgoszcz

Utalentowani pracownicy Firma Usługowa Szymon Majdan spełnią Państwa oczekiwania w temacie geologii. Przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

SPEEDY BRUK - USŁUGI BRUKARSKIE - Badania Geologiczne Gruntu BYDGOSZCZ

SPEEDY BRUK - USŁUGI BRUKARSKIE

 • BYDGOSZCZ

Równie dobrej propozycji badań geologicznych gruntu szybko nie znajdziesz na terenie Bydgoszczy, więc jeśli szukasz bezkonkurencyjnych badań geologicznych gruntu to koniecznie zobacz SPEEDY BRUK - USŁUGI BRUKARSKIE. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się od razu!

Zakład ogólnobudowlany Cichowski - Usługi Geologiczne Bydgoszcz

Perfekcyjne Usługi Geologiczne

 • Bydgoszcz
 • Zakład ogólnobudowlany Cichowski

Ten fachowiec działa na terenie województwa i świadczy rozmaite usługi geologiczne. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

SMBUD s.c. - Badanie Geologiczne Bydgoszcz

SMBUD s.c.

 • Bydgoszcz

Wybranie rewelacyjnego badania geologicznego może być niełatwe, ale SMBUD s.c. na pewno pomoże Ci w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Tania Opinia Geotechniczna

 • Bydgoszcz
 • Biuro Obsługi Inwestycji Piotr Stranz kompleksowa obsługa

Obsługa administracyjno - prawna * Uzyskiwanie wszelkich niezbędnych dokumentów i ich analiza pod kątem formalnych i technicznych warunków realizacji inwestycji * Obsługa prawna w zakresie prowadzenia procesów inwestycyjnych * Prowadzenie czynności administracyjno-prawnych, uzyskiwanie decyzji, uzgodnień i opinii niezbędnych do realizacji inwestycji Organizacja i realizacja inwestycji * Przygotowanie inwestycji w zakresie projektowym i prawnym * Sprawowanie funkcji Inwestora Zastępczego * Sprawowanie nadzoru inwestorskiego * Opracowywanie harmonogramów Obsługa administracyjno - prawna * Prace przedprojektowe - mapy, badania geotechniczne, ekspertyzy * Projekty architektury, konstrukcji i instalacji

Znakomite Zagęszczenie Gruntu

 • Bydgoszcz
 • BUDRO

Jeżeli wciąż poszukujesz profesjonalistów od zagęszczenia gruntu to wykorzystaj doświadczenie BUDRO. Bydgoszcz i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Skontaktuj się z nimi od razu i poznaj ofertę.

Profesjonalne Badanie Geotechniczne

 • Bydgoszcz
 • RW-BUD s.c

Chesz znaleźć wartego uwagi profesjonalistę z zakresu profesjonalnego badania geotechniczne, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma RW-BUD s.c jest do Twojej dyspozycji. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się od razu!

"Deni" P.H.U. Dariusz Wrzesinski - Opinia Geotechniczna Bydgoszcz

"Deni" P.H.U. Dariusz Wrzesinski

 • Bydgoszcz

Nasza firma zajmuje się sprzedazą płyt warstwowych, oraz kompleksową obsługą klienta - od projektu pod klucz budynków inwentarskich ,przechowalni,magazynów czy hal produkcyjnych.Wykonujemy projekty , konstrukcje i generalne wykonawstwo.

Usługi budowlane ARBIS - Geolog Bydgoszcz

Świetny Geolog

 • Bydgoszcz
 • Usługi budowlane ARBIS

Klient, który planuje kupno świetnej usługi geologicznej powinien już teraz zgłosić się do tego geologa i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz oferowaną jakość. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Bud-Machine

 • Bydgoszcz

W przypadku, gdy potrzebujesz fantastycznego badania geotechniczne i szukasz najlepszych ofert to wykorzystaj doświadczenie Bud-Machine. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

Perfekcyjna Geologia

 • Bydgoszcz
 • Fachbud

Geologia to specjalność ekipy z firmy Fachbud - są zawodowcami w tej dziedzinie. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - sprawdź!

Kredyt Dom - partner ARDE-HAUS - Badanie Geotechniczne Bydgoszcz

Kredyt Dom - partner ARDE-HAUS

 • Bydgoszcz

Powierz zadanie badania geotechniczne profesjonalistom z miejscowości Bydgoszcz. Urzekną Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. Na terenie Bydgoszczy nie mają sobie równych. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

P.W Joanna Kropidłowska - Badanie Gruntu Bydgoszcz

Doskonałe Badanie Gruntu

 • Bydgoszcz
 • P.W Joanna Kropidłowska

Opis firmy: Obszar działania firmy obejmuje woj. Kuj-Pom - głownie w Bydgoszczy, pracownicy nasi są wysoko wykwalifikowaną brygada z dużym doświadczeniem remontowo-budowlanym i wiedza w tym zakresie. Ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm, prywatnych inwestorów, spółdzielni mieszkaniowych. Głównie pracujemy w systemach CAPAROL, BAUMIT, ISPO, KNAUF. Swoje prace wykonujemy kładąc głównie nacisk na zadowolenie klienta. Ofeta firmy: Oferujemy usługi w zakresie: - budownictwo ogólne - docieplenia budynków - wykończenia wnętrz - zabudowy stg-rigips - inne prace remontowe

Doświadczeni Geolodzy

 • Bydgoszcz
 • Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe "CRUST" s.c.

Nie znajdziesz innych tak doświadczonych geologów z tak dużym doświadczeniem zawodowym, realizujących prace w miejscowości Bydgoszcz i w całym powiecie. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

PP Uslugi brukarskie

 • Bydgoszcz

Jeśli jeszcze szukasz fantastycznego geologa dla siebie, to zwróć uwagę na firmę PP Uslugi brukarskie. Oferuje całe spektrum usług geologicznych w dobrych cenach. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

Doskonałe Usługi Geologiczne

 • Bydgoszcz
 • PARTNER - MICHALSKA, JANKOWSKI SPÓŁKA JAWNA

Chesz znaleźć wartego zaufania fachowca od doskonałych usług geologicznych, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma PARTNER - MICHALSKA JANKOWSKI SPÓŁKA JAWNA jest do Twojej dyspozycji. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Solidne Badanie Zagęszczenia Gruntu

 • BYDGOSZCZ
 • SPECKRIS PROFESJONALNE USŁUGI BUDOWLANE

PROPONUJEMY PAŃSTWU PROFESJONALNE USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE W PEŁNYM ZAKRESIE. NASI KLIENCI MOGĄ LICZYĆ NIE TYLKO NA WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG, ALE RÓWNIEŻ NA FACHOWĄ PORADĘ W KWESTIACH BUDOWLANYCH I DOBORZE MATERIAŁÓW. WSZYSTKIE OSOBY ZAINTERESOWANE NASZĄ OFERTĄ, PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB E-MAIL. POSIADAMY CERTYFIKAT FIRMY KNAUF (SUCHA ZABUDOWA). DO BEZPYŁOWEGO SZLIFOWANIA MAS GIPSOWYCH UŻYWAMY NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH URZĄDZEŃ FIRMY FESTOOL. WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG, ZA ROZSĄDNĄ CENĘ.

Pos-Dach Sp. z o.o. - Geologia Bydgoszcz

Pos-Dach Sp. z o.o.

 • Bydgoszcz

- Posadzki przemysłowe, w tym: > posadzki betonowe zacierane, utwardzane powierzchniowo, zbrojone > lastryko > systemy cienkowarstwowe: żywice epoksydowe, żywice poliuretanowe - Fundamenty żelbetowe pod maszyny - Montaż systemowych odwodnień liniowych i punktowych - Prace ziemne i drogowe - Układanie kostki brukowej - Usługi koparko-ładowarki z hydraulicznym młotem wyburzeniowym - Usługi remontowo-budowlane

Jar-Bud Jarosław Jarecki Usługi blacharsko-dekarskie

 • Bydgoszcz

Dekarstwo, obróbki blacharskie, pokrycia dachowe, wkłady kominowe, papa termozgrzewalna, rynny, odśnieżanie dachów, czyszczenie rynien, murowanie, tynkowanie, elewacja, zbrojenie

Najwyższej Klasy Badanie Geotechniczne

 • Bydgoszcz
 • S&P TYNK Sebastian Pufal

Potrzebujesz geologa do realizacji usług z zakresu badania geotechniczne? Nie musisz już dłużej szukać, ta firma jest świetnym wyborem. Aby otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Ranking Geologów obejmuje również takie miejscowości jak: Bydgoszcz. więcej...
Podobne zlecenia: Usługi budowlane Bydgoszcz
Czego dotyczy zlecenie?