Geolog - Najlepsi w 2021

Najlepsi Geolodzy Blisko Ciebie, 2021

830 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 830 firm
w kategorii Geolog

Geolog
Mariusz K.

Datę terminu realizacji usługi udało się ustalić praktycznie z dnia na dzień. Realizacja usługi przebiegła terminowo i w miłej atmosferze. Opracowanie dokumentacji otrzymałem zgodnie z ustalonym terminie. Polecam.

Przedsiębiorstwo Geologiczno-Wiertnicze - GEOLOGIA24H.PL - Opinia Geotechniczna Szczecin

Tania Opinia Geotechniczna 

 • Szczecin
 • Przedsiębiorstwo Geologiczno-Wiertnicze - GEOLOGIA24H.PL
Beata M.

Polecam współpracę z Panem Adamem. Niespotykana cierpliwość, tłumaczenie zawiłości, elastyczność, korzystna cena. Pozdrawiam.

 • Oferteo.pl
 • Geologiczna Obsługa Inwestycji GeoIN - Badanie Gruntu Skierniewice

  Doskonałe Badanie Gruntu 

  • Skierniewice
  • Geologiczna Obsługa Inwestycji GeoIN
  nie podano

  Firma GeoIn sporządziła opinię geotechniczną określającą warunki gruntowo-wodne w miejscu projektowanego budynku mieszkalnego. Doskonały kontakt z Klientem czy to telefoniczny czy mailowy. Sprawne i bezproblemowe wykonanie odwiertów na działce. Opracowanie opinii przygotowane elegancko w formie papierowej i dostarczone kurierem.

  Geo-Geo Geologia i Geotechnika M. Napiórkowski, hydrogeologia, operaty wodnoprawne - Badanie Geotechniczne Warszawa
  Anna P.

  Firma Geo-Geo sporządzała dla mnie opinię geotechniczną gruntu pod budowę domu jednorodzinnego. Po pierwsze: bardzo dobry kontakt z firmą zarówno telefoniczny jak i mailowy co bardzo ułatwia współpracę, po drugie: prace polowe zostały przeprowadzone bardzo sprawnie, po trzecie: następnego dnia po pomiarze na swojej skrzynce mailowej miałam gotową opinię, którą mogłam przesłać architektowi. Cena, jakość, dotrzymanie terminu - wszystko na 5. Polecam gorąco.

  GEOLOGIA i GEOTECHNIKA INŻYNIERSKA Marek Śloński - Zagęszczenie Gruntu Rzeszów

  Perfekcyjne Zagęszczenie Gruntu 

  • Rzeszów
  • GEOLOGIA i GEOTECHNIKA INŻYNIERSKA Marek Śloński
  Sławomir P.

  Błyskawiczny kontakt i bardzo merytoryczny opis zakresu usługi. Na 4 firmy, które się ze mną skontaktowały - firma GGI Marek Śloński miała najlepszą ofertą ( wykonują 4 otwory na działce, inni maks 3, a niektórzy tylko 2 ). Pomiary wykonane dokładnie i rzetelnie. Dużo fachowej wiedzy. Raport elektroniczny + wersja papierowa. Naprawdę profeska. Polecam.

  Dołącz do naszych Geologów

  Działasz na rynku jako Geolog i szukasz nowych Klientów? Załóż konto i zdobywaj nowe zlecenia z Oferteo!

  CENTRUM GEOLOGII I GEOTECHNIKI TOMASZ SKRZYPCZYŃSKI - Badanie Zagęszczenia Gruntu Ciechanów

  Centrum Geologii to RODZINNA firma z wieloletnim doświadczeniem geologicznym, natomiast marka CGG wprowadzona została na rynek w 2015 r. Nasz cel, to stworzenie z nazwiska POKOLENIOWEGO ZNAKU JAKOŚCI, dbamy o profesjonalną usługę. Wykonujemy wiercenia geotechniczne pod budowy domów, dróg, sieci wodociągowych itp. Prowadzimy nadzory geotechniczne (badania płyta dynamiczną, sondą dynamiczną typu DPL, badania VSS). Na miejscu posiadamy VSS, płytę dynamiczną, DPL, sondę ITB-BZW określającą kąt tarcia i spójność, sonda SDS - m.in do określenia parametru CBR. Posiadamy wiertnicę do wykonywania przewiertów przez beton/asfalt. Sprawdzamy grunty i poziom wód gruntowych jeszcze przed zakupem działki (także pod ewent. żwirownie). Pomagamy naszym klientom stawiać pierwsze kroki przy budowie swojego domu, wyjaśniamy, doradzamy. Nadzorujemy pod kątem geotechnicznym duże inwestycje budowlane na terenie woj. mazowieckiego, wielkopolskiego, łódzkiego i podlaskiego. Specjalizujemy się w opracowaniu: Geotechnicznych warunków posadowienia ( Opinia geotechniczna, Dokumentacja badań podłoża gruntowego), przygotowujemy Dokumentacje geologiczno - inżynierskie, Operaty wodnoprawne. Sprawdź nasze przykładowe realizacje oraz opinie Klientów na stronie cgg-geo.pl Z serdecznościami, Ewelina i Tomek Skrzypczyńscy

  Geotechnix Piotr Głogowski - Geolog Trzebinia

  Doskonały Geolog 

  • Trzebinia
  • Geotechnix Piotr Głogowski

  Poszukujesz profesjonalisty świadczącego usługi geologiczne? Ci geolodzy są wyjątkowi w powiecie chrzanowskim. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - zadzwoń!

  BOHR Geotechnika S.C - Badanie Geotechniczne Poznań
  Anna Z.

  Bardzo sympatyczna i rzeczowa rozmowa wstępna. Wykonawca bardzo dokładnie wytłumaczył zakres usługi oraz wyjaśnił dodatkowe kwestie, które mnie interesowały. Z czystym sumieniem polecam tą firmę i jej usługi.

  DGI PROJEKT Geologia Inżynierska - Przekroje Geologiczne Wrocław

  Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie przekrojów geologicznych i zatrudnij DGI PROJEKT Geologia Inżynierska. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

  Geolog Łukasz Bury - Badania Geologiczne Gruntu Świdnica

  Tanie Badania Geologiczne Gruntu 

  • Świdnica
  • Geolog Łukasz Bury

  W dalszym ciągu nie znalazłeś badań geologicznych gruntu, pomimo że próbujesz znaleźć od niezliczonych dni? Geolog Łukasz Bury może ma szansę zakończyc Twój problem. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

  Porównanie cen i kosztów

  Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów geologów? A może interesuje Cię najtańsza oferta? Złóż zapytanie, a specjaliści od usług geologicznych sami prześlą Ci wyceny.

  Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

  Czego dotyczy zlecenie?
  Firma Geologiczna GeoNova s.c. - Opinia Geotechniczna Poznań

  Pierwszorzędna Opinia Geotechniczna

  • Poznań
  • Firma Geologiczna GeoNova s.c.

  Wybranie opinii geotechnicznej nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Firma Geologiczna GeoNova sc posłużą radą i wybiorą dostosowane rozwiązanie. Umów się na rozmowę jak najszybciej i poznaj ofertę.

  GEOPROGRES - Badanie Zagęszczenia Gruntu Gliwice

  GEOPROGRES

  • Gliwice
  Karolina J.

  Polecam firmę za szybki kontakt i sprawną realizację zlecenia. Od wystawienia oferty do otrzymania pełnej opinii geotechnicznej minęły niecałe 2 tygodnie, co przy budowie domu i wszystkich formalnościach z tym związanych, jest miłą odmianą. Została mi również zaproponowana pomoc przy pozostałych etapach budowy, w których przy się nadzór geotechnika.

  Geo-Aqua Wojciech Książkiewicz - Badanie Zagęszczenia Gruntu Kobylnica

  Solidne Badanie Zagęszczenia Gruntu

  • Kobylnica
  • Geo-Aqua Wojciech Książkiewicz
  Pro-Mar S.A.

  Firma Geo-Aqua wykonała kompleksową obsługę geo-techniczną w trakcie trwania inwestycji budowy "Hali Magazynowej" na terenie naszego zakładu. -Wykonano badania przed rozpoczęciem projektowania -Wykonywanie badań w trakcie trwania inwestycji -Wykonanie studni głębinowej wraz z dokumentacją -Wykonanie pali fundamentowych Firma bardzo rzetelna w powierzonych zadaniach.

  Przedsiębiorstwo Geologiczne i Geotechniczne - Usługi Geologiczne Poznań

  Tanie Usługi Geologiczne

  • Poznań
  • Przedsiębiorstwo Geologiczne i Geotechniczne
  Dariusz J.

  Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu geotechniki i geologii: badanie i rozpoznanie gruntu pod domy jednorodzinne i inne obiekty budowlane, określenie jego parametrów, pomiary zwierciadeł wód, wiercenia badawcze, sondowania statyczne oraz dynamiczne, jak również oferujemy pełen zakres badań laboratoryjnych. Swoje doświadczenie zdobywaliśmy w renomowanych firmach zajmujących się wszelkimi zadaniami z zakresu geologii i geotechniki. Współpraca ze specjalistami z zakresu geologii, geotechniki i budownictwa wykładającymi na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu pozwala nam realizować wszystkie zlecenia rzetelnie i kompleksowo. Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zlecenia, wnikliwą analizę problemu, krótkie terminy realizacji i konkurencyjne ceny. Wykonujemy badania na potrzeby budownictwa oraz drogownictwa. Nasza ofertę kierujemy do zleceniodawców indywidualnych, chcących zbadać grunt pod budowę domu jednorodzinnego oraz dla biur projektowych, architektów, firm budowlanych itp. Zapewniamy konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji. Obszar działania obejmuje całą Polskę.

  Zakład Usług Geologicznych GeoTest Piotr Bohdanowicz - Geolog Kobierzyce

  Doświadczony Geolog

  • Kobierzyce
  • Zakład Usług Geologicznych GeoTest Piotr Bohdanowicz
  Marek G.

  Szybki i profesjonalny kontakt. Bardzo atrakcyjna i profesjonalnie przygotowana oferta przekonała mnie do wybrania właśnie tej firmy. Aktualnie czekam na realizację zlecenia. Ustalenia zakresu prac przebiegły również bez problemu. Polecam.

  GEOdev Patryk Karolczyk - Usługi Geologiczne Katowice

  Perfekcyjne Usługi Geologiczne

  • Katowice
  • GEOdev Patryk Karolczyk

  Ten fachowiec działa na terenie województwa i świadczy rozmaite usługi geologiczne. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

  Grzegorz Palka GEOSOIL - Usługi Geologiczne Kraków

  Grzegorz Palka GEOSOIL

  • Kraków
  Wojciech K.

  Wielki, przeogromny pozytyw i + za bardzo sympatyczną pogawędkę. Bardzo szybki i miły kontakt, pełen profesjonalizm. Szybko ,sprawnie, przeprowadzone badanie gruntu.

  RemBudGeologia - Zagęszczenie Gruntu Poznań

  RemBudGeologia

  • Poznań

  Wykonanie zagęszczenia gruntu będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. RemBudGeologia ma doświadczenie w branży, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

  Geotech Sp. z o.o. - Badanie Zagęszczenia Gruntu Bydgoszcz

  Geotech Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz
  Tomasz B.

  Przedsiębiorstwo Geotechniczno – Konsultingowe GEOTECH Sp. z o. o. jest firmą powstałą w roku 1988 i świadczącą szeroko rozumiane usługi przede wszystkim w zakresie geologii oraz geotechniki. Wykonujemy także niektóre prace z zakresu ochrony środowiska, projektowania a także nadzoru nad realizacją inwestycji i remontów, związanych z zagadnieniami geotechnicznymi. Zajmujemy się również niektórymi usługami związanymi z nieruchomościami. Firma nasza skupia specjalistów, stawiających sobie za cel przede wszystkim wysoką jakość świadczonych usług. Obecnie przedsiębiorstwo posiada ukształtowaną strukturę, umożliwiającą realizację zadań w sposób kompleksowy. Mimo dążenia do specjalizacji, różnorodna problematyka z jaką do tej pory się zajmowaliśmy, pozwala nam na szerokie i wszechstronne spojrzenie na potrzeby naszych klientów. Przedsiębiorstwo Geotechniczno-Konsultingowe GEOTECH Sp. z o.o. ul. Kartuska 15 85-383 Bydgoszcz telefony: 052 3796774 telefaks: 052 3796862 e-mail: geotech@geotech.com.pl www.geotech.com.pl NIP 554-030-81-06 REGON 008004517 KRS 0000226657

  WPPiRG - Geolog Wronczyn

  Świetny Geolog

  • Wronczyn
  • WPPiRG

  Klient, który planuje kupno świetnej usługi geologicznej powinien już teraz zgłosić się do tego geologa i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz oferowaną jakość. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

  Opinie i porady geologów

  Jeśli interesują Cię opinie geologów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami w tej dziedzinie. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

  Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

  Proszę o wycenę
  GeoAnaliz Profesjonalna Ocena Przydatności Terenu Budowlanego - Badanie Gruntu Zielonki

  GeoAnaliz Profesjonalna Ocena Przydatności Terenu Budowlanego

  • Zielonki

  Szukasz geologów od fantastycznego badania gruntu w miejscowości powiat krakowski lub w pobliskim rejonie? Zadzwoń i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

  SKENA USŁUGI GEOLOGICZNO-GÓRNICZE BARBARA PAWLUSEK - Przekroje Geologiczne Lubnów

  SKENA USŁUGI GEOLOGICZNO-GÓRNICZE BARBARA PAWLUSEK

  • Lubnów
  Tomasz K.

  Firma Skena wykonywała dla mnie badania geotechniczne warunków gruntowych pod budowę domu oraz przydomową oczyszczalnie ścieków. Prace przebiegły szybko i obejmowały 3 wiercenia pod projektowanym domem i 2 dla POŚ. Jeszcze przed rozpoczęciem prac budowlanych, a właściwie już na etapie adaptacji projektu uzyskałem obszerne opracowanie, z którego wynika, że rodzaj gruntu oraz poziom wód wymagają zmiany fundamentu. Pan Grzegorz zasugerował płytę fundamentową lub bardzo szerokie ławy (oraz POŚ w kopcu filtracyjnym), dzięki czemu mogę dokładniej kalkulować koszty i szukać odpowiedniej ekipy budowlanej. Zdecydowanie polecam usługi firmy Skena.

  GeoJust s.c. - Badanie Geotechniczne Wrocław

  GeoJust s.c.

  • Wrocław
  Arkadiusz S.

  Badania wykonane szybko i terminowo zgodnie z ustaleniami. Dokumentacja szczegółowa (opis, wykresy, przekroje). Doskonały kontakt. Pełen profesjonalizm. Firma godna polecenia.

  Pracownia Geologiczna GeoSolid - Usługi Geologiczne Garwolin

  Doskonałe Usługi Geologiczne

  • Garwolin
  • Pracownia Geologiczna GeoSolid

  Chesz znaleźć wartego zaufania fachowca od doskonałych usług geologicznych, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Pracownia Geologiczna GeoSolid jest do Twojej dyspozycji. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

  GEOSIM Dawid Simiński - Badanie Geotechniczne Lusówko

  Doskonałe Badanie Geotechniczne

  • Lusówko
  • GEOSIM Dawid Simiński
  Artur P.

  Szybko, sprawnie, terminowo i rzetelnie. Fachowo analizuje indywidualny przypadek konkretnej działki. W moim przypadku otrzymałem konkretne zalecenia odnośnie sposobu zabezpieczenia skarpy - na działce ze spadem. W dodatku konkurencyjny cenowo. Polecam w 100%.

  GeoSeis - Badania Geologiczne Gruntu Witanowice

  GeoSeis

  • Witanowice
  Mateusz B.

  Firma Godna Polecenia! Odpowiedź natychmiastowa, jasno i czytelnie przedstawiona forma współpracy, wyjaśnione bardzo czytelnie i przejrzyście, bez zbędnych zawiłości, poszczególne etapy działania. Należy również pamiętać o wysokiej konkurencyjności oferty. Myślę a, raczej jestem przekonany, o trafności wyboru, oraz z pełna odpowiedzialnością mógłbym polecić firmę GeoSeis za profesjonalizm w obsłudze jak i fachowość i reprezentowanej branży. Jeszcze raz powtórzę że firma GeoSeis jest godna polecenia i jeśli zaszła by ponowna potrzeba skorzystania z oferty firmy nie zawahałbym się złożyć kolejnego zlecenia na ręce odpowiedzialnych i godnych zaufania ludzi.

  Geocentrum Usługi Geologiczne Rafał Ratajczak - Badanie Geotechniczne Oborniki Śląskie

  Geocentrum Usługi Geologiczne Rafał Ratajczak

  • Oborniki Śląskie

  Powierz zadanie badania geotechniczne profesjonalistom z miejscowości Trzebnica. Urzekną Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. Na terenie powiatu trzebnickiego nie mają sobie równych. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

  Geo-Experts S.C. - Zagęszczenie Gruntu Łódź

  Geo-Experts S.C.

  • Łódź

  Jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz ekspertów od zagęszczenia gruntu to wykorzystaj doświadczenie Geo-Experts SC. Łódź i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

  Centrum Geologii Inżynierskiej - Przekroje Geologiczne Chąśno

  Doskonali Przekroje Geologiczne

  • Chąśno
  • Centrum Geologii Inżynierskiej
  Katarzyna G.

  Bardzo dobry kontakt z Panem Piotrem. Wszystkie niejasności były wytłumaczone, zlecenie zrealizowane w szybkim terminie. Wszystko bezproblemowo i szybko. Serdecznie polecam współpracę!

  GEOOK Maciej Kurdzieko - Geologia Inżynierska Małdyty

  Geologia Inżynierska

  • Małdyty
  • GEOOK Maciej Kurdzieko

  GEOOK Maciej Kurdzieko świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z powiatu ostródzkiego oraz przyległych powiatów. Ustal pasujący termin już teraz!

  GEOMINER Michał Kamiński - Badanie Zagęszczenia Gruntu Wrocław

  Wyjątkowe Badanie Zagęszczenia Gruntu

  • Wrocław
  • GEOMINER Michał Kamiński
  JK-Projekt Kajetan Jakszycki

  Usługi geodezyjne w zakresie wiercenia w osi projektowanego wodociągu zostały zlecone firmie GEOMINER Michał Kamiński. Opracowanie i czas realizacji zgodnie z ustaleniami. Mogę rekomendować ww firmę.

  Grupa geologiczna - Usługi Geologiczne Wrocław

  Świetne Usługi Geologiczne

  • Wrocław
  • Grupa geologiczna
  Kazimierz W.

  Polecam! Panowie oprócz badań geologicznych zaproponowali wykonanie studni. Mam teraz swoją wodę do podlewania ogrodu!

  GeoKoncept Paweł Cader - Geologia Świdnica

  GeoKoncept Paweł Cader

  • Świdnica
  Wacław K.

  Bardzo szybko odpowiedział na moje zapytanie. Błyskawiczny termin realizacji zlecenia. Polecam Firmę za rzetelne wykonanie usługi oraz pełną dokumentację z badania. Dostaliśmy w wersji elektronicznej i papierowej. Polecam!

  Marlena Wyspiańska ARKANITES Usługi Geologiczne - Badanie Geologiczne Wrocław

  Rewelacyjne Badanie Geologiczne

  • Wrocław
  • Marlena Wyspiańska ARKANITES Usługi Geologiczne

  Takiej oferty badania geologicznego prędko nie znajdziesz na terenie powiatu Wrocław, więc jeśli poszukujesz rewelacyjnego badania geologicznego to koniecznie zobacz Marlena Wyspiańska ARKANITES Usługi Geologiczne. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

  GEO-WIZJA usługi geologiczne Mariusz Żołądź - Geolodzy Leżajsk

  GEO-WIZJA usługi geologiczne Mariusz Żołądź

  • Leżajsk
  Grzegorz K.

  Profesjonalna obsługa, dobry kontakt, rzetelność i dobra cena. Wszystko odbyło się praktycznie bez mojego udziału. Serdecznie polecam.

  Firma hydrogeologiczna Pangea Zbigniew Bigaj - Badanie Geotechniczne Chrzanów

  Firma hydrogeologiczna Pangea Zbigniew Bigaj

  • Chrzanów
  Gospodarstwo Rolne Regina Wojtuniak

  Rzetelność, szybkość, profesjonalizm. Konkretny wykonawca, który od razu wziął się do roboty, nie ściemniał, że trzeba czekać dwa tygodnie itd.

  GEOQUERCUS ŁUKASZ DĄBKIEWICZ - Geolodzy Poznań

  Geolodzy

  • Poznań
  • GEOQUERCUS ŁUKASZ DĄBKIEWICZ
  Paulina D.

  Wraz z narzeczonym polecamy w 200% Pana Łukasza! Bardzo dobry kontakt, rzetelne informacje i co najważniejsze fachowo i bez żadnych problemów :-).

  Geologia Danielewscy - Geologia Dąbrowa

  Geologia Danielewscy

  • Dąbrowa

  Utalentowani pracownicy Geologia Danielewscy spełnią Państwa oczekiwania w temacie geologii. Przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

  TERRAGEO - Badania Geologiczne Gruntu Kraków

  TERRAGEO

  • Kraków

  Podjęcie decyzji o wyborze badań geologicznych gruntu nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z TERRAGEO doradzą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

  GEONIT Przemysław Kluczewski - Przekroje Geologiczne Bolesław

  Pierwszorzędni Przekroje Geologiczne

  • Bolesław
  • GEONIT Przemysław Kluczewski
  Łukasz S.

  Jestem pod wielkim wrażeniem sprawności i profesjonalizmu firmy. Badanie geotechniczne pod budowę domu zostało wykonane w ciągu kilku dni od zlecenia. Otrzymałem 19-stronicowe, szczegółowe opracowanie. Cena bardzo dobra, kontakt cały czas na piątkę z plusem! Naprawdę ze świecą szukać tak sprawnej firmy.

  Geologia Geotechnika Grażyna Maciołek - Usługi Geologiczne Białogard

  Geologia Geotechnika Grażyna Maciołek

  • Białogard
  Marta A.

  Najlepsi w swoim fachu. Nawet w dzień wolny od pracy przejechali kawał drogi żeby pomóc. Bardzo dziękuję, polecam!

  Michał Łódzki - Geologia Wrocław

  Michał Łódzki

  • Wrocław
  Kazimierz P.

  Usługa wykonana profesjonalnie. Panowie posiadają długoletnie doświadczenie w branży geologicznej. Badanie gruntu oraz dokumentacja wykonane z dużą starannością i fachowością.

  GEOactiv Piotr Tański - Geologia Bydgoszcz

  GEOactiv Piotr Tański

  • Bydgoszcz

  Pierwszorzędna geologia to najważniejszy temat dla ekipy z firmy GEOactiv Piotr Tański - nie mają sobie równych w branży. Zarezerwuj termin!

  GeoPartners Paweł Gramacki - Usługi Geologiczne Poznań

  GeoPartners Paweł Gramacki

  • Poznań
  Krystian S.

  Na moje ogłoszenie, firma GEOPARTNERS PAWEŁ GRAMACKI wykonała odwierty 3x3m pod dom jednorodzinny, bez podpiwniczenia we Wrocławiu. Zlecenie podjęte i zrealizowane bardzo szybko, bo juz po 2,3 dniach według ustalonych warunków technicznych i budżetu, bez zaliczek czy opłat wstępnych. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń co do całej współpracy. Bezproblemowy kontakt telefoniczny jak i mailowy. W zasadzie cała współpraca odbyła się zdalnie. Opina techniczna szybko zrealizowana, po kilku dniach. A dzień po zapłacie, miałem już dokumenty dostarczone pocztą. Ze względu na powyższe argumenty jak najbardziej polecam firmę GEOPARTNERS PAWEŁ GRAMACKI .

  GEODIAG Pracownia Ekspertyz Geologicznch i Ochrony Środowiska - Zagęszczenie Gruntu Świdnica

  GEODIAG Pracownia Ekspertyz Geologicznch i Ochrony Środowiska

  • Świdnica

  Jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od zagęszczenia gruntu? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia GEODIAG Pracownia Ekspertyz Geologicznch i Ochrony Środowiska. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

  Studium Przestrzeni - Biuro Projektów - Geotechnika Sulechów

  Studium Przestrzeni - Biuro Projektów

  • Sulechów

  Utworzona z zamiłowania do geotechniki firma świadczy doskonałe usługi geologiczne na obszarze miejscowości powiat zielonogórski, jak również pobliskich miast i powiatów. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

  Geosolum Geologia Geofizyka Geotechnika Odwierty - Badanie Zagęszczenia Gruntu Sosnowiec

  Badanie Zagęszczenia Gruntu

  • Sosnowiec
  • Geosolum Geologia Geofizyka Geotechnika Odwierty
  Rafał M.

  Zdecydowanie polecam firmę Geosolum. Wykonywała u mnie badania geofizyczne metodą elektrooporową na dwa rozstawy elektrod. Bardzo dobry kontakt, wszystko szczegółowo omówione, badanie wykonane w ciągu tygodnia, wyniki po kilku dniach. I najważniejsze - cenowo bardzo korzystnie! Gdybym ich znał wcześniej, to geotechnikę też bym im zlecił.

  Pracownia Geologiczna JURA - Badanie Zagęszczenia Gruntu Osiny

  Pracownia Geologiczna JURA

  • Osiny
  Joanna P.

  Bardzo profesjonalnie podejście. Bardzo dobry kontakt. Wszystko konkretnie, szybko, sprawnie. Zdecydowanie polecam tą firmę.

  DAMIAN DUBIEL GEOBORE Geologia Inżynierska, Geotechnika - Usługi Geologiczne Jasło

  Staranne Usługi Geologiczne

  • Jasło
  • DAMIAN DUBIEL GEOBORE Geologia Inżynierska, Geotechnika

  Wiele długich lat pracownicy DAMIAN DUBIEL GEOBORE Geologia Inżynierska Geotechnika oferują usługi z zakresu badania zagęszczania gruntu, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących usług geologicznych. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

  Grzegorz Jary - Badanie Geologiczne Pyskowice

  Grzegorz Jary

  • Pyskowice

  Wybranie rewelacyjnego badania geologicznego może być niełatwe, ale Grzegorz Jary na pewno pomoże Ci w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

  Podobne zlecenia: Usługi budowlane
  Czego dotyczy zlecenie?