Geolog - Najlepsi w 2021

Najlepsi Geolodzy Blisko Ciebie, 2022

835 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 835 firm
w kategorii Geolog

Geolog
Mariusz K.

Datę terminu realizacji usługi udało się ustalić praktycznie z dnia na dzień. Realizacja usługi przebiegła terminowo i w miłej atmosferze. Opracowanie dokumentacji otrzymałem zgodnie z ustalonym terminie. Polecam.

Geologiczna Obsługa Inwestycji GeoIN - Opinia Geotechniczna Skierniewice

Tania Opinia Geotechniczna 

 • Skierniewice
 • Geologiczna Obsługa Inwestycji GeoIN
nie podano

Firma GeoIn sporządziła opinię geotechniczną określającą warunki gruntowo-wodne w miejscu projektowanego budynku mieszkalnego. Doskonały kontakt z Klientem czy to telefoniczny czy mailowy. Sprawne i bezproblemowe wykonanie odwiertów na działce. Opracowanie opinii przygotowane elegancko w formie papierowej i dostarczone kurierem.

 • Oferteo.pl
 • Przedsiębiorstwo Geologiczno-Wiertnicze - GEOLOGIA24H.PL - Badanie Gruntu Szczecin

  Doskonałe Badanie Gruntu 

  • Szczecin
  • Przedsiębiorstwo Geologiczno-Wiertnicze - GEOLOGIA24H.PL
  Beata M.

  Polecam współpracę z Panem Adamem. Niespotykana cierpliwość, tłumaczenie zawiłości, elastyczność, korzystna cena. Pozdrawiam.

  GEOLOGIA i GEOTECHNIKA INŻYNIERSKA Marek Śloński - Badanie Geotechniczne Rzeszów
  Sławomir P.

  Błyskawiczny kontakt i bardzo merytoryczny opis zakresu usługi. Na 4 firmy, które się ze mną skontaktowały - firma GGI Marek Śloński miała najlepszą ofertą ( wykonują 4 otwory na działce, inni maks 3, a niektórzy tylko 2 ). Pomiary wykonane dokładnie i rzetelnie. Dużo fachowej wiedzy. Raport elektroniczny + wersja papierowa. Naprawdę profeska. Polecam.

  GEOPROGRES - Zagęszczenie Gruntu Gliwice
  Karolina J.

  Polecam firmę za szybki kontakt i sprawną realizację zlecenia. Od wystawienia oferty do otrzymania pełnej opinii geotechnicznej minęły niecałe 2 tygodnie, co przy budowie domu i wszystkich formalnościach z tym związanych, jest miłą odmianą. Została mi również zaproponowana pomoc przy pozostałych etapach budowy, w których przy się nadzór geotechnika.

  Dołącz do naszych Geologów

  Działasz na rynku jako Geolog i szukasz nowych Klientów? Załóż konto i zdobywaj nowe zlecenia z Oferteo!

  CENTRUM GEOLOGII I GEOTECHNIKI TOMASZ SKRZYPCZYŃSKI - Badanie Zagęszczenia Gruntu Ciechanów

  Centrum Geologii to RODZINNA firma z wieloletnim doświadczeniem geologicznym, natomiast marka CGG wprowadzona została na rynek w 2015 r. Nasz cel, to stworzenie z nazwiska POKOLENIOWEGO ZNAKU JAKOŚCI, dbamy o profesjonalną usługę. Wykonujemy wiercenia geotechniczne pod budowy domów, dróg, sieci wodociągowych itp. Prowadzimy nadzory geotechniczne (badania płyta dynamiczną, sondą dynamiczną typu DPL, badania VSS). Na miejscu posiadamy VSS, płytę dynamiczną, DPL, sondę ITB-BZW określającą kąt tarcia i spójność, sonda SDS - m.in do określenia parametru CBR. Posiadamy wiertnicę do wykonywania przewiertów przez beton/asfalt. Sprawdzamy grunty i poziom wód gruntowych jeszcze przed zakupem działki (także pod ewent. żwirownie). Pomagamy naszym klientom stawiać pierwsze kroki przy budowie swojego domu, wyjaśniamy, doradzamy. Nadzorujemy pod kątem geotechnicznym duże inwestycje budowlane na terenie woj. mazowieckiego, wielkopolskiego, łódzkiego i podlaskiego. Specjalizujemy się w opracowaniu: Geotechnicznych warunków posadowienia ( Opinia geotechniczna, Dokumentacja badań podłoża gruntowego), przygotowujemy Dokumentacje geologiczno - inżynierskie, Operaty wodnoprawne. Sprawdź nasze przykładowe realizacje oraz opinie Klientów na stronie cgg-geo.pl Z serdecznościami, Ewelina i Tomek Skrzypczyńscy

  Geo-Geo Geologia i Geotechnika M. Napiórkowski, hydrogeologia, operaty wodnoprawne - Geolog Warszawa

  Doskonały Geolog 

  • Warszawa
  • Geo-Geo Geologia i Geotechnika M. Napiórkowski,

  Poszukujesz profesjonalisty świadczącego usługi geologiczne? Ci geolodzy są wyjątkowi w powiecie Warszawa. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - zadzwoń!

  Geotechnix Piotr Głogowski - Badanie Geotechniczne Trzebinia
  Tomasz C.

  Pan Piotr wykonał dla nas opinię geotechniczną gruntu pod budowę domu jednorodzinnego. Wszystko bardzo sprawnie i rzetelnie. Człowiek przynajmniej wie za co płaci a cena i tak bardzo konkurencyjna w porównaniu do innych kolegów i koleżanek po fachu. Bardzo dobry kontakt. Jak najbardziej polecam usługi Pana Piotra.

  Firma Geologiczna GeoNova s.c. - Przekroje Geologiczne Poznań

  Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie przekrojów geologicznych i zatrudnij Firma Geologiczna GeoNova sc. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

  Geolog Łukasz Bury - Badania Geologiczne Gruntu Świdnica

  Tanie Badania Geologiczne Gruntu 

  • Świdnica
  • Geolog Łukasz Bury

  W dalszym ciągu nie znalazłeś badań geologicznych gruntu, pomimo że próbujesz znaleźć od niezliczonych dni? Geolog Łukasz Bury może ma szansę zakończyc Twój problem. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

  Porównanie cen i kosztów

  Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów geologów? A może interesuje Cię najtańsza oferta? Złóż zapytanie, a specjaliści od usług geologicznych sami prześlą Ci wyceny.

  Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

  Czego dotyczy zlecenie?
  DGI PROJEKT Geologia Inżynierska - Opinia Geotechniczna Wrocław

  Pierwszorzędna Opinia Geotechniczna

  • Wrocław
  • DGI PROJEKT Geologia Inżynierska

  Wybranie opinii geotechnicznej nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z DGI PROJEKT Geologia Inżynierska posłużą radą i wybiorą dostosowane rozwiązanie. Umów się na rozmowę jak najszybciej i poznaj ofertę.

  Przedsiębiorstwo Geologiczne i Geotechniczne - Badanie Zagęszczenia Gruntu Poznań

  Przedsiębiorstwo Geologiczne i Geotechniczne

  • Poznań
  Dariusz J.

  Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu geotechniki i geologii: badanie i rozpoznanie gruntu pod domy jednorodzinne i inne obiekty budowlane, określenie jego parametrów, pomiary zwierciadeł wód, wiercenia badawcze, sondowania statyczne oraz dynamiczne, jak również oferujemy pełen zakres badań laboratoryjnych. Swoje doświadczenie zdobywaliśmy w renomowanych firmach zajmujących się wszelkimi zadaniami z zakresu geologii i geotechniki. Współpraca ze specjalistami z zakresu geologii, geotechniki i budownictwa wykładającymi na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu pozwala nam realizować wszystkie zlecenia rzetelnie i kompleksowo. Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zlecenia, wnikliwą analizę problemu, krótkie terminy realizacji i konkurencyjne ceny. Wykonujemy badania na potrzeby budownictwa oraz drogownictwa. Nasza ofertę kierujemy do zleceniodawców indywidualnych, chcących zbadać grunt pod budowę domu jednorodzinnego oraz dla biur projektowych, architektów, firm budowlanych itp. Zapewniamy konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji. Obszar działania obejmuje całą Polskę.

  Geo-Aqua Wojciech Książkiewicz - Badanie Zagęszczenia Gruntu Kobylnica

  Solidne Badanie Zagęszczenia Gruntu

  • Kobylnica
  • Geo-Aqua Wojciech Książkiewicz
  Pro-Mar S.A.

  Firma Geo-Aqua wykonała kompleksową obsługę geo-techniczną w trakcie trwania inwestycji budowy "Hali Magazynowej" na terenie naszego zakładu. -Wykonano badania przed rozpoczęciem projektowania -Wykonywanie badań w trakcie trwania inwestycji -Wykonanie studni głębinowej wraz z dokumentacją -Wykonanie pali fundamentowych Firma bardzo rzetelna w powierzonych zadaniach.

  Zakład Usług Geologicznych GeoTest Piotr Bohdanowicz - Usługi Geologiczne Kobierzyce

  Tanie Usługi Geologiczne

  • Kobierzyce
  • Zakład Usług Geologicznych GeoTest Piotr Bohdanowicz
  Marek G.

  Szybki i profesjonalny kontakt. Bardzo atrakcyjna i profesjonalnie przygotowana oferta przekonała mnie do wybrania właśnie tej firmy. Aktualnie czekam na realizację zlecenia. Ustalenia zakresu prac przebiegły również bez problemu. Polecam.

  GEOdev Patryk Karolczyk - Geolog Katowice

  Doświadczony Geolog

  • Katowice
  • GEOdev Patryk Karolczyk
  Nie Podano

  Współpraca przebiegała w profesjonalnej i miłej atmosferze, Pan Patryk informował nas na bieżąco o przebiegach prac i ich wyniku, dokumentacja dotarła błyskawicznie, jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu komunikacji i usług firmy.

  BOHR Geotechnika S.C - Usługi Geologiczne Poznań

  Perfekcyjne Usługi Geologiczne

  • Poznań
  • BOHR Geotechnika S.C

  Ten fachowiec działa na terenie województwa i świadczy rozmaite usługi geologiczne. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

  Grzegorz Palka GEOSOIL - Usługi Geologiczne Kraków

  Grzegorz Palka GEOSOIL

  • Kraków
  Wojciech K.

  Wielki, przeogromny pozytyw i + za bardzo sympatyczną pogawędkę. Bardzo szybki i miły kontakt, pełen profesjonalizm. Szybko ,sprawnie, przeprowadzone badanie gruntu.

  Geotech Sp. z o.o. - Zagęszczenie Gruntu Bydgoszcz

  Geotech Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

  Wykonanie zagęszczenia gruntu będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Geotech Sp z oo ma doświadczenie w branży, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

  GeoAnaliz Profesjonalna Ocena Przydatności Terenu Budowlanego - Badanie Zagęszczenia Gruntu Zielonki

  GeoAnaliz Profesjonalna Ocena Przydatności Terenu Budowlanego

  • Zielonki
  Elżbieta K.

  Szybki i bezproblemowy kontakt. Błyskawiczna realizacja zlecenia. Serdecznie polecam współpracę z firmą GeoAnaliz.

  GeoJust s.c. - Geolog Wrocław

  Świetny Geolog

  • Wrocław
  • GeoJust s.c.

  Klient, który planuje kupno świetnej usługi geologicznej powinien już teraz zgłosić się do tego geologa i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz oferowaną jakość. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

  Opinie i porady geologów

  Jeśli interesują Cię opinie geologów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami w tej dziedzinie. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

  Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

  Proszę o wycenę
  Pracownia Geologiczna GeoSolid - Badanie Gruntu Garwolin

  Pracownia Geologiczna GeoSolid

  • Garwolin

  Szukasz geologów od fantastycznego badania gruntu w miejscowości Garwolin lub w pobliskim rejonie? Zadzwoń i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

  GEOSIM Dawid Simiński - Przekroje Geologiczne Lusówko

  GEOSIM Dawid Simiński

  • Lusówko
  Artur P.

  Szybko, sprawnie, terminowo i rzetelnie. Fachowo analizuje indywidualny przypadek konkretnej działki. W moim przypadku otrzymałem konkretne zalecenia odnośnie sposobu zabezpieczenia skarpy - na działce ze spadem. W dodatku konkurencyjny cenowo. Polecam w 100%.

  GeoSeis - Badanie Geotechniczne Witanowice

  GeoSeis

  • Witanowice
  Mateusz B.

  Firma Godna Polecenia! Odpowiedź natychmiastowa, jasno i czytelnie przedstawiona forma współpracy, wyjaśnione bardzo czytelnie i przejrzyście, bez zbędnych zawiłości, poszczególne etapy działania. Należy również pamiętać o wysokiej konkurencyjności oferty. Myślę a, raczej jestem przekonany, o trafności wyboru, oraz z pełna odpowiedzialnością mógłbym polecić firmę GeoSeis za profesjonalizm w obsłudze jak i fachowość i reprezentowanej branży. Jeszcze raz powtórzę że firma GeoSeis jest godna polecenia i jeśli zaszła by ponowna potrzeba skorzystania z oferty firmy nie zawahałbym się złożyć kolejnego zlecenia na ręce odpowiedzialnych i godnych zaufania ludzi.

  Geo-Experts S.C. - Usługi Geologiczne Łódź

  Doskonałe Usługi Geologiczne

  • Łódź
  • Geo-Experts S.C.

  Chesz znaleźć wartego zaufania fachowca od doskonałych usług geologicznych, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Geo-Experts SC jest do Twojej dyspozycji. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

  Geocentrum Usługi Geologiczne Rafał Ratajczak - Badanie Geotechniczne Oborniki Śląskie

  Doskonałe Badanie Geotechniczne

  • Oborniki Śląskie
  • Geocentrum Usługi Geologiczne Rafał Ratajczak
  Rafał W.

  Serdecznie polecam Pana Rafała. Działa szybko i profesjonalnie. Bardzo dobry kontakt z tym Panem. Wszystko na wysokim poziomie.

  Centrum Geologii Inżynierskiej - Badania Geologiczne Gruntu Chąśno

  Centrum Geologii Inżynierskiej

  • Chąśno
  Katarzyna G.

  Bardzo dobry kontakt z Panem Piotrem. Wszystkie niejasności były wytłumaczone, zlecenie zrealizowane w szybkim terminie. Wszystko bezproblemowo i szybko. Serdecznie polecam współpracę!

  GEOOK Maciej Kurdzieko - Badanie Geotechniczne Małdyty

  GEOOK Maciej Kurdzieko

  • Małdyty

  Powierz zadanie badania geotechniczne profesjonalistom z miejscowości Ostróda. Urzekną Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. Na terenie powiatu ostródzkiego nie mają sobie równych. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

  GEOMINER Michał Kamiński - Zagęszczenie Gruntu Wrocław

  GEOMINER Michał Kamiński

  • Wrocław

  Jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz ekspertów od zagęszczenia gruntu to wykorzystaj doświadczenie GEOMINER Michał Kamiński. Wrocław i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

  Grupa geologiczna - Przekroje Geologiczne Wrocław

  Doskonali Przekroje Geologiczne

  • Wrocław
  • Grupa geologiczna
  Kazimierz W.

  Polecam! Panowie oprócz badań geologicznych zaproponowali wykonanie studni. Mam teraz swoją wodę do podlewania ogrodu!

  Marlena Wyspiańska ARKANITES Usługi Geologiczne - Geologia Inżynierska Wrocław

  Geologia Inżynierska

  • Wrocław
  • Marlena Wyspiańska ARKANITES Usługi Geologiczne

  Marlena Wyspiańska ARKANITES Usługi Geologiczne świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z powiatu Wrocław oraz przyległych powiatów. Ustal pasujący termin już teraz!

  RemBudGeologia - Badanie Zagęszczenia Gruntu Poznań

  Wyjątkowe Badanie Zagęszczenia Gruntu

  • Poznań
  • RemBudGeologia
  Marcin D.

  Pozytywnie oceniam współpracę z Zakładem Remontowo-Budowlanym, kontakt z firmą super, profesjonalna obsługa klienta, zlecenie wykonane zgodnie z moimi oczekiwaniami i czasie który mi odpowiadał.

  GeoKoncept Paweł Cader - Usługi Geologiczne Świdnica

  Świetne Usługi Geologiczne

  • Świdnica
  • GeoKoncept Paweł Cader
  Wacław K.

  Bardzo szybko odpowiedział na moje zapytanie. Błyskawiczny termin realizacji zlecenia. Polecam Firmę za rzetelne wykonanie usługi oraz pełną dokumentację z badania. Dostaliśmy w wersji elektronicznej i papierowej. Polecam!

  GEO-WIZJA usługi geologiczne Mariusz Żołądź - Geologia Leżajsk

  GEO-WIZJA usługi geologiczne Mariusz Żołądź

  • Leżajsk
  Grzegorz K.

  Profesjonalna obsługa, dobry kontakt, rzetelność i dobra cena. Wszystko odbyło się praktycznie bez mojego udziału. Serdecznie polecam.

  REMMA-GLOBAL Sp. z o. o. - Badanie Geologiczne Warszawa

  Rewelacyjne Badanie Geologiczne

  • Warszawa
  • REMMA-GLOBAL Sp. z o. o.

  Takiej oferty badania geologicznego prędko nie znajdziesz na terenie powiatu Warszawa, więc jeśli poszukujesz rewelacyjnego badania geologicznego to koniecznie zobacz REMMA-GLOBAL Sp z o o. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

  WPPiRG - Geolodzy Wronczyn

  WPPiRG

  • Wronczyn
  Piotr H.

  Bardzo szybki kontakt telefoniczny, zaraz po wysłaniu zgłoszenia. Bardzo rzetelnie przedstawiona oferta. Odpowiedzi na pytania zostały przedstawione w sposób dla mnie zrozumiały.

  GEOQUERCUS ŁUKASZ DĄBKIEWICZ - Badanie Geotechniczne Poznań

  GEOQUERCUS ŁUKASZ DĄBKIEWICZ

  • Poznań
  Paulina D.

  Wraz z narzeczonym polecamy w 200% Pana Łukasza! Bardzo dobry kontakt, rzetelne informacje i co najważniejsze fachowo i bez żadnych problemów :-).

  TERRAGEO - Geolodzy Kraków

  Geolodzy

  • Kraków
  • TERRAGEO
  Bożena K.

  Firma Terrageo jest bardzo kompetentną firmą. Dostałam od firmy maila z propozycją współpracy. Wiadomość odczytałam i pomyślałam, że się zastanowię i w natłoku codziennych spraw zapomniałam dać odpowiedzi. Na szczęście pracownik firmy zadzwonił do mnie i przedstawił jeszcze raz swoją propozycję usługi. Ponieważ pracownicy potrafili dopasować się do mojego wolnego czasu, badanie gruntu wraz z opisem przebiegło sprawnie i w miłej atmosferze. Pracowników Terrageo mogę polecić za komunikatywność, słowność, rzetelność za profesjonalne podejście do klienta.

  GEONIT Przemysław Kluczewski - Geologia Bolesław

  GEONIT Przemysław Kluczewski

  • Bolesław

  Utalentowani pracownicy GEONIT Przemysław Kluczewski spełnią Państwa oczekiwania w temacie geologii. Przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

  Geologia Danielewscy - Badania Geologiczne Gruntu Dąbrowa

  Geologia Danielewscy

  • Dąbrowa

  Podjęcie decyzji o wyborze badań geologicznych gruntu nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Geologia Danielewscy doradzą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

  Geologia Geotechnika Grażyna Maciołek - Przekroje Geologiczne Białogard

  Pierwszorzędni Przekroje Geologiczne

  • Białogard
  • Geologia Geotechnika Grażyna Maciołek
  Marta A.

  Najlepsi w swoim fachu. Nawet w dzień wolny od pracy przejechali kawał drogi żeby pomóc. Bardzo dziękuję, polecam!

  Michał Łódzki - Usługi Geologiczne Wrocław

  Michał Łódzki

  • Wrocław
  Kazimierz P.

  Usługa wykonana profesjonalnie. Panowie posiadają długoletnie doświadczenie w branży geologicznej. Badanie gruntu oraz dokumentacja wykonane z dużą starannością i fachowością.

  GEOactiv Piotr Tański - Geologia Bydgoszcz

  GEOactiv Piotr Tański

  • Bydgoszcz
  Rafał Ż.

  Bardzo profesjonalne i rzetelne doradztwo i pomoc. Uzyskałem wyjaśnienia które rozwiały moje wątpliwości w 100% i potwierdziły że rozumiem temat, a jestem w tej materii "lajkonikiem". Widać że klient jest ważny, a nie jak to u niektórych bywa 5-tym kołem u wozu. Polecam Pana Piotra w 100%.

  Firma hydrogeologiczna Pangea Zbigniew Bigaj - Geologia Chrzanów

  Firma hydrogeologiczna Pangea Zbigniew Bigaj

  • Chrzanów

  Pierwszorzędna geologia to najważniejszy temat dla ekipy z firmy Firma hydrogeologiczna Pangea Zbigniew Bigaj - nie mają sobie równych w branży. Zarezerwuj termin!

  SKENA USŁUGI GEOLOGICZNO-GÓRNICZE BARBARA PAWLUSEK - Usługi Geologiczne Lubnów

  SKENA USŁUGI GEOLOGICZNO-GÓRNICZE BARBARA PAWLUSEK

  • Lubnów
  Monika T.

  Szybki, rzeczowy kontakt, usługa wysokiej jakości. Polecam!

  Geosolum Geologia Geofizyka Geotechnika Odwierty - Zagęszczenie Gruntu Sosnowiec

  Geosolum Geologia Geofizyka Geotechnika Odwierty

  • Sosnowiec

  Jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od zagęszczenia gruntu? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Geosolum Geologia Geofizyka Geotechnika Odwierty. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

  Pracownia Geologiczna JURA - Geotechnika Osiny

  Pracownia Geologiczna JURA

  • Osiny

  Utworzona z zamiłowania do geotechniki firma świadczy doskonałe usługi geologiczne na obszarze miejscowości powiat częstochowski, jak również pobliskich miast i powiatów. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

  Grzegorz Jary - Badanie Zagęszczenia Gruntu Pyskowice

  Badanie Zagęszczenia Gruntu

  • Pyskowice
  • Grzegorz Jary
  Robert R.

  Kontakt nastąpił bardzo szybko od momentu zgłoszenia zapotrzebowania. Rozmowa była bardzo konkretna i rzeczowa oraz zawierała wszelkie odpowiedzi na moje pytania. Praktycznie po samej rozmowie bez otrzymania jeszcze konkurencyjnych ofert praktycznie byłem pewien co do wyboru wykonawcy mojego zlecenia.

  DAMIAN DUBIEL GEOBORE Geologia Inżynierska, Geotechnika - Badanie Zagęszczenia Gruntu Jasło

  DAMIAN DUBIEL GEOBORE Geologia Inżynierska, Geotechnika

  • Jasło
  TRASAL Sp. z o.o.

  Bardzo dobrze oceniam świadczone usługi w zakresie wykonywania badań geologicznych i geotechnicznych dla budowy dróg. Zlecenia realizowane są w terminie. Jeśli mam jakieś wątpliwości czy też szczegółowe pytania o wykonane badania, to zawsze mogę liczyć na pomoc ze strony pana Damiana. Najważniejsze atuty: słowność, terminowość, profesjonalne konsultacje. Według mnie jest to bardzo dobra współpraca.

  GEODIAG Pracownia Ekspertyz Geologicznch i Ochrony Środowiska - Usługi Geologiczne Świdnica

  Staranne Usługi Geologiczne

  • Świdnica
  • GEODIAG Pracownia Ekspertyz Geologicznch i Ochrony

  Wiele długich lat pracownicy GEODIAG Pracownia Ekspertyz Geologicznch i Ochrony Środowiska oferują usługi z zakresu badania zagęszczania gruntu, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących usług geologicznych. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

  Studium Przestrzeni - Biuro Projektów - Badanie Geologiczne Sulechów

  Studium Przestrzeni - Biuro Projektów

  • Sulechów

  Wybranie rewelacyjnego badania geologicznego może być niełatwe, ale Studium Przestrzeni - Biuro Projektów na pewno pomoże Ci w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

  Podobne zlecenia: Usługi budowlane
  Czego dotyczy zlecenie?