Geolog Katowice - Najlepsi w 2021

Najlepsi Geolodzy w Katowicach, 2022

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Geolog Katowice - Ranking Najlepsi 2022

Geolog Katowice
Paweł S.

Firma z wielkim doświadczeniem. Zespół wiercący, bardzo miły i uprzejmy a sam Prezes widać, że człowiek z powołania geolog. Bardzo polecam usługi firmy.

Więcej Geologów z Katowic

GEOdev Patryk Karolczyk - Badanie Geotechniczne Katowice
Nie Podano

Współpraca przebiegała w profesjonalnej i miłej atmosferze, Pan Patryk informował nas na bieżąco o przebiegach prac i ich wyniku, dokumentacja dotarła błyskawicznie, jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu komunikacji i usług firmy.

ANDRZEJ ŁYCZBA GEOLOG KATOWICE - Usługi Geologiczne Katowice

Świetne Usługi Geologiczne Katowice

 • Katowice
 • ANDRZEJ ŁYCZBA GEOLOG KATOWICE

Chesz znaleźć wartego uwagi profesjonalistę z zakresu profesjonalnego badania geotechniczne, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma ANDRZEJ ŁYCZBA GEOLOG KATOWICE jest do Twojej dyspozycji. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się od razu!

 • Oferteo.pl
 • Profesjonalne Badanie Geotechniczne Katowice

  • Katowice
  • Pracownia Geologiczna Geosolis

  Chesz znaleźć godnego zaufania specjalistę z zakresu profesjonalnego badania geotechniczne z Katowic, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Pracownia Geologiczna Geosolis jest gotowa Ci pomóc. Umów odpowiedni dla Ciebie termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

  Laboratorium Revita Park - Badanie Geotechniczne Katowice

  Profesjonalne Badanie Geotechniczne

  • Katowice
  • Laboratorium Revita Park

  Laboratorium Technik Rewitalizacji Szybki rozwój technologii, wzrost konkurencji na rynku oraz wzrost świadomości ekologicznej u przedsiębiorców i przedstawicieli władz wymaga od uczestników rynku dostępu do bieżących badań nad rewitalizacją terenów zdegradowanych oraz profesjonalnego sprzętu badawczego. Dzięki temu możliwe są oceny i analizy zanieczyszczeń, a także wzrost świadomości z zakresu dbałości o środowisko naturalne. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku nasze Laboratorium oferuje szeroki zakres badań i usług. Prowadzimy badania klasyfikacyjne gruntów, odpadów porzuconych i pozostawionych, a także jakościowe wód. Ponadto mamy możliwość prowadzenia badań odwiertowych w terenie (pobór próbek gruntu do badań). Dzięki naszym

  Badanie Geologiczne Katowice

  • Katowice
  • PPBUH Euro-Eko-Pol Leszek Kamiński

  Firma Euro-Eko-Pol Leszek Kamiński powstała w 1996 roku . Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie spełnienia wymagań Prawa Ochrony Środowiska. Wykonujemy: - dokumentacje stanowiące załącznik do uzyskania decyzji środowiskowych tj.; Karty Informacyjne Planowanej inwestycji ( KIP ), - Raporty Oddziaływania Na Środowisko planowanej inwestycji - dokumentacje stanowiące załącznik do wydania pozwoleń zintegrowanych - Raporty początkowe do pozwoleń zintegrowanych dla instalacji IPPC - badanie gruntów i ich ocenę. Dokumentacje stanowiące załącznik do wydania decyzji ( Studium Ochrony Powietrza) na wprowadzanie do powietrza zanieczyszczeń pyłowo- gazowych Dokumentacje stanowiące załącznik do wydania decyzji na wytwarzanie

  Dołącz do naszych Geologów w Katowicach

  Działasz na rynku jako Geolog i szukasz nowych Klientów z Katowic lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

  Kariera Service Olaf Lisowski - Opinia Geotechniczna Katowice

  Tania Opinia Geotechniczna Katowice

  • Katowice
  • Kariera Service Olaf Lisowski

  Wybranie opinii geotechnicznej nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Kariera Service Olaf Lisowski posłużą radą i wybiorą dostosowane rozwiązanie. Umów się na rozmowę jak najszybciej i poznaj ofertę.

  PUHP Europrojekt Sp. z o.o. - Opinia Geotechniczna Katowice

  Pierwszorzędna Opinia Geotechniczna

  • Katowice
  • PUHP Europrojekt Sp. z o.o.

  Bez oporów zleć zadanie rewelacyjnego badania geotechniczne fachowcom z firmy PUHP Europrojekt Sp z oo. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Katowice i okolicznych powiatów. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

  PROGEO SP. ZO.O. - Badanie Geotechniczne Katowice

  PROGEO SP. ZO.O.

  • Katowice

  PROGEO SP ZOO zapewnia bogatą ofertę doskonałego badania geologicznego gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a dla zainteresowanych także usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

  GEOPROFIT - Badanie Geologiczne Katowice

  Doskonałe Badanie Geologiczne

  • Katowice
  • GEOPROFIT

  Zleć zadanie badania geotechniczne profesjonalistom z miejscowości Katowice. Podbiją Cię swoimi kompetencjami i fachowością. W okolicy Katowic są w ścisłej czołówce. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

  Agos-Gemes. Sp. z o.o. Geologia, geofizyka i ochrona środowiska - Badanie Geotechniczne Katowice

  Badanie Geotechniczne

  • Katowice
  • Agos-Gemes. Sp. z o.o. Geologia, geofizyka i ochrona

  ::: AGOS - GEMES Sp. z o.o. ::: kompleksowe rozwiązania z zakresu ochrony środowiska

  Porównanie cen i kosztów w Katowicach

  Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów geologów? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Katowicach? Złóż zapytanie, a specjaliści od usług geologicznych z Katowic sami prześlą Ci wyceny.

  Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

  Czego dotyczy zlecenie?
  EC Katowickie Przedsiębiorstwo Geologiczne Sp. z o.o. - Badanie Geotechniczne Katowice

  Wyjątkowe Badanie Geotechniczne

  • Katowice
  • EC Katowickie Przedsiębiorstwo Geologiczne Sp. z o.o.

  Potrzebujesz geologa do realizacji usług z zakresu badania geotechniczne? Nie musisz już dłużej szukać, ta firma jest świetnym wyborem. Aby otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

  Geobud - Badanie Geotechniczne Katowice

  Chesz znaleźć wartego zaufania fachowca od doskonałych usług geologicznych, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Geobud jest do Twojej dyspozycji. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

  Geosilesia - Usługi Geologiczne Katowice

  Doskonałe Usługi Geologiczne

  • Katowice
  • Geosilesia

  Planujesz wybrać wartego zaufania partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Geosilesia z Katowic będzie najszybszą drogą. Żeby uzyskać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

  Śląskie Laboratoria Budowlane Lab-System Sp. z o.o. - Geotechnika Katowice

  Badania geologiczne gruntu i niuanse z tym związane skończą być dla Ciebie skomplikowanym zagadnieniem, jeśli wybierzesz ofertę Śląskie Laboratoria Budowlane Lab-System Sp z oo. Profesjonalni konsultanci z dziedziny badań geologicznych gruntu pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj ofertę, która spełni Twoje wymagania.

  Idealne Badania Geologiczne Gruntu Katowice

  • Katowice
  • Przedsiębiorstwo Budowlane DOMBUD S.A.

  Poszukujesz profesjonalisty świadczącego usługi geologiczne? Ci geolodzy są wyjątkowi w Katowicach. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - zadzwoń!

  Doskonały Geolog

  • Katowice
  • P.U.H. Europrojekt

  Planujesz wybrać wartego uwagi partnera do realizacji swoich planów? PUH Europrojekt z Katowic będzie najszybszą drogą. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

  Tanie Usługi Geologiczne

  • Katowice
  • AGOS-GEMES Sp z o.o.

  Jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od zagęszczenia gruntu? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia AGOS-GEMES Sp z oo. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

  GGS-PROJEKT Pracownia geologii i ochrony środowiska Łukasz Gąsior - Zagęszczenie Gruntu Chorzów

  GGS-PROJEKT Pracownia geologii i ochrony środowiska Łukasz Gąsior

  • Chorzów
  • 7 km od Katowice

  W dalszym ciągu poszukujesz specjalisty od zagęszczenia gruntu? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom GGS-PROJEKT Pracownia geologii i ochrony środowiska Łukasz Gąsior. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

  Grupa BARG - Zagęszczenie Gruntu Siemianowice Śląskie

  Grupa BARG

  • Siemianowice Śląskie
  • 7 km od Katowice
  Monika K.

  Wykonujemy: - opracowania opinii geotechnicznych, dokumentacji badań podłoża gruntowego, projektów geotechnicznych, projektów robót geologicznych i dokumentacji geologiczno-inżynierskich, - badania geologiczne i geotechniczne dla potrzeb projektowania i realizacji obiektów budowlanych, oraz dla planowania przestrzennego, - wstępne badania warunków gruntowo-wodnych w celu ustalenia przydatności działek budowlanych pod zabudowę na etapie ich zakupu, - wykonywanie i dokumentowanie odkrywek fundamentów, - badania geologiczne i geotechniczne w celu ustalenia przyczyn awarii budowlanych, oraz oceny stanu technicznego budowli, - nadzory geologiczne i geotechniczne budów w zakresie robót ziemnych, odbiory wykopów fundamentowych i drogowych, oraz nasypów, - doradztwo w zakresie przydatności terenów pod inwestycje w zakresie warunków gruntowo-wodnych.

  "EKO-LABOR" - Zakład Techniki Górniczej i Ochrony Środowiska - Usługi Geologiczne Siemianowice Śląskie

  "EKO-LABOR" - Zakład Techniki Górniczej i Ochrony Środowiska

  • Siemianowice Śląskie
  • 7 km od Katowice

  Od 30 lat specjalizujemy się w wierceniu otworów o różnorodnym przeznaczeniu oraz w praktycznym wdrażaniu technologii wiertniczych w robotach inżynieryjnych i geotechnicznych na powierzchni. Dysponując własnym sprzętem i wykwalifikowaną kadrą możemy podejmować różnorodne inwestycje na terenie całego kraju (siedziba woj. Śląskie). Oferujemy: - odwierty, usługi geologiczne dla firm i osób prywatnych, - otwory badawcze, rdzeniowe, - wiercenie studni głębinowych oraz dobór, odpowiedniej instalacji, - wiercenia otworów pod pompy ciepła, - piezometry, - uzdatnianie terenu naruszonego eksploatacją górniczą, - likwidacja ognisk pożarowych i zjawisk termicznych na składowiskach odpadów, Współpracujemy z zespołami ekspertów specjalizujących się

  Opinie i porady geologów

  Jeśli interesują Cię opinie geologów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Katowic. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

  Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

  Proszę o wycenę

  MPID

  • Siemianowice Śląskie
  • 7 km od Katowice

  Konkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to główne zalety przedsiębiorcy, którego specjalnością jest badanie zagęszczenia gruntu. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

  Bingo Grzegorz Bździuch

  • Chorzów
  • 7 km od Katowice
  Marcin D.

  Nasza działalność rozpoczęła się w 2016 roku. Nasza specjalność to: - odwierty, - studnie głębinowe, - dolne źródła dla pomp ciepła, - przyłącza wody, - montaż pomp ciepła - maszynowni. Działamy na terenie woj., śląskiego, małopolskiego, opolskiego. Zapraszamy do kontaktu!

  Geologia inżynierska, Hydrogeologia Geopol - Badanie Gruntu Chorzów

  Wyjątkowe Badanie Gruntu

  • Chorzów
  • 7 km od Katowice
  • Geologia inżynierska, Hydrogeologia Geopol

  Badania geologiczne gruntu i szczegóły z tym związane skończą być dla Ciebie tajemnicą, jeśli skorzystasz z oferty Geologia inżynierska Hydrogeologia Geopol. Wykwalifikowani konsultanci z zakresu badań geologicznych gruntu pomogą Ci znaleźć idealne rozwiązanie. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

  MDM PROJEKT MARTA DULSKA - Badania Geologiczne Gruntu Tychy

  MDM PROJEKT MARTA DULSKA

  • Tychy
  • 9 km od Katowice
  Piotr W.

  Usługa odwiertów była wykonana w 2 dni po pierwszym kontakcie. Na opinie czekałem niecały tydzień, a zależało mi na czasie. Polecam firmę Piotrek z Zawiercia.

  Pierwszorzędni Przekroje Geologiczne

  • Tychy
  • 9 km od Katowice
  • Transport Towarowo Mechaniczny

  Realizujemy prace od 1989. Nasz obszar działania to woj. śląskie, małopolskie, opolskie. Zajmujemy się zagadnieniami z zakresu robót ziemnych, geologii, palowania, wzmacniania gruntu. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

  Profesjonalne Badanie Gruntu

  • Tychy
  • 9 km od Katowice
  • Wiercenia geologiczne

  Realizujemy prace od 2003. Jesteśmy firmą wykonującą usługi typu wiercenia studni, badania geologiczne, georechniczne odwadnianie terenu, doradztwo. Terenem działalności naszej firmy są Tychy, Katowice, cały Śląsk. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

  Przedsiębiorstwo wiertnicz-geologiczne tychy - Badanie Zagęszczenia Gruntu Tychy

  Przedsiębiorstwo wiertnicz-geologiczne tychy

  • Tychy
  • 9 km od Katowice
  Marek L.

  Wszelkie oferowane usługi wykonujemy w cenach konkurencyjnych. Wyróżnia nas przede wszystkim szybkość i sprawność wykonania usługi. Oferujemy wykonanie prac i usług z zakresu badań geologicznych i geotechnicznych. Oferujemy: opracowanie opinii geotechnicznych oraz pełnych dokumentacji geologiczno-inżynierskich i hydrogeologicznych. Opracowanie operatów wodno-prawnych, wniosków środowiskowych i raportów oddziaływania na środowisko. Kompleksowe wykonanie piezometrów i wierconych studni głębinowych oraz ujęć wód podziemnych wraz z wszelkimi niezbędnymi dokumentacjami. Wykonanie odwodnień wykopów fundamentowych za pomocą instalacji igłofiltrowych oraz wierconych studni depresyjnych. Wykonanie opinii geologicznych dla przydomowych oczyszczalni ścieków, oczyszczalni z drenażem rozsączającym. Wykonanie opinii geotechnicznych dla potrzeb budowy domów jednorodzinnych. Wykonanie opinii geotechnicznych dla potrzeb budowy na terenach zagrożonych osuwiskami, ruchami masowymi. Opracowanie planów ruchu dla wierceń na terenach górniczych.

  MM BIURO - Badanie Geotechniczne Tychy

  Doskonałe Badanie Geotechniczne

  • Tychy
  • 9 km od Katowice
  • MM BIURO
  Marta S.

  Z przyjemnością polecam Pana Karola, która w mojej ocenie należy do Wykonawców o najwyższym poziomie profesjonalizmu. Pragnę podkreślić pełne zaangażowanie, doradztwo, kompleksowe podejście do zlecenia oraz miłą atmosferę, która towarzyszyła w naszych relacjach od samego początku. Ponadto czas realizacji zadania był bardzo krótki. Mogę z pełną satysfakcją polecić Pana Karola.

  Geopoziom. Geologia, geologia inżynierska, hydrogeologia

  • Czeladź
  • 10 km od Katowice

  Geopoziom

  Geotechnics Sebastian Kania

  • Mysłowice
  • 9 km od Katowice
  Przemysław K.

  Terminowo, fachowo w przystępnej cenie. Opracowanie dostarczono w terminie. Przy badaniach byłem obecny (firma dostosowała się z terminem - prace były wykonane w sobotę bo tylko w ten dzień mi pasowało) badanie przeprowadzone rzetelnie. Polecam

  FU Mariusz Mostowski

  • Tychy
  • 9 km od Katowice

  Poszukujesz specjalisty od przekrojów geologicznych? Zaufaj doświadczeniu FU Mariusz Mostowski. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

  Solidni Przekroje Geologiczne

  • Tychy
  • 9 km od Katowice
  • Zakład Badań Geotechnicznych Elżbieta Kilar

  Szukasz solidnej oferty dotyczącej opinii geotechnicznej? Zakład Badań Geotechnicznych Elżbieta Kilar na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

  Zakład Robót Geologiczno-Inżynieryjnych Geotest. Grzegorz Fuks - Opinia Geotechniczna Tychy

  Najwyższej Klasy Opinia Geotechniczna

  • Tychy
  • 9 km od Katowice
  • Zakład Robót Geologiczno-Inżynieryjnych Geotest. Grzegorz

  Oferuje usługi z zakresu geologii od wielu lat, przede wszystkich na obszarze Katowic, ale także przyległych miast. Umów się na rozmowę od razu, aby otrzymać ofertę.

  Michał Rusak

  • Siemianowice Śląskie
  • 7 km od Katowice

  Geologia to specjalność ekipy z firmy Michał Rusak - są zawodowcami w tej dziedzinie. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - sprawdź!

  GeoEkoBud - geologia i geotechnika - Geologia Siemianowice Śląskie

  Perfekcyjna Geologia

  • Siemianowice Śląskie
  • 7 km od Katowice
  • GeoEkoBud - geologia i geotechnika
  Sylwia B.

  Fachowa porada dotycząca wymiany gruntu na trudnym terenie na podstawie ekspertyzy. Firma konkretna, rzeczowa, ekspresowo przeanalizowała dane i dokładnie określiła parametry materiału do uzupełnienia wykopu. Innym zajmowało to miesiące a tu otrzymałam odpowiedź w ciągu jednego dnia. Brawo.

  Intergeo

  • Mysłowice
  • 9 km od Katowice

  Jeżeli wciąż poszukujesz profesjonalistów od zagęszczenia gruntu to wykorzystaj doświadczenie Intergeo. Katowice i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Skontaktuj się z nimi od razu i poznaj ofertę.

  Znakomite Zagęszczenie Gruntu

  • Sosnowiec
  • 12 km od Katowice
  • GEOPROFIL Przedsiębiorstwo Geologiczne Przemysław Ciszewski

  Najlepsze badanie zagęszczenia gruntu to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są zawodowcami w fachu geologa. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

  Najlepsze Badanie Zagęszczenia Gruntu

  • Sosnowiec
  • 12 km od Katowice
  • GEOLOGIA GEOTECHNIKA

  Klient, który planuje kupno świetnej usługi geologicznej powinien już teraz zgłosić się do tego geologa i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz oferowaną jakość. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

  Geo Odwiert - Geolog Ruda Śląska

  Świetny Geolog

  • Ruda Śląska
  • 10 km od Katowice
  • Geo Odwiert

  Zatrudnij specjalistów z Geo Odwiert jeśli poszukujesz doświadczonych ludzi do wyjątkowego badania zagęszczania gruntu na terenie Katowic. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

  Usługi Geodezyjne geodeta uprawniony magr inż. Sebastian Staszak - Badanie Zagęszczenia Gruntu Mikołów

  Wyjątkowe Badanie Zagęszczenia Gruntu

  • Mikołów
  • 11 km od Katowice
  • Usługi Geodezyjne geodeta uprawniony magr inż. Sebastian

  Szukasz geologów od fantastycznego badania gruntu w miejscowości Katowice lub w pobliskim rejonie? Zadzwoń i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

  Geosolum Geologia Geofizyka Geotechnika Odwierty - Geologia Inżynierska Sosnowiec

  Geologia Inżynierska

  • Sosnowiec
  • 12 km od Katowice
  • Geosolum Geologia Geofizyka Geotechnika Odwierty

  Jeżeli poszukujesz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Geosolum Geologia Geofizyka Geotechnika Odwierty są dla Ciebie stworzeni. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

  Geo Industrial SA - Badanie Geotechniczne Sosnowiec

  Geo Industrial SA

  • Sosnowiec
  • 12 km od Katowice

  Rozpoczęliśmy działalność w 2015 roku. Nasza specjalność to Geologia, Geofizyka i Geotechnika na terenie woj. śląskiego.

  Geo-Industrial S.A

  • Sosnowiec
  • 12 km od Katowice

  Podjęcie decyzji o wyborze badań geologicznych gruntu nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Geo-Industrial SA doradzą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

  Geospółka

  • Sosnowiec
  • 12 km od Katowice

  Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu geologii, w tym geologii złożowej, geologii inżynierskiej, geotechniki (w szczególności dla celów uzyskania pozwolenia na budowę dla budynków jednorodzinnych), hydrogeologii oraz dodatkowo zajmujemy się zagadnieniami z branży ochrony środowiska. Geologia złożowa:  projekty robót geologicznych  dokumentacje złożowe  projekty zagospodarowania złóż Geologia inżynierska  projekty robót geologicznych  dokumentacje geologiczno-inżynierskie Geotechnika  opinie i ekspertyzy geotechniczne  dokumentacje geotechniczne ustalające warunki posadowienia obiektów budowlanych  nadzory geotechniczne na budowach  wykrywanie przyczyn spękań budynków  weryfikacje dokumentacji

  Daniel Frysztak - Przekroje Geologiczne Będzin

  Doskonali Przekroje Geologiczne

  • Będzin
  • 13 km od Katowice
  • Daniel Frysztak

  Spawalnik IWE - opracowywanie WPS, WPQR, Instruktor Spawania, Kierownik Kontroli Jakości, Badania NDT - VT,PT,MT. Weryfikacja uprawnień spawalniczych TUV. Spawacz metoda 135,141. Zapraszam do kontaktu i zapoznania się z moją ofertą.

  EMBRO - Geotechnika Ruda Śląska

  EMBRO

  • Ruda Śląska
  • 10 km od Katowice

  Doskonały geolog z wieloletnią praktyką w temacie geotechniki cieszący się uznaniem wśród Klientów. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

  STDT - Opinia Geotechniczna Ruda Śląska

  Dobra Opinia Geotechniczna

  • Ruda Śląska
  • 10 km od Katowice
  • STDT

  Podjęcie decyzji o wyborze opinii geotechnicznej nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z STDT poradzą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

  Solidna Geologia Inżynierska

  • Sosnowiec
  • 12 km od Katowice
  • Inter Hydro

  Ten specjalista działa na terenie Katowic i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu solidnej geologii inżynierskiej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  Inżynieria lądowa TESTroad mgr inż. Marcin Sobczyk - Opinia Geotechniczna Bytom

  Inżynieria lądowa TESTroad mgr inż. Marcin Sobczyk

  • Bytom
  • 16 km od Katowice
  Kordian G.

  Szybki miły kontakt, błyskawiczna realizacja i co najważniejsze tanio.

  Lab-Road

  • Bytom
  • 16 km od Katowice

  Gdy szukasz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Lab-Road perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

  TERRA BYTOM Sp. z o.o. - Badania Geologiczne Gruntu Bytom

  TERRA BYTOM Sp. z o.o.

  • Bytom
  • 16 km od Katowice

  Równie dobrej propozycji badań geologicznych gruntu szybko nie znajdziesz na terenie Katowic, więc jeśli szukasz bezkonkurencyjnych badań geologicznych gruntu to koniecznie zobacz TERRA BYTOM Sp z oo. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się od razu!

  Tanie Badania Geologiczne Gruntu

  • Bytom
  • 16 km od Katowice
  • Grunt Laboratorium Budowlane A. Bojko, K. Wójcik. Grunt,

  W dalszym ciągu nie znalazłeś badań geologicznych gruntu, pomimo że próbujesz znaleźć od niezliczonych dni? Grunt Laboratorium Budowlane A Bojko K Wójcik Grunt laboratorium budowlane może ma szansę zakończyc Twój problem. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

  Rewelacyjne Badanie Geologiczne

  • Mikołów
  • 11 km od Katowice
  • Terra Project

  Takiej oferty badania geologicznego prędko nie znajdziesz na terenie Katowic, więc jeśli poszukujesz rewelacyjnego badania geologicznego to koniecznie zobacz Terra Project. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

  CENTERGEO Zakład Badań Geologicznych i Geotechnicznych Damian Kałus - Badanie Zagęszczenia Gruntu Dąbrowa Górnicza

  Badanie Zagęszczenia Gruntu

  • Dąbrowa Górnicza
  • 24 km od Katowice
  • CENTERGEO Zakład Badań Geologicznych i Geotechnicznych
  Michał B.

  Zdecydowanie ocena pozytywna. Doceniam firmę za rzetelność i terminowość.

  Ranking Geologów obejmuje również takie miejscowości jak: Katowice, Mikołów. więcej...
  Podobne zlecenia: Usługi budowlane Katowice
  Czego dotyczy zlecenie?