Fotowoltaika Legionowo - Najlepsi w 2024

Najlepsi Specjaliści od Fotowoltaiki w Legionowie, 2024

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Fotowoltaika Legionowo - ranking Najlepsi 2024

ranking info

Szukasz paneli fotowoltaicznych? Oto ranking najlepszych Specjalistów od instalacji fotowoltaicznych w Legionowie w 2024 r. wybranych z 330 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.96 na podstawie 3913 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Promowane firmy
Fotowoltaika Legionowo
Promowany

Instalacje fotowoltaiczne i elektryczne EkoWtyczka Tomasz Górnaś

 • Nowy Dwór Mazowiecki
Krzysztof W.

Polecam firmę Instalacje fotowoltaiczne i elektryczne EkoWtyczka. Na każdym etapie realizacji instalacji fotowoltaicznej kompleksowa obsługa. Pan Maciej w jasny i zrozumiały sposób wszystko wyjaśnił, przedstawił projekt instalacji, zgłosił instalację do PGE . Bardzo szybka realizacja i konkurencyjne ceny - inne oferty za taką samą kwotę oferowały o 1kWp niższą moc instalacji.Umowa podpisana 26.01. a juz 31.01. ekipa sprawnie zamontowała instalację fotowoltaiczne 5.5 kwp na dachu. Teraz tylko czekam na licznik dwukierunkowy od PGE. POLECAM WSZYSTKIM . Krzysztof W.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (104)
Wszystkie firmy
Polenergia Fotowoltaika S.A. - Instalacje Fotowoltaiczne Warszawa
best badge

1. Polenergia Fotowoltaika S.A.

Jolanta B.

Polecam firmę, od podpisania umowy do zakończenia instalacji i wizyty audytora upłynęło 30 dni. Podziękowania dla wszystkich przedstawicieli tej firmy. Fizycznie miałam do czynienia z Łukaszem W.-doradca handlowy, audytor Damian, oraz ekipa na czele. Super Panowie, sprawnie i szybko odpowiadali na moje pytania telefoniczne i mailowe. Mam instalacje fotowoltaiczną 9,87, czekam na podłączenie licznika z Taurona lecz na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że firma godna polecenia.

4.75 / 5 Gwiazdki opinii (95)
Green Solar Sp. z o.o. - Firma Fotowoltaiczna Warszawa
best badge

2. Green Solar Sp. z o.o.

Piotr P.

Profesjonalna, sprawna ekipa, proponująca najlepsze dla sytuacji rozwiązania. Jednocześnie pełna obsługa spraw formalnych, bardzo dobry kontakt z firmą, konkurencyjne cena. Polecam z przyjemnością

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (46)
DHM PROVOLTA - Fotowoltaika Serock
best badge

3. DHM PROVOLTA

Mateusz B.

Zdecydowanie polecam. Pan Mariusz zmienił moje myślenie o zielonych źródłach energii. Rzemieślnik w pełnym znaczeniu tego słowa, których dzisiaj tak trudno spotkać. Posłuchałem i jestem teraz bardzo zadowolony. Profesjonalne doradztwo, montaż i obsługa. Dzięki panu Mariuszowi dzisiaj cieszę się ciepłem w domu dzięki gruntowej pompie ciepła oraz instalacji fotowoltaicznej, która jest dostosowana do istniejących, nienajlepszych przepisów prawa w tym zakresie. Dziękuję panie Mariuszu;)

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (33)
Esolare - Paweł Ciżyński - Ogniwa Fotowoltaiczne Piaseczno
best badge

4. Esolare - Paweł Ciżyński

Marian S.

We wrześniu 2022 roku podpisaliśmy z Panem Pawłem Ciżyńskim, który reprezentował firmę Esolare umowy na założenie fotowoltaiki i pompy ciepła. Pan Paweł już od początku okazał się profesjonalistą oraz charakteryzowała go rzetelność, punktualność , dostępność o każdej porze dnia, udzielając wyczerpujące odpowiedzi na nasze pytania. Pan Paweł wykonał profesjonalny audyt, który posłużył do opracowania i przedstawienia konkretnego rozwiązania uszytego do naszych uwarunkowań, przede wszystkim w odniesieniu do mocy fotowoltaiki i pompy ciepła. Również na etapie wykonawczym na bieżąco interesował się postępem prac. Również pozytywnie należy ocenić współprace z kierownictwem firmy Esolare i ekipami monterskimi. Kierownictwo każdego dnia

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (17)
Appeco Sp. z o.o. - Instalacje Fotowoltaiczne Piaseczno
best badge

5. Appeco Sp. z o.o.

Renata C.

Nad zakupem fotowoltaiki zastanawialiśmy się bardzo długo, ale firm fotowoltaicznych jest ogrom. Przez co bardzo trudno było wybrać konkretną ofertę, dopiero po rozmowie telefonicznej z konsultantem firmy Appeco, która była najbardziej rzeczowa, zdecydowaliśmy się na kolejne spotkanie. Przedstawiciel, który nas odwiedził znał odpowiedź na każde nasze pytanie. W porozumieniu z projektantem pomógł nam ustalić, jakie ułożenie paneli będzie najbardziej optymalne. Firma Appeco umożliwiła załatwienie kredytu na bardzo dobrych warunkach i mamy to. Montaż przebiegł bardzo sprawnie, po zakończeniu dostaliśmy dostęp do aplikacji, przez którą możemy śledzić produkcję prądu. Dziękujemy firmie Appeco za rzetelną realizację.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (7)
Instalacje fotowoltaiczne i elektryczne EkoWtyczka Tomasz Górnaś - Instalacje Fotowoltaiczne Nowy Dwór Mazowiecki
best badge

6. Instalacje fotowoltaiczne i elektryczne EkoWtyczka Tomasz Górnaś

Krzysztof W.

Polecam firmę Instalacje fotowoltaiczne i elektryczne EkoWtyczka. Na każdym etapie realizacji instalacji fotowoltaicznej kompleksowa obsługa. Pan Maciej w jasny i zrozumiały sposób wszystko wyjaśnił, przedstawił projekt instalacji, zgłosił instalację do PGE . Bardzo szybka realizacja i konkurencyjne ceny - inne oferty za taką samą kwotę oferowały o 1kWp niższą moc instalacji.Umowa podpisana 26.01. a juz 31.01. ekipa sprawnie zamontowała instalację fotowoltaiczne 5.5 kwp na dachu. Teraz tylko czekam na licznik dwukierunkowy od PGE. POLECAM WSZYSTKIM . Krzysztof W.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (104)
Solar-Tech P.H.U. Kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne - Energia Odnawialna Warszawa
best badge

7. Solar-Tech P.H.U. Kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne

Leszek K.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Organizacja na najwyższym poziomie. Na każdym etapie realizacji Pan Marek (właściciel) służy swoją radą i swoim doświadczeniem. Z ręką na sercu szczerze polecam tą firmę. Instalatorzy również fachowo poradzili sobie z montażem (wszystko w jeden dzień instalacja 3,3 kw) i na koniec zostawili po sobie porządek sprzątając każde miejsce swojej pracy. Polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (68)
Green Mark Sp. z o.o - Fotowoltaika Warszawa
best badge

8. Green Mark Sp. z o.o

Paweł G.

Bardzo dobry kontakt ze wszystkimi pracownikami firmy GM, pomogli przejść przez cały proces szybko i bezproblemowo. Wszyscy byli zaangażowani i do samego końca pomocni. Jesteśmy miło zaskoczeni zainteresowaniem firmy GM po montażu i tym co się dzieje z instalacją, jak pracuje, czy jesteśmy zadowoleni itd za co wielki PLUS. POLECAM

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (46)
Doradcy Energetyczni Sp. z o.o. - Energia Odnawialna Warszawa
best badge

9. Doradcy Energetyczni Sp. z o.o.

Marek M.

Udało się wszystko uzgodnić i oprócz mało szczęśliwie zainstalowanego falownika wszystko jest OK. Mam nadzieję, że uda się jeszcze razem wystawić wniosek o dotację i ją uzyskać

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (26)
ENEXA ENERGY sp. z o.o - Baterie Słoneczne Białystok
best badge

10. ENEXA ENERGY sp. z o.o

Michał R.

To już kolejne panele w naszym gospodarstwie. Szukając firmy która zainstaluje nam panele stawiałem na szybkość wykonania cenę oraz jakość. Nie zawiodłem się ani w jednym punkcie w stosunku do firmy Enexa

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (6)

Więcej sprzedawców fotowoltaiki z Legionowa

Green Energy - Fotowoltaika Nieporęt

Profesjonalna Fotowoltaika Legionowo

 • Nieporęt
 • Green Energy
Marcin G.

Od początku do końca pełen profesjonalizm. Pan Paweł znakomity doradca i doskonały fachowiec. Wszystkie prace wykonane błyskawicznie a przede wszystkim bardzo solidnie i dokładnie. Pełna opieka i monitoring nad instalacją po wykonanym montażu. Kolejne zlecenie rozbudowy PV i PC wykonane zgodnie z życzeniem inwestora przerosło oczekiwania: sposób rozbudowy, optymalizacja instalacji, wybór elementów systemu i oczywiście szybkość i terminowość realizacji to najwyższa światowa klasa. Do tego uczciwość, rzetelność i pomocne rady Pana Pawła niewątpliwie stawiają firmę w absolutnym topie fachowców branży PV/PC nie tylko w Polsce. To nie tylko moje zdanie: znajomi ale często też obcy ludzie, którzy mieli niewątpliwą przyjemność korzystać z usług

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)
PROMOSOLAR Paweł Gramburg - Panele Fotowoltaiczne Serock

PROMOSOLAR Paweł Gramburg

 • Serock
Wojciech A.

Kontakt z Panem Pawłem w kwestiach fotowoltaiki to uzyskanie profesjonalnej i bardzo rzeczowej odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania jako Inwestora. Serdecznie polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)
KAZIMIERZ LIPSKI - Fotowoltaika Serock

Doskonała Fotowoltaika

 • Serock
 • KAZIMIERZ LIPSKI

Fotowoltaika nie ma dla KAZIMIERZ LIPSKI żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Blue Power EV Sp. z o.o. - Ogniwa Fotowoltaiczne Legionowo

Wysokiej Klasy Ogniwa Fotowoltaiczne Legionowo

 • Legionowo
 • Blue Power EV Sp. z o.o.
Michał M.

Zdecydowanie polecam. Niezwykłe zaangażowanie i wiedza jaką dysponują przedstawiciele tej firmy znacząco przewyższa standardy rynkowe. Kontaktując się z innymi dystrybutorami aby uzyskać ofertę nie spotkałem wcześniej takiego podejścia, które daje mi poczucie, że komuś nie zależy tylko na sprzedaniu czegokolwiek, ale tego co będzie najbardziej optymalne dla mnie. Myślałem o zakupie domowej ładowarki, jednak w trakcie spotkania, podczas którego omówiliśmy moje potrzeby Pan Paweł zaproponował mi montaż wiaty fotowoltaicznej na dwa stanowiska z inteligentna ładowarką, dzięki której ładowanie mojego elektryka może odbywać się przy użyciu tylko energii słonecznej w sprzyjających warunkach.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)
Fotovolta Bartłomiej Gruszka - Instalacje Fotowoltaiczne Łajski

Rewelacyjne Instalacje Fotowoltaiczne Legionowo

 • Łajski
 • Fotovolta Bartłomiej Gruszka
Grzegorz K.

Z czystym sumieniem polecam wykonawcę. Usługa rzetelna, terminowa a przy okazji są jedni z najtańszych. Po montażu zostałem fachowo przeszkolony w zakresie obsługi. Właściciel jest jednocześnie znakomitym fachowcem z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie - co w dzisiejszych czasach nie jest wcale takie oczywiste!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)

Dołącz do naszych Sprzedawców Fotowoltaiki w Legionowie

Działasz na rynku jako Sprzedawca Fotowoltaiki i szukasz nowych Klientów z Legionowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Mariusz Gręda-Doleżyczek - Fotowoltaika Serock

Mariusz Gręda-Doleżyczek

 • Serock

Jeśli poszukujesz dobrej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Mariusz Gręda-Doleżyczek są dla Ciebie idealni. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (6)
Topenergy Michał Świątkowski - Firma Fotowoltaiczna Serock

Topenergy Michał Świątkowski

 • Serock

Naszą ofertę kierujemy głównie do inwestorów indywidualnych, którzy budują swój wymarzony dom. Projektujemy oraz wykonujemy wszelkie instalacje sanitarne: - Instalacje wod-kan - Instalacje centralnego ogrzewania - Instalacje ogrzewania i chłodzenia podłogowego, ściennego oraz sufitowego - Instalacje wentylacji i rekuperacji - Instalacje solarne - Kotłownie gazowe oraz pompy ciepła We współpracy z klientami stawiamy na rzetelność, fachowość oraz terminowość i uczciwość. Wszelkie działania są na każdym etapie uzgadniane z Inwestorem. Po otrzymaniu od nas oferty jesteście Państwo pewni, że nie pojawią się żadne dodatkowe koszty.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
BRACIA ERNEST I NORBERT KOWNACCY SPÓŁKA CYWILNA - Panele Fotowoltaiczne Legionowo

Tanie Panele Fotowoltaiczne Legionowo

 • Legionowo
 • BRACIA ERNEST I NORBERT KOWNACCY SPÓŁKA CYWILNA

Firma BRACIA ERNEST I NORBERT KOWNACCY SPÓŁKA CYWILNA świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Legionowa i z sąsiednich miast. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (14)
JJPREMIUM JEREMIASZ SUFCZYŃSKI - Fotowoltaika Chotomów

JJPREMIUM JEREMIASZ SUFCZYŃSKI

 • Chotomów
Bogdan F.

Montaż urządzeń klimatyzacji wykonany perfekcyjnie, super kontakt, czysto i naprawdę profesjonalnie wykonana usługa! Polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (16)
INSTAL-ECO - Fotowoltaika Legionowo

Pierwszorzędna Fotowoltaika

 • Legionowo
 • INSTAL-ECO

Firma INSTAL-ECO oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z Legionowa oraz przyległych powiatów. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (17)

Najczęściej zadawane pytania dotyczące fotowoltaiki

Cena fotowoltaiki w Legionowie

Na cenę instalacji fotowoltaicznej w Legionowie wpływ ma przede wszystkim moc zestawu. Najczęściej wybierana instalacja fotowoltaiczna ma moc 6kW. Jej średni koszt w Legionowie wynosi 22255zł netto. Więcej o cenie fotowoltaiki dowiesz się z poradnika Fotowoltaika - ceny, opłacalność, zysk.

Poniżej przedstawiamy ceny netto w Legionowie dla trzech najpopularniejszych mocy instalacji fotowoltaicznej w Legionowie. Jeśli nie jesteś pewien jaka moc jest Ci potrzebna dowiedz się jak obliczyć moc instalacji fotowoltaicznej z poradnika lub składając zapytanie w formularzu poniżej.

Moc instalacji fotowoltaicznej Średni koszt instalacji fotowoltaicznej netto
4 kw 15480zł
6 kw 22255zł
Zestaw 10 kw 34939zł

*ceny są szacunkowe, dokładny koszt fotowoltaiki dla domu jest ustalany indywidualnie. Dowiedz się co wpływa na cenę instalacji fotowoltaicznej.

Z przeprowadzonego przez Oferteo badania wynika, że czym większa instalacja tym cena za 1 kW będzie niższa, jeżeli zdecydujemy się na instalację do 10kW. Tak samo sytuacja przedstawia się w Legionowie. W najpopularniejszym przedziale mocy instalacji czyli od 5 do 10kW średnia cena w Legionowie za 1kW wynosi 3709,09zł. Najtańsza oferta firm fotowoltaicznych z Legionowa w tym przedziale to 1800zł za 1kW, a najdroższa to 4500zł za 1kW. Decydując się na dużą moc zestawu paneli fotowoltaicznych (powyżej 10kW) w Legionowie ceny zaczynają się od 2533zł za 1kW.

Moc instalacji fotowoltaicznej Średnia cena za 1 kw Cena minimalna za 1kw Cena maksymalna za 1kw
Do 3 kw 4521zł 1800zł 6666zł
Zestaw 3-5 KW 3870zł 1800zł 5000zł
Zestaw 5-10 KW 3709,09zł 1800zł 4500zł
Zestaw 10-15 KW 3493,91zł 2533zł 4000zł

Aby określić parametry potrzebnych paneli podaj wysokość Twojego rachunku za prąd:
Jeżeli jesteś na etapie budowy to oszacuj na podstawie rachunków w obecnym miejscu zamieszkania

Ślusarstwo Usługowe Kotlarstwo Grzegorz Gulkiewicz - Baterie Słoneczne Legionowo

Porządne Baterie Słoneczne Legionowo

 • Legionowo
 • Ślusarstwo Usługowe Kotlarstwo Grzegorz Gulkiewicz

Chcąc dotrzeć do porządnych baterii słonecznych trafisz na wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Ślusarstwo Usługowe Kotlarstwo Grzegorz Gulkiewicz przebije je wszystkie. Zadzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

4.87 / 5 Gwiazdki opinii (30)
DCINFO - Dariusz Czapski - Panele Fotowoltaiczne Legionowo

Dobre Panele Fotowoltaiczne

 • Legionowo
 • DCINFO - Dariusz Czapski

Klient, który planuje zakup dobrych paneli fotowoltaicznych winien zgłosić się do do dostawcy DCINFO - Dariusz Czapski i zobaczyć na własne oczy ich świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Khrystyna Svitlovska - Firma Fotowoltaiczna Legionowo

Fenomenalna Firma Fotowoltaiczna

 • Legionowo
 • Khrystyna Svitlovska

Poszukując instalacji fotowoltaicznych natkniesz się na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale firma fotowoltaiczna Khrystyna Svitlovska jest najwyższej próby. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
Alcorn - Elektryka i Teletechnika - Fotowoltaika Legionowo

Alcorn - Elektryka i Teletechnika

 • Legionowo

Fotowoltaika nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję, nie pożałujesz.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)
Klimaty Kompleks Sp. z o.o. - Baterie Słoneczne Łajski

Opłacalne Baterie Słoneczne

 • Łajski
 • Klimaty Kompleks Sp. z o.o.
Kamil N.

Współpracę oceniam na duży plus. Moja opinia wynika z profesjonalnego podejścia do realizacji zlecenia.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
Domino kost-bud Brukarstwo Usługi brukarskie - Systemy Fotowoltaiczne Serock

Doskonałe Systemy Fotowoltaiczne

 • Serock
 • Domino kost-bud Brukarstwo Usługi brukarskie

Ten fachowiec działa na terenie Legionowa i świadczy liczne usługi z zakresu doskonałego systemów fotowoltaicznych. Ledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej oferty - zobacz!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
REM-ART Usługi budowlano-wykończeniowe Paweł Gniazdowski - Fotowoltaika Legionowo

REM-ART Usługi budowlano-wykończeniowe Paweł Gniazdowski

 • Legionowo
Wanda Kamila W.

Rekomenduję firmę REM-ART Paweł Gniazdowski jako terminowego , rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę prac remontowo - budowlanych ....

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
avatar icon

Tanie Instalacje Fotowoltaiczne

 • Legionowo
 • Instal warszawa

Instalacje fotowoltaiczne i szczegóły z tym związane przestaną być dla Ciebie skomplikowaną kwestią, jeśli wybierzesz ofertę Instal warszawa. Profesjonalni znawcy z branży instalacji fotowoltaicznych pomogą Ci wybrać idealne rozwiązanie. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
avatar icon

Doskonała Energia Odnawialna

 • Nieporęt
 • P. H. U. SIGMA
Paweł E.

Pan Stanisław z firmy Sigma to: świetny Fachowiec, uczciwy człowiek. Normalna, ludzka komunikacja, wzorowy oczekiwany szacunek dla klienta. Staranne wsłuchiwanie się w potrzeby klienta, ponadnormatywne zainteresowanie, dopasowanie oferty do potrzeb, bez żadnej bufonady, bez chwytów marketingowych. Solidnie, tak aby użytkownik (klient) był zadowolony z efektu końcowego. Wystawiam firmie Sigma Nieporęt całkowicie zasłużoną opinię pozytywną. Polecam wszystkim klientom usługi Firmy Sigma. Gdyby ktoś życzył sobie zaprezentowania prawdziwej (realnej) wykonanej kompleksowo pracy Pana Stanisława (SIgma) proszę o kontakt. Z przyjemnością udzielę informacji.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
avatar icon

Perfect Home Group Mateusz Rodak

 • Legionowo

Kiedy szukasz bezkonkurencyjnej oferty paneli słonecznych w okolicy Legionowa, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w branży. Perfect Home Group Mateusz Rodak wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i przedstawi Ci niezłą propozycję. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)

Opinie i porady na temat paneli fotowoltaicznych

Jeśli interesują Cię opinie na temat paneli fotowoltaicznych i fotowoltaiki, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Legionowa. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług i urządzeń. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
avatar icon

Perfekcyjna Energia Odnawialna

 • Legionowo
 • Daniel Murza ELECTRIC

Znakomici pracownicy firmy Daniel Murza ELECTRIC spełnią Państwa wymagania odnośnie energii odnawialnej. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

avatar icon

EKOpower21 Sp. z o. o.

 • Nieporęt

Firma EKOpower21 działa na rynku fotowoltaiki od 2007 roku jako pierwsi w Polsce wybudowaliśmy i podłączyliśmy do sieci Tauron instalację o mocy 72kW na Sanktuarium w Jaworznie w województwie Śląskim oraz 3 Pierwsze instalacje o mocach 9.6kW, 39,5kW, 39,6kW podłączone do sieci PGE w podwarszawskim Nieporęcie. Do tej pory zrealizowaliśmy budowę około 7000 instalacji o różnych mocach zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm oraz jednostek terytorialnych Zawsze stosujemy wszystkie możliwe zabezpieczenia elektryczne. Nasze instalacje cechuje trwałość bardzo dbamy również o estetykę i zadowolenie Klienta. Ponadto zajmujemy się budową instalacji elektrycznych, montujemy alarmy, domofony, urządzenia kontroli dostępu, telewizję przemysłową

ENERGIA PV GROUP - Panele Fotowoltaiczne Jabłonna

ENERGIA PV GROUP

 • Jabłonna

Zajmujemy się sprzedażą od 2012r. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli towary, które Cię interesują to materiały PV. Firma sprzedaje towary na terenie całej Polski. Zależy nam na zadowoleniu Klientów.

Brewa Warszawa - Krzysztof Stolarz - Fotowoltaika Legionowo

Solidna Fotowoltaika

 • Legionowo
 • Brewa Warszawa - Krzysztof Stolarz

Ty masz oczekiwania i kawałek gruntu lub dachu. My pomysł, wiedzę i zaplecze, by zaprojektować i wykonać dobry plan. Plan na nową energię. Kreacja możliwości Gdy znajdziesz chwilę dla Mnie to skonsultuję się z Tobą, udzielając Ci wszystkich ważnych informacji, byś mógł podjąć optymalną decyzję o wyborze instalacji. W rozmowie telefonicznej czy podczas spotkania, dokonam analizy aspektów technicznych i dopasuję je do Twoich potrzeb. Jestem autoryzowanym partnerem firmy Brewa. W branży Odnawialnych Źródeł Energii jesteśmy od 2015 roku. Mamy 99% zadowolonych Klientów. Otrzymujesz jednego doradcę ale dostęp do zespołu fachowców w temacie odnawialnych źródeł energii. Nasi fachowcy planują, montują, uzupełniają papierkową robotę, dbają każdy

avatar icon

Tadeusz Ordyłowski Twisk

 • Legionowo

Ta dobra firma fotowoltaiczna z miejscowości Legionowo to prawdziwi zawodowcy, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają duże doświadczenie. Zapytaj o wycenę już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

avatar icon

Justeco

 • Legionowo

Zawodowcy z Justeco to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z branży perfekcyjnej energii odnawialnej. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - nie pożałujesz.

VARUB Sp. z o.o. - Energia Odnawialna Serock

Pierwszorzędna Energia Odnawialna

 • Serock
 • VARUB Sp. z o.o.

Znalezienie pierwszorzędnej firmy fotowoltaicznej nie jest łatwe, dlatego polecamy Ci VARUB Sp. z o.o. - to prawdziwi profesjonaliści w kwestii energii odnawialnej działający na terenie Legionowa, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

FPROJECT Krzysztof Koniecki - Firma Fotowoltaiczna Wieliszew

Pierwszorzędna Firma Fotowoltaiczna

 • Wieliszew
 • FPROJECT Krzysztof Koniecki

Pierwszorzędna firma fotowoltaiczna FPROJECT Krzysztof Koniecki, która jest gotowa pomóc Ci w otrzymaniu najlepiej dopasowej oferty, wystarczy że wyrazisz zainteresowanie ich profesjonalną obsługą. Aby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

Tektonos Sebastian Lubański - Panele Słoneczne Legionowo

Dobre Panele Słoneczne

 • Legionowo
 • Tektonos Sebastian Lubański

Jeśli jeszcze nie wyszukałeś odpowiedniego dostawcy dobrych paneli słonecznych to Tektonos Sebastian Lubański może być tym, czego poszukujesz. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - zadzwoń!

avatar icon

Odpowiednie Baterie Słoneczne

 • Legionowo
 • Doko

Ten, kto planuje zakup odpowiednich baterii słonecznych musi koniecznie zgłosić się do Doko i zobaczyć ich świetne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

avatar icon

sun4eco

 • Legionowo

Każdy, kto szuka dobrych paneli słonecznych powinien już teraz zgłosić się do sun4eco i poznać ich niskie ceny oraz korzystne warunki dostawy. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

avatar icon

Rafał Sztygowski

 • Kąty węgierskie

Rafał Sztygowski z miejscowości Legionowo nie ma sobie równych w dostarczaniu dobrych baterii słonecznych w dobrej cenie każdemu odbiorcy, zapewniając przy tym dogodne formy realizacji płatności. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

Grodno S.A - Baterie Słoneczne Nieporęt

Grodno S.A

 • Nieporęt

Grodno S.A z miejscowości Legionowo nie ma sobie równych w dostarczaniu bezkonkurencyjnych baterii słonecznych w dobrej cenie każdemu kontrahentowi, zapewniając przy tym liczne metody płatności. Ażeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - warto.

Casa Passione Anna Zalewska - Fotowoltaika Białobrzegi

Solidna Fotowoltaika

 • Białobrzegi
 • Casa Passione Anna Zalewska

Fotowoltaika na najwyższym poziomie to dla firmy Casa Passione Anna Zalewska pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze chętni do współpracy. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

avatar icon

Dobre Baterie Słoneczne

 • Chotomów
 • Usługi remontowo - budowlane Piotr Panuś

Www.bezstresowo.com Nasza firma od wielu lat zajmuje się remontami oraz kompleksowym wykończaniem wnętrz. Mamy bogate doświadczenie i wiedzę w tym zakresie, która pozwala nam dostarczyć Klientowi najwyższej jakości usług. Wykonujemy wszystkie prace remontowe oraz wykończeniowe w oparciu o projekt lub pomysł Klienta. Gwarantujemy Ci satysfakcję i zadowolenie nie tylko kiedy zobaczysz już efekt końcowy - piękne nowe wnętrze ale także w trakcie całego remontu! Czy myśląc o remoncie pojawia się w Twojej głowie - 'muszę zrobić zakupy, ale nie wiem jakie materiały wybrać...' lub 'nie mam czasu żeby wszystkiego dopilnować...' lub 'nie wiem o co muszę zadbać, bo nie do końca znam się na budowlance...' a może masz jakieś inne wątpliwości?...

avatar icon

"GEO-LEX" Monika Lubelska

 • Legionowo

Prowadzenie spraw urzędowych - postępowań administracyjnych mających na celu m.in. uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy, pozwolenia na budowę, pozwolenia na użytkowanie i innych wraz z gromadzeniem niezbędnej dokumentacji, prowadzenie spraw spornych np. służebność gruntowa, droga konieczna, podziały geodezyjne, tyczenia, inwentaryzacje i inne. Kompleksowe i wnikliwe podejście do zleconego zadania gwarantuje bogate doświadczenie zawodowe w prowadzeniu postępowań od strony urzędowej i pomoc klientom w przedmiotowym zakresie, w tym 19-letnia praktyka na różnych szczeblach administracji w zakresie geodezji i planowania przestrzennego, znajomość przepisów prawa oraz posiadanie uprawnień zawodowych w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresie

avatar icon

Idealne Ogniwa Fotowoltaiczne

 • Białobrzegi
 • ELCO

ELCO nie ma sobie równych w sprzedaży idealnych ogniw fotowoltaicznych w dobrej cenie każdemu nabywcy, zapewniając przy tym dogodne formy płatności. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Solidnabrygada.pl - Fotowoltaika Michałów-Reginów

Solidnabrygada.pl

 • Michałów-Reginów

Utalentowani pracownicy Solidnabrygada.pl spełnią Państwa oczekiwania odnośnie fotowoltaiki. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

avatar icon

Niezawodna Firma Fotowoltaiczna

 • Skrzeszew
 • Skandia Group Polska Sp. z o.o.

Dzięki polsko-szwedzkiemu doświadczeniu specjalizujemy się w realizacjach instalacji grzewczej i chłodniczej. Wysokiej jakości pompy ciepła i kotły gazowe służą inwestorowi indywidualnemu i komercyjnemu do: pozyskania 75% darmowej energii z ziemi Zmniejszenia rachunków Pozyskania energii ze źródeł odnawialnych Przychylności ekologów Polepszenia jakości życia Nasze usługi obejmują między innymi: Wykonanie odwiertów nowoczesnym sprzętem Poziome doprowadzenie odwiertu do budynku Wykonanie projektów geologicznych Pomoc przy uzyskaniu dofinansowania do pomp ciepła Instalacje ogrzewania podłogowego Montaż paneli fotowoltaicznych Instalacje rekuperacji Domy jedno i wielorodzinne, wille, instytucje państwowe, pałace, fabryki, centra

Ranking Sprzedawców Fotowoltaiki w Legionowie obejmuje również takie miejscowości jak Serock, Jabłonna, Chotomów, Nieporęt, Wieliszew, Skrzeszew, Białobrzegi, Józefów, Łajski, Jachranka, Rajszew, Jadwisin, Dosin, Skubianka, Rembelszczyzna, Krubin, Marynino, Łacha, Wierzbica.

Poradniki o fotowoltaice

Jakie są wymiary paneli fotowoltaicznych? Przede wszystkim należy pamiętać, że zarówno wymiary paneli fotowoltaicznych, jak i moc całej instalacji powinny być dopasowane do danego gospodarstwa domowego. Dlatego wielkość paneli słonecznych – ich długość i szerokość oraz waga – zależą od rodzaju instalacji fotowoltaicznej i zapotrzebowania gospodarstwa na energię elektryczną. Wymiary paneli ...

24.05.2022

Łączenie paneli fotowoltaicznych ma znaczenie dla wydajności instalacji i bezpieczeństwa jej użytkowania. W domach jednorodzinnych zazwyczaj stosuje się szeregowe łączenie ogniw, natomiast duże elektrownie wymagają raczej łączenia równoległego. Nie jest to jednak sztywną regułą. Sposób łączenia paneli fotowoltaicznych zależy bowiem od kilku czynników.

06.07.2022

W przypadku nieco większych domów i inwestycji bardzo częstym wyborem jest instalacja fotowoltaiczna 10 kW. Cena z montażem i bez montażu zależy od kilku czynników – m.in. od rodzaju paneli fotowoltaicznych, stopnia skomplikowania prac, typu inwertera, konieczności przygotowania miejsca montażu lub dostosowania budynku. Ile kosztuje instalacja fotowoltaiczna 10 kW – jaka jest cena z montażem i bez w 2023 ...

18.09.2023

Dobra firma montująca panele fotowoltaiczne? To taka, która nie jest droga, ma ugruntowaną pozycję na rynku i zapewnia dostępność montażu fotowoltaiki w odpowiadającym terminie. Warto pamiętać, że to właśnie wybór odpowiedniego instalatora paneli fotowoltaicznych może zadecydować o sukcesie całej inwestycji. Sprawdź, na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy montującej panele fotowoltaiczne?

27.05.2022

Zanim zdecydujesz się na zakup instalacji fotowoltaicznej, sprawdź koniecznie, czy fotowoltaika się opłaca po 1 kwietnia 2022 roku. Właśnie od tego dnia zastosowano tzw. net-billing, czyli nowy system rozliczeń prosumentów z dostawcami prądu. Czy najnowsze zmiany wpłynęły w dużym stopniu na opłacalność fotowoltaiki? Czy fotowoltaika opłaca się w 2022 roku? Dowiedz się wszystkiego na temat opłacalności ...

02.12.2022

Zmiany w fotowoltaice w 2023 i 2022 roku znacząco wpłynęły na rynek energetyki słonecznej w Polsce. Co prawda ubiegły rok był czasem rekordowych inwestycji w fotowoltaikę, ale mimo to pojawiło się też sporo pytań o to, jak będzie wyglądać fotowoltaika w 2023 r. Zmiany dotyczą przede wszystkim zasad rozliczania prosumentów, którzy mają własne miniinstalacje fotowoltaiczne. Jakie są najważniejsze zmiany w ...

25.05.2023