Firmy inżynieryjne Gdańsk - Najlepsi w 2022

Najlepsze Firmy Inżynieryjne w Gdańsku, 2023

601 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 601 firm
w kategorii Firmy Inżynieryjne

Średnia ocena firm inżynieryjnych w Gdańsku to 4.94 (na podstawie 511 opinii).

Firmy inżynieryjne Gdańsk

Doskonałe Budownictwo Inżynieryjne Gdańsk

 • Gdańsk
 • Stabilizator Fundamenty Sp. z o.o.
Magdalena K.

Szanowni Państwo, Zapraszamy Państwa do podjęcia współpracy na realizowanych przez Państwo inwestycjach. Specjalizujemy się robotach związane z pogrążaniem oraz wyciąganiem ścianek szczelnych, rur stalowych oraz innych profili stalowych z lądu i z wody . Posiadamy specjalistyczny sprzęt do pogrążania i wyrywania grodzic, rur i profili stalowych 1. Wibromłot PVE 2316VM 2. Wibromłot ABI ZR 400 GL 3. Wibromłot TUNKERS HVB oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników (inżynierowie oraz brygady kafarowe). STABILIZATOR FUNDAMENTY Sp. z o.o. bierze udział przy budowie i przebudowie licznych obiektów mieszkaniowych, drogowych, mostowych oraz hydrotechnicznych morskich i śródlądowych. Bazując na własnych rozwiązaniach technicznych, wykorzystując zdobyte doświadczenie możemy zagwarantować wysoką jakość usług, profesjonalne podejście do zagadnień geotechnicznych. STABILIZATOR FUNDAMENTY Sp. z o.o w celu optymalizacji oferowanych rozwiązań technicznych wykorzystuje własny dział projektowy, co pozwala na kompleksową obsługę Państwa inwestycji . Doświadczenie zawodowe naszej kadry pozwala nam na podjęcie nawet najbardziej skomplikowanych zadań, przy zachowaniu odpowiedniej jakości usług i atrakcyjnych cen. Dysponujemy bogatym parkiem maszynowym umożliwiającym wykonywanie robót geotechnicznych następujących technologiach:  Pale CFA (Continuous Flight Auger) o średnicy do 1200mm i długości do 24m;  Pale przemieszczeniowe SDP (Soil Displacement Piles) o średnicy do 600mm i długości do 24m;  Kolumny przemieszczeniowe CMC (Controled Modulus Column) o średnicy do 600mm i długości do 24m;  Kolumny DSM (Deep Soil Mixing) o średnicy do 1000mm i długości do 24m;  Palisady z pali CFA i kolumn DSM – wspornikowe oraz kotwione;  Stalowe ścianki szczelne – wspornikowe oraz kotwione;  Mikropale samowiercące;  Kotwy i gwoździe gruntowe;  Niskociśnieniowe iniekcje manszetowe; Zakres usług świadczonych przez STABILIZATOR FUNDAMENTY Sp. z o.o. jest stale poszerzany. Z pełną ofertą mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie internetowej: http://www.stabilizator.com.pl/ W celu podjęcia współpracy prosimy o kontakt: e-mail: damian.smulski@stabilizator.com.pl

5.0 (1 opinia)
Usługi Projektowo-Wykonawcze Proj-North Sp. z o.o. - Inżynier Budownictwa Gdańsk

Doskonały Inżynier Budownictwa Gdańsk

 • Gdańsk
 • Usługi Projektowo-Wykonawcze Proj-North Sp. z o.o.

Firma Usługi Projektowo-Wykonawcze Proj-North Sp. z o.o. to wybitni specjaliści z branży rzetelnych usług inżynieryjnych, obsługujący Klientów z Gdańska i przyległych powiatów. Już teraz skontaktuj się z nimi.

5.0 (1 opinia)
Dźwigi Pomorze - Usługi Inżynieryjne Gdańsk

Dźwigi Pomorze

 • Gdańsk

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze świetnego inżyniera budownictwa dla siebie, to zerknij na firmę Dźwigi Pomorze. Świadczy szerokie spektrum usług inżynieryjnych w dobrych cenach. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

5.0 (1 opinia)
Spectrum Capital - Usługi Inżynieryjne Gdańsk
Richard-bau

Skorzystałem z powyższej firmy która, się okazała bardzo profesjonalna w swoich działaniach i elastyczności przy moim projekcie który, się często zmieniał z powodu wybredności klienta . Po punktualnej dostawie i montażu klient nie miał żadnych uwag co się wiąże z bezproblemową płatnością.

5.0 (7 opinii)
BIURO PROJEKTOWE JERZY SEROKA - Budownictwo Inżynieryjne Gdańsk

Wyszukanie profesjonalnej firmy inżynieryjnej nie jest łatwe, dlatego warto zainteresować się BIURO PROJEKTOWE JERZY SEROKA - to prawdziwi fachowcy działający na terenie Gdańska, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

5.0 (22 opinie)

Dołącz do naszych Firm Inżynieryjnych w Gdańsku

Działasz na rynku jako Firma Inżynieryjna i szukasz nowych Klientów z Gdańska lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Elizjum GmbH Property Sp. z o.o. - Firma Inżynieryjna Gdańsk

Profesjonalna Firma Inżynieryjna Gdańsk

 • Gdańsk
 • Elizjum GmbH Property Sp. z o.o.

Pracownicy Elizjum GmbH Property Sp. z o.o. to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny perfekcyjnego budownictwa inżynieryjnego. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby poznać dopasowaną ofertę.

5.0 (4 opinie)
Pracownia Projektowa Marta Szlachta - Budownictwo Inżynieryjne 80-425 Gdańsk

Perfekcyjne Budownictwo Inżynieryjne

 • 80-425 Gdańsk
 • Pracownia Projektowa Marta Szlachta

Usługi inżynieryjne to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w fachu inżyniera budownictwa. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

5.0 (5 opinii)
Inżynieria Odwrotna - Inżynier Budownictwa Gdańsk

Wybitny Inżynier Budownictwa

 • Gdańsk
 • Inżynieria Odwrotna

Ten fachowiec działa w rejonie Gdańska i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu perfekcyjnego budownictwa inżynieryjnego. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

5.0 (1 opinia)
Pracownia Projektowania i Realizacji Abramski-Żurek - Budownictwo Inżynieryjne Gdańsk

Perfekcyjne Budownictwo Inżynieryjne

 • Gdańsk
 • Pracownia Projektowania i Realizacji Abramski-Żurek

Jeżeli szukasz rewelacyjnej współpracy to eksperci z Pracownia Projektowania i Realizacji Abramski-Żurek są dla Ciebie stworzeni. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

5.0 (4 opinie)
Biuro Inżynierskie PROBUD - Firma Inżynieryjna Gdańsk
Paweł M.

Szanowni Państwo, Oferta Biura Inżynierskiego PROBUD obejmuje: - projektowanie (projekty budowlane, projekty remontów, przebudów, opinie techniczne w zakresie konstrukcyjno-budowlanym), - nadzorowanie robót budowlanych w tym specjalistycznych (pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego, nadzór nad pracami specjalistycznymi: spawalniczymi zgodnie z normą PN-EN 970 (Certyfikat Kompetencji Personelu Badań Nieniszczących Połączeń Spawanych VT2 wydany przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach) i antykorozyjnymi zgodnie z PN-EN ISO 12944-7 (ukończony kurs II stopnia IBDiM w zakresie projektowania i nadzorowania nad wykonywaniem zabezpieczeń antykorozyjnych na konstrukcjach stalowych)), - badania termowizyjne obiektów budowlanych, - kosztorysowanie (wykonywanie kosztorysów inwestorskich, kosztorysów powykonawczych, określanie zakresów prac remontowych, wycena prac remontowych i inwestycyjnych), - wykonywanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków, - wykonywanie okresowych przeglądów obiektów budowlanych (budynki mieszkalne, budynki biurowe, budynki magazynowe, inne obiekty kubaturowe, place zabaw, konstrukcje wysokościowe: wieże, kominy, maszty), - przeglądy i oceny stanu konstrukcji budowlanych wymagające zastosowania technik alpinistycznych, Zapraszam do współpracy!

5.0 (1 opinia)

Porównanie cen i kosztów w Gdańsku

Szukasz cen firm inżynieryjnych, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Gdańsku? Złóż zapytanie, a specjaliści z Gdańska sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

DAN-REX - Usługi Inżynieryjne Gdańsk

DAN-REX

 • Gdańsk
Aleksandra A.

Firma podjęła się rozbiórki domu z piwnicą. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Danielem i jego ekipą. Bardzo sympatyczni ludzie, pomocni na każdym etapie, profesjonalnie i uczciwie! Co nie jest tak oczywiste w tej branży i w tych czasach. Nasze uznanie i podziękowania, jeszcze nie raz skorzystamy z usług tej firmy i z czystym sumieniem polecamy!

5.0 (4 opinie)
F.U Kopars - Inżynier Budownictwa Gdańsk

Rewelacyjny Inżynier Budownictwa

 • Gdańsk
 • F.U Kopars

Ten inżynier budownictwa działa na obszarze Gdańska i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu profesjonalnego budownictwa inżynieryjnego. Zadzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

5.0 (3 opinie)
DACHGUT Marcin Gutowski - Budownictwo Inżynieryjne Gdańsk

DACHGUT Marcin Gutowski

 • Gdańsk

Zacznij działać z DACHGUT Marcin Gutowski jeśli szukasz rewelacyjnych inżynierów budownictwa działających na terenie Gdańska oraz w sąsiednich miastach. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

5.0 (2 opinie)
Pracownia architektoniczna 3m - Inżynier Budownictwa Gdańsk

Rewelacyjny Inżynier Budownictwa

 • Gdańsk
 • Pracownia architektoniczna 3m
Piotr K.

-projektowanie architektoniczno-budowlane od pozwolenia na budowę i do zgłoszenia, -projekty termomodernizacji budynków istniejących wraz z audytem energetycznym -inwentaryzacje architektoniczne -adaptacje projektów gotowych

5.0 (1 opinia)
mClue Adam Cyra - Usługi Inżynieryjne Gdańsk

Tanie Usługi Inżynieryjne Gdańsk

 • Gdańsk
 • mClue Adam Cyra

Gdy szukasz najlepszej firmy inżynieryjnej z Gdańska to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry mClue Adam Cyra. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (2 opinie)
OPPORTUNITY 66 SP. Z O. O. S. K. - Firma Inżynieryjna Gdańsk

OPPORTUNITY 66 SP. Z O. O. S. K.

 • Gdańsk
Ernest K.

Opportunity 66 specjalizuje się w pracach zbrojarskich i żelbetowych na obiektach kubaturowych oraz inżynierskich. Realizujemy zadania na terytorium całego kraju. Nasza kadra brała udział w realizacji kluczowych projektach na Pomorzu (m.in. Południowej Obwodnicy Gdańska, Stadionu Energa Gdańsk, mostu na rzece Wiśle w Kwidzynie, I Etap Trasy Sucharskiego) oraz wielu ważnych inwestycjach w pozostałej części Polski.

5.0 (2 opinie)

Fenomenalny Inżynier Budownictwa

 • Gdańsk
 • INVESTAR

W przypadku, gdy potrzebujesz fantastycznej usługi inżynieryjnej w dobrej cenie to firma INVESTAR jest dla Ciebie idealna. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji Twoich wymagań z dziedziny budownictwa inżynieryjnego. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

5.0 (3 opinie)
Firma Budowlano Drogowa TAR-BUD Przemysław Taraszkiewicz - Usługi Inżynieryjne Gdańsk

Firma Budowlano Drogowa TAR-BUD Przemysław Taraszkiewicz

 • Gdańsk
Eunika B.

Firma Budowlano Drogowa TAR-BUD jest firmą rodzinną, swoje początki w branży brukarsko-drogowej zapoczątkowała w 1988r. Współpracujemy z instytucjami państwowymi tj. Urzędy Miasta, Urzędy Gminy, Zarządy Dróg, Spółdzielnie Mieszkaniowe. Swoją ofertę kierujemy również do firm oraz klientów indywidualnych. ZAPRASZAMY. www.tar-bud.pl

5.0 (1 opinia)
KM Design Sp. z o.o. - Inżynier Budownictwa Gdańsk

Dobry Inżynier Budownictwa

 • Gdańsk
 • KM Design Sp. z o.o.
Marek S.

Firma rzetelna. Bardzo dobry kontakt z panią Katarzyną. Projekt został wykonany w ustalonym terminie. Doradztwo w bardzo szerokim zakresie. Otrzymałem wiele cennych uwag i sugestii, od aranżacji pomieszczeń, poprzez dobór materiałów, na systemach elektronicznych kończąc.

5.0 (5 opinii)

ATJ PROJECT SP. Z O. O.

 • Gdańsk
ENERKO ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dobrze i szybko.

5.0 (1 opinia)

Opinie i porady najlepszych firm inżynieryjnych

Jeśli interesują Cię opinie na temat firm inżynieryjnych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Gdańska. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
INNOVUM SP. Z O. O. - Budownictwo Inżynieryjne Gdańsk

Pierwszorzędne Budownictwo Inżynieryjne

 • Gdańsk
 • INNOVUM SP. Z O. O.
Paweł K.

5.0 (1 opinia)

Najlepszy Inżynier Budownictwa

 • Borkowo
 • 7 km od Gdańsk
 • A&K BUDOWNICTWO SP. Z O.O.
Rafał S.

FIRMA ŚWIADCZY USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ZWŁASZCZA TYNKOWANIE MASZYNOWE, SZPACHLOWANIE, UKŁADANIE GLAZURY, ZABUDOWY, MALOWANIE I INNE. DYSPONUJEMY NIEZBĘDNYMI MASZYNAMI/AGREGATY TYNKARSKIE, DO SZPACHLOWANIA I MALOWANIA/. DZIAŁAMY GŁÓWNIE NA TERENIE WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO. CHĘTNIE WSPÓŁPRACUJEMY Z INWESTOREM INDYWIDUALNYM I GENERALNYM WYKONAWCĄ ORAZ DEWELOPERAMI. ISTNIEJEMY OD 2012 ROKU, GŁÓWNA DZIEDZINA DZIAŁANIA TO KONSTRUKCJE STALOWE, KONSTRUKCJE TYPU "OFFSHORE". FIRMA ZATRUDNIA KILKUDZIESIĘCIU PRACOWNIKÓW O RÓŻNYCH SPECJALNOŚCIACH.

4.2 (5 opinii)
BETONHOUSE - Budownictwo Inżynieryjne Gdańsk

Solidne Budownictwo Inżynieryjne

 • Gdańsk
 • BETONHOUSE
Arkadiusz N.

Konkretny wykonawca, z którym szybko nawiązaliśmy nić porozumienia. Błyskawiczna wycena oferowanych prac oraz znajomość branży budowlanej natychmiast przyczyniły się do podpisania umowy o współpracę. Jestem zdziwiony, że portal Oferteo działa tak sprawnie i szybko. Jestem niezmiernie zadowolony i polecam każdemu ten sposób kontaktu ze specjalistami z różnych branż.

5.0 (1 opinia)
MRK Steel Design - Budownictwo Inżynieryjne Gdańsk

Pierwszorzędne Budownictwo Inżynieryjne

 • Gdańsk
 • MRK Steel Design

Doświadczona firma inżynieryjna MRK Steel Design, która jest gotowa pomóc Ci w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy że wyrazisz zainteresowanie ich doskonałą obsługą. Nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

5.0 (1 opinia)
Spółdzielnia Świetlik Reaktywacja - Firma Inżynieryjna Gdańsk

Spółdzielnia Świetlik Reaktywacja

 • Gdańsk

Wyjątkowy inżynier budownictwa proponuje swoje doświadczenie w miejscowości Gdańsk i na obszarze Gdańska. Ażeby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się od razu - warto.

5.0 (1 opinia)
Mariusz Holak Bauhaus Plus - Inżynier Budownictwa Gdańsk

Mariusz Holak Bauhaus Plus

 • Gdańsk

Utalentowani pracownicy firmy Mariusz Holak Bauhaus Plus spełnią Państwa oczekiwania odnośnie budownictwa inżynieryjnego. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

4.2 (5 opinii)

Perfekcyjne Budownictwo Inżynieryjne

 • Gdańsk
 • Robert Gardzielewski
Marta S.

Niestety nie prowadzę jeszcze działalności gospodarczej, próbuję wejść na rynek :) Obszar działania jest praktycznie nieograniczony. Obsługuję każdy rodzaj klientów, od najprostszych inwestycji, po duże projekty,

5.0 (4 opinie)
KDE Construction - Firma Inżynieryjna Kowale

KDE Construction

 • Kowale
 • 6 km od Gdańsk

Pragniesz znaleźć godnego zaufania profesjonalistę od rzetelnych usług inżynieryjnych z Gdańska, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma KDE Construction jest gotowa Ci pomóc. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

5.0 (33 opinie)
Krupczyńska Studio Design - Usługi Inżynieryjne Gdańsk

Rzetelne Usługi Inżynieryjne

 • Gdańsk
 • Krupczyńska Studio Design
Ewa M.

Jesteśmy w trakcie realizacji . Polecam pełna profesja .

5.0 (3 opinie)
4work company - Usługi Inżynieryjne Gdańsk

Fachowe Usługi Inżynieryjne

 • Gdańsk
 • 4work company
Piotr A.

Solidna firma! Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Dbałość o szczegóły i ogromna wiedza w zakresie prac budowlanych. Polecam!

5.0 (38 opinii)
PU Kagra Instal Kazimierz Graszek - Budownictwo Inżynieryjne Gdańsk

PU Kagra Instal Kazimierz Graszek

 • Gdańsk
Katarzyna Ł.

Bardzo solidna firma, świetny kontakt z szefem. Pracują w niej prawdziwi fachowcy. Polecam do wszystkich domowych napraw, nie tylko hydraulicznych: u nas wykonali jeszcze prace z zakresu elektryki. Elastyczni, krótkie terminy. Polecam!

5.0 (4 opinie)
Spacebud - Firma Inżynieryjna Gdańsk

Najlepsza Firma Inżynieryjna

 • Gdańsk
 • Spacebud
Natalia K.

Najlepsza firma przede wszystkim profesjonalizm i dokładność, polecam i łato idzie się dogadać z szefem.

5.0 (5 opinii)
CADA Architekci Joanna Cieplińska - Inżynier Budownictwa Gdańsk

Solidny Inżynier Budownictwa

 • Gdańsk
 • CADA Architekci Joanna Cieplińska

Zwróć się do CADA Architekci Joanna Cieplińska jeśli szukasz solidnych inżynierów budownictwa działających na terenie Gdańska oraz w okolicy. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

5.0 (4 opinie)
MDRemont - Inżynier Budownictwa Gdańsk

Solidny Inżynier Budownictwa

 • Gdańsk
 • MDRemont

Nie znajdziesz innych tak solidnych inżynierów budownictwa z tak dużym doświadczeniem, pracujących w miejscowości Gdańsk i w całym powiecie. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 (1 opinia)
Battler Sp. z o.o. - Usługi Inżynieryjne Gdańsk

Dobre Usługi Inżynieryjne

 • Gdańsk
 • Battler Sp. z o.o.

Firma Battler Sp. z o.o. to wybitni specjaliści z branży dobrych usług inżynieryjnych, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Gdańsk i okolicznych powiatów. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

5.0 (1 opinia)
Monika Wierzba-Krygiel Architektura i Wnętrza - Budownictwo Inżynieryjne Gdańsk

Doskonałe Budownictwo Inżynieryjne

 • Gdańsk
 • Monika Wierzba-Krygiel Architektura i Wnętrza

Planujesz wybrać dobrego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Monika Wierzba-Krygiel Architektura i Wnętrza będzie najszybszą drogą. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

5.0 (2 opinie)
ALU-WIZ Sp. z o.o. - Inżynier Budownictwa Gdańsk

Wysokiej Klasy Inżynier Budownictwa

 • Gdańsk
 • ALU-WIZ Sp. z o.o.

Budownictwo inżynieryjne to specjalność ekipy z firmy ALU-WIZ Sp. z o.o. - nie mają sobie równych w fachu inżyniera budownictwa. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

5.0 (1 opinia)
Nord Architekci sp. z o.o. - Budownictwo Inżynieryjne Gdańsk

Nord Architekci sp. z o.o.

 • Gdańsk

Oferuje usługi z zakresu budownictwa inżynieryjnego od kilkunastu lat, szczególnie na obszarze miejscowości Gdańsk, ale także przyległych powiatów. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

5.0 (2 opinie)
Ziółkowska Studio - Budownictwo Inżynieryjne Gdańsk

Ziółkowska Studio

 • Gdańsk
Szymon B.

Działam na terenie: -województwo pomorskie: Trójmiasto i okolice -województwo zachodniopomorskie: Sławno i okolice Zakres działalności pracowni obejmuje: - opracowywanie dokumentacji Projektu Budowlanego wraz z wszelkimi niezbędnymi pozwoleniami i uzgodnieniami niezbędnymi do uzyskania pozwolenia na budowę - wykonywanie projektów koncepcyjnych - projektowanie wnętrz mieszkalnych i komercyjnych - adaptacje projektów typowych - obsługa administracyjna procesów projektowych - sporządzanie przedmiarów robót, kosztorysów inwestorskich, specyfikacji technicznych - nadzór autorski podczas trwania budowy - pomoc przy uzyskiwaniu Decyzji o Warunkach Zabudowy - sporządzanie inwentaryzacji architektoniczno-budowlanych

5.0 (2 opinie)
Doradztwo Konstrukcyjno Budowlane - Inżynier Budownictwa Gdańsk

Rewelacyjny Inżynier Budownictwa

 • Gdańsk
 • Doradztwo Konstrukcyjno Budowlane

Doradztwo Konstrukcyjno Budowlane zatrudnia rewelacyjnych inżynierów budownictwa - nieprzeciętne zaangażowanie i rzetelność to ich mocne punkty. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

5.0 (2 opinie)
Rol-Bud Sp. z o.o. - Usługi Inżynieryjne Gdańsk

Najlepsze Usługi Inżynieryjne

 • Gdańsk
 • Rol-Bud Sp. z o.o.
SZYMON G.

Po raz pierwszy kiedy ktoś ogarnia temat Nie trzeba się martwic. P Marek jak jest problem nie mówi, nie da się ,,. Zawsze doradzi i uratuje bajzel po poprzednikach Wielki Szacun DZIĘKUJĘ niewielu jest Takich FACHOWCOW POLECAM Firmę Rolbud Szymon

5.0 (3 opinie)
FENESTRAM Grzegorz Owczarek - Firma Inżynieryjna Gdańsk

Dobra Firma Inżynieryjna

 • Gdańsk
 • FENESTRAM Grzegorz Owczarek
Łukasz S.

Prowadzę działalność zajmującą się sprzedażą oraz montażem stolarki okiennej oraz drzwiowej. W ofercie posiadamy również bramy garażowe oraz rolety okienne, zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Działalność prowadzona jest na terenie województwa pomorskiego, oczywiście z możliwością realizacji zleceń poza województwem. Historia mojej działalności dopiero się zaczyna, albowiem została otwarta w maju 2014r., jednakże posiadamy wsparcie doświadczonych w branży pracowników jak też współpracujemy z innymi dużymi podmiotami działającymi na rynku już od wielu lat. Tym co w szczególności wyróżnia moją firmę jest świeże podejście do tematu i brak rutyny. Charakteryzuje mnie ogromne zaangażowanie, pasja oraz chęć sprawdzenia się w przedmiotowym obszarze działania. Jestem otwarty zarówno na klienta detalicznego bez względu na wielkość zamówienia, jak i klienta dużego (mam na myśli firmy budowlane, firmy deweloperskie i tym podobne). Dodatkowo zapewniamy konsultację w kwestii doboru odpowiedniego produktu jak i serwis całoroczny.

5.0 (1 opinia)
ReKeR usługi elektryczne - Inżynier Budownictwa Pszczółki

Fenomenalny Inżynier Budownictwa

 • Pszczółki
 • ReKeR usługi elektryczne

Fenomenalny inżynier budownictwa oferuje swoje doświadczenie w miejscowości Gdańsk i w przyległych miastach. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

5.0 (2 opinie)
SUPER T Beniamin Gołąbek - Budownictwo Inżynieryjne Gdańsk

SUPER T Beniamin Gołąbek

 • Gdańsk

Ta firma świadczy doskonałe usługi inżynieryjne i inne usługi z zakresu budownictwa inżynieryjnego na terenie Gdańska oraz przyległych miast. Aby poznać ofertę skontaktuj się - warto.

5.0 (3 opinie)
PRACOWNIA PROJEKTOWA ADAM DAGIL - Inżynier Budownictwa Gdańsk

PRACOWNIA PROJEKTOWA ADAM DAGIL

 • Gdańsk

Klient, który planuje zakup starannej usługi inżynieryjnej musi zgłosić się do tego inżyniera budownictwa i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz oferowaną jakość. Aby poznać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

5.0 (1 opinia)
PINA Janusz Behrendt - Inżynier Budownictwa Gdańsk

Wysokiej Klasy Inżynier Budownictwa

 • Gdańsk
 • PINA Janusz Behrendt

Szukasz godnego uwagi wykonawcy świadczącego usługi inżynieryjne? Ci inżynierowie budownictwa nie mają sobie równych na terenie Gdańska. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

5.0 (2 opinie)
BUD-MAL Łukasz Malec - Firma Inżynieryjna Gdańsk

BUD-MAL Łukasz Malec

 • Gdańsk
Firma Budowlana Skała

Firma pracowała dla mnie jako podwykonawca. Wykazała się dużą rzetelnością i sumiennością. Roboty wykonane były fachowo i terminowo. Zatrudnieni pracownicy byli zdyscyplinowani. Polecam wszystkim którzy chcą mieć wykonawcę uczciwego i rzetelnego.

5.0 (1 opinia)
M&Z Solutions - Usługi Inżynieryjne Gdańsk

M&Z Solutions

 • Gdańsk
Miłosz M.

Co można napisać o doskonałym wykonaniu roboty. Sprawnie, dokładnie i czysto. Instalacja działa aż miło. Wszystkie gniazdka na odpowiednim miejscu. Współpraca z tymi ludźmi to prawdziwa przyjemność. Doradzą, podpowiedzą, pomogą - wytłumaczą wszystko. Polecam z czystym sercem!

5.0 (4 opinie)
WITTWÓRNIA ARCHITEKTURY I FOTOGRAFII Robert Witt - Firma Inżynieryjna Gdańsk

WITTWÓRNIA ARCHITEKTURY I FOTOGRAFII Robert Witt

 • Gdańsk
Magda S.

WITTWÓRNIA to firma założona w czerwcu 2013 r. w Gdańsku. Właścicielem jest architekt i fotograf Robert Witt. Profil działalności firmy stanowi naturalną kontynuację wcześniejszej pracy właściciela w oparciu o zdobytą wiedzę oraz doświadczenie, w branży architektonicznej od 1997 r., w fotografii od 2005 r. Firma powstała z nieposkromionej pasji kreacji czasoprzestrzeni. Współpracujemy z przedstawicielami wielu branż, w swojej pracy stawiamy na kompleksowość obsługi klientów, kreatywność oraz najwyższą jakość. Zajmujemy się tworzeniem przestrzeni materialnej – ARCHITEKTURĄ oraz zatrzymywaniem zdarzeń i czasu w tej przestrzeni – FOTOGRAFIĄ. Naszym głównym celem jest ucieczka od wszechogarniąjącej bylejakości. Bliski nam lokalny żywioł nie pozwala na inne podejście, morze gardzi prowizorką, nie znosi tandety oraz nie wybacza braku wrażliwości i wyobraźni. ARCHITEKTURA w naszym pojęciu to przestrzeń tworzona w sposób przyjazny człowiekowi. Powstała w bliskości z naturą przy wykorzystaniu wszelkich dostępnych zdobyczy cywilizacji. Nie postrzegamy architektury jak moderniści z początku XX wieku. Nie stanowi ona formy maszyny, ma ona jedynie istnieć dzięki maszynom. Uwielbiamy nowe, cenimy stare. Szanujemy artyzm epokowych budowniczych, kontekst kulturowy i przyrodniczy, idziemy jednak z duchem czasów, w których żyjemy. Przywracamy stare obiekty do życia w nowoczesnym stylu w najlepszym rozumieniu tego słowa, tworzymy również nowe, za każdym razem z szacunkiem dla otoczenia, potrzeb klientów jednak z naszym odciskiem palca. FOTOGRAFIA jest dla nas szansą na zamknięcie przestrzeni i zdarzeń w ulotnej chwili. Jest metodą na przekazanie świata w oryginalny i nieszablonowy sposób. W fotografii odnajdujemy coś więcej, niż tylko dokument, coś więcej niż zapis rzeczywistości. Fotografia to wizualna kreacja w poszukiwaniu piękna. Kiedyś ludzie obawiali się zdjęć z obawy przed kradzieżą duszy, my odnajdujemy zakamarki tej duszy i pokazujemy ją światu. Znamy się na kreacji oraz prezentacji przestrzeni, z racji spojrzenia architektonicznego poruszamy się po jej wymiarach niezwykle swobodnie. ARCHITEKTURA ZAKRES USŁUG -doradztwo techniczne (materiały budowlane, technologie budowlane) -doradztwo inwestycyjne (wybór terenu pod inwestycję, wybór lokalu, prawo budowlane) -analizy chłonności terenu pod inwestycję -analizy wykonalności inwestycji -analizy przestrzenne -analizy nasłonecznienia oraz zacieniania -inwentaryzacje architektoniczne z dokumentacją fotograficzną -projekty koncepcyjne obiektów kubaturowych wraz z ich lokalizacją na działce budowlanej -projekty koncepcyjne aranżacji wnętrz -projekty budowlane wielobranżowe obiektów kubaturowych -projekty budowlane wielobranżowe zagospodarowania terenu -projekty budowlane wnętrz -projekty wykonawcze wielobranżowe obiektów kubaturowych -projekty wykonawcze wielobranżowe zagospodarowania terenu -projekty wykonawcze aranżacji wnętrz -wizualizacje architektoniczne -nadzory autorskie -przygotowanie programu oraz prowadzenie kursu lub szkolenia z obsługi specjalistycznego oprogramowania Autodesk Revit FOTOGRAFIA ZAKRES USŁUG -fotografia obiektów architektonicznych oraz inżynierskich -fotografia wnętrz -fotoreportaże z imprez rodzinnych oraz firmowych -sesje fotograficzne w plenerze -sesje fotograficzne w zakresie mody lub beauty/glamour w plenerze lub studio -sesje fotografii portretowej studyjnej lub plenerowej -sesje fotografii rodzinnej w plenerze, wnętrzach lub studio -fotografia biznesowa -fotografia produktowa -kompleksowa cyfrowa edycja oraz retusz fotografii -digitalizacja starych zdjęć z odbitek na papierze fotograficznym, cyfrowe odnawianie oraz rekonstrukcja starych zdjęć -przygotowanie programu oraz prowadzenie warsztatów, kursów lub szkoleń fotograficznych

5.0 (1 opinia)
Constructive-Michał Maliszewski - Firma Inżynieryjna Gdańsk

Znakomita Firma Inżynieryjna

 • Gdańsk
 • Constructive-Michał Maliszewski

Planujesz wybrać solidnego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Constructive-Michał Maliszewski jest na to najlepszym rozwiązaniem. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

5.0 (1 opinia)
Ranking Firm Inżynieryjnych obejmuje również takie miejscowości jak: Gdańsk, Borkowo, Kowale, Leźno, Otomin, Czaple, Jankowo gdańskie, Nowy świat. więcej...