Firma Usługowa Ekspert

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Zapraszamy do naszego biura rachunkowego, gdzie oferujemy profesjonalne usługi rachunkowe dla Twojej firmy. Oto nasza najlepsza oferta:

Kompleksowe usługi rachunkowe: Zapewniamy pełną obsługę finansową, w tym prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczanie podatków, deklaracje VAT i raporty finansowe. Możesz nam zaufać w kwestiach związanych z rachunkowością.

Indywidualne podejście: Dostosowujemy nasze usługi do specyficznych potrzeb Twojej firmy. Nasz zespół doświadczonych księgowych będzie śledził Twoje wymagania i pomoże Ci zoptymalizować procesy księgowe.

Nasi specjaliści są zawsze na bieżąco z najnowszymi przepisami podatkowymi. Będziemy dbać o to, aby Twoja firma była zgodna z obowiązującymi regulacjami, jednocześnie maksymalizując Twoje korzyści podatkowe.

Terminowość i dokładność: Gwarantujemy terminowe dostarczanie raportów finansowych i deklaracji podatkowych. Nasz zespół dba o dokładność i staranność w wykonywanych usługach.

Konkurencyjne ceny: Oferujemy usługi rachunkowe w przystępnych cenach, które są dopasowane do wielkości i specyfiki Twojego przedsiębiorstwa. Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości usług po atrakcyjnej cenie.

Nie czekaj dłużej, skorzystaj z naszej doskonałej oferty biura rachunkowego i skoncentruj się na rozwoju swojej firmy. Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić szczegóły i rozpocząć współpracę.

Branża

Obszar działania

Kujawsko-pomorskie, Wielkopolskie

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Dodaj opinię

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Firma Usługowa Ekspert
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Analizy finansowe, porady księgowe

od 200 zł

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług doradztwa księgowego! Nasze doświadczone biuro rachunkowe zapewni Ci wsparcie i poradę w zakresie prowadzenia księgowości i finansów Twojej firmy. Nasz zespół specjalistów zna się na przepisach podatkowych i prawie finansowym, dlatego możesz mieć pewność, że otrzymasz fachową i rzetelną pomoc. Oferujemy m....

Rozwiń

Uproszczona księgowość, ryczałt od przychodów ewid., podatkowa księga przychodów i rozch

od 250 zł

Z przyjemnością oferujemy nasze usługi uproszczonej księgowości! Nasze doświadczone biuro rachunkowe zapewni Ci wsparcie w prowadzeniu księgowości Twojej firmy w sposób uproszczony i dostosowany do Twoich potrzeb. Oferujemy m.in. prowadzenie ewidencji przychodów i kosztów, sporządzanie deklaracji podatkowych, jak również świadczenie porad i konsult...

Rozwiń

Analizy finansowe i inne usługi księgowe

od 300 zł

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Jana Kiepury 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie

WWW

https://www.oferteo.pl/firma-uslugowa-ekspert/firma/5787168

Telefon

660 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Ewa Czapiewska-Siekierka FIRMA USŁUGOWA "EKSPERT"
Imię (pierwsze) EWA
Nazwisko CZAPIEWSKA-SIEKIERKA
Data rozpoczęcia działalności 2005-08-16
NIP 5551753376
Regon 771476375

Siedziba

Kraj Polska
Województwo KUJAWSKO-POMORSKIE
Powiat sępoleński
Gmina Sępólno Krajeńskie
Miejscowość Sępólno Krajeńskie
Kod pocztowy 89400
Ulica ul. Jana Kiepury
Numer nieruchomości 4

Rejestracja

Organ rejestrowy MINISTER ROZWOJU I TECHNOLOGII
Data powstania 2000-01-02

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6920Z DZIAŁALNOŚĆ RACHUNKOWO-KSIĘGOWA; DORADZTWO PODATKOWE
Przeważające PKD
4520Z KONSERWACJA I NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4791Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
7220Z BADANIA NAUKOWE I PRACE ROZWOJOWE W DZIEDZINIE NAUK SPOŁECZNYCH I HUMANISTYCZNYCH
7320Z BADANIE RYNKU I OPINII PUBLICZNEJ
8121Z NIESPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH
8559B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.