Euros Energy Sp. z o.o. RD

Koprki

4

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

EUROS ENERGY jest dynamicznie rozwijającą się firmą
inżynierską ze 100% polskim kapitałem.
Jesteśmy propagatorem nowoczesnej energetyki opartej na zasobach odnawialnych oraz producentem nowatorskich ekologicznych urządzeń. Nasze produkty są skierowane do klientów indywidualnych oraz odbiorców przemysłowych. Oferujemy pełen wachlarz usług i rozwiązań, od instalacji domowych po systemowe rozwiązania inwestycyjne.

Euros Energy produkuje i wdraża nowoczesne i ekologiczne systemy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. W ofercie mamy innowacyjne urządzenia do sterowania, ogrzewania, chłodzenia, wentylacji i klimatyzacji. Oferujemy nowoczesne pompy ciepła i centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła. Nasze ergonomiczne i nowoczesne urządzenia spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających

Branża

Obszar działania

Opolskie, Śląskie, Dolnośląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

41 opinii

5 5
(41)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
ST  Oferteo, 27 marca 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Jestem zadowolony bardzo solidna firma polecam

Małgorzata Z. 19 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pompa ciepła, bud. 71-100m², Szczyrzyc
Pozytywna opinia

Pań Górecki objaśnia wszystko dokładnie szczegółowo.Doradza jest profrsjonalny Bardzo miły polecam wszystkim dziękuję

Tadeusz P. 16 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Zagnańsk
Pozytywna opinia

Polecam. Szybka i profesjonalna obsługa. Panele na dachu i produkują prąd.

Euros Energy Sp. z o.o. RD, 19 marca 2024

Dziękuję Panie Tadeuszu, proszę o kontakt w temacie Pompy Ciepła, z przyjemnością dopilnuje kolejnej inwestycji.

Paweł H. Wykończenia & Remonty Herbut Paweł, 12 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Lubzina
Pozytywna opinia

Od samego początku fachowe doradztwo ze strony pracowników firmy Eurosenergy pozwoliło mi zrealizować montaż instalacji PV i gruntowej pompy ciepła euros geo 11. Cala inwestycja zakończyła się w krótkim czasie dzięki szybkim terminom. Polecam tą firmę za uczciwość i miła obsługę.

Euros Energy Sp. z o.o. RD, 12 marca 2024

Dziękuję Panie Pawle, zapraszam do kontaktu przy kolejnych projektach.

Rysiek B. 28 listopada 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Wynajęliśmy dom z instalacją pompy ciepła o charakterze zabytkowym. Po zmianach cen prądu sytuacja stała się absurdalna [niesterowalność ustawień i rachunki za zużywaną energię]. Na szczęście w końcu pompa ziemna padła i Właścicielka posesji zdecydowała się na Nową Generację. Szukając polskich producentów trafiała tam, gdzie należy. We współpracy podobało mi się wszystko, łącznie z tym, że Koordynator naszego projektu wziął na siebie kontakt z Właścicielką nieruchomości i instytucjami związanymi ze zmianą statusu zasilania. Pan Paweł Mróz, jako prawnik, był i pozostanie dla mnie źródłem kluczowych informacji o statusie projektu. Widzę Go w funkcjach na wyższych stanowiskach i bardzo było mi miło gościć Go w miejscu o temperaturze 14.5C = bo tak mieliśmy w domu, gdy projekt wymiany wystartował. Nie bez znaczenia dla mojej oceny jest fakt, że towarzyszył Mu [a może było to odwrotnie?] Zespół Wykonawczy kierowany przez Pana Michała Znój, który imponował kompetencją wielce pragmatyczną, skutecznością w rozstrzyganiu zagwozdek, zaangażowaniem w bieganiu po dachu, gdy wichry i zadymki i taktem w komunikowaniu trudnych stanów związanych z brakiem dostawy glikolu, który zamiast dojechać w piątek, dotarł w poniedziałek pozostawiając mnie w sytuacji wkurzonego i odmuchiwanego przez farelkę klienta Waszej Spółki siedzącego przed komputerem w służbie on-line. Nie jest to jednak fakt, który dużo waży wobec tego, jak mamy w domu teraz. Uruchomiony zestaw zaprojektowany i wykonany przez Wasz Team daje nam wrażenie bycia w innym miejscu niż wcześniej. Dom zmienił się radykalnie, bo jakość wody użytkowej jest zupełnie inna. Zmieniliśmy też przy tej okazji kran w kuchni = herbata smakuje lepiej, a kąpiel w wannie jest jakby bardziej aromatyczna, bo woda jest [chyba] bardziej czysta.

Euros Energy Sp. z o.o. RD, 29 listopada 2023

Dziękuję Panie Ryszardzie za ciepłe słowa, było to wyzwanie ze względu na pracę na wcześniej zainstalowanym dolnym źródle, ale jak Pan zauważył wiedza i doświadczanie firmy pozwoliła w pełni spełnić Państwa oczekiwania. Życzę wielu lat użytkowania gruntowej pompy Ciepła Euros Geo 14 kw. Pozostaję w kontakcie. Paweł.

Andrzej R. 13 listopada 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne podejście na każdym etapie inwestycji. Po podpisaniu umowy z firmą bardzo szybki montaż przez ekipę (tylko kilka godzin) i wyjaśnienie co jak ma działać. Wszystkie wątpliwości na bieżąco zostały nam wyjaśnione przez Pana Pawła (bardzo dobra komunikacja z Panem Pawłem jeśli mieliśmy jakieś pytania od razu otrzymywaliśmy odpowiedź). Bardzo kompetentny, rzetelny i pomocny człowiek. Dokumenty zostały szybko wysłane i długo nie trzeba było czekać z uruchomieniem instalacji. Jeśli szukasz firmy i ludzi z wiedzą, energią i szybkością działania błyskawicy to Euros Energy i Pan Paweł M. Polecamy

Euros Energy Sp. z o.o. RD, 13 listopada 2023

Dziękuję za opinię, pozdrawiam.

Monika B. 12 listopada 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne podejsciendo tematu, szybka realizacja, nie minęło 2tyg od podpisania umowy a na naszym dachu pojawiła się fotowoltaika, my w tym czasie pojechaliśmy na wakacje i przyjechaliśmy na gotowe. Z pompa ciepla było podobnie, Pan Paweł Mróz bardzo dobrze nam doradził, wycena pokrywała się z końcowa kwota, którą mieliśmy zapłacić, a pompa po tygodniu od podpisania umowy funkcjonowała już w naszym domu. Ekipa montażowa pracowała 1 cały dzień i nie wyszli dopóki nie skończyli. Wszystkie dodatkowe dostrojenia były robione na bieżąco, nawet tego samego dnia kiedy dzwoniliśmy z jakimiś uwagami. Polecam serdecznie.

Euros Energy Sp. z o.o. RD, 13 listopada 2023

Dziękuję za opinię, pozdrawiam.

Kazimierz M. 30 października 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firma montująca pompę ciepła w 2022r i instalację fotowoltaiki w 2023r. jest godna polecenia. To są fachowcy z dużym stażem, doświadczeni, znają zasady działania tych urządzeń oraz techniczne wymagania do ich montażu. Są dobrze zorganizowani zaplanowane prace wykonują zawsze skutecznie i do końca. Reprezentująca firmę pani Ania należy do tych pracowników którzy rzetelnie i z wysoką kulturą określają produkty firmy i i ich terminową instalacje. Jest fachowcem w swojej dziedzinie, swobodnie i należycie operuje technikami sprzedaży, jest skuteczna w tym co robi. Polecam firmę jej pracowników i produkty.

Andrzej M. 11 sierpnia 2023
opinia niepotwierdzona
Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Poznań
Pozytywna opinia

Pani Anna posiada wiedzę i umie profesjonalnie omówić i doradzić produkty firmy Euros Energy. Jestem zadowolony ze współpracy z Panią Anną. Pozdrawiam.

Karina T. 1 sierpnia 2023
opinia niepotwierdzona
Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Przeźmierowo
Pozytywna opinia

Szybka realizacja oraz terminowy montaż odpowiednio dopasowanej pompy ciepła. Indywidualne podejście do klienta, stały kontakt z przedstawicielem handlowym panią Anną. Profesjonalne doradztwo oraz odpowiedzi na szereg dodatkowych pytań. Wyjaśnienie wszelkich wątpliwości oraz pomoc z dokumentacją w sprawie odliczeń z programu czyste powietrze.

Arkadiusz B. 31 lipca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam, jesteśmy po pierwszej zimie pompa działa cicho a przede wszystkim zapewnia stałą komfortową temperaturę nie zależnie od pogody za oknem, my mamy 22 stopnie grzałka nie załączyła się ani razu. Bardzo profesjonalny handlowiec Pani Ania, ekipa montażowa sprawna i szybka. Pani z biura załatwia wszelkie formalności - niczym nie trzeba się przejmować.

Anna W. 7 lipca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Zakupiłem Pompę oraz instalację fotowoltaiczną od EurosEnergy, jestem mega zadowolony z inwestycji. Bardzo polecam.

Tomasz Z. 13 czerwca 2023
opinia niepotwierdzona
Zlecenie na panele fotowoltaiczne, dach do 150m², Dąbrowa Górnicza
Pozytywna opinia

Konsultant z fachową wiedzą i bardzo szybko dostawałem odpowiedź.

Rafał S. 29 kwietnia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo dobra współpraca, polecam! Kontakt z Doradcą na najwyższym poziomie.

Marcin B. Euros Energy Sp. z o.o. MB pompy ciepła, fotowoltaika, 28 kwietnia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam z czystym sumieniem. Pompę ciepła i fotowoltaike mam od września i jestem bardzo zadowolony z ich pracy. Duży plus za intuicyjną aplikację do zarządzania pracą pompy, dobry kontakt z doradcą i firmą. Pomogli mi w uzyskaniu dotacji.

Grzegorz W. 17 kwietnia 2023
opinia potwierdzona
Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Iłowo-Osada
Pozytywna opinia

Moje doświadczenie z zaczęło się nie pozornie jednak montaż pompy planowałem już wcześniej i zbierałem oferty i opinie o produktach. Nie czuje się ekspertem a na czytałem się opinii podobno ekspertów, wysłuchałem także użytkowników i ich subiektywnych ocen o ich pompach i doszedłem do punktu wyjścia czyli ile osób tyle opinii. Także moja subiektywna ocena wygląda tak: w trakcie zbierania informacji dodałem zapytanie na Oferteo i Pan Mateusz odezwał się do mnie. Wcześniej nie brałem pod uwagę rodzimej produkcji celowałem coś producenta kwitnącej wiśni czy półwyspu skandynawskiego. Tak czy siak mi się spodobało Podejście Pan Mateusza do mnie jako klienta, "szacunek za cierpliwość", ostatecznie Firma stawia na klienta, a że są producentem to wartość dodana dla obu stron. Podoba mi się innowacyjność, własne rozwiązani i może ktoś zarzuci mi, że inni mają lepsze rozwiązania ale zawsze coś za coś a tu jest naprawdę sprzęt na dobrych podzespołach, przyzwoity interfejs (i w PL), dostęp zdalny i serwis blisko i części od producenta. Podoba mi się elastyczność Firmy pod względem dofinansowania z WFOŚiGW tu pełna swoboda można samemu ale także i pełna pomoc jak kto lubi. Podoba mi się także realne zużycie, gdzie jest to pompa 11,7kW dla domu ponad 250 m2 z poddaszem użytkowym, grzany garaż, pralnią w piwnicy, w grzejnikach (blaszaki) 70% i w 30% ogrzewanie podłogowe + CWU = za okres od 1.02.2023 do 17.04.2023 w ilości 2950 kWh z czego za luty było 1450 kWh. Jak dla mnie jest to przyzwoity wynik, pewnie znajdą się i tacy co powiedzą, że dużo, ale zapewniam, że jesteśmy w domu "ciepło-lubni" a przeszliśmy z ogrzewania węglowego (typowego śmieciucha - 3T węgla + 5m3 drzewa) na pompę i nadal w domu w zimę (jaka była) chodziliśmy na krótki rękaw i krótkie spodenki. Dodam, że sam sprzęt działa (odpukać) bezawaryjnie od 20 stycznia b.r. Mam nadzieję, że ten mój krótki wywód pomoże niezdecydowanym ja osobiście polecam sprzęt, Firmę i przedstawiciela. Pozdrawiam.

Arkadiusz B. 26 marca 2023
opinia potwierdzona
Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 80m², Kalisz
Pozytywna opinia

Ciekawe oferty pod audyt mojego zapotrzebowania na ogrzewanie pomieszczeń. Przedstawione zostały różne warianty do optymalnej pracy pompy ciepła. Najważniejsze że jest serwis i pomoc po montażu na miejscu .

Euros Energy Sp. z o.o. RD, 3 kwietnia 2023

Dziękuje za opinie, pozdrawiam.

Kinga K. 25 lutego 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Od miesiąca jesteśmy użytkownikami pompy ciepła firmy Euros Energy. Od rozmów wstępnych po instalację wszystko przebiegło sprawnie, po podpisaniu umowy czekaliśmy około 3 m-ce na montaż. Ten zaś trwał niecałe dwa dni w domu ciepło i czysto (brak czyszczenia pieca). Stały kontakt z przedstawicielem, panem Dariuszem, który merytorycznie odpowiada na wszystkie pytania, pompa cicha, estetycznie wykonana, nowoczesny design. Polecamy współpracę z tą firmą i każdemu życzymy takiej obsługi.

Ryszard  19 lutego 2023
opinia niepotwierdzona
Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Krotoszyny Pomorskie
Pozytywna opinia

Bardzo pozytywne i konkretne rozmowy, dużo informacji na zadane pytania, wyliczenia kosztów przyszłych okresów.

Paweł F. 8 lutego 2023
opinia niepotwierdzona
Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wieluń
Pozytywna opinia

Super, doświadczony, potrafi dobrać odpowiednie parametry pompy. Polecam.

Euros Energy Sp. z o.o. RD, 9 lutego 2023

Dziękuje za wystawienie opinii. Pozdrawiam.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Euros Energy Sp. z o.o. RD
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Maciej Rataja 4f, 05-850 Koprki

NIP

524-271-72-18

Telefon

786 ••• ••• Pokaż numer