Marketing internetowy trampoliną do sukcesu!
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Eurekamarketing nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Eurekamarketing

Marketing internetowy trampoliną do sukcesu!

Autor: Michał Majer, publikacja: 2020-02-19

MR-Concept to odpowiedź na rosnące potrzeby mniejszych i większych przedsiębiorców w zakresie pozycjonowania i marketingu online. W dobie kiedy konkurencja w każdej branży jest ogromna, nie sposób pominąć kwestii reklamy i widoczności w Google - najpopularniejszej wyszukiwarce w Polsce i na świecie, z której korzysta przeszło 90% polskich internautów.

Zdjęcie nr 1

Sama reklama internetowa to pojęcie dość obszerne i zbyt ogólne. Marketing online skupia w sobie wiele różnych działań, które mają jeden wspólny cel — zwiększenie widoczności w sieci, co skutkuje większą liczbą odbiorców strony lub sklepu, a w konsekwencji pozwala na maksymalizację zysku. To z kolei nadrzędny cel każdego przedsiębiorstwa niezależnie od wielkości i branży.

Zdjęcie nr 2

Pośród usług realizowanych przez MR-Concept znajdują się m.in.:

  • marketing lokalny,
  • SEO – pozycjonowanie,
  • SEM – kampanie AdWords,
  • remarketing (retargeting),
  • monitoring Internetu,
  • marketing szeptany.

To pełen zakres marketingu, poczynając od audytu strony internetowej Klienta, przez weryfikację skuteczności dotychczasowych działań, wsłuchanie się w potrzeby i wymagania Klienta, aż po ustalenie kompletnej strategii i rozpoczęcie działań, za które odpowiada zagrany zespół tworzony przez SEO-wców, grafików i copywriterów.

Zdjęcie nr 3

Nie wierzycie nam na słowo? Macie do tego pełne prawo. Wielu nie wystarcza nawet 9 lat doświadczenia i blisko 250 klientów. Każdy, kto korzysta z oferty usługodawcy, chciałby regularnie weryfikować zleconą pracę i na własne oczy sprawdzać, czy obrana strategia jest właściwa. W tym celu wystarczy zapoznać się z dostępną na bieżąco analizą działań, co zmusza zespół do jeszcze tęższej i lepszej pracy na rzecz Klienta. Zawsze to indywidualne podejście i wielki entuzjazm w promowaniu marki Klienta, tak międzynarodowej korporacji, dużego sklepu online, jak również małego, lokalnego biznesu. Każdy Klient jest tak samo ważny, nie ma równych i równiejszych, a jakość usług jest na tym samym, wysokim poziomie, bez względu na zakres, rodzaj i czas trwania współpracy. To wszystko jest w MR-Concept.


Opracował:
Michał Majer
Eurekamarketing

Agencja interaktywna - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 16 593 Specjalistów Marketingu Internetowego najlepszych w 2021 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Więcej poradników o internetowym marketingu